Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

dj_ibutti 15.11.2008 00:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 629250)

Nooo tak samo mówił, że nigdy by nie uciekł z klubu :D Tak samo mówił, że nie ma za co dzieci utrzymać :D

Poza tym... niezły idiota pisał ten art. :)

Cytat:

Na sprowadzenie łowcy bramek napaliło się więc kilka klubów Ekstraklasy, bo w naszym kraju Frankowski to ciągle głośnie nazwisko, a i nosa do bramek też piłkarz z pewnością nie stracił. Innymi słowy w Polsce może być jeszcze gwiazdą.

_ukoL 15.11.2008 10:40

Czytaliście newsa wczoraj o tym niemieckim hokeiście chorym na guz głowy?
Przepieprzone ale respekt, że do końca chce grać.

Proud 15.11.2008 10:51

szacunek...jak to mówi Szymek...ale zastanawiam się czy przy tak poważnej chorobie nie jest organizm bardzo osłabiony...a hokej to męczący sport, nawet na pozycji bramkarza.

zuraw9 15.11.2008 10:58

Na pewno jest męczące dla organizmu ale myślę że w takim przypadku powinno sie robić wszystko by zapewnić tej osobie mozliwość robienia tego co się kocha do końca.

Piotrek1991 15.11.2008 11:28

A co byś Ty robił, siedział w domu i czekał?...
Ta rozmowa bardziej pasuje do tematu o poważnych rozmowach ;]

WzT 15.11.2008 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zuraw9 (Post 629309)
Na pewno jest męczące dla organizmu ale myślę że w takim przypadku powinno sie robić wszystko by zapewnić tej osobie mozliwość robienia tego co się kocha do końca.

Najgorsze jest to że bardzo mała jest możliwość by ta osoba robiła to co kocha do końca bo prawdopodobnie przyjdzie taki moment że tą osobę choroba zanim zabije jednak położy najpierw do łóżka.

SZYMEK_TSW 16.11.2008 00:28

A my swoje:
LEEEECHIAAAA GDAŃSKK !!!

markokrk 16.11.2008 00:35

a melanż trwa, a melanż trwa .... :)

1q2 16.11.2008 00:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 629306)
Czytaliście newsa wczoraj o tym niemieckim hokeiście chorym na guz głowy?
Przepieprzone ale respekt, że do końca chce grać.

Ja bym tak nie mogl ale nic dodac do tego co napisales.

Gucio25 16.11.2008 18:53

Wisła z Lechią, aeaeaoooo!
szymek - ciiii!
KMWTW. :lol:
a raczej kto widział ten wie.

_ukoL 17.11.2008 21:59

No i proszę, ten bramkarz chory na guz zagrał w meczu ligowym. Bodajże wszedł na ostatnie 8 minut i 13 tys. widzów zgotowało mu owacje na stojąco. W sumie też przyklasnąć mu i podziw dla trenera, bo się wypowiadał, że mimo choroby to nadal wartościowy zawodnik...

DYRU 18.11.2008 08:49

zimno, ale słońce wychodzi :)

WzT 18.11.2008 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 630587)
No i proszę, ten bramkarz chory na guz zagrał w meczu ligowym. Bodajże wszedł na ostatnie 8 minut i 13 tys. widzów zgotowało mu owacje na stojąco. W sumie też przyklasnąć mu i podziw dla trenera, bo się wypowiadał, że mimo choroby to nadal wartościowy zawodnik...

No pisało na którymś z portali, ja się tylko zastanawiam co ten gość ma w głowie, jak to jest żyć z taką świadomością... Ciężko to nawet rozkminić, a co dopiero to przeżywać tak jak on.

Gucio25 18.11.2008 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 630674)
zimno, ale słońce wychodzi :)

przed południem u mnie pogoda rewelacja, ahh, to powietrze.. :)

WINDEK 18.11.2008 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 630705)
No pisało na którymś z portali, ja się tylko zastanawiam co ten gość ma w głowie, jak to jest żyć z taką świadomością... Ciężko to nawet rozkminić, a co dopiero to przeżywać tak jak on.

Nie ma sensu tego rozkminiać. Wystarczy po prostu powiedzieć, że facet ma niesamowite jaja. Jest dla mnie przykładem tego, że 99,9% z nas, ogólnie ludzi (w tym ja) to mentalne i fizyczne cieniasy.

markokrk 18.11.2008 19:41

jutro zajęcia prawie cały czas od 8 do 19:30.:-P
bęz małego 40% chyba się nie obejdzie w trakcie jakiejś przerwy :D:D

DYRU 19.11.2008 08:21

współczuje. tyle godzin ehh. wiało u Was wczoraj wieczorem??

AYALA 19.11.2008 08:25

zawsze myślałem że czasy gdy piraci grasowali po morzach dawno mineły a tu prosze
http://www.rmf.fm/fakty/?id=146973
http://www.rmf.fm/fakty/?id=146959

Galileo 19.11.2008 19:20

nie minęły właśnie, a wręcz przeciwnie, walka z piratami to walka z cieniami...Taka Somalia to państwo słabe, podzielone, targane wewnętrznymi konfliktami, to i gangów, piratów, i innych złoczyńców mnóstwo...
najlepiej nie zapuszczać się w tamte tereny.

Ludzie, zima idzie :D

MagdaTSW 19.11.2008 19:53

co sądzicie o kibicowaniu dziewczyn? :)

SZYMEK_TSW 19.11.2008 19:54

tak na początku witamy w naszym lużnym gronie :D:d

Kamil 19.11.2008 19:55

zakaz wstepu kobietom na D3:-p

MagdaTSW 19.11.2008 19:55

witacie mnie? ;D

michu-k 19.11.2008 19:56

Anty Zima!

MagdaTSW 19.11.2008 19:57

czemu zakaz wstępu kobietom na D3?!

SZYMEK_TSW 19.11.2008 19:58

bo kamil tak mówi :D:D

p/s cleber śliskie rece ma :D:D:

MagdaTSW 19.11.2008 19:59

a Kamil to co?!

South 19.11.2008 20:04

to młody Bóg

MagdaTSW 19.11.2008 20:05

no nieźle. czyli niepogadamy na temat kibicowania dziewczyn.

Gucio25 19.11.2008 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MagdaTSW (Post 631299)
witacie mnie? ;D

Szymek chciał napisać, że to ja witam, ale mu nie wyszło. :-)

dj_ibutti 19.11.2008 20:07

młody Bóg? Ktoś mnie wołał? :D

SZYMEK_TSW 19.11.2008 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 631309)
Szymek chciał napisać, że to ja witam, ale mu nie wyszło. :-)

Bolec, a chcesz się doigrać ??

MagdaTSW 19.11.2008 20:08

to kto mnie wreszcie wita? :)

dj_ibutti 19.11.2008 20:08

Ja zajęty, to nie witam ;P

MagdaTSW 19.11.2008 20:10

aa nie pogadam tu z Wami.!

South 19.11.2008 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MagdaTSW (Post 631308)
no nieźle. czyli niepogadamy na temat kibicowania dziewczyn.

bo Kamil ogólnie nie lubi dziewczyn :-p


Cytat:

aa nie pogadam tu z Wami.!

przyszedł Guciek i od razu wystraszył dziewczynę :-P

markokrk 19.11.2008 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 631318)
bo Kamil ogólnie nie lubi dziewczyn :-p

odważna wypowiedz :P

Gucio25 19.11.2008 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 631314)
Ja zajęty, to nie witam ;P

dalej masz tego chłopaka? :lol:

janko04 19.11.2008 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 631318)
bo Kamil ogólnie nie lubi dziewczyn :-p


to on tylko chłopaków ten teges?

igortsw 19.11.2008 20:29

Ejjj Madzia jak to u nas mówią nie "fuc się" oni tak zawsze :D Jedynie ze mną możesz na tym forum normalnie pogadać bo reszta woli chłopców :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl