Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

pirat.z.karaibow 06.05.2009 21:42

Chelsea- banda gwiazdorów, chamów i prostaków. Bardzo dobrze im tak. Ballackowi to bym wy***ał na miejscu sędziego.

BRAWO BARCA!!!

For_FuN_ 06.05.2009 21:43

To jest k... skandal!! Sedzia ograbil druzyne z finalu nie odgwizdujac 2 ewidentnych karnych(w tym jeden w ostatniej minucie). Co to ma byc?! Nie ogladam finalu, bo Barcelona nie powinna sie tam znalezc.

Zwierze 06.05.2009 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 722323)
Dziekuje!! Piekno Futbolu Pokonalo Defensywny Styl!!

hahaha chyba sędzia pokonał lepszych. Bo Barca miał jeden strzał a Chelsea kilka sytuacj więcej i conajmniej jeden ewidentny karny.

kamilll1906 06.05.2009 21:44

no to moznaby powiedzieć, że Wisła z finalistą odpadła... ;]

Brawo Barca :D

swoja drogą sedzial nieco pomógł Barcelonie...
ale wynik wynikiem

irman 06.05.2009 21:44

Niesamowite. Chelsea była dzisiaj o klasę lepsza. Co z tego, że Barca rozgrywała sobie piłeczkę, jak przez cały mecz nie potrafiła zrobić kompletnie nic. Co do Chelsea ziściło się chyba powiedzenie, że niewykorzystane sytuację się mszczą. Zwykle jest odwrotnie - pięknie grająca drużyna przegrywa w dramatycznych okolicznościach. Mimo to cieszę się, bo Barcelonie ten finał należał się w tym sezonie za całokształt twórczości (ale na pewno nie za ten mecz).

Tak tragicznego sędziego głównego w takiej rangi meczu nie widziałem chyba od meczu Korea-Hiszpania na MŚ w 2002 r.

SZYMEK_TSW 06.05.2009 21:45

iiii lajt :):):):)

d 06.05.2009 21:45

Żenujące. Jak po naszym meczu w Atenach.

saklak1906 06.05.2009 21:46

Ja mam mieszane uczucia po tym meczu niby piekny footbol, ale niesmak pozostaje po sedziowaniu. Tak czulem caly mecz ze Chelsea nie wejdzie do finalu-choc chcialm.

Ale moze to i lepiej ze Barca weszla juz mi zbrzydlo ogladanie angoli

Aro1234 06.05.2009 21:46

Przykro mi to powiedzieć, ale w ostatniej minucie ręki nie było :-)
Po drugie w pierwszym meczu to niejaki pan Wolfgang Stark nie zagwizdał karnego i nie wyjebał kilku cennych graczy Chelsea. Brawo Barca. Upór w dążeniu do celu jednak daje pożądany efekt. Wielki finał - najbardziej sprawiedliwy z możliwych, bo zagrają dwie najlepsze i moje najulubieńsze ekipy zagraniczne! EXTRA! :D

Coach 06.05.2009 21:46

Nie było ręki ? A co ? Głowa ? Pośladki ?

jabadabaryba 06.05.2009 21:46

z 3 nie podyktowane karne dla Chelsea.. ja nie wiem co to za skorumpowana kur.. z tego sędziego.

W Polskiej lidze rozumiem coś takiego, ale w LM? mam teraz nadzieje ze barca srogie lanie od Man Utd dostanie

Mario Nh 06.05.2009 21:47

I Love this game...!

Sędzia... jak Mike Riley

Garret 06.05.2009 21:47

Cytat:

Sedzia ograbil druzyne z finalu nie odgwizdujac 2 ewidentnych karnych
Nie można powiedzieć, że sędzia kogoś ograbił. Powinny być karne, nie powinno być czerwonej kartki. Żółta kartka dla Alvesa też moim zdaniem z dupy (a eliminuje go ona z finału). Połowa fauli IMO odgwizdana błędnie... Ogólnie poziom sędziowania na poziomie naszej drugiej ligi.

Chelsea być może ma prawo mieć większe pretensje do sędziego, ale w pierwszym meczu półfinałowym wyglądało to podobnie (niesłuszne spalone, brak karnego dla Barcelony). Co los dał na Chelsea na Camp Nou, odebrał dzisiaj.

No i Chelsea mogła spokojnie wykorzystać jedną z wielu sytuacji, które miała. I nie byłoby płaczu.

Dubi 06.05.2009 21:47

czy footbol nie jest piękny?!czyt.niesprawiedliwy ;)
szok... najciekawiej było w ostanich minutach,w czasie mecz i po spotkaniu

For_FuN_ 06.05.2009 21:48

Jak to nie bylo reki w ostatniej minucie? Popatrz gdzie Etoo ma reke...podnosi ja do gory liczac wlasnie na takie odbicie(podobny karny byl odgwizdany w meczu HSV - Man City), juz nie mowiac o tym ze powinien trzymac raczki przy ciele w polu karnym.

Czerwona karta, jak najbardziej sluszna. Anelka wychodzil na czysta pozycje, a Abidal byl juz minietym ostatnim obronca(widac to na powtorce doskonale)...a przepisy sa jasne w takich sytuacjach.

AS82 06.05.2009 21:48

Hiddink to kapitalny taktyk.O malo co dowiezli by to 1-0 ,i nikt o irytujacym stylu by nie pamietal ,ale mimo wszystko bronic sie caly mecz nawet gdy grali w przewadze to przesada i dla mnie calkowicie obojetnego na te druzyny kibica,jest ciekawiej ze awansowala Barca (Messi vs. Krystyna Ronaldo ;) Sedzia nie dal dwoch karnych ,ale czerwona kartka tez z d*py

Wasiu 06.05.2009 21:49

Rok temu w jakims meczu cwiercfinalowym, bodajze Liverpool - Arsenal tez takie walki odchodzily jesli chodzi o sedziowanie. A my narzekamy na naszych panow z gwizdkami :]

ToTylkoJa 06.05.2009 21:49

sędzia fatalny, jasne. Nieodgwizdane karne, czerwo z dupy dla Abidala.
Poza tym już niektórzy zapomnieli o pierwszym meczu, gdzie nie został podyktowany karny na Henry'm i odgwizdany spalony, którego nie było, gdy na sam na sam wybiegał Eto.
A no i warto przypomieć co się wydarzyło kilka lat temu, gdy VV był faulowany a Terry zdobył gola na wagę awansu ;] Jak widać los lubi być sprawiedliwy

edit: widzę, że to samo zauważył Garret, jeśli chodzi o pierwsze spotkanie. Takie rzeczy szybko się niestety zapomina.

maTyS. 06.05.2009 21:49

Brawo Barca ! z perspektywy meczu remis zasłużony,aczkolwiek z lekką przewagą dla Chelsea.sędzi popełnił dwa/trzy błędy,co najmniej jeden karny dla Chelsea i niesłuszna kartka czerwona dla Abidala.cieszę się bardzo że Barca wygrała i pokonała drużynę drwali i pseudo kopaczy murujących bramkę przez cały mecz,co poniektórzy tutaj płaczą,że sędzie skrzywdził Chelsea..gówno prawda nie pamiętacie już poprzedniego meczu w Londynie pare lat temu jak nie uznali bramki bodajże Barcelonie ?! nie ma co gdybać wolę Barcę w finale grającą najlepszą piłkę na świecie niż anty futbolową drużynę,czekającą tylko na błąd rywala.

Aro1234 06.05.2009 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 722349)
Jak to nie bylo reki w ostatniej minucie? Popatrz gdzie Etoo ma reke...podnosi ja do gory liczac wlasnie na takie odbicie(podobny karny byl odgwizdany w meczu HSV - Man City), juz nie mowiac o tym ze powinien trzymac raczki przy ciele w polu karnym.

Ale piłka trafia go ****a pod pachę a nie choćby w przedramię... okularki... ?

Owszem, przy sytuacji z Pique karny był ewidentny, ale kartki czerwona dla Abidala i żółta dla Alvesa to niemal takie samo kuriozum jak brak karnego po ręce Pique.

matheo91 06.05.2009 21:50

Widać było wyższość angielskiej piłki nad hiszpańską... i my narzekamy na polskich sędziów... nie wierze że to powiedziałem:-/

gackos 06.05.2009 21:50

A było tak pięknie :( Mam nadzieję, że w finale Manchester wygra. W pierwszym meczu może faktycznie Chelsea zagrała antyfutbol, ale w drugim Barcelona nie miała chyba celnego strzału do tego ostatniego, a Anglicy powinni prowadzić przynajmniej 2 bramkami. A za posiadanie piłki i mnóstwo podań nie dostaje się nagród, to nie skoki narciarskie. I jeszcze karny, którego niedowodzący sędzia by gwizdnął. Chyba bardziej ewidentnej ręki nie mogło być. Dla mnie dzisejszy wynik niesprawiedliwy, chociaż w poprzednim meczu sędzia znowu troszkę na niekorzyść Barcelony sędziował.

piotrek chicago 06.05.2009 21:50

ciesze sie ze awansowala barca bo mozna mowic ze wyeliminowal nas finalista LM :) czerwien nie prawidlowa i chyba jednak dwa karne ale nie mi to osadzac

Norek28 06.05.2009 21:50

Hmm... nie dziwiłbym się Ballackowi jakby mu zajebał... i wszelkie kary schodzą na drugi plan, to było zwykłe s****ysyństwo, tyle o meczu ;)

han_solo 06.05.2009 21:50

Ej no ale bez jaj. Te pedały w studio się cieszą że Będzie finał Manu-Barca, ale o 3 karnych dla Chelsea jakoś nie chcieli powiedzieć. Ten człowiek powinien odtą amatorkie mecze juniorów norweskich sędziować a to co dziś zrobił to jakaś paranoja jest...

Zwierze 06.05.2009 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 722340)
Przykro mi to powiedzieć, ale w ostatniej minucie ręki nie było :-)D

Dlatego że tak szpaku powiedział? Piłka szła w bramkę a on nie odbił jej ramieniem na bank bo piłka wpadła pod pachę. Karny jak złoto
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 722356)
Ale piłka trafia go ****a pod pachę a nie choćby w przedramię... okularki... ?
.

Człowieku on by musiał mieć pachę jak arbuz żeby ręki nie...

_ukoL 06.05.2009 21:51

Inspirację Lech zaczerpnął z Barcelony albo Barcelona z Lecha...z tymi końcówkami. :lol:

For_FuN_ 06.05.2009 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 722356)
Ale piłka trafia go ****a pod pachę a nie choćby w przedramię... okularki... ?

Owszem, przy sytuacji z Pique karny był ewidentny, ale kartki czerwona dla Abidala i żółta dla Alvesa to niemal takie samo kuriozum jak brak karnego po ręce Pique.

Obejrzyj powtorke...odbija lokciem pileczke...a potem udaj sie do okulisty :D.

Proud 06.05.2009 21:53

FUTBOL NIE UMARŁ!!!! :D :D

Piękno nadal się liczy!!! błędy sędziów w obu meczach straszne, teraz na korzyść Barcy...ale taka jest piłka...

VISCA EL BARCA!!!! :D

kreseq 06.05.2009 21:56

Sedzia dal ciala ale coz... w pierwszym meczu tez bylo zle z sedziowaniem.
Ciesze sie ze Barcelona zagra w finale, nalezalo im sie to :)

Abramowicz niech wpompuje jeszcze z 500 baniek to moze mu cos wyjdzie w LM :) Chlop musi sie dzisiaj solidnie naloic...mogl chyba wybrac inny klub.

Widok placzacych ludkow w niebieskich koszulkach - bezcenne :)

d 06.05.2009 21:56

Wiecie, i Barca i Chelsea mi zwisają, gratuluję, ale teksty o pięknie to moglibyście sobie darować, bo świetle 1 strzału na bramkę to brzmi tragikomicznie :)

Zwierze 06.05.2009 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 722378)
Wiecie, i Barca i Chelsea i zwisają, gratulacje, ale teksty o pięknie to moglibyście sobie darować, bo świetle 1 strzału na bramkę to brzmi tragikomicznie :)

Dokładnie też nie lubię Chelsea ale jeszcze bardziej nie lubie jak ktoś gada głupoty. W 2 meczu lepsi Angole a w finale już się nie uda Barcelonie wylować sędziego który był chyba na praktykach w Polsce

rafalek 06.05.2009 21:59

ale Panowie...gdyby Drogba wykorzystał swoje dwie SETY, to nikt nie płakałby że sędzia karnych nie gwizdnął. Nie wykorzystał, zemściło się i to jest PIĘKNO FUTBOLU!

RAFi89 06.05.2009 22:01

Z perspektywy finału mecz Manchester-Barca zapowiada się ciekawiej niż gdyby miał to być finał angielski. Co do meczu to dzisiaj napewno lepiej grała Chelsea która umiejętnie rozbijała ataki Barcelony i wyprowadzała groźne kontrataki. Tyle rażących błędów sędziowskich w dwumeczu na poziomie LM chyba nigdy nie widziałem.

Zwierze 06.05.2009 22:03

Jest to forum Wisły i żeby trochę ochłodzić atmosferę napiszę że limit "sędziów" na ten tydzień chyba wyczerpaliśmy i nie będziemy musieli pisać o tym w niedzilę późnym wieczorem. Nie ważne kto gra w finale LM wazne żeby Wisła była mistrzem.
A finał wygra i tak MU:P

rafalek 06.05.2009 22:04

A wiecie może kiedy jest Finał? 13 maja czy poźniej?

igortsw 06.05.2009 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 722389)
A wiecie może kiedy jest Finał? 13 maja czy poźniej?

Chyba 27 maja.

banasik 06.05.2009 22:14

jebac barcelone i jebanego norwega

Jezus Maria 3 karne do chuja wacława!!

ja .......e większy szacunek mam do żydów niż do tych putek z katalonii ;|

Strzala 06.05.2009 22:16

Troszkę spokojnie, czy uważasz że czerwona kartka należała się dla gracza Barcelony?
Jeśli sądzisz że tak, to oglądnij sobie powtórke.

d 06.05.2009 22:19

Pewnie, że się nie należała, ale chyba przyznasz, że 2 karne miałyby *trochę* większe znaczenie dla dwumeczu.

Generalnie szkoda, że wynik tego ekscytującego dwumeczu wypaczył sędzia. Z gry w półfinałach estetycznie awans należał się Chelsea, jeśli chodzi o cały sezon to mimo dzisiejszego niesmaku mamy zasłużony finał marzeń.

Dobranoc, pozdrawiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl