Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

Luu... 26.02.2009 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 682367)
Założyłem o tym osobny temat, ale niestety został wywalony przez modów.

Nie sprzedamy nawet 6000 karnetów w tej rundzie, niestety.

pewny jesteś ? zakład ?

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=5215

a co do wywalenia tematu to słusznie został wywalony, siejecie panikę jakbyście nic innego do roboty nie mieli

kohprzem'68 26.02.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filip92TS (Post 682371)
Niektórzy wolą mecz oglądnąć przed TV i 210zł przeznaczyc na coś innego ..

Czasami dobrze jest zobaczyc na żywo i jeszcze poprawic to samo przed tv polecam , a spora częśc karnetów pójdzie przed samym startem ligii reszta już w trakcie bo z mojego doswiadczenia wynika żemając karnet , łatwiej jest nabyc bilety na mecz pucharowy a co za tym idzie troche taniej , tak sobie wybiegłem w przyszłośc ...

WiselkaMLP 26.02.2009 20:18

diablo885 dla niektorych moze tak bo 4 miejsce po jesieni to byl dla nich pcozatek kryzysu o ktorym mowia koledzy :)

A o tym 4 miejscu niektore kluby marza wiec nie popadajmy w skrajnosci i teraz przynajmniej sie przekonamy kto tak naprawde jest przy Wisle tyle ... :)

element 26.02.2009 21:39

Na razie nic lepiej nie będzie.

Poprawi się jak w końcu stadion powstanie no i przede wszystkim jak osoby odpowiednie za marketing pójdą w końcu po rozum do głowy.
Bilet 15 zł. Inaczej o frekwencji 28-33 tyś można będzie zapomnieć.

I nie interesuje mnie po ile mają inni.

WiselkaMLP 26.02.2009 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 682612)
Na razie nic lepiej nie będzie.

Poprawi się jak w końcu stadion powstanie no i przede wszystkim jak osoby odpowiednie za marketing pójdą w końcu po rozum do głowy.
Bilet 15 zł. Inaczej o frekwencji 28-33 tyś można będzie zapomnieć.

I nie interesuje mnie po ile mają inni.

I na tym zakonczmy bo bardzo dobrze stwierdziles tyle bedzie miejsc ze cena 15 zl czy nawet 10 na D nie obnizy przychodow a wrecz je podniesie przez prawie lub nawet 100% frekwencje

salek 26.02.2009 22:37

spoko, jak dla mnie bilety mogą być nawet po 5 zł- w II lidze.

Płaczecie, że nie ma transferów itp, a pomyśli jeden z drugim skąd na to wziąć kasę?
Wiecie ile miesięcznie kosztuje utrzymanie takiego zespołu jak mamy obecnie?

Ale nie, lepiej wskazać złoty środek- tanie bilety.

Na PP i PE bilety są przecież po 10 zł i co? Ilu z Was chodzi na te mecze?

salek 26.02.2009 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 682458)
pewny jesteś ? zakład ?

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=5215

a co do wywalenia tematu to słusznie został wywalony, siejecie panikę jakbyście nic innego do roboty nie mieli



Zakład. Co jest przedmiotem? Jak pewien jesteś swojego zdania?

Wisła&Lechia 26.02.2009 22:41

A weź ty się schowaj! My mamy może jeszcze Panu Bogusławowi .C dawac kasę na transfery?? A po drugie to na mecze pe mamy najlepszą frekwencję w Polsce...

luke1906 26.02.2009 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 682744)
spoko, jak dla mnie bilety mogą być nawet po 5 zł- w II lidze.

Płaczecie, że nie ma transferów itp, a pomyśli jeden z drugim skąd na to wziąć kasę?
Wiecie ile miesięcznie kosztuje utrzymanie takiego zespołu jak mamy obecnie?

Ale nie, lepiej wskazać złoty środek- tanie bilety.

Na PP i PE bilety są przecież po 10 zł i co? Ilu z Was chodzi na te mecze?

Ty naprawdę myślisz, że sprzedaż karnetów ma w naszym nieudolnie zarządzanym (to chyba zbyt poważne słowo) klubie jakiekolwiek przełożenie na transfery? Ba, na cokolwiek?
Choćbyśmy w jeden dzień sprzedali komplet po cenie dwa razy wyższej to i tak zaryzykuję stwierdzenie, że skończyłoby się tak jak skończyło - testami jakiś wynalazków z Indonezji czy **** wie skąd jeszcze. A kasa pójdzie na poczet spłaty legendarnego długu.

Przecież u nas marketing jest sto lat za murzynami.
Dodatkowo na karnecie chyba z pięć meczów mniej, a cena niewiele niższa, ile dokładnie nie pamiętam, a szukać tego mi się nie chce. Ciekawym w jaki sposób zwiększył się komfort oglądania widowiska przy Reymonta?

palikot 26.02.2009 22:55

Po pierwsze 10 000 karnetów razy sredion 200 zł to 2 mln zł. To utrzymanie Mauro i Łobo... Po drugie Ile jest meczów mniej? dokładnie 2. Mecze PE, masz na karnecie za darmo. Karnet masz za 210 na jesienna a teraz 30 zł mniej 180, tyle ze do karnetu doliczono PP z Lechem za 30 zł. Po trzecie marketoing niech się robi jak bedzie stadion. Po czwarte ilosc sponsorów w ciezkich czasach chyba nie siawadczy o zacofaniu marketingu.

Pan Jotka 27.02.2009 00:53

Prawda jest taka ze jak zarzad wali w chu..ja z kibicami tak i kibice sie zorientowali, ze po co placic za calosc jak miejsca beda na pewno na pojedyncze mecze :o
Oby tylko po trzech kolejkach nie potwierdzily sie ich "przewidywania" :-/

arsfan90 27.02.2009 12:45

Ło ku*** a z kąd wy wiecie że spłacamy ten "legendarny dług" bo watpie zeby bylo jakies oficjalne info... a po 2 jeżeli bysmy splacali taki dlug to Wisła nie moze byc ch** wi jak slaba bo przeciez z czego ten dlug bylby splacany? z przychodów z kiełbasek dla pikników? A po 2 kto ma byc na meczu ten bedzie... Tyle w tym temacie...

diablo885 27.02.2009 16:01

witam orientuje sie ktos od ktorej do ktorej w sobote jest Wislacki swiat??

impreza 27.02.2009 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 683239)
witam orientuje sie ktos od ktorej do ktorej w sobote jest Wislacki swiat??

od 10.00 do 14.00

FILA1906 27.02.2009 16:11

Sa jeszcze karnety na D i czy beda jutro sprzedawane ??

piotrek1325 27.02.2009 16:40

Nie ma info że nie ma to są.

Wisła&Lechia 27.02.2009 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FILA1906 (Post 683244)
Sa jeszcze karnety na D i czy beda jutro sprzedawane ??

Tak są karnety na D jeszcze i będą jutro sprzedawane

gienek_majonez 27.02.2009 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 682612)
Poprawi się jak w końcu stadion powstanie no i przede wszystkim jak osoby odpowiednie za marketing pójdą w końcu po rozum do głowy.
Bilet 15 zł. Inaczej o frekwencji 28-33 tyś można będzie zapomnieć.

I nie interesuje mnie po ile mają inni.

Nie oni po rozum powinni iść tylko Ty po kalkulator. Między 28-33 tyś. po 15zł, a 14-16 tyś. po 30zł nie ma żadnej różnicy w temacie wpływów z biletów. Za to jest mniej sprzątania po meczu, potrzeba mniej ochrony, itp. Smutne ale prawdziwe.

Gucio25 27.02.2009 22:43

ale 28-33 tyś. to więcej kibiców chętnych do kupowania kiełbasek/pamiątek/szalików/koszulek/gadżetów/piwa itepe itede.
jeszcze nigdzie nie ma tak, że więcej kibiców znaczy gorzej lub tak samo.

i nie jęczeć że sie karnety słabo sprzedają, bo przed sezonem było jeszcze gorzej/podobnie, dopiero możliwość tańszych biletów na Barce i Beitar zmobilizowała ludzi.

Martinho 28.02.2009 01:01

Nie ma co płakac ze karnetów pójdzie mniej, bo komplety raczej będa ze względu na atrakcyjnośc meczy a jak wiadomo złotówka od biletu wróciła :)

FILA1906 28.02.2009 16:57

Wie ktos czy beda jeszcze karnety w poniedzialek ??

Filip92TS 28.02.2009 17:25

Skoro nie ma inforamcji ze nie ma to sa.

Wolak 02.03.2009 15:55

Dzisiaj kupiłem karnet na trybunę D, więc karnety jeszcze są.

zim zum 02.03.2009 15:57

wg dzisiejszego Przegladu Sportowego karnetów sprzedano ponad 6 tysięcy. Na mecz z Lechem w kasach będzie ponad 8 tysięcy biletow. Takie informacje podał jakis Falck od nas :)

piotrek1325 02.03.2009 16:01

Ja bym poczekał do jutra ew środy i wtedy wszystko będzie jasne ;) Ostatnio jak pamiętam poszło 6900 karnetów...zobaczymy jak będzie tym razem.

19tomek06 02.03.2009 17:26

na jesień sporo ludzi kupiło karnet ze względu na mecz z Barceloną

QBAS 02.03.2009 19:06

Sam kupowałem karnet w czwartek i jestem ciekaw ile ich wszystkich poszło. Mam nadzieję, że jak najwięcej

samsung_08 02.03.2009 23:28

Nigdzie nie mogę znaleźć info, wiecie może ile karnetów do tej pory poszło?? pytam z ciekawości

element 02.03.2009 23:30

Będzie wiadomo to oficjalna zamieści info.
Po zakończeniu sprzedaży.
Albo i nie.

droho 03.03.2009 08:23

Na chwilę obecną poszło mniej niż na rundę jesienną. Info pewne. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to karnety cały czas są w sprzedaży.

Wisła&Lechia 03.03.2009 08:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez droho (Post 685839)
Na chwilę obecną poszło mniej niż na rundę jesienną. Info pewne. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to karnety cały czas są w sprzedaży.


To panowie z WŚ bardzo często podają błędne info ! w 1 dniu podobno zeszło tyle że jakiś tam rekord nawet był! Zawsze kłamią że zeszło więcej biletów niż naprawdę nie wiem po co ale...

licoo 03.03.2009 08:44

Jak użyć karnetu żeby wejść na stadion? Pierwszy raz mam karnet.

salek 03.03.2009 08:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła&Lechia (Post 685840)
To panowie z WŚ bardzo często podają błędne info ! w 1 dniu podobno zeszło tyle że jakiś tam rekord nawet był! Zawsze kłamią że zeszło więcej biletów niż naprawdę nie wiem po co ale...

Nikt nie kłamie.

Pierwsze 3 dni sprzedaży faktycznie zwiastowały rekord- być może nawet sprzedaż wszystkich karnetów. Niestety, im dalej w las, tym ciemniej. Sprzedaż zaczęła siadać z dnia na dzień.

Coś mi się wydaje, że to była ostatnia runda, kiedy można było tak tanio kupić karnet, skoro zawsze kupuje je ta sama grupa ludzi (a w tej rundzie nawet mniej). Aż strach pomyśleć, bo jak ktoś w klubie przeanalizuje, popatrzy na poprzednie lata i wpływy z karnetów i biletów, to wywali za karnet cenę o wiele wyższą i znów trzeba będzie płacić po 300 zł za karnet i 40 zł za najtańszy bilet...

SZYMEK_TSW 03.03.2009 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła&Lechia (Post 685840)
To panowie z WŚ bardzo często podają błędne info ! w 1 dniu podobno zeszło tyle że jakiś tam rekord nawet był! Zawsze kłamią że zeszło więcej biletów niż naprawdę nie wiem po co ale...

W 1 dzień to byla taka ściema w sumie nie wiem po co, zakładała ona ze każdy karnetowiec z zeszlego sezonu przedłuzy swój abonament a okazała sie ze tak nie jest

kohprzem'68 03.03.2009 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 685846)
Jak użyć karnetu żeby wejść na stadion? Pierwszy raz mam karnet.

Przykładasz do czytnika i albo cię kołowrotek przepuszcza albo nie :-)

Jeśli chodzi o karnety to przy wznowieniach na D czyli do terminu 02.21 zostało 1000 miejsc na E około 2000 , nie powinno byc żle może sprzedano 8000 ale dziwne że przy promocyjnej cenie dla członków SKWK nic nie ruszyło ponad to .

droho 03.03.2009 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 685857)
W 1 dzień to byla taka ściema w sumie nie wiem po co, zakładała ona ze każdy karnetowiec z zeszlego sezonu przedłuzy swój abonament a okazała sie ze tak nie jest

Problem polega na tym że o ile zdecydowana większość karnetowców z jesieni zrobiła przedłużenie, to w wolnej sprzedaży karnety kupiło niewiele nowych osób.

Niestety od jakiegoś czasu karnety kupują cały czas ci sami ludzie, większość kibiców woli chodzić na bilety żeby przyjść sobie na Legię, Lecha i derby i ewentualnie jeszcze coś kiedy akurat im się nudzi. Smutne.

@kohprzem: na jesieni zeszło ok. 7000. Teraz zeszło mniej. Także 8000 nie ma.

QBAS 03.03.2009 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kohprzem'68 (Post 685865)
Przykładasz do czytnika i albo cię kołowrotek przepuszcza albo nie :-)

Jeśli chodzi o karnety to przy wznowieniach na D czyli do terminu 02.21 zostało 1000 miejsc na E około 2000 , nie powinno byc żle może sprzedano 8000 ale dziwne że przy promocyjnej cenie dla członków SKWK nic nie ruszyło ponad to .

Członków SKWK jest z tego co pamiętam koło 300.. Więc oni sami nie zrobią "wyniku karnetowego"

kohprzem'68 03.03.2009 19:01

Nie mam na myśli obecnych ale tych którzy chcą się zapisac może warto nagłośnic od czasu do czasu na jakie korzyści z tego tytułu mogą liczyc .

kamylsky 06.03.2009 10:21

Czy jest jeszcze mozliwosc kupienia karnetu na ta runde ?

palikot 06.03.2009 10:34

pewnie tak


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl