Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Legia Warszawa - Wisła Kraków niedziela 26.10.2008 godz.17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4969)

Zieniu17 26.10.2008 19:52

Dodam, tylko, że kiedy Legia z nami wygrywała na Łazienkowskiej to mistrzem Polski zostawała Wisła.

Arturo Qr2nów 26.10.2008 19:52

Czy zauważyliście jedną rzecz, a mianowicie cechę drużyny, która nie pozwala naszym iść za ciosem, a każe się cofać po strzelonej bramce. Gdy prowadzimy, mamy sytuacje nie potrafimy dobić frajera.

Najgorsze jest to, że przytrafia nam się taka farsa nawet ze słabymi drużynami. Mówi się, że Mistrzostwo zdobywa się regularnymi zwycięstwami. Niestety ciułanie punktów ze słabeuszami może nie wystarczyć jeśli z czołówką będziemy przegrywać. Na nasze szczęście nie ma jeszcze połowy sezonu. Jednak z drugiej strony styl gry wydaje się nie polepszać i możliwe, iż będziemy chcieli jak najszybciej przerwy zimowej.

Co do samego meczu... Ja na prawdę nie rozumiem Skorży... Jeśli Malecki rzeczywiście nie jest graczem pierwszego składu i faktycznie od początku nie zrobi więcej niż Łobodziński, tak Diaz za Zieńczuka, to sprawa oczywista. Przy całym szacunku dla Marka, ale jest on najsłabszym ogniwem. Wpuszczenie Niedzielana... Ten chłopak musi trenować i dotrwać do przerwy zimowej, całą ją przepracować na 120% i być może wróci do siebie. Na obecną chwilę do ataku lepiej wpuścić stopera Marcelo, niestety. To tyle personalnie. Jeśli chodzi o grę, to było fajnie i ambitnie lecz cały czas czegoś brakuję. Brakuję szybkości i ciągu na bramkę. Wydaję się, że wszyscy zawodnicy zagubili część formy oprócz Pawła, ale u niego daje się to we znaki gdyż pozbawiony jest zagrań odpowiedniej jakości i w odpowiedniej liczbie. Obrona zaczyna być dziurawa. Czas Clebera przemija coraz częściej gubi rywali oraz pozwala sobie na głupie gesty i pyskówki. Głowa też jakby obniżył loty. Z resztą nie ma sensu wymieniać kto je obniżył bo jak przyjrzeć się wszystkim po kolei, to w zasadzie wszyscy je obniżyli. Legia, to kolejna ekipa, która obok Cracovii, Lecha, Tottenhamu, Zabrza była w zasięgu obecnej Wisły, a wynik jednak boli.

LooNatyk 26.10.2008 19:55

to ze Skorza moze miec kuku pominalem w swoim poscie, a trzezwo zauwazyl to flamengista.. to jeszcze bardziej poglebia smutek.
co do zachwytow nad walka.. nie sadze aby Wisla byla zespolem, ktory w lidze polskiej satysfakcjonuje sama walka.. przegralismy mecz i to sie liczy. Walczyc powinni w kazdym meczu, a ze nei walcza, to juz inna bajka..

szczescie w nieszczesciu, ze tracimy tylko 1 pkt do Legii po tej przegranej. Ale niestety to nei nasza zasluga, a innych..

Silvestro 26.10.2008 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 619853)
A ja wlasnie zauwazylem ze Cantoro nie zagra w nastepnym meczu, z kim gramy ?

Z Ruchem gramy , 2 listopada o 17.00 .

westersyl 26.10.2008 19:58

Żeby tradycji stało się zadość trzeba znaleźć sobie jakiego kozła ofiarnego, nie trudno jest go dostrzec.
Oczywiście chodzi o Łobo, jak nazwiecie to co Wawrzyniak zrobił z Łobodzińskim ? Ośmieszył ? zdecydowanie nie pasuje bo to chyba komplement, Wojtek nawet nie potrafi biegać, on po prostu człapie,czołga się, nie wiem jak to do cholery nazwać. Wywalenie Wojtak rozwiąże dużo, w kwestii zejścia z uciążliwego kontraktu jak i również oszedzędzenia nam tego widoku, który mamy od początku jego przyjścia oraz doprawdzi to do podwyższenia poziomu sportowego. Zieńczuk również dzisiaj się skompromitował każde przyjęcie rozpoczynał od prowadzenia, spowolniał akcje, tracił piłkę. Diaz zrobił więcej niż on w 5 min wystarczyło że po prostu pomyślał i kilka razy zagrał z pierwszej piłki. Podobno Lechia jest zainteresowana sprowadzeniem Zieńczuka, myślę ze to jest ten moment w którym mógłby im jeszcze pomoc, choć jakby miał konkurować z Buzałą to zakończyłby swoją rywalizacje na ławie.
Zaskoczyła mnie słaba postawa Clebera i Głowackiego, Grzelak robił z nimi co chciał. Myślę że po tym meczu szanse na większa grę powinien otrzymać Singlar który zagrał kilka naprawdę super meczy.

Zaskakujące jest dla mnie to, że miejsce na ławce rezerwowych zajmuje Dawidowski, to jest po prostu szok, mam do Skorży ogromny żal, że nie ma na niej jakiegoś młodszego chłopaka, nawet jeśli nie gra to samo przybywanie w pierwszej drużynie może mu dać dużo, ja już po prostu mam dosyć tego gościa.

Teraz duża rola Skorży aby poukładał jakoś ten zespoł, pierwsze co powinien zrobić to posadzić Łobo na ławie, najlpiej umieśćić w mldej ekstraklasie, Diaza na stałe usadowić na lewej pomocy bo widać że gość po porstu myśli i ma predyspozycje do gry na tej pozycji, do tego dobrą kondycję. Niech potrenuje jeszcze strzał bo miał ku temu kilka okazji dzisiaj, a szukał rozegrania.

Jakoś specjalnie nie mam żalu do Mauro, bo nie był najgorszy, ale nie ukrywam, że przydałby się ktoś lepszy na tą pozycję. Mecz nie był zły mając na uwadze, że Legia w przeciwieństwie do nas miała dwóch skrzydłowych na boisku.

Tak patrząc na naszą siłe ofensywna drzemiącą w pomocy to Legia, Lech i być może kilka innych klubów z naszej ekstraklasy mają ją większą.

AYALA 26.10.2008 19:59

2 lata temu Wawrzyniak i Grzelak mogli byc w Wiśle, no ale jak zwykle nie dogadano się co do finansów a szkoda bo na pewno obaj w takiej dyspozycji jak dziś przydaliby się.
Skorży brakuje zdecydowanie klasowych ofensywnych zawodników co mogli by dac dobra zmiane

Snakes 26.10.2008 20:00

Ja jeszcze powiem tyle ,ze w podstawowej jedenstce powinni grac jedynie :Cleber,Sobolewski i Brozek reszta z przeblyskami Jirsaka i Baszcza sa naprawde za slabi na ta druzyne.Dobrze ze Skorza ich jakos uklada i nauczyl grac ,bo taktycznie bylismy lepsi od Legii ,ale co z tego jak nie ma kim grac?
Za Kasperczaka mielismy w druzynie jedno gora dwa slabe punkty(Strąk czy kogo bym tam sobie nie przypomniec ) a teraz :
Piotr Brozek mial swietny okres na lewej obronie a teraz ? Zieniu cienko ,Cantoro i tak dzis zagral hcyba najlepszy mecz w tym sezonie ,ale on naprawde nic innego nie umie jak sie krecic w kolko z pilka,Lobodzinski dzis z Wawrzyniakiem nie istnial ,Glowacki biega coraz wolniej itd
Ciekawe czy Brozek strzelona bramka zalatwil sobie kontrakt zagranica ,czy niewykorzystanymi setkami nie przekona nikogo z zachodu ,jedno jest pewne ze jak Paweł odejdzie to bedzie bida z nedza

Schabek 26.10.2008 20:00

Słyszeliście wypowiedź Grzelaka o kompleksach WISŁY ?? Śmieszny koleś hahahahaaha

lotnik 26.10.2008 20:02

Szkoda druga połowa gorszy wynik nisz gra Szkoda ze brozio nie walnoł drugiej bramy .Przegralismy bitwe ale wygramy mistrza Wisełka

Michael_PL 26.10.2008 20:03

Ja uwazam ze dopoki łobodzinski nie zacznie grac na miare swojego potencjalu i zarobkow, do Pawła Brożka nie dołączy wysoki silny napastnik, a w bramce nie bedzie grał klasowy bramkarz to czekają nas ciezkie chwile..

kubawislak 26.10.2008 20:05

Cytat:

Chyba żyjesz zesłym sezonem z tym bronieniem Zieńczuka :-/
No raczej nie, ale Diaz dziś zagrał tragicznie....
Ani Zieńczuk, ani Diaz przynajmniej taki jak dziś.
Ktoś tu pisał żeby nauczyć Diaza Dryblingu, nauczyć możesz sobie swojego syna. On już troszkę za stary jest, a po za tym Nie widzisz że on jest drewniany?!?
Tak się zastanawiam, bo Pawłowski też dziś grał tragicznie, także jedynym naszym ratunkiem jest Janusz Gancarczyk...

harthausen 26.10.2008 20:06

a może Paweł tak pokochał Wisełkę i Kraków, że specjalnie resztę okazji na bramki spieprzył, aby go broń Boże nikt z najpiękniejszego miasta na świecie nie próbował kupić?

W ten sposób ma szansę dalej nasz klub sławić a nam zdejmuje kłopot z głowy o dobrego napastnika.

Rozumiem chłopa, gdyby nie obecna żona nigdy w życiu bym bym Kraka nie opuścił a tego co zrobiłem do tej pory żałuję :D

madenn 26.10.2008 20:06

miejmy tylko nadzieje że nasz Boss nie zwolni Skorży

flamengista 26.10.2008 20:07

Cytat:

Ta porażka jednak na pewno nie wzmocni mojej pozycji w klubie - powiedział po porażce z Legią trener Wisły Maciej Skorża.
za interia.pl

AYALA 26.10.2008 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 619883)
No raczej nie, ale Diaz dziś zagrał tragicznie....
Ani Zieńczuk, ani Diaz przynajmniej taki jak dziś.
Ktoś tu pisał żeby nauczyć Diaza Dryblingu, nauczyć możesz sobie swojego syna. On już troszkę za stary jest, a po za tym Nie widzisz że on jest drewniany?!?
Tak się zastanawiam, bo Pawłowski też dziś grał tragicznie, także jedynym naszym ratunkiem jest Janusz Gancarczyk...

zgoda ale weź pod uwage że Diaz do obrońca i nie można od niego wymagac że bedzie wchodził w obrone rywala jak w masło.Przykre że Skorża musi wstawiac obronce za Zienia, no ale cóż gdy sie nie ma co sie lubi......

Kamson 26.10.2008 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 619853)
A ja wlasnie zauwazylem ze Cantoro nie zagra w nastepnym meczu, z kim gramy ?

NARESZCIE! :)

harthausen 26.10.2008 20:12

Grzelak gadał o jakichś kompleksach?
A jakież my możemy mieć kompleksy wobec tego pana ??? A już wiem, wzrost. Faktycznie, jest wyższy o 3 cm niż ja może to mu daje kompleks wyższości, kto wie?

westersyl 26.10.2008 20:14

Cytat:

Ja uwazam ze dopoki łobodzinski nie zacznie grac na miare swojego potencjalu
On nigdy nie miał żadnego piłkarskiego potencjału i żadnych predyspozycji do bycia skrzydłowym, sprowadzony został na siłę w zastępie dla Kosy w obliczu "wielkiego odkrycia Leo"
Im szybciej zejdziemy z kontraktu tym lepiej nie oszukujmy się on nie błyśnie nigdy.

Dla mnie nie ma opcji aby Skorża został zwolniony, patrząc na personalia i miejsce w tabeli to i tak jesteśmy za wysoko.

darotsok73 26.10.2008 20:16

Większośc celnych wniosków już napisaliście ,takimi meczami płacimy za bezruch transferowy przed sezonem.
Dzisiaj ponownie widać było co znaczy(ł) w Wisełce Kosowski ,przy nim Łobo to murarz, Mauro miał zadania strikte defensywne i raczej nie zawiódł, Niedzielan to STATYSTA .
Od początku powinien grać Małecki bo widzę że ma wielkie serce do walki i rośnie nam nowy Moskalewicz.
Co do Muchy, to po prostu świetny bramkarz i dodatkowo "miał dzień", no ale z tamtych stron to my odławiamy Trabalika! a oni Muchę, taka mała subtelna różnica. Pawełek jak zwykle taki sobie.
Skorży mi żal bo widać że chłopina "nie ma z czego ulepić"-drogi panie Cupiał- co najmniej cztery mocne transfery sie kłaniają. I trzymać Brozia bo on z Jirsakiem to dziś prawie pół drużyny!
Słabiaki na trybuny,albo chociaż do ME, bo blokują miejsce a drużyna nic z tego nie ma, dodatkowo sporo kasują. Niech się pokaże Baretto i Marcelo.

kubawislak 26.10.2008 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 619892)
On nigdy nie miał żadnego piłkarskiego potencjału i żadnych predyspozycji do bycia skrzydłowym, sprowadzony został na siłę w zastępie dla Kosy w obliczu "wielkiego odkrycia Leo"
Im szybciej zejdziemy z kontraktu tym lepiej nie oszukujmy się on nie błyśnie nigdy.

Sprzedać go, albo może Śląsk se go weźmie w zamian za Janusza i byśmy im jeszcze co nie co dopłacili..

Snakes 26.10.2008 20:24

Trzeba sobie jasno powiedziec (choc to moze nie miejsce na to) ,ze kto przyjdzie kto odejdzie moze zalezec czy caly przyszly rok bedziemy grali na Reymonta czy nie.Sprawa ze stadionem moze nam skomplikowac bardzo ten sezon

Jeszcze kolejna uwaga natury ogolnej ,czy sadzicie ze ktoras z grajacych dzis druzyn moglaby grac w LM ?? :D tzn moglaby grac ale w kazdym meczu minimum 0-3

irman 26.10.2008 20:27

Bardzo szkoda tej porażki i kolejnych straconych punktów, bo mecz zagraliśmy niezły.

Skorża po meczu powiedział, że zastanawia się gdzie bylibyśmy w tabeli gdybyśmy wykorzystywali 50% stwarzanych okazji. Ja się zaś pytam panie trenerze gdzie byśmy byli gdyby na boisku pojawiali się aktualnie najlepsi piłkarze w kadrze a nie ulubieńcy trenera. Skrzydeł dzisiaj znowu nie było. Ile potrzeba takich meczy, żeby postawić od początku na Małeckiego i Diaza?

Gdyby Legia miała Pawełka na bramce przegrałaby jakieś 3:1, ma jednak Muche i to im dzisiaj dupska uratowało. Pieprzeni farciarze.

wisl@k_TS 26.10.2008 20:28

Coś ode mnie. Przegranej sie spodziewałem, nawet wynik przewidziałem w typerze (wątpliwa satysfakcja), ale wkurzyło mnie parę innych rzeczy.

1) Łobodziński i Zieńczuk, ten sezon to katastrofa w wykonaniu tych ludzi, Łobodzińskiego zawsze uważałem za baaardzo słabego grajka, Zieniu po poprzednim sezonie naprawdę mnie niemile zaskakuje... Podsumowanie: brak skrzydeł.

2) Pawełek - jak zwykle, do znudzenia, element do wymiany. Bardzo fajny człowiek, ale bramkarz Wisły Kraków żaden.

3) Niedzielan, jak dla mnie Dawidowski duo, z tym że bardzo grzeczny dla kibiców. Widział ktoś dzisiaj żeby dotknął piłki? Bo chyba nawet tą żółtą kartkę dostał za dyskusję z sędzią, aniżeli za faul.

4) Sędzia Małek, WD PZPN i cala Warszafka - chyba nie trzeba komentować. W każdym razie brawo, zamierzony efekt został osiągnięty.

5) Niestety ale Maciek Skorża... Czy on naprawdę nie widzi pewnych rzeczy? Czy Łobodziński i Cantoro zawsze bedą grać w podstawowym składzie. Nos do wystawiania składu i zmian pana ostatnio zawodzi.

6) Jak już ktoś napisał...Frajerskie przegrywanie wygranych meczów. Zauważam pewną tendencję że po strzeleniu bramki na remis bądź na 1-0, piłkarze oddają inicjatywę i czekają na słynne 1-2, ażeby w ostatnich 10-15 min toczyć heroiczny bój o remis, niestety zawsze pechowo nie wykorzystujemy setki w 90 minucie i przegrywamy, a wszyscy wkoło są w****ieni że to tak pechowo wyszło (vide Beitar, Legia, Tottenham etc.)

Brawa jak zwykle dla Pawła Brożka, Sobola, Jirska. Fajnie grał Baszczu i Małecki. Diaz dzisiaj słabiej.

ToTylkoJa 26.10.2008 20:31

Mecz jak na polską ligę zadziwiająco dobry. Myślałem, że obie ekipy będą grać ostrożnie, bez ryzyka. Było to spotkanie zupełnie inne, niż mecz Lech-Legia (tam nikt nie chciał mocniej zaatakować). Znamienne było to, że raz Legia a raz Wisła osiągały przewagę na kilka minut(góra10). Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Dlatego też mogło się to podobać.

Niektórzy piszą tu o tym, że Wisła miała 60% posiadania piłki. Ok, zgoda, bo Legia szybciej się z tą piłką przemieszczała pod pole karne Wisły. Graliśmy szybciej, Wisła bardziej starała się rozgrywać ją w środku, usypiając rywala. Stąd ta przewaga. Obie ekipy miały mniej więcej po tyle samo szans bramkowych.

Kwestia sędziowania. Fakt, sędzia mylił się. Ale czy aby na pewno tylko na korzyść Legii? Wg mnie nie. Były też sporne sytuacje, w których gwizdał dla Wisły (np niby faul Chinyamy na Cleberze w narożniku, aut dla Wisła zamiast dla Legii dwa razy, pod koniec meczu wiślak przytrzymał Arru i nie było faulu, brak żółtej kartki za wjazd w nogi Radovicovi i nie chodzi tu o sytuacje z Cantoro). Takie mecze trzeba obejrzeć dwa razy, aby na chłodno można było je oceniać. Sędzia był mierny, ale żeby pisać, że gwizdał pod Legię? Bardzo łatwo można było dziś 'udupić' Wisłę przez sędziów, jak by tylko tego chcieli (a co za problem było podnieść chorągiewkę, że był spalony gdy Brożek strzelił gola? To była szybka sytuacja, sędzia jakby chciał, to by mógł. To samo jak Brożek wyszedł sam na sam z Muchą i strzelił w słupek. Spalonego nie było, ale to było na styku, więc sędzia jakby był przychylny, to by spokojnie odgwizdał)

Co do kibicowania. U nas protest, po meczu trochę pośpiewaliśmy. Co do wrzutów na ITI i i rywali. Wg mnie nie było to potrzebne, ale cóż. Co do Wisły-szczerze mówiąc, to więcej się po Was spodziewałem. I to pod względem liczby jak i dopingu.

Reasumując: Remis byłby sprawiedliwym wynikiem, ale piłka taka już jest, że jest nieprzewidywalna.


Może i narażę się sporej rzeszy kibiców Wisły, ale wg mnie pewnym problemem Wisły jest.....Maciej Skorża. Owszem, nie jest to słaby trener. Umie ustawić zespół taktycznie. Jego wadą jest to, że za bardzo trzyma się jednego ustawienia i zbyt dużo uwagi przywiązuje do 'nazwisk'. W tym względzie jest zupełnym przeciwieństwem Urbana, który nie boi się eksperymentować(i to zazwyczaj z korzyścią dla Legii). Dziś zaskoczył wszystkich, ustawiając zespół ofensywnie w bądz co bądz ciężkim spotkaniu. Tego właśnie brakuje Maćkowi. Tego ryzyka. Powinien postawić na Małeckiego zamiast Łobo. Długo też nie mógł się przekonać do Jirsaka, mimo iż ten grał dobrze. Póki nie zmieni on tej swoje wady, to będzie to wielkim minusem Wisły


4fan_player nie pisałem o przewinieniach Legii, nie odgwizdanych przez sędziego, bo zrobiliście to Wy (tak samo jak Wy nie pisaliście o korzyściach dla Wisły z winy sędziego. Po co mam to powtarzać? Sędzia mylił się w obie strony i tyle. A karny? Hmm, był tam ruch ręki do piłki? Nie wydaje mi się, ale musiałbym to zobaczyć w tv. I nie chcę się tu wykłócać, bo to nie ma sensu.

rafalek 26.10.2008 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 619903)
Coś ode mnie. Przegranej sie spodziewałem, nawet wynik przewidziałem w typerze (wątpliwa satysfakcja), ale wkurzyło mnie parę innych rzeczy.
(...)
3) Niedzielan, jak dla mnie Dawidowski duo, z tym że bardzo grzeczny dla kibiców. Widział ktoś dzisiaj żeby dotknął piłki? Bo chyba nawet tą żółtą kartkę dostał za dyskusję z sędzią, aniżeli za faul.
(...).

To właśnie Niedzielan miał tą setę w 78 bodajże minucie, która w nieprawdopodobny sposób obronił Mucha, a poźniej jego dobitke..

Przestańcie już tak jeździć na tego Niedzielana, bo widać, że chłop się stara i w końcu strzeli tą bramkę, w końcu musi wejść...a porównywanie go z dawidowskim to już jest skur*******wo czystej wody.

westersyl 26.10.2008 20:34

Cytat:

5) Niestety ale Maciek Skorża... Czy on naprawdę nie widzi pewnych rzeczy? Czy Łobodziński i Cantoro zawsze bedą grać w podstawowym składzie. Nos do wystawiania składu i zmian pana ostatnio zawodzi.
Sorry ale czy ty nie widzisz że on nie ma kim ich zastąpić ? Tak wiem jest Małecki ale on nie gra w cale lepiej niż Łobo on jak prowadzi piłkę to patrzy się w ziemie do tego często mu odlatuje. Nie sądziłem, że kiedyś zatęsknię za Gołosiem, naprawdę żałuje że go nie ma...

kubawislak 26.10.2008 20:35

Cytat:

Niedzielan, jak dla mnie Dawidowski duo, z tym że bardzo grzeczny dla kibiców. Widział ktoś dzisiaj żeby dotknął piłki? Bo chyba nawet tą żółtą kartkę dostał za dyskusję z sędzią, aniżeli za faul.
Ano dotknłą, bo po jednym ze strzałów mianowicie główką Mucha się wykazał paradą...

4fan_player 26.10.2008 20:36

Szkoda że nie napisałeś o ręce waszego zawodnikowa w waszym polu karnym :) no ale cóż..

Snakes 26.10.2008 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 619909)
Sorry ale czy ty nie widzisz że on nie ma kim ich zastąpić ? Tak wiem jest Małecki ale on nie gra w cale lepiej niż Łobo on jak prowadzi piłkę to patrzy się w ziemie do tego często mu odlatuje. Nie sądziłem, że kiedyś zatęsknię za Gołosiem, naprawdę żałuje że go nie ma...

Masz racje ,w tym ze nie mial go kim zastapic ,ale tesknic za Golosiem ? :lol:Tesknic to by mozna patrzac na wyczyny Lobodzinskiego za Kalu Uche czy Blaszczykowskim .

Coglin 26.10.2008 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 619908)
To właśnie Niedzielan miał tą setę w 78 bodajże minucie, która w nieprawdopodobny sposób obronił Mucha, a poźniej jego dobitke...

nie wiem, jak dla mnie Niedzielan zle strzelil w tej sytuacji a nie Mucha w nieprawdopodobny sposob obronil.
wybral wariant najlatwiejszy do obrony dla bramkarza. wiadomo, ze po wrzutce bramkarz idzie za pilka i wypadalo by mu smignac po dlugim rogu, ew. pod poprzeczke.

Snakes 26.10.2008 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 619915)
nie wiem, jak dla mnie Niedzielan zle strzelil, w tej sytuacji wybral wariant najlatwiejszy do obrony dla bramkarza. wiadomo, ze po wrzutce bramkarz idzie za pilka i wypadalo by mu smignac po dlugim rogu, ew. pod poprzeczke.

W takich sytuacjach ,to najlepiej ponoc uderzyc w kozioł bo wtedy bramkarz dostaje małpiego rozumu :-D,ale to kwestia ułamków sekundy no i umiejetnosci

Michael_PL 26.10.2008 20:39

Ja od łobodzińskiego duzo nie wymagam.. Wystarczy zeby chociaz raz w meczu wrzucał takie piłki jak te do Pawła Brożka podczas derbów na R22 w ktorych Wisła wygrała naturalnie 2-1.

zloto 26.10.2008 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 619908)
To właśnie Niedzielan miał tą setę w 78 bodajże minucie, która w nieprawdopodobny sposób obronił Mucha, a poźniej jego dobitke..

Przestańcie już tak jeździć na tego Niedzielana, bo widać, że chłop się stara i w końcu strzeli tą bramkę, w końcu musi wejść...a porównywanie go z dawidowskim to już jest skur*******wo czystej wody.


Dokladnie, Niedzielan a Dawidowski, to 2 inni pilkarze i ludzi, do Tomka ani Andrzej nic nie mam ale Tomek jest juz ''skonczony'' a z Niedzielana moze cos byc i ja na to licze:-P

manson777 26.10.2008 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 619906)
Kwestia sędziowania. Fakt, sędzia mylił się. Ale czy aby na pewno tylko na korzyść Legii? Wg mnie nie.

odniosę się tylko do tego pkt.
bo reszta mnie nie interesuje
pan sędzia Małek ...
geniusz z gwizdkiem
nie wspomnę tego niby faulu waszego Murzyna na Cleberze, którego oczywiście nie było

ważniejsza akcja Radovicia z Cantoro
strzał Radovicia w twarz Cantoro z łokcia, bo to widocznie taka warszawska tradycja
a pan sędzia daje kartkę Cantoro za faul
kur.wa
jaki faul??

tu powinien być wolny dla Wisły i ż.k. dla Radovicia
nie bylo??
nie
no to jest zapis tv... panowie z C+
myślę że przeprowadzicie szybką akcję a'la Boguski
przecież jesteście obiektywni
prawda??

ps. Radović w następnej akcji ponownie łokciem wyhaczył tym razem Diaza...
tym razem pan sędzia zobaczył wolnego...
bez kartki :evil:

ToTylkoJa 26.10.2008 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manson777 (Post 619920)
...

i czy ja się z tym nie zgadzam? Ty/Wy daliście swoje wątpliwości, a ja swoje w kwestii sędziowania, które było słabe.

No może z jednym się nie zgodzę. Sytuacja Boguskiego była bez piłki, a Rado z Cantoro walczyli o piłkę ramię w ramię. To spora różnica.

Maciuś 26.10.2008 20:46

Zero skrzydel, zero lawki rezerwowych jesli chodzi o ofensywe. Ja na miejscu Skorzy bym sie zwolnil na znak protestu przeciw polityce transferowej :)

czesiu 26.10.2008 20:48

Nie widzialem, żeby Mucha miał jakieś mega interwencje. Parę razy go nasi nabili i tyle, ale komentatorzy na siłę szukali zawodnika meczu w L i sobie znaleźli. Dla mnie najlepszy był Brozio za łatwość znajdowania pozycji strzeleckich.

jasnyGwint 26.10.2008 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 619906)
Bardzo łatwo można było dziś 'udupić' Wisłę przez sędziów, jak by tylko tego chcieli (a co za problem było podnieść chorągiewkę, że był spalony gdy Brożek strzelił gola? To była szybka sytuacja, sędzia jakby chciał, to by mógł. To samo jak Brożek wyszedł sam na sam z Muchą i strzelił w słupek. Spalonego nie było, ale to było na styku, więc sędzia jakby był przychylny, to by spokojnie odgwizdał)

A my niewdzieczni nie potrafimy docenić dobrej woli sędziego, który mógł odgwizdać wyimaginowane spalone a nie zrobił tego...:D Normalnie w dupach się nam poprzewracało.

ToTylkoJa 26.10.2008 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 619926)
A my niewdzieczni nie potrafimy docenić dobrej woli sędziego, który mógł odgwizdać wyimaginowane spalone a nie zrobił tego...:D Normalnie w dupach się nam poprzewracało.

nie poprzewracało. Tylko, że niektórzy piszą o jakiś teoriach spiskowych. Gdyby takowa była, to sędziowie mieli pole do popisu. Dlaczego go nie wykorzystali?


Co do zawodników, to chyba powoli mija mit o tym, że Iwański nie umie grać z mocniejszymi rywalami:D Z Lechem grał dobrze, teraz z Wisłą też zagrał spoko zawody.
Mieć takiego Pawła Brożka w zespole-bezcenne. Takiego napadziora nam brakuje, aby skład był w 90 % kompletny


Co do formuowicza BABANWAWA1- nie zniżajcie się do jego poziomu. Po co?

Samoth 26.10.2008 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 619878)
2 lata temu Wawrzyniak i Grzelak mogli byc w Wiśle, no ale jak zwykle nie dogadano się co do finansów a szkoda bo na pewno obaj w takiej dyspozycji jak dziś przydaliby się.
Skorży brakuje zdecydowanie klasowych ofensywnych zawodników co mogli by dac dobra zmiane

Niestety Panu Skorży zaczyna brakować zawodników na zbyt wielu pozycjach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl