![]() |
Zrobił co miał zrobić jednak z Timem Sylvia będzie 2 razy ciężej. Dziwię sie japonczykowi, który chyba zdawał sobie sprawę, że przegrywa i nie próbował przycisnąć zmęczonego Pudziana. Teraz czas na walke wieczoru czyli Mameda:)
|
Potwierdzam co już kiedyś chyba nawet tutaj pisałem, że marne są szanse pudziana z kimś kto ogrania MMA
|
Według mnie to nie było w ogóle mowy o porażce Pudziana. Mógł to skończyć już na samym początku jak z Najmanem, ale Japoniec się nie dał. Pare razy nim frygnął jak workiem ziemniaków, a potem mu brakło sił i przeczekał do końca. Powininien chyba zrzucić pare kilo i kondycje obwiązkowo poprawić.
|
To była walka dwóch panienek Pudzian tylko mordobicie i tyle? nie ma formy na dwie rundy no ale dobra zabrał się za to niech trenuje i niech walczy ja mu nie bronię.
|
z Sylvia to Mariusz raczej becki dostanie...
teraz trzymać kciuki za Mameda |
Odpornośc na ciosy ma, SIŁE ma, kondycji jeszcze nie ma, ale z kolejnymi miesiącami i walkami będzie coraz lepiej. Teraz pozostaje trenować nad techniką. Wygra jeszcze 6-7 takich walk i dopiero będzię można myśleć o tych z najwyższej pólki.
|
Słaby ten Pudzian. A Japoniec nie miał mu prawa krzywdy zrobić. Jedna myśl mi się tylko nasuwa. Pokazał Najmanowi jak postępuje facet. Nie zwinął się jak jeż w kłębek i nie czekał na ratunek sędziego.
Nie wiem jak w meczu z Sylvią, ale nie wróżę Pudzianowskiemu nic dobrego/ |
tylko **** z taką jego siłą jak ona sie nie przeklada na motoryke na poziomie, a technika też pozostawia wiele do życzenia mimo że już chyba z pół roku trenuje
jego glupia pewnosc siebie odbije mu sie jeszcze czkawką |
Fajna muza przed Sakurai :)
|
Czym naciera ich ten koleś przed walką ? :)
|
Też mi sie wydaje ze powinien troche schudnąć ale z drugiej strony brakuje mu tych "kocich ruchów" rusza się przekwadratowo,a kondycja.... sam jestem ciekaw czy do strongmanow byla mu potrzebna? Moze ktoś wie? Ale 10 minut to dla niego maraton co dopiero 15....
|
Brakuje kondycji i tylko tego, bo technika z taka sila nie jest potrzebna. Musi popracowac nad wytrzymaloscia, a widac, ze chyba wogole odpuscili ten element(zakladajac, ze polozy Japonczyka w ciagu minuty). Zobaczymy co bedzie za 2 tygodnie. Napewno bedzie emocjonujaco ;), poziom adrenaliny podniosl mi sie jedynie przy walce Pudziana, a o to chyba chodzi.
P.S - Yusuke to nie byl ogorek, bilans naprawde godny. P.S 2 - Pewnosc siebie, to w naszym kraju(wedle niektorych) ogromna wada... :D ... bez komentarza(jechano juz po Kowalczyk, po Adamku, teraz po Pudzianowskim...). |
|
Japoniec wytrzymal najwiekszy napor i potem juz jakos to ciagnał
nieznam sie na tym ,ale komentaotr mowil ze on byl jakby z Japonskiej 3 ligi..,tak to chyba stwierdzono Z kims lepszym mam wrazenie ze Pudzian miały krucho |
Hehe nie ma to jak dobrze zacząć walkę, kop w jaja.
|
no to Mamed zagrał w przeplatanke (kto kojarzy south park to wie o co chodzi )
|
bez sensu, że jak japoniec nie wstanie to wygrywa...
|
racja ja akuratni lubie taką sportowość pewnośc siebie. Prawdą jest z naród u nas takich wyklina od chytrych i w ogole njorów bo są pewni swoich umiejetności do Twojej list dołozylbym jeszcze Korzeniowskiego . Pudzian w ciezarach w strongmanach osiagnąl wszystko i tu jest megazajebisty. Ale czuje że przygoda z MMA zakonczy sie dla niego inaczej niż przewidywał(em)
|
Cytat:
Co do tematu. Pierwsza minute mozna bylo to oglądać, ale pózniej dramat. |
Cytat:
|
Cytat:
Przygotowania.To jest wina trenerow ,ze nie jest na tyle przygotowany i nie moze wytrzymac dynamicznych 10 minut.Dlaczego?Bo slabo sparuje i nie ma kondychy. |
troszkę lepszy zawodnik i Mariusz nie ma szans.
|
ależ mocny ten Japończyk, ogólnie dobra walka
|
To Japonczyka chyba dzisiaj przekrecili...Khalidov bez formy.
|
Bardzo dobra walka! Z przyjemnością się oglądało.
Po dogrwce chyba lekka przewaga japończyka, ale remis sprawiedliwy i dobrze, że pas został u Mameda. I uper, że już chce 2 walki, żeby rozstrzygnąć. |
Moim zdaniem Mamed powinien przegrac niestety ;/ Cos slaba ta walka w jego wykonaniu, tzn walka dobra ale nie pokazał tego do czego nas przyzwyczail. Do tego te 2 kopy w krocze w ogole szacunek dla Japonczyka ze podjal sie dalej walki.
A Pudzian bez sensu. Moim zdaniem kondycji to on nie ma przez to co robi na poczatku walki. Pomyslcie ile on energi straci zeby przez 1 minute walki isc jak czolg do przodu. Troche spokojniej powinien zaczynac to moze by nie zdychał juz w 1 rundzie, ale pewnie myslal ze bedzie jak z Najmanem i przestraszy Japonca. Ciekawe jaka taktyke obierze na walke za 2 tyg. Jak znowu sie wyprztyka na poczatku i nie trafi rywala to tamten juz go rozwali w 2 rundzie bo jest o kilka klas lepszy od dzisiejszego rywala Mariusza |
a wracając do Mariusza Pudzianowskiego, czemu on znów walczył w butach? można tak ?
|
bo lubi? mozna :)
|
Cytat:
|
Cytat:
po zakończeniu widać było że Mamed z sił opadł |
Wy naprawdę jesteście jacyś nienormalni ruszcie dupę na siłownie albo polatajcie z masą 125 kg przez 10 min nie mówiąc o walce ( nie daj bóg w parterze) a potem się wypowiadajcie że sie nie przygotował kondycyjnie czy jakies inne bzdury wytrzymanie z taka masą 10 min . Każdy człowiek będący w temacie zdawał sobie sprawę że jak go nie znokautuje do 4 miuty to potem będzie mu bardzo ciężko. W zależności jak się Przygotuje Silvia to Pudzian może mieć bardzo duże problemy chyba że go znokautuje szybciutko , ale doświadczenie Sivli jest ogromne.
Khalidov zdecydowanie więcej liczyłem w dzisiejsezj walce no ale nie zawsze można byc geniuszem. Większość z was robi jakieś śmiesnze pojazdy po Mariuszu żę nie zrobił tego czy tamtego, że się nie nadaje... Popatrzcie na jego wypowiedź po walce nie mówi że jest ch...j wie kim i co to nie on tylko wali prosto z mostu że przed nim wiele pracy. szacunek za podjęcie walki należy się każdemu ale najlepiej siedzieć na dupie krytykować innych i żłopać browar co parę godzin.... |
A może popatrzmy na wypowiedzi przed walką?
|
Bez wchodzenia w szczegóły, chciałbym tylko powiedzieć że fizjologicznie wyróżnia się 2 typy mięśni, białe i czerwone. Jedne są odpowiedzialne za natężenia "nagłe", reagują większym skurczem ale przez krótszy okres czasu, drugie odpowiadają dłuższemu, stopniowemu wysiłkowi. Jak myślicie, jakiego rodzaju mięśnie ma Mariusz, po strongmenach? A "przebudowa" jednych mięśni w drugie trwa.
Do przewidzenia było, że Mariusza stać na no, góra 5 minut mocnego wysiłku. A resztę będzie "stojak". Troche rzeczywiście niepokojące jest to, że już po 2 minutach wysiadł. Nie wiem jak tą walkę ocenić, bo: - w parterze wcale nie okazał się jakimś "bogiem", to jego klepanie po nerkach to mocniej się klepią kumple po plecach w restauracji. Gdyby miał choć połowę techniki Khalidova, gdyby np próbował założyć jakąś gilotynkę, skrętkę, cokolwiek, myślę że nikt nie byłby w stanie się uwolnić jakby się "spiął" na te 30 sekund. - kondycja, mówię, 2 minuty trochę mało. - technika bo odpoczywając nawet w stójce, klinczując, można "kolankiem" lać przeciwnika. Natomiast są też plusy: - porozwalał japończyka w stójce, czym zadał kłam stwierdzeniom pana szanownego eksperta Kosedowskiego, jakoby Pudzian mało umiał w elemencie bokserskim. Wszystkie obrażenia Kawaguchiego to tylko pięści Mariusza. - pokazał że umie obalić, umie się dobrze ułożyć tak żeby mu zawodnik nie uciekł z parteru - mądrze walczył, tam gdzie mógł, odpoczywał, pokazał serce do walki - ma video z tej walki, gdzie może oglądać dniami i nocami z trenerami i analizować, o, tu tego zabrakło, tu mogłeś to zrobić, tu tamto. Co ważniejsze, zobaczył tak naprawdę, bez zbędnego *******enia, ile pracy przed nim. To był tylko i aż Kawaguchi, a będą dużo lepsi. Przyznał się że nie spodziewał się że japończyk tyle wytrzyma (nie każdy jest Najmanem), po walce mówiąc o walce z Sylvią nie wyglądał na pewnego siebie. Czy to dobrze, ja myślę że tak, że skończy trochę to jego "pajacowanie" i jeszcze bardziej przyłoży się do treningu. Abstrahując już od walki z Sylvią, Mariusz musi zdawać sobie sprawę z tego, że nie wszystkie walki wygra, i że przegrana też na pewno w końcu przyjdzie. Mogła przyjść dzisiaj, może przyjść za 2 tygodnie, może przyjść we wrześniu czy w listopadzie. I musi być nastawiony psychicznie, że nie od razu Rzym zbudowano, że w jego sytuacji, czyli w sytuacji gdzie uczy się czegoś nowego w wieku 33 lat, w przeciwieństwie do innych profesjonalnych zawodników MMA którzy ćwiczą to lata, porażki to naprawdę ryzyko "wkalkulowane" i powinien być do tego przygotowany psychicznie. Co do wali z Sylvią ... cóż, obawiam się że będą baty. Aczkolwiek nie pozbawiam Pudziana wszystkich szans, bo Sylvia też ostatnio nic nie pokazuje. Niech się poczuje zbyt pewny siebie, albo Pudzian może zdąży jakoś taktykę mądrzej przygotować ... różnie może być. Osobiście, niestety, większe szanse daję w tej walce Sylvii, natomiast ważne jest żeby Pudzian był nastawiony psychicznie, że i przegrane mogą się zdarzyć, i że trzeba dalej nie załamywać się i iść prosto przed siebie, realizować swój cel. Gorąco mu życzę dalszych sukcesów, litrów potu na treningach, wytrzymałości i zdrowia. Co do Khalidova - suuuuuuuuuuuuper walka, naprawdę, aż chciało się to oglądać. Też ostatnią rundę bardziej przyznałbym Japończykowi, no ale sędziowie zrobili ukłon w stronę Mameda. Walka, jakby patrzeć "całościowo", remisowa, może stąd taka decyzja sędziów. Khalidov ma super technikę, mniam :) Powinien Mariusza uczyć, mogłoby z tej współpracy coś wyjść :) |
http://www.youtube.com/watch?v=5K0OJ...eature=related
niech Pudzian cwiczy to co zrobil Amerykanin w 15 sekundzie a na pewno rozwali kazdego(procz Fedora jak widacxd) |
http://www.youtube.com/watch?v=U6BFzVznbb8
Tu jest walka Fedora z jakimś Silvą, z tym samym będzie Pudzian walczył? |
Tak. Chociaż trzeba powiedzieć ze SYlvia ostatnio sporo przytył i nie jest już w takiej formie jak dawniej.
|
Pudzian był krok od klęski - uratowała go masa którą przeżył tą walkę.Kitajec był zdecydowanie lepszy technicznie tyle że ciężko mu było przerwać to klinczowanie Pudziana - 1 runda więcej i było by po Mariuszu - nie czarujmy się.
Pudzian na dziś niestety ma tylko to początkowe *******nięcie a potem to kondycja 0 - technika podobnie. Nie żebym go krytykował bo osobiście go szanuje i tu wiadomo jest że szału nie może być ale tą walkę wg mnie wygrał bardzo szczęśliwie - Kozaki z MMA by go zjadły na śniadanie - ten kolejny jego przeciwnik ponoć też jest przereklamowany ale nie widzę Pudziana w tej walce. |
Musze przyznać, że MMA jest strasznie nudne, Boks jest dużo ciekawszy.
|
Cytat:
|
Cytat:
Postawa Pudziana poraz kolejny potwierdziła, że bycie górą mięśni w sportach walki to żadna zaleta. Wszystkie mięśnie muszą oddychać i to nic dziwnego, że kondycyjnie taki zawodnik jak Mariusz nie wytrzymuje więcej niż 2 minuty. No cóż, za 2 tygodnie Sylvia może z łatwością pokonać Pudziana, bo nie ma wątpliwości, że to przeciwnik sporo, sporo lepszy od Kawaguchiego. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl