![]() |
No prosze panstwa. Jesli najezdzamy na Kmiecika ktory strzela gola to musimy najezdzac dopiero (i wywalic) starszych napastnikow, czy tez mlodszych, ale w ogole nie strzelajacych. Rozkmincie to sami w ciszy, bo wszystkiemu winny Kmiecik, jest młoszym Rasiakiem ale strzela i tylko tego mi trzeba, goli.
|
Ok, przywiązanie do barw swoją drogą, gość z Krakowa, tata ikoną Wisły.
Sentymenty na bo, liczy się gra a GK jest po prostu za słaby na mistrza Polski i tyle. Niech ktoś mi wyjaśni dlaczego w Wiśle nie ma DUDU a jest GRZEGORZ K. ??? Chyba nie napiszecie, że GK jest lepszy, młodszy i dobrze rokujący na przyszłość. Grześ ma 24 lata.... Dobrze, że wygraliśmy ten mecz |
Dudu nie ma bo jest "czarny", nie jest polakiem. Skorża zawsze mowil ze jak ma 2 podobnych pilkarzy to wybierze polaka. PO dwa, Skorza nie ma tu nic do gadania. Chcial Kose, Pauliste itd moze i chcial Dudu, ae ich nie ma.
|
Co za słaby. Za każdym razem kiedy wchodzi na boisko udowadnia, że jest przydatny. Potrzeba nam zawodników którzy "odciążą" graczy z podstawowego składu w meczach tego typu co PE.
A kto tu mówił o jego wielkim talencie, bo chyba nie ja? A Dudu? Może i był lepszy, teraz to już jest nieważne, ale i tak wolałbym, żeby zamiast Nigeryjczyka grał Grzesiek. Różnili się nieznacznie, więc chciałbym, żeby grał Polak. Uczepiłeś się go, jak pies złodziejskiego dupska. No i jeszcze jeden argument, jeśli to do Ciebie nie dociera: Dawidowski, czy Kmiecik? |
Dobrze koledzy :] hehe nie sądziłem że ktoś może tak napisać, dla mnie różnica między Duda a Kmeicikiem była ogromna, Kmiecik przeważa go jedynei wzrostem nic poza tym, dla mnei to porównanie typu Kukiełka Cantoro i co kukiełka gra bo jest Polakiem? Nie bo był dużo słabszy, w przypadku Dudu i GK jest tak samo tyle, że Dudu nie miał taty w Wiśle tyle.
Uczepiłem się z tego względu że GK w Wiśle jest tylko i wyłącznie dzięki tacie. Po co Skorża szuka wysokieog napastnika? Przecież mamy Grzegoza :] Tematu Dawidowskiego nawet nie poruszam. Dlaczego Kmiecika nei chcieli dalej trzymać na wypożyczeniu lub wykupić?? Nie wydaje mi się aby Wisła żądała za neigo astronomicznej kwoty tyle w temacie. |
Mysle że mozna troszke sieę przyłozyć do tego PE bo to w sukie też są pieniadze i mam nadizeje że te pieniadze sie przeznaczy na transfery, bez któryh w pucharach szans nie mamy... ze Śląskiem b ędize trudno ale myśle że remis to najgorszy scenariusz na jutrzejszy mecz
|
Cytat:
|
No, już za 20 minut zaczynamy, skład strasznie rezerwowy, obawiam się o to, żebyśmy nie dostali tak jak u nas..
|
A ja bym chciał żebyśmy odpadli z tego Pucharu :)
|
Niedzielan Show On.
Nie rozumiem czemu kolejny mecz z rzedu gra Niedzielan, Marcelo (co 3 dni), Cleber (w takim meczu) a siedzi Baretto. Z Cracovia sie ladnie pokazal. Mam nadzieje, ze wejdzie w drugiej polowie bo na srodku sobie rady nie dajemy. |
Andrzej szarpie, jest widoczny, ale mało z tego wychodzi...widać, że chce, że ma ochotę strzelić, ale niestety mu nie wychodzi..miejmy nadzieję, że się odblokuje..
|
"Sprzedany za kilka par korkotrampek do Górnika" :rotfl:
Z całym szacunkiem. |
Cytat:
|
Cytat:
Mówi się trudno, ale jednak trochę szkoda, bo Cantoro gra coraz słabiej. |
Niedzielan coraz lepiej gra, wreszcie jakos tak lepiej rusza sie po boisku, ale nie ma skutecznosci, wali na pałe jak to mowia.
|
Andrzej "zgaslo mi swiatlo" Niedzielan, niczym burza idzie na rekord wszechczasow w ilosci niewykorzystanych sytuacji strzeleckich. Trzeba przyznac, ze robi to w mistrzowskim stylu.
Bede bardzo zdziwiony jesli jeszcze kiedykolwiek strzeli dla Wisly jakas bramke, nieliczac zabawy na treningach i wewnetrznych sparingow z druzyna Mlodej Ekstraklasy. |
Nie ma Arka Głowackiego to kto dziś strzeli bramkę? :)
|
Niedzielan... Albo ma takiego pecha albo już skończył
|
Skorża nawet w meczach PE boi się zmiany zrobić. Chociaż jak widze takiego Szabata, to może lepiej dalej w to nie brnąć.
|
Wchodzi nasz zbawiciel....Dawidowski..:lol: :lol: :rotfl: :rotfl:
|
Gwoli ścisłości, Skorży nie ma we Wrocławiu.
|
a jest jakakolwiek realna szansa by Dawidowski dziś coś wepchnął ?
|
hm, teraz w 10 ... co do tej ręki z 1 połowy, była i pownien być karny.
jak na razie nasi się dobrze spisują, sądziłem że będzie 4-0 dla WKS-u po 1 połowie. jeśli docisną ten wynik grając w 10 do końca meczu to pełen szacun |
Teraz to chyba tylko remis....
|
jak czytam te relacje to ręce opadają.. a Niedzielan to dramat.
|
Koniec, dobry i ten remis.
|
Brawo!
Szkoda niewykorzystanych sytuacji. Karny dla nas i powinno być 0-.1 |
Faktycznie Skorży nie ma, pardon. :)
Nic z tych juniorów nie będzie, padlina totalna. Jedyny ciekawy zawodnik to może być ten Kwiek, widać, że dobra technika. On z Kanady jest ? |
Cytat:
|
Owszem, gra na stoperze i został wybrany przez niemieckie media jednym z lepszych w Niemczech na tej pozycji. Cantoro, nigdy nie był i nie będzie jednym z lepszych... nawet na bramce. A przypomnę Ci tylko, że przyszedł do nas jako napastnik.
|
dj_ibutti
Twoj wczesneijszy post cytujący mnei nei był zbytnio mądry..... Wyraźnie pisałem "BYŁ" czyli odnosiłem się do PRZESZŁOŚCI i wydaje mi się, że porównanie jak najbardziej TRAFNE!! Nie wiem jak gra teraz Kukła bo nie śledzę jego poczynań na niemieckich boiskach..... co to ma do rzeczy , że nawet teraz może grac lepiej skoro chodzi o porównanie sprzed lat kiedy razem grali w Wiśle???? PS> Grzegorz K. dobra partię dzisiaj rozegrał.... |
Cytat:
|
Cytat:
|
MK raz był w jedenastce kolejki Bundesligi poza tym jest pewniakiem w Energie i tyle jego sukcesów... Cottbus to nie jest nawet średni zespół u nich. Jak był w Wiśle i obaj rywalizowali jako def. pom. to nie było porównania w ogóle... wiadomo na czyją korzyść.
Dziś zresztą byłoby moim zdaniem podobnie bo technikę i wydolność Mauro ma lepszą, dalekie podanie może Kukła, a szybkość obaj są równie żółwiowaci. dj_Ibutti dlaczego udupiasz Mauro i.. to na rzecz podobnej klasy gracza? |
Cytat:
nie wiem czy już Diaz nie jest lepszym def. pomocnikiem p.s. nie chce za bardzo oceniać Cantoro bo mam alergie na jego przeważnie nie potrzebne kółeczka i notoryczne wymuszanie wolny, wiec moge nie być obiektywny ale mam odczucie że zdecydowanie jest za bardzo forowany w zespole kosztem innych graczy |
Cytat:
edit: tak czytam temat i zeszła rozmowa na Cantoro to wg mnie ten pan nie powienien być już w Wiśle od dawna. Ten człowiek chodzi do pracy na boisko, co dzień trenuje żeby być lepszym, zarabia mnóstwo pieniędzy a swoją grą jak to ktoś trafnie ujął "obraża nasz klub" kawał chłopa a po jego strzale albo piłka gdzieś ląduje na trybunie co sie zdarza ciągle(już juniorzy celniej strzelają) albo poleci...tzn dotoczy się do bramki. Dramat. |
Czemu ten Kwiek dostaje szanse dopiero w ostatnich 15 minutach i nie było go w żadnym wczesniejszym meczu? Chłopak zagrał 15 minut a zrobił więcej niż połowa piłkarzy co grali cały mecz. Chyba nie stracił żadnej piłki, wszystkie podania celne i to do przodu. Do tego ma technike i szybkość. Powinien dostać więcej szans bo jak patrze na gre Szabata, Janika i Mączyńskiego to ręce opadają. Nie mówiąc o Dawidowskim wyjeżdżającym na auty i Kmieciku który sie przewraca przy każdej próbie przyjęcia piłki
|
A skąd ktoś miał wiedzieć że tak zagra od początku?
gdyby, gdyby..po fakcie to każdy mądry :) |
Puchar Ekstraklasy
Śląsk Wrocław vs Wisła Kraków Zdjęcia -> http://wroclawianie.info/galeria/thu....php?album=117 |
Puchar Ekstraklasy
Śląsk Wrocław vs Wisła Kraków Zdjęcia z meczu--> http://www.szlachta.wroclaw.pl/test/...z.php?f_id=218 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl