![]() |
Kupie hantle
do usunięcia
|
polecam do siłowni domowych
http://allegro.pl/item571617940_hant...ce_krakow.html jak ktoś jest zainteresowany obciążeniem, ławeczkami, atlasami, gryfami, drążkami, dresami sauna, sprzętów do fitness itd Firma jest nowa jeszcze nie cały sprzęt jest na magazynie, nie cała oferta jest na allegro, dopiero za jakiś miesiąc ruszy sklep internetowy ale w przypadku jakiegoś zamówienia wszystko mogę ściągnąć w ciągu 7dni w razie jakiś pytań zapraszam na priv :) dla wiślaków rabaty :P |
Gdzie w Krk kupie najtaniej obciazenia ? decathlon?
pzdr |
Witam:-D Przejde odrazu do sedna tematu , a wiec problem wyglada tak (wierze ze mi pomozecie) mam 180 cm wzrostu i waze okolo 86 kg , ogolnie mase mam wystarczy ja tylko wycwiczyc :) nigdy nie chodzilem na silke (jedynie co w budzie na wf) nigdy nie brałem zadnych suplementow białek itd itd, i nadchodzi powolutku wiosna czas na jakas przemiane , i postanowiłem wkoncu sie zabrac za siebie , Posiadam hantle z wyborem obciążeń w domu plus moze dojsc do tego jakis zestaw cwiczen który byście mi mogli zaproponowac .A wiec interesuje mnie tylko powiekszenie bicepsu plus rzezba owego mięśnia , chiałbym przy okazji brać do tego jakieś sumplementy , szperałem troche w necie i natrafiłem na HMB-rzezba , Nitrobolon-efekt pompujacy . Co byście mi polecili odrazu mowie ze tylko sprzet domowy wchodzi w gre , jaki suplement, i oglolnie wszystko o powiekszeniu bicepsu :) prosze o pomoc dla Kibia z Gdańska :) pozdrawiam!
|
Rewoop Na suplementy zdecydowanie za wczesnie. Nitrobolon to dopiero przynajmniej po roku cwiczen. Bez sensu jest ćwiczyc tylko biceps pomijajac triceps. Wogole nie ma sensu cwiczyc tylko jednego miesnia
|
Rewoop - ćwiczenie jednej partii mięśniowej jest kompletnie bez sensu. Najlepiej jest zrobić sobie dobrą rozpiskę treningową i trenować całe ciało. Co Ci da spuchnięty biceps, jak nie będziesz miał w ogóle tricepsa, barków, klatki piersiowej itd? Nic - będziesz tylko nieproporcjonalnie wyglądał.
To samo w kwestii suplementacji - na dzień dobry porządnie trzymana dieta Ci wystarczy. Organizm sam zacznie wytwarzać wszelkie tajemne związki, które powodują, że mięśnie rosną. O suplementacji możesz na razie zapomnieć. Looknij tutaj: http://www.mocnyblog.pl/category/poradytreningowe/ - fajnie rozpisane porady www.sfd.pl - tutaj masz kopalnię wiedzy na temat wszelkich ćwiczeń |
Praca dorywcza przez neta :D
Praca polega na klikaniu w reklamy przysyłane na e-mail, klikanie w pliki, które masz na swoim koncie . Jest to typowa strona zarabiania przez internet. Na sam początek za zalogowanie otrzymujesz 7,50 http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif wiecej na pw |
A więc podajcie mi jak trenowac posiadajac tylko hatnle plus zwykly zestaw cwiczenie (pompki , przysiady itd) :) ? ilu dniowe robi sie przerwy w cwiczeniach ?:) podajcie jakis przykladowa rozpiske na caly tydzien bede wdzieczny:D
|
Rewoop tu masz wszystko co potrzebujesz do szczęścia:
http://www.sfd.pl/Trening_w_domowych...kach-f308.html Ja dawno dawno temu w domowych warunkach robiłem mniej więcej takie coś - nie wiem czy było to dobrze, ale zrzuciłem kilka kilogramów (14...) i efekty były niezłe - natomiast nie musisz się wcale tym sugerować Pompki - z różnym rozstawem dłoni Scyzoryki (unoszenie jednoczesne tułowia i zgiętych nóg) Scyzoryki na skos (podobnie jak wyżej z tym, że dochodzisz łokciem do przeciwnego kolana) Unoszenie Hantli przed siebie ręce na przemian Unoszenie Hantli na bok obie ręce jednocześnie (lekko zgięte) Rozpiętki (leżysz na podłodze/dwóch taboretach ręce z hantlami w górze - lekko zgięte i jedziesz na boki i do góry) Zginanie przedramienia stojąc w końcowej fazie dokręcenie hantli z pozycji neutralnej do równoległej do klatki piersiowej - na przemian Zginanie przedramienia stojąc - tzw młotki? Pompowanie bicepsa - czyli tradycyjnie zapierasz łokieć o udo i jedziesz :) Oczywiście wszystko poprzedzone solidną rozgrzewką i dobrym rozciąganiem. I tak co wieczór :) |
Gdybyście mieli to sprzedania obciążenie na sztangę to chętnie kupię 80 - 100kg, gryf prosty, łamany i ławkę skośna do brzuchów również. priv jak coś.
|
Mam 16 lat waże 61kg 178cm Juz cwicze 3 miesiace.....wiec czas na jakies odzywki i co powiecie na Olimp Massacra ? potrzebuje waszej pomocy...Pliska z góry thx:)
|
Co polecicie na masę ? gainera ? tak żeby mi nie zryło wątroby
na dobrą dietę generalnie nie mam czasu i pieniędzy ,a poza tym mam szybka przemiana materii pzdr |
MISTA92 chcesz mieć masakre z organizmu to ładuj odżywki w tym wieku - powodzenia.
I jeszcze tak krótko trenując. Dobry żart... Trzymaj odpowiednią dietę i zasuwaj na siłownie, a nie pakuj w siebie suple. Na to jeszcze przyjdzie czas - jesteś w takim wieku, że nie potrzeba Ci wcale dodatkowej suplementacji - Twój organizm jeszcze sam rośnie, więc pomóż mu jedynie dietą i wzmożonym wysiłkiem fizycznym South a ćwiczysz coś? Bez diety może być różnie z Twoją masą - bo możesz się po prostu zalać tłuszczykiem. No i kwestia kasy - odżywki też kosztują, a fajną dietkę można sobie złożyć w rozsądnych pieniądzach :) Na masę to raczej jakieś białeczko zarzuć sobie np. takie http://www.mocnysklep.pl/64,whey-pro...lus-2000g.html Ogólnie mocno polecam Sklep z suplami w DH Wanda - konkret sprzedawca, który zna się na rzeczy - doradzi, podpowie zarówno co do supli, jak i w kwestiach treningowych |
Cytat:
|
No to faktycznie pomyśl na tym
Whey protein 80 Plus Authentic z Activlabu Do tego jeszcze dorzuć BCAA Xtra (http://www.mocnysklep.pl/227,bcaa-xt...mine-500g.html) i Creatine Powder - dostaniesz jeszcze dekstrozę gratis :) http://www.mocnysklep.pl/77,creatine...-gratis-!.html Gainer to raczej jako uzupełnienie diety, żeby dobić kalorie Na podobnym zestawie test na sfd robił jeden gościu i przybyło go 6 kg :) http://www.sfd.pl/TEST%3A_Byc_sezono...y-t468589.html No i ryż, kasza, kurczaki, ser, tuńczyk na noc (najtańszy za 2,5 - nie jest tak tragicznie :)) |
jak to jest
bialko na śniadanie weglowodany na kolacje ? |
|
juz kiedys Kisiel pisal zeby nie robic z tego tematu samych odnosnikow do SFD , bo tak naprawde moze jest tam wszystko, ale jest to taka ilosc ze czlowiek sie gubi ,
a ty co jesz na kolacje ? bo widac ze masz pojecie lekkie |
West odwrotnie. Białko na noc weglowodany w dniu. Nie mozna wegli na noc, chyba ze chcesz miec sporo tluszczu:)
Na kolacje najlepiej ryby, ser biały |
No dokładnie, ja na noc to szamię chudy ser biały z tuńczykiem (ten w sosie własnym).
A to dlatego, że białko z tuny się wolniej rozkłada i przez to lepiej przyswaja. Węglowodany tylko w trakcie dnia i na śniadanie - bo przecież organizm musi je mieć kiedy spalić - podczas snu tego nie zrobi raczej :) No i najważniejsze - kolacja minimum na 3 godziny przed snem Ok, dzięki za info, w miarę możliwości postaram się pisać co i jak a nie linkować na sfd. Faktem jest, że jest to niezła skarbnica. |
Tylko na sfd jest tez duzo deb.li a nie znawców, ktorzy majac marne pojecie zle doradzą licząc na soga:)
(sam oczywiście wielkim znawcą nie jestem:P) http://www.mocnysklep.pl/150,pro-longatum-750-g.html dobre białko na noc. Jem włąsnie drugie opakowanie:P |
Cytat:
Kwestia odsiania plew od ziarna huehuehue Cytat:
Żeby nie rozmywać to macie jakieś dobre ćwiczenia na tzw. "boki" albo raczej pozbycie się ich? Co nie wymyślę, to mało pomaga... |
Jarza, możesz wyjaśnić czemu kolacja 3 h przed snem? Ja zawsze jem tuż przed snem, bo wolnowchłanialne białka też nie wchłaniają się 12 h. ;)
Ja na kolację wcinam sobie zawsze jajecznice. Białko jaja (najlepsze, uznawane za wzrocowe ;) ) ma długi czas wchłaniania + zdrowe tłuszcze z żółtka, które dodatkowo ten czas wydłużają. A co do białka na noc. Wydawanie kasy w błoto jak dla mnie. Lepiej zjeść dobrą kolację. |
chodzi o to że podczas snu zwalnia się twój metabolizm i to jest skierowane głównie do osób stosujących diety odchudzające. a poza tym jeszcze lepiej ci się śpi bo organizm zdążył strawić wszystkie produkty
|
mimo wszystko bez porządnej diety nie ma porządnych przyrostów
a jeśli chcesz coś na masę to polecam HST poczytaj South, osobiscie przy zajebistej diecie 6kg w 6 tygodni az milo:) |
taka ciekawostka w żółtku jajka jest wiecej białka niż białka w białku:) - ale wyszlo masło maslane
a na noc najlepszy jest tunczyk badz wolowina |
MISTA92 chcesz mieć masakre z organizmu to ładuj odżywki w tym wieku - powodzenia.
I jeszcze tak krótko trenując. Dobry żart... Trzymaj odpowiednią dietę i zasuwaj na siłownie, a nie pakuj w siebie suple. Na to jeszcze przyjdzie czas - jesteś w takim wieku, że nie potrzeba Ci wcale dodatkowej suplementacji - Twój organizm jeszcze sam rośnie, więc pomóż mu jedynie dietą i wzmożonym wysiłkiem fizycznym Jarza czyli kiedy bd mogł cos zaczac brac....? Bo chce byc większy do wakacji:D:D |
sezonowiec nastepny
|
MISTA92 mam być szczery?
Za jakieś 2-3 lata... i nie robię sobie tutaj jaj z Ciebie - po prostu jeszcze sam rośniesz, więc nie potrzebujesz żadnych supli, a jak koniecznie coś musisz jeść to zażywaj Witaminę C, albo inne Witaminki, będziesz mieć lepszą odporność. I dieta chłopie - Dieta to jest podstawa!!! Bojar - wisłaWieczysta odpisał dokładnie to co bym Ci napisał - jeśli w nocy organizm nie pracuje na wysokich obrotach, rano jesteś bardziej wypoczęty. A jak się nawpierdzielasz na noc, to mimo tego, że śpisz - procesy trawienne pochłaniają energię i niby odpoczywasz, a nie odpoczywasz... No i te węglowowodany, które przecież zawsze się znajdą w jakiejś ilości nie mają gdzie wyparować jeno idą w bęben :) Czyli jak w tym słynnym powiedzeniu "A co ty myślisz, że jak stoisz to nie siedzisz?" :) |
Poczytałem trochę i faktycznie macie rację, Panowie. :-) Jednak 3 h to zbyt długo mimo wszystko wg mnie, optymalny czas to 30-60 min.
|
MISTA92 mam być szczery?
Za jakieś 2-3 lata... i nie robię sobie tutaj jaj z Ciebie - po prostu jeszcze sam rośniesz, więc nie potrzebujesz żadnych supli, a jak koniecznie coś musisz jeść to zażywaj Witaminę C, albo inne Witaminki, będziesz mieć lepszą odporność. I dieta chłopie - Dieta to jest podstawa!!! Czyli moge zazywac suple ale przy tym musze brac witamine...? Bo nie rozumiem:/ i takie pytanie jeszcze hmm co by sie moglo dziac gdybym np.teraz zaczał brac suple? |
****a! Umiesz czytać czy nie?! Najpierw pójdź do szkoły i naucz się czytać ze zrozumieniem, a później na siłownie
Nie bierz nic teraz, najwyżej Vigor lub Centrum (oba to zestawy witamin) |
Cytat:
|
Odstęp między ostatnim posiłkiem, a pójściem spać.
|
zalezy co jesz....... i na jakiej diecie jestes
|
Cytat:
Skup się i przeczytaj uważnie 1. Nie potrzebujesz jeszcze suplementów 2. Zrób sobie porządną dietę wysokokaloryczną 3. Nie potrzebujesz jeszcze suplementów 4. Dużo jedz 4-5 razy dziennie 5. Nie potrzebujesz jeszcze suplementów 6. Zapytaj na siłowni bardziej doświadczonych o ciekawy zestaw ćwiczeń 7. Nie potrzebujesz jeszcze suplementów 8. Stosuj Dietę i Ćwicz 9. Nie potrzebujesz jeszcze suplementów 10. Ani żadnej rzeczy, która odżywką jest... :) |
:lol:
młodo. a co na przegryzke ? :P banan ? jabłko ? wafel ryzowy ? |
Od nie dawna chodze na silke i chcialbym przyjac jakas diete myslalem nad bialkowa co o tym sadzicie znacie jakies linki gdzie bedzie wszystko opisane co jesc kiedy itd
|
1. Należy spożywać 6-7 posiłków co 2,5 - 3 h
2. Należy w każdym posiłku spożywać "pełne białko" (zawierające wszystkie aminokwasy) 3. Należy w każdym posiłku spożywać węglowodany o w miarę jak najniższym I/G pochodzące z warzyw(najlepiej włóknistych) i owoców 4. Należy dbać aby posiłek przed treningowy był bogaty w łatwo przyswajalne białko 5. Należy dbać aby węglowodany we wszystkich posiłkach poza posiłkami przed i po treningowym pochodziły z warzyw i owoców o niskim IG. Posiłki około treningowe powinny zawierać węglowodany o wyższym I/G 6.Należy dbać aby posiłek po treningowy zawierał węglowodany proste i łatwo przyswajalne białko w proporcji 2:1 7. Należy pilnować aby 25-35%spożywanych kalorii w diecie pochodziło z tłuszczy z podziałem na : 1/3 z tłuszczy nasyconych (zwierzęcych), 1/3 z tłuszczy jednonienasyconych (np. oliwa z oliwek, avocado), a 1/3 z tłuszczy wielonienasyconych (olej lniany, rybi , orzechy i nasiona itp.) 8. Należy unikać napoi innych niż: woda mineralna niegazowana, zielona herbata itp. 9. Należy dbać o to by każdy posiłek za wyjątkiem posiłków około treningowych składał się z naturalnego, nie przetworzonego pożywienia, należy unikać słodzików, konserwantów, polepszaczy itp. 10.Należy spożywać większe ilości węglowodanów tylko w okolicach treningowych (przed i po treningu) , posiłki te powinny być ubogie w tłuszcz. W innych posiłkach powinna występować przewaga tłuszczy nad węglowodanami pochodzącymi z warzyw i owoców źródło: SFD |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl