![]() |
Ktoś wie jak w Outlooku 2010 ustawić hasło na pocztę? Chodzi mi o to żeby przed wejściem do programu owy program prosił mnie o hasło.
|
Dzieki neq. Będe musiał cos poszperać, bo praktycznie stacjonarny jest nie wykorzystany a można by go troche jeszcze eksploatować. Do zobaczenia w niedziele. TYLKO WISŁA!
|
Cytat:
|
Ja znowu mam problem taki iz komp sie wlacza i jest zawieszony przez 10 minut da się tylko myszką pojezdzić po ekranie. Po tych 10 minutach wszsytko działa. Komp jest Nowy Sytem instalowany 3 miesiące temu dzieje się tak gdzieś od miesiąca Antywirus nic nie wkrywa choc jak to się stało jakiegoś robaka wykryło wtedy.
Sprzet AMD ATHLON 2 3.02g X3 440 Palit GTS450 ddr5 1gb/128bit 2gb ramu ddr3 1600mhz Dysk Samsung 320gb antywirus Avast |
http://wislakrakow.com/forum/%3Ca%20...pabitowajt.pnghttp://img101.imageshack.us/img101/1...pabitowajt.png
Chłopaki jak usunąć te j*ebane cienie :( |
Może Ci ktoś przestawił poziom i pion na ekranie ? Looknij to
|
Cytat:
|
Panowie - mam problem z instalacją Ubuntu - pokazuje, ze plik jest nierozpoznawalany.
A przecież instalka dopiero pobrana |
Cytat:
|
Siema, szukam kompa tak do ok. 1200 zł. Polecicie moze cos konkretnego ?
|
Cytat:
|
PC, sama jednoste.
Popatrzalem troche i zastanawiam sie nad tym: 1.http://allegro.pl/quad-4x3-2ghz-4gbd...533464625.html 2.http://allegro.pl/vist-phenom-4x-3-2...520639258.html 3.http://allegro.pl/multimedia-i3-540-...535154227.html |
Cytat:
Podsumowując bierz komputer ktory ma przynajmniej 24 m-ce gwarancji, nie jest plombowany (aby można go było odkurzyć od czasu do czasu) i najlepiej kupiony w mieście w którym mieszkasz (w razie jakiś awarii nie będzie problemów z przesyłką). Osobiście do zastosowań biurowo multimedialnych brałbym trzeci zestaw (bo sam mam i3 i ładnie śmiga :D) I pamiętaj dobra obudowa to taka którą można włączyć nogą :D |
Cytat:
AMD Athlon II X2 250 AM3 BOX 195zł Asrock 880GXH/USB3 300zł Corsair DDR3 4GB 1600MHz XMS3 CL9 180zł Samsung 500GB SATA2 (HD502HJ) 145zł Samsung nagrywarka DVD SH-S223C czarny OEM 80zł Take Me Atos 80zł Corsair CMPSU-430CXEU 430W 165zł razem: 1150zł, grafika zintegrowana do gier ciut droższy jak za taką kwotę: AMD Athlon II X2 250 AM3 BOX 195zł Asrock 770 Extreme3 250zł Corsair DDR3 4GB(2x2GB) 1600MHz XMS3 CL9 180zł Asus GeForce GTS450 1GB DDR5/128bit DVI/HDMI/D-SUB PCI-Express 405zł Samsung 500GB SATA2 (HD502HJ) 145zł Samsung nagrywarka DVD SH-S223C czarny OEM 80zł I-Box LYNX 711 czarna 135zł Corsair CMPSU-430CXEU 430W 165zł Razem: 1550zł ceny mogą się różnić jak coś pomóc to pisz na pw to doradzę |
Ok, dzieki za podpowiedzi. Jeszcze sie porozumiem z kumplem (bo to dla niego, nie dla mnie) i napisze co i jak :)
|
A co myślicie o takim sprzęcie?
AMD X6 1100T TURBO 3.7GHz (6 x 3.3GHz, 9MB Cache) Płyta główna Gigabyte / Asus DDR3 Pamięć RAM 8 GB (DDR3 1333 MHz) Radeon HD6970 2GB DDR5 HDMI (DirectX 11 i Pixel Shader 5.0) Zainstalowana pamięć wideo 2048 MB (DDR5) DVD±RW Super Multi (+ DVD-RAM) Dual Layer Karta dźwiękowa 7.1 (8 kanałowa, zintegrowana 6 kanałów tył + 2 kanały przód) Karta sieciowa LAN 1x10/100/1000BaseT Gigabit (RJ45, zintegrowana) Zasilacz ATX 600W CHIEFTEC Aktywne PFC OVP (zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem) OLP (zabezpieczenie przeciążeniowe) SCP (zabezpieczenie przeciwzwarciowe) Złącza AUDIO i USB • 4 x USB 2.0 + 4 opcjonalne • 2 x USB 2.0 na górnym panelu • 2 x wyjście na słuchawki/głośniki + 1 x wyjście na górnym panelu • 1 x wejście na mikrofon + 1 x wejście na górnym panelu Cena 3497 zł Rozsądna cena za taki sprzęt czy można za te pieniążki wyciągnąć coś więcej? |
Cytat:
Intel Core i5 2500K LGA1155 BOX MSI P67A-GD65 (B3) Intel P67 LGA1155 A-Data DDR3 4GB(2x2GB) 1600MHz +Series CL8 Gigabyte GeForce GTX570 1280MB DDR5/320bit DVI/mHDMI PCI-Express (ver. OC) Samsung 500GB SATA2 (HD502HJ) Samsung nagrywarka DVD SH-S223C czarny OEM CoolerMaster Elite 430 RC-430-KWN1 Corsair CMPSU-650TXV2EU 650W coś około 3500 |
Jaki polecacie lap-top taki do 2000 PLN w miarę dobry (najlepiej najlepszy) ktorym mozna sie pobawic... zeby jakies dobre gry na nim w miare sprawnie chodziły, zeby mial glosniki wbudowane tez w miare... no i zeby bateria żyla chociaz chwile... no i najwazniejsze - zeby sie nie psuł ;D
|
Czy moglby ktos polecic dysk zewnetrzny ? Najlepiej 1 albo 1,5TB, USB3.0. Podziekowal z gory
|
Siemka. Posiada ktoś z was coś takiego http://allegro.pl/laptop-netbook-10-...638402397.html ?
Zastanawiam się nad kupnem bo potrzebuje czegoś małego, głównie do przeglądania internetu itp drobnych spraw. Jakby ktoś coś takiego posiadał to niech napisze czy to w ogóle nadaje się 'do czegoś' :) |
Cytat:
|
Jakieś 2-3 dni temu zauważyłem coś takiego:
http://i54.tinypic.com/2zxm2ig.jpg Czy jest to jakiś poważny problem z baterią, czy bardziej jakiś błąd systemu itd. Spotkał się ktoś z czymś takim ? |
Od jakiegoś czasu po uruchomieniu systemu pojawia mi się coś takiego:
http://tinypic.pl/i/00101/dapoq0s55n8r_t.jpg Wie ktoś co to jest i co z tym zrobić? SZYMEK_TSW - z tego co się orientuję, to bateria nie powinna być naładowana na 100%. U mnie po podłączeniu i całkowitym naładowaniu pokazany jest komunikat "Pozostało 79% (podłączony, nie ładuje). Najprościej chyba będzie jak pójdziesz do sklepu komputerowego, tam powinni Ci powiedzieć co z tym zrobić. |
Cytat:
|
Cytat:
Designed Capacity - Oryginalna pojemnosc baterii Fully Charged Capacity - Obecna pojemnosc przy pelnym naladowaniu Current Capacity - Poziom naladowania baterii (tj jesli nie masz w tym momencie podlaczone to bedzie mniej) Wear Level - poziom zuzycia baterii Skoro Ci sie pokazuje ta ikonka to pewnie poziom zuzycia baterii jest na poziomie 50% - czyli ma polowe pojemnosci Wiec przy tamtych mozesz miec napisane np Designed 71040 mWh, Fully Charged 35000 mWh i Current to samo jesli masz podlaczone. W tej sytuacji mozna probowac kalibrowac baterie, a jesli to ani troche nie pomoze to lepiej wymenic... Mozesz miec tak ze W7 Ci to pokazuje a np a Viscie badz XP juz nie - ale to wynika z tego ze system jest dokladniejszy i bardziej czuly na rozne odychylenia. Rafil: zle Ci sie wydaje :) skoro tak masz to tez masz zrabana baterie :) oczywiscie ze ma byc naladowana na 100% - ale zeby wydluzyc jej zywotnosc nie wolno odrazu podlaczac, tylko za kazdym razem jak juz sie odlaczy to trzeba jej pozwolic rozladowac sie do ok 20-15%, a jesli ktos ma lapka podpietego caly czas, to i tak dobrze raz na 2-3 dni go odpiac. I jesli ktos kupuje baterie - odradzam jakies ze sztucznymi ogniwami albo wogole oszczedzac na tym - tylko oryginaly. Juz na tym sie przejechalem, w 6 mscy bateria juz trzymala niecala godzine (max 50min). Teraz sprowadzilem ze stanow z oficjalnej strony Acera i jest poprostu zyleta straszna. Az nawet mi sie zwiekszyla o jakies 0,5% pojemnosc baterii a mam juz baterie ponad 3 msce. |
@rafil - nie wiem czy znasz rosyjski ale z tego co widzę to okno wyszukiwania sterowników (w wolnym tłumaczeniu: Wyszukiwanie sterowników dla nowego urządzenia / Windows wykrył nowe urządzenie. Dla jego prawidłowej pracy konieczne jest pobranie i zainstalowanie specjalnego sterownika). Instalowałeś jakieś rosyjskie oprogramowanie lub urządzenia? Sprawdź w Menadżerze urządzeń czy są jakieś urządzenia z wykrzyknikiem lub pytajnikiem, jeśli ich nie używasz to wyłącz lub odznacz opcje automatycznego wyszukiwania sterownika, powinno pomóc. Ewentualnie spróbuj pobrać to oprogramowanie klikając w przycisk po lewej stronie (Pobierz w Internecie, ten po prawej to Anuluj).
@SZYMEK_TSW - prawidłowo naładowana bateria powinna mieć 100%. Masz zainstalowane aktualizacje Windowsa? Swego czasu mówiło się dużo na temat "dziwnej" współpracy Win7 z bateriami, co objawiało się także złym poziomem wskazywania poziomu baterii. Ile lat ma bateria? Sprawdź tzw. Wear Level jakimś programem, np. Everestem, pokaże Ci to procentowe zużycie baterii (im większa wartość tym gorzej, pod uwagę należy wziąć też błąd pomiaru). Jeśli będzie około 50% to nic dziwnego że Windows proponuje wymianę baterii która jest już w połowie zużyta. |
a jak się kalibruje baterie? może to coś mojej pomoże i podziała dłużej niż 5 min:P bo z tego co wiem, do bateria do mojego gdzieś 400zł...
|
@KaSzTaN - może niekoniecznie mam zrąbaną baterię, tylko to kwestia tego, że mam podpiętego laptopa cały czas i go prawie w ogóle nie odpinam, tak jak napisałeś. Więc teraz go odepnę, rozładuję i naładuję i zobaczę co z tego będzie.
@impreza - nie mam nic rosyjskiego, nic takiego nie instalowałem/podłączałem. Wszedłem na tę stronę z której mam pobrać sterowniki, ale nic tam nie znajduje (http://devid.drp.su/?dev=BTHENUM%5c{00000002-0000-1000-8000-0002ee000002}_VID%2600010001_PID%26012d). |
Cytat:
Naladuj baterie do pelna, powylaczaj wszystkie programy, ktore widzisz w rogu, wejdz w menadzer urzadzen badz ustawienia sieciowie i wylacz karty sieciowe - ogolnie chodzi o to zeby w tym momencie laptop zuzywal jak najmniej energi, daj tez wylaczenie ekranu na 1 min, ale ustaw zeby dyski wogole Ci sie nie wylaczaly (to wszystko w opcjach zasilania jest). Zostaw tak tego laptopa na baterii zeby sobie chodzil. W pewnym momencie Ci sie zhibernuje, wtedy wlacz go pownownie i zostaw zeby chodzil - ale teraz jak juz sie wylaczy to z kompletnego braku energii. Nastepnie laduj go, ale nie wlaczaj, az bedzie pelna bateria. Ale na pewno musisz miec ten program AIDA64, zeby sprawdzic czy to pomaga. Pozniej popracuje na pradzie i powiedzmy 1,2 razy na dzien go zostaw zeby zszedl do 20-15%... A cala sytuacje z kompletnym rozladowaniem powtarzaj co 3-4 dni, tak zeby te ogniwa rozpoczely, bo robienie tego co chwile nie da nic. Mam nadzieje ze jasne :) |
Cytat:
|
Dzięki, spróbuje tej kalibracji, ale jak pisze crazykaro chyba wiele nie pomoże, więc muszę zainwestować w nową. Poleci ktoś jakąś firmę baterii godnych zaufania?
|
Poszukuję sterownika do ethernet do lapka Toshiba L655 model PSK1EE Na stronie toshiby nie widzę.Pomoże ktoś?
|
Dzięki KaSzTaN i inni ;)
Sprawdziłem na wspominanym programie stan zużycia tej baterii i wskazał 71% :/ Ale w sumie bez baterii z godzinę jeszcze utrzymuje laptopa przy życiu. Takie pytanie przy okazji, co powoduje tak szybkie i znaczące zużycie baterii? |
Cytat:
Windows XP - Klik Windows 7 64bit - Klik Jeżeli to nie to - zainstaluj sterowniki od Chipset'u - bo w moim FS sterowniki od LANu nie działały, a po zainstalowaniu sterowników od Chipsetu Ethernet zaczął działać. |
Dobra moze pamietacie moje przygody z dyskiem :)
Naszedł nowy miesiąc ($$) i czas wymiany i koniec nerwów. Tylko w temacie dysków do notebookow jestem zielony (mam acera aspire 7540g z dyskiem 500) znalazłem że to chyba jest Hitachi HTS545050B9A300 , czy moge w jego miejsce wstawić http://www.morele.net/dysk-twardy-hi...b9a300-214883/ ? Albo co polecacie innego rozmiar to 320 spokojnie mi starczy? |
Mam problem z internetem w kompie. Od razu zaznaczam że znam się na tym średnio.
Zaraz po włączeniu komputera internet smiga aż miło, ale po kilkunastu minutach chodzi tak ciężko, że prędzej się przegladarka zwiesi niż coś wyświetli. Próbowałem na Mozilli i IE. Mam antywira ESETa, sprawdziłem wirusy. Aha, internet mam przez kabel, provider lokalny. Co może być tego potencjalną przyczyną? |
Cytat:
|
Cytat:
wiesz różnie jest. Ja np. po zainstalowaniu nowego swiezego systemu sie w....iam, bo mam stary dysk i mi muli. cc cleaner moze stestuj |
Zrobiło mi aktualizacje nowej Opery.Pytanie, gdzie do cholery podziała się malutka strzałeczka na pasku adresu do rozciągania aby podglądać adresy www.Dodam, że powinna być tu gdzie ikona rss obok wyszukiwarki mini.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl