![]() |
Chwila ku temu stosowna to i skreśla znów kilka słów. Wzniosłe,piękne i aż żal,że ta chwila nie może trwać wiecznie. Wisła w czwórce najlepszych zespołów w Europie.
|
Jedna z najpiękniejszych chwil w życiu na R22 ;P Dziękuje dziewczyny !!1
|
to co działo się w czasie i po meczu to było coś pięknego!!!!!!!!!
I teraz pasuje piłkarzom dać do zrozumienia,że muszą ZAWSZE dawać z siebie wszystko!!!!!! |
Czy nie można by tego meczu gdzieś umieścić w necie. Chętnie bym sobie na spokojnie oglądnął
|
Euroliga kobiet jest naprawdę dość specyficznie zarządzana. Rozumiem,że zespoły Rosyjskie wiodą w niej prym od pewnego czasu,ale to nie znaczy aby robić F4 gdzieś na końcu świata. Poza tym dziwne jest to,że taki mecz jak wczoraj nie był nigdzie transmitowany, no z wyłączeniem Wisła. Tv. Nie dziwię się,że swego czasu w koszykówce męskiej nastąpił rozłam, na ULEB i FIBA. Dziś Euroliga jest rozgrywana pod egidą ULEB,i jak funkcjonuje? Elegancko. Wszystkie mecze w jednej stacji,no i nikt nikomu nie "wyłącza" prądu w czasie meczu. Za taki numer z prądem to chyba zespół musiałby pogodzić się z utratą miejsca w Eurolidze mężczyzn i to nie na jeden sezon podejrzewam. W ogóle wszytko wygląda bardziej na zorganizowane. Ni co nikt w ULEB-ie nie wpadłby na pomysł organizowana czegoś na końcu świata. Przecież jest to sabotaż,wychodzenie z rynku na własną prośbę. Koszykówka kobiet staje się przez to sportem niszowym,chyba,że na tym zależy FIBA.
|
Pełne poparcie Marszałku, gdyby nie jedno "ale".
Akurat w naszej sytuacji nie powinniśmy, póki co, zbytnio nawoływać do takiej profesjonalizacji. Z naszą halą nie wydaje mi się abyśmy mogli marzyć o jakichkolwiek prestiżowych rozgrywkach. I nie zapominajmy, że tego miejsca w Eurolidze nie wywalczyliśmy na boisku a "tylko" zostało nam one sprezentowane. Tak więc ciszej nad ta trumną i cieszmy się z tego sukcesu. ogromnego i wspaniałego. Możliwe, że na następny będziemy długo czekać. |
Natchnione wiślaczki powalczą o Puchar Polski2010-03-04 22:26:00 W piątek rozpocznie się finałowy turniej Pucharu Polski, którego gospodyniami są koszykarki Lotosu Gdynia. Właśnie z nimi w półfinale zmierzy się triumfatorka ubiegłorocznej edycji rozgrywek - Wisła Can-Pack Kraków.
Trener Jose Ignacio Hernandez narzekał na natężenie meczów w krajowych rozgrywkach. Jego oburzenie było w pełni uzasadnione, bowiem krakowianki reprezentują przecież całą ligę podczas międzynarodowych zmagań. Tymczasem na regenerację po bojach o Final Four Euroligi z Frisco Sika Brno miały niespełna pół doby. W czwartek o godzinie 10. ruszyły autokarem do Gdyni, gdzie odbędą trening. – Mamy nadzieję, że nie otrzymamy hali do dyspozycji o godzinie 8 - zaznaczył sfrustrowany sytuacją szkoleniowiec. Przed rokiem obie drużyny spotkały się w finale, który zakończył się zwycięstwem Wisły Can-Pack 65-47. Jego okoliczności były wszak zupełnie inne. - Naprawdę niełatwo jest się przygotować w trakcie jednych zajęć. Mamy rozeznanie, bo obserwowaliśmy przeciwników. Cóż… nikt nie spodziewał się, że zajdziemy tak daleko w Eurolidze - odniósł się Hiszpan. Nie zamierza załamywać rąk i dodaje: - Musimy teraz zapomnieć o naszym sukcesie, a później skupić się na pucharze i play-off. Utrudnieniem będzie gra poza Krakowem, ale ta drużyna już pokazała, że jest w stanie ograć każdego. Piątek (5.03) CCC Polkowice – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (godz. 15) Lotos Gdynia – Wisła Can-Pack Kraków (godz. 17:30) Sobota (6.03) Finał - godz. 13:30 źródło: www.sportowetempo.pl |
Ma się rozumieć że jedyną możliwością śledzenia poczynań Wiślaczek jest Radio Kraków?
|
Napewno mecz bedzie tez w relacji akcja-po-akcji na plkk.pl
Nie wiem, czy TV zdecydowała sie na pokazanie turnieju. Godzina rozgrywania spotkań jest wszakże mało telewizyjna. Za plkk.pl Informujemy, że internetowe transmisje statystyczne z półfinałowych i finałowego spotkania rozgrywek Pucharu Polski będą dostępne w serwisie rozgrywki.pzkosz.pl. Około 30 minut przed rozpoczęciem każdego meczu na stronie głównej pojawi się link do transmisji statystycznej. Zapraszamy do śledzenia internetowych transmisji statystycznych z półfinałów i finału Pucharu Polski Kobiet na stronie http://rozgrywki.pzkosz.pl Zwycięzcy spotkań półfinałowych spotkają się w sobotnim finale, który rozpocznie się o godzinie 13.30. Transmisję z finału przeprowadzi TVP Sport. |
Finał z tego co przeglądałem program telewizyjny to ma być pokazywany na TVP Sport.
|
Cytat:
|
Cytat:
Zawsze było tak, że mecze rozgrywane były u jednego z finalistów... z racji tego, że Spartak już F4 organizował, a w zeszłym sezonie finał był w Hiszpanii, te dwie opcje odpadły...\ My jako 3 możliwość, z racji braku posiadania hali z prawdziwego zdarzenia też odpadliśmy w przedbiegach... Został niestety Jeka, który jest na końcu Świata, ale co zrobić... Tam nas jeszcze nie było... :) czas to zmienić :) |
Po I kwarcie:
Lotos Gdynia 18:23 Wisła Can Pack Dobrze jest :) http://wislakosz.pl/live.html e: Lotos Gdynia 69:67 Wisła Can Pack :( |
po II kwarcie jest 38:41 dla Wisły..kapitalnie gra Marta, która ma już 16 pkt na swoim koncie! Let's go to final!;) niech w przerwie odpoczną i come on! jutro chce o 13.30 obejżec nasze dziewczyny na tvp sport w finale..ale to nie wszystko..by wróciły do Krakowa z pucharem!;)
Ave Wisła! |
W pólfinale Pucharu Polski Kobiet Wisła przegrała z Lotosem 69-67
W finale zagra Lotos z Polkowicami Dla przypomnienia tabela Ekstraklasy Kobiet wygląda tak: 1. KSSSE AZS PWSZ 44 22 2. Lotos Gdynia 41 22 3. Energa Toruń 38 22 4. CCC 36 21 5. Wisła Can Pack 35 21 Ostatnie 3 mecze sezonu regularnego to 10 marca 2010 Wisła Kraków - FGE MUKS Poznań 13 marca 2010 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków 17 marca 2010 Wisła Kraków - Blachy Pruszyński Lider Pruszków http://i45.tinypic.com/nnmblg.jpg czyli prawdopodobnie w Play-Off zagramy z CCC Polkowice |
do usunięcia
|
Znowu z Lotosem...:/
|
brawa dla naszych dziewczyn.
|
i tak sa wielkie:) poprostu byly zmeczone po meczu z Brnem i sie niestety nie udalo;/
|
diooobra trudno to nie był ważny mecz.
|
Szkoda trochę, było blisko blisko..
Ale jak dal mnie ten mecz to dobry prognostyk przed play off - wtedy juz napewno z Lotosem wygramy:):) |
szkoda pucharu, ale nie da sie tyle meczu w ciagu tygodnia rozegrac na najwyzszym poziomie...nie wiem co sobie plkk mysli..jak oni moga dac polfinal PP dwa dni po wyczerpujacym meczu w eurolidze..skandal! ale bedziemy mieli mistrza!..zobaczycie
ale to nie zmienia faktu, ze na pewno walczyły na całego..dlatego możemy zaśpiewac..'To Oczywiste! Byłyście dziś zajebiste, to oczywiste, byłyście dziś zajebiste!' brawa za walke! |
to są jakieś jaja 2 dni po waznym meczu w eurolidze plkk organizuje puchar Polski. Dziewczyny miały prawo byc zmeczone. Szacun za walke.
|
Ja krótko od siebie na temat meczu z Lotosem...
Otóż, jeśli ktoś z Was mysli, że można wygrać w półfinale z drużyną gospodarzy to po wczorajszym meczu śmiało może stwierdzić, że raczej to nie możliwe. Na 50 sec przed końcem prowadzimy 4 pkt, żeby przegrać dwoma... zupełny przypadek... Każdy kto był na wczorajszym spotkaniu widział jak dwie dosyć oczywiste sytuacje sedziowie zakwalifikowali jako błędy naszych koszykarek... Np. dziwnie nie zauważyli popchnięcia Janell po Jej zbiórce...uwaga... zakwalifikowano to jako wyjście z piłka poza boisko... Nasze dziewczyny naprawde zagrały bardzo dobre zawody... szkoda, że nie mogły wygrać tego spotkania bo wynik był ustalony z Panem Krawczykiem jeszcze przed meczem... Myśle, że Pan prezes i tak był zdziwiony postawą naszej drużyny i liczył na mniejsze problemy...a tu niefart i trzeba było sie posunąc do takich dziwnych akcji... Szkoda, że CCC nie dało rady w finale... No i dziwnym trafem... gospodarz zdobył Puchar... i po co ta cała szopka była potrzebna? |
http://sport.interia.pl/koszykowka/e...lencji,1449196
F4 Jednak w Walencji a nie w Rosji. |
Myśle, że dobre wieści dla wszystkich kibicow spod znaku Wisła ON-TOUR - Final Four w hiszpańskiej Walencji.
Kraj i miejsce napewno bardziej dostępne niz daleki Ural ze swoim Jekaterinburgiem. Myśle, że lepszych wiesci nie mogliśmy z początkiem tygodnia dostać niz właśnie taka. Poniżej oficjalna informacja z fibaeurope.com: "At a press conference held prior to the EuroLeague Women All Star Game in Gdynia, Poland, FIBA Europe announced on Monday that the city of Valencia will host the 2010 EuroLeague Women Final Four which will take place from 9-11 April. Ros Casares will play host to their three opponents, Spartak Moscow Region, UMMC Ekaterinburg and Wisla Can-Pack Krakow. "Ros Casares are one of the most experienced and professional clubs in EuroLeague Women," commented FIBA Europe President George Vassilakopoulos. "I am sure that they will host another great edition of the EuroLeague Women Final Four. "I am looking forward to seeing the best teams in Europe playing out the championship in the beautiful city of Valencia" "The EuroLeague Women Final Four is the highlight of an already exciting EuroLeague Women season." added FIBA Europe Secretary General Nar Zanolin. "Thanks to our TV agreement with Eurosport 2, fans in 56 countries will be able to follow this great event on TV. "With Ros Casares Valencia we have a very ambitious and storied team as a host and I am sure that this will help make this Final Four an unforgettable experience for all of us." Ros Casares last hosted the EuroLeague Women Final Four in 1993 when they were known as Dorna Godella. They won the event that year, defeating Societa Ginnastica 66-58. Ros Casares are next in a long line of worthy hosts after Salamanca in 2009, Brno in 2008 and Spartak Moscow Region in 2007. The two Russian sides Spartak Moscow Region and UMMC Ekaterinburg face each other in the first Semi-Final while hosts Ros Casares take on Polish side Wisla Can-Pack Krakow in the other. Both Semi-Finals are played on Friday 9th April with the game for third place and the Final following on Sunday 11th April. Find out more about the EuroLeague Women Final Four on www.fibaeurope.com" AVE! |
Czy jest ktoś w stanie powiedzieć jakie były by ORIENTACYJNE koszty wyjazdu?
(nie chodzi mi o jakieś dokładnie wyliczenia tylko chcę mn-więcej wiedzieć na czym stoję ;) ) e: dzięki za odpowiedź :) |
Cytat:
Kilometrów pokonasz w jedną stronę 2600. Nie wiem ile pali ci na autostradzie, ale załóżmy że osiem litrów ropy: 8 x 26 x 1,20 = 250 €. Łączny koszt: (250€ + 84€) x2 = 668€ w dwie strony. Oczywiście do podziału w zależności w ile osób jedziecie. Trzeba też doliczyć ewentualny nocleg, koszt biletu (właśnie, kojarzy ktoś?), no i jedzenie picie itp... EDIT: jeśli chodzi o samolot, to tanie linie latają tylko do Madrytu/Barcelony a stamtąd jest 400 km do Walencji, więc trzeba by wynając auto, albo jechać pociągiem... |
jak jechaliśmy do barcelony to autokar wychodził chyba 600 zł na osobe, i poniedziałek-piątek w trasie:)
|
|
Cytat:
Także trochę długo... |
Wizz Airem do Barcelony z Katowic nawet za mniej niż 200 zł za bilet, niecałe trzy godziny lotu, no ale wtedy tylko plecaczek z paluszkami i nic więcej
I jakie winiety ?? W Francji i Hiszpanii płaci się za przejazd autostradą na bramkach i tyle. Winiety to są ale w Czechach. Samochodem to bardziej preferuje wyprawę przez Brno, Graz, Genua, Lazurowe Wybrzeże, Barcelona, Walencja |
Cytat:
|
Tu macie fajne połączenie Kraków- Alicante za ok 300 zł w obie strony(wczoraj było jeszcze 250)!!!
http://www.bookryanair.com/skysales/FRSelect.aspx Z Alicante do Walencji jest 180 km, więc jakimś ichniejszym PKS-em można podjechać. Tyle, że to pobyt od czwartku do wtorku, więc dochodzą noclegi. |
Wybiera się ktoś autem ?
|
|
trwa mecz z liderem z tabeli - http://live.plkk.pl/plkk/mecz.html?game_id=2647
|
co kilka sekund inny wynik :)
na szczęście dobrze się skończyło :) |
ale emocje!!! Wygrana z liderem!!!
|
Ja pierdziele, znów nerwy do samego końca.. to jest ambicja.. tyle tracić, wyjśc na prowadzenie z liderem na ich terenie i wygrać ? BRAWO!
szkoda że przez te chore przepisy nie mozemy wystawić optymalnego składu.. nie byłoby na nas mocnych |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl