![]() |
Cytat:
Poza tym... niezły idiota pisał ten art. :) Cytat:
|
Czytaliście newsa wczoraj o tym niemieckim hokeiście chorym na guz głowy?
Przepieprzone ale respekt, że do końca chce grać. |
szacunek...jak to mówi Szymek...ale zastanawiam się czy przy tak poważnej chorobie nie jest organizm bardzo osłabiony...a hokej to męczący sport, nawet na pozycji bramkarza.
|
Na pewno jest męczące dla organizmu ale myślę że w takim przypadku powinno sie robić wszystko by zapewnić tej osobie mozliwość robienia tego co się kocha do końca.
|
A co byś Ty robił, siedział w domu i czekał?...
Ta rozmowa bardziej pasuje do tematu o poważnych rozmowach ;] |
Cytat:
|
A my swoje:
LEEEECHIAAAA GDAŃSKK !!! |
a melanż trwa, a melanż trwa .... :)
|
Cytat:
|
Wisła z Lechią, aeaeaoooo!
szymek - ciiii! KMWTW. :lol: a raczej kto widział ten wie. |
No i proszę, ten bramkarz chory na guz zagrał w meczu ligowym. Bodajże wszedł na ostatnie 8 minut i 13 tys. widzów zgotowało mu owacje na stojąco. W sumie też przyklasnąć mu i podziw dla trenera, bo się wypowiadał, że mimo choroby to nadal wartościowy zawodnik...
|
zimno, ale słońce wychodzi :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
jutro zajęcia prawie cały czas od 8 do 19:30.:-P
bęz małego 40% chyba się nie obejdzie w trakcie jakiejś przerwy :D:D |
współczuje. tyle godzin ehh. wiało u Was wczoraj wieczorem??
|
zawsze myślałem że czasy gdy piraci grasowali po morzach dawno mineły a tu prosze
http://www.rmf.fm/fakty/?id=146973 http://www.rmf.fm/fakty/?id=146959 |
nie minęły właśnie, a wręcz przeciwnie, walka z piratami to walka z cieniami...Taka Somalia to państwo słabe, podzielone, targane wewnętrznymi konfliktami, to i gangów, piratów, i innych złoczyńców mnóstwo...
najlepiej nie zapuszczać się w tamte tereny. Ludzie, zima idzie :D |
co sądzicie o kibicowaniu dziewczyn? :)
|
tak na początku witamy w naszym lużnym gronie :D:d
|
zakaz wstepu kobietom na D3:-p
|
witacie mnie? ;D
|
Anty Zima!
|
czemu zakaz wstępu kobietom na D3?!
|
bo kamil tak mówi :D:D
p/s cleber śliskie rece ma :D:D: |
a Kamil to co?!
|
to młody Bóg
|
no nieźle. czyli niepogadamy na temat kibicowania dziewczyn.
|
Cytat:
|
młody Bóg? Ktoś mnie wołał? :D
|
Cytat:
|
to kto mnie wreszcie wita? :)
|
Ja zajęty, to nie witam ;P
|
aa nie pogadam tu z Wami.!
|
Cytat:
Cytat:
przyszedł Guciek i od razu wystraszył dziewczynę :-P |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
to on tylko chłopaków ten teges? |
Ejjj Madzia jak to u nas mówią nie "fuc się" oni tak zawsze :D Jedynie ze mną możesz na tym forum normalnie pogadać bo reszta woli chłopców :lol:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl