Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

!!IRIVER!! 23.07.2008 17:34

I wiadomo...
http://sport.onet.pl/0,0,1794189,wiadomosc.html
że jutro będzie wiadomo.. ;]

Mam zgona ze śmiechu... autentycznie ... ;]

Gucio25 23.07.2008 17:36

a ja jestem ****a w szoku.
już nie wiem jak się nazywam.

Kijek 23.07.2008 17:40

Niestety lesnym dziadkom 2 miesiace to za mało zeby ustalic kto gdzie gra.

I jak My mamy zachecac Polakow grajacych za granica zeby wracali do nas - np. Radomski (ostatnio w przegladzie powiedział co mysli), albo lepszych obcokrajowców jak sie dowiedza o takim burdelu.

Zieniu17 23.07.2008 17:42

Komisja do spraw nagłych się zebrała i zdecydowała o...BARAŻU...nosz ****a jp...czyli zbierali sie 2 godziny i o niczym nie zdecydowali...to jest do prawdy poniżej wszelkiej krytyki, człowieka poprostu krew zalewa i szlag trafia jak to widzi...a jutro się zbiorą z C+ i zdecydują, że mecz Wisły jest przesunięty o 15 minut...

Gwiaździsty 23.07.2008 17:44

Schetyna kłania się wszystkim :) Tak się walczy z korupcją :)

matern 23.07.2008 17:44

oby jutro C+ sie nie zgodzil na przesuniecie ligi

jasnyGwint 23.07.2008 17:45

Nie żebym chciał wkładać kij w mrowisko, ale jak nie tak dawno pojawiały się nieśmiałe propozycje żeby może wprowadzić abolicje, to zdecydowana większość na tym forum była oburzona, że wogole ktoś może brać pod uwagę takie rozwiązanie. Że winni muszą ponieść kare, że kibice zostali oszukani itd.
No to teraz macie burdel, o jakim się jeszcze nikomu nie śniło.

!!IRIVER!! 23.07.2008 17:45

Na miejscu C+ zrezygnowałbym z transmitowania tego gówna - wpływy z lig zagranicznych mają na tyle duże, że tego polskiego kurewstwa pokazywać nie muszą...

nce 23.07.2008 17:50

Przed chwilą mówili w N SPORT, iż jedyna decyzja, która została podjęta to rozegranie barażu pomiędzy Piastem, a Jagiellonią!

Teoretycznie nie musiałby on być rozegrany, ale ponoć 90% szans na powrót do Ekstraklasy na tej samej zasadzie ma Korona Kielce.

Także niemożliwe jest praktycznie, żeby liga ruszyła w piątek, bo trzeba rozegrać baraż ...

dynek.pl 23.07.2008 17:51

Wiekszosc ludzi najezdzajacych tu na pzpn chyba nie rozumie o co chodzi. Przeciez to PKOL namieszal.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przewodniczący Wydziału Dyscypliny PZPN Adam Gilarski

Adam Gilarski twierdzi, że wyrok Trybunału Arbitrażowego w sprawie Widzewa i Zagłębia zakończy właściwie sprawę rozliczania winnych afery korupcyjnej w polskiej piłce.

- Uwzględnienie skargi Widzewa Łódź i wstrzymanie decyzji w sprawie Zagłębia Lubin ze względu na zarzut przedawnienia powoduje, że dalsze karanie klubów za czyny sprzed lipca 2006 roku byłoby bezcelowe - stwierdził.

Gilarski dodał jednak, że decyzja Trybunału jest o tyle zaskakująca, iż w wyrokach z 17 października 2007 roku ten sam organ oddalił podnoszone przez inne ukarane przez PZPN kluby za korupcję zarzuty przedawnienia jako absolutnie bezzasadne. - Trybunał stał na stanowisku, że powoływanie się na ten zarzut podważa sens sportowej rywalizacji i naczelną obowiązującą w sporcie zasadę fair play.

Szef WD PZPN, zwrócił uwagę, że zgodnie z regulaminem FIFA obowiązującym od 1 stycznia 2007 roku przewinienia korupcji nie ulegają przedawnieniu. Ten przepis potwierdziła uchwała zarządu PZPN z dnia 10 maja 2007 roku. - Zarzut Widzewa oparty jest wyłącznie na fakcie, iż przepisy te weszły w życie po dokonaniu przez klub czynów korupcyjnych, których istnienie w żaden sposób nie zostało przez Trybunał przy PKOl zakwestionowane - zaznaczył Gilarski i dodał. - Skoro Trybunał Arbitrażowy ma zamiar stosować taką politykę karania wobec klubów dokonujących czynów korupcyjnych, to dalsze działania organów dyscyplinarnych tracą jakikolwiek sens. Obawiam się, że decyzje Trybunału wobec Widzewa i Zagłębia Lubin, przypominające orzeczenie sprzed lat dotyczące Szczakowianki, które Trybunał również oparł na zarzucie przedawnienia, spowoduje że powróci poczucie bezkarności działań korupcyjnych, a za nim powrót do takich praktyk - podkreślił.

Pytanie tylko czy PZPN w jaki sposob podlega pod decyzje PKOL ? Zreszta w ogole ten trybunal pkol to jakas parodia - co oni sie z choiniki urwali, ze przekladaja decyzje na 22 sierpnia ? Jezeli juz maja mieszac to mogliby zdecydowac wczesniej.
Gdyby wprowadzono abolicje to nie byloby tego calego zamieszania ale presja spoleczna byla zeby karac kluby to teraz spoleczenstwo=kibice musze wypic to piwo. Mozna pisac o Wlochach ale nie przypominam sobie zeby tam prokuratora prowadzila sledztwo 3 lata i nie bylo zadnych wyrokow. Mamy wiecej zdegradowanych klubow niz ukaranych parwdziwych winnych i bioracych udzial w tym procederze.

Zieniu17 23.07.2008 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nce (Post 572707)
Przed chwilą mówili w N SPORT, iż jedyna decyzja, która została podjęta to rozegranie barażu pomiędzy Piastem, a Jagiellonią!

Teoretycznie nie musiałby on być rozegrany, ale ponoć 90% szans na powrót do Ekstraklasy na tej samej zasadzie ma Korona Kielce.

Także niemożliwe jest praktycznie, żeby liga ruszyła w piątek, bo trzeba rozegrać baraż ...

Mógłby mi ktoś uświadomić, bo może jestem na to zbyt głupi i nie kumam tej sprawy, ale do holery co ma wspólnego baraż między Piastem, a Jagiellonią, z przyjętym odwołaniem Zagłębia i Widzewa, że decyzja o nim została podjęta na nagłym zgromadzeniu czy jak to się tam k. zwie??

Gwiaździsty 23.07.2008 18:02

A co na to ministerio Drzewiecki ? :) Zapadł się pod ziemię. Coś go nie słychać i nie widać. Pewnie od dawna wiedział i teraz rżnie głupa.

63.5 Kg 23.07.2008 18:08

A ja caly zcas sie zastanawiam co ma jakis tam Trybunal Arbitrażowy przy PKOL-u do pilki ligowej??

dla mnie PKOL moze sobie rzadzic w Pekinie na olimpiadzie a nie tutaj...

Przesli ludzie w Polsce samych siebie,ja nie kojarze zadnego kraju na swiecie ktory by sobie dopuscil do takiego syfu...syfu to malo powiedziane...

Ja jestem za calkowitym bojkotem ligi jezeli ona tylko ruszy bo nie moze byc tak ze ktos sobie wybiera kto i gdzie ma grac....

Jebac taka lige!!!

Gwiaździsty 23.07.2008 18:15

Zastanawiał sie ktoś dlaczego tacy ludzie (PKOL) to komunistyczne popłuczyny, które bezczelnie grają ludziom w Polsce na nosie mając ich za nic dalej dzierżą stery polskiego sportu ? Większość dawnych działaczy komunistycznych schowała się do organizacji sportowych w tym i PKOL-u i jakoś dziwnie nie ma na nich siły. Ciekawe dlaczego ? :) A szefuje im Irenka Szewińska :).

Wojtas 23.07.2008 18:15

Ale kto to jest ten PKOL.


Przeciez PZPN podjal juz dezycje ze Korona ,czy Zaglebie lecą,a tu nagle odwolania do PKOL.swoja droga to skrot do Polski Komitet OLIMPIJSKI??czy moze sie myle??W takmi razie co oni maja do PILKI NOZNEJ??

Czyli np Gornik Leczna,KSZO czy Polkowice nielsusznie pokutuja w nizszych ligach,bo ich spraw nie rozpartywano po 20 razy ,i PKOL nie pomogl???
A Koronie ktora kupila kilkanascie meczow pomzoe i wroci do Ligi?Natomaist Poleci Bogu ducha winna Polnia Bytom za to ze na czas nie zdazyla przekac jakich licencyjnych swistkow????????????????:shock: :shock:

I tym sposobem mamy juz mega-ultra niewiadomo co,bo slowo burdel jest tu zupelnie niaadekwatne do obecnego stanu w PZPN.


tez podobnie jak 63.5 kg jestem za jamims bojkotem ligi,my kibice musimy w sprawie wykopania lesnych dziadkow sie zjednoczyc skoro sami nie maja honoru,ktos musi to zrobic za nich.

Mam dosc takiej ligi,z zarzadcami ktorzy sami sa tu najmniej kompetetni z wszystkich.



J***** taka lige!!!!

!!IRIVER!! 23.07.2008 18:18

Może jakieś banery reklamowe na początek, które zostaną rozprowadzane na najważniejszych forach kibicowskich? Niech się jakiś kompetentny od spraw graficznych tym zajmie...

Gwiaździsty 23.07.2008 18:20

Wniosek z tego dla takich klubów jak m.in. Zagłębie (obydwa), Korona, Arka, Cracovia ! Można znowu kupować mecze :) I to na spokojnie, oficjalnie, bez żadnych tam pieniędzy w bagażniku. Hulaj dusza , piekła nie ma :)

John1906 23.07.2008 18:26

Ostateczna decyzja w sprawie terminu rozpoczęcia rozgrywek ligowych w sezonie 2008/09 zapadnie w czwartek, po porozumieniu z TVP oraz stacją Canal Plus.
Jednocześnie biorąc pod uwagę, że decyzja Trybunału w sprawie odwołania Korony Kielce może być identyczna, uznano że konieczne jest rozegranie spotkań barażowych o prawo gry w ekstraklasie między Jagiellonią Białystok a Piastem Gliwice. Odbędą się one 26 i 30 lipca.
Komisja ds. Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej, która zebrała się w środę, by podjąć decyzję w sprawie rozgrywek ligowych w sezonie 2008/09, uznała, że Zagłębie Lubin zajmie w ekstraklasie miejsce Arki Gdynia, a Widzew Łódź rozpocznie rywalizację w pierwszej lidze.

teraz pewnie Arka złozy odwołanie....porazka

szczebrzeszcz 23.07.2008 18:37

kpina
a dziadki leśne dalej będą zasiadać w pzpnie

sponsor przyjdzie ze ja pierd...
zeby się Ci obecni nie wystraszyli

kpina

poza tym co ma PKOL do piłki ligowej?
jak minister chciał mieszać to go FIFA postraszyła, a teraz?

PoloniaDumaStolicy 23.07.2008 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 572746)
Ostateczna decyzja w sprawie terminu rozpoczęcia rozgrywek ligowych w sezonie 2008/09 zapadnie w czwartek, po porozumieniu z TVP oraz stacją Canal Plus.
Jednocześnie biorąc pod uwagę, że decyzja Trybunału w sprawie odwołania Korony Kielce może być identyczna, uznano że konieczne jest rozegranie spotkań barażowych o prawo gry w ekstraklasie między Jagiellonią Białystok a Piastem Gliwice. Odbędą się one 26 i 30 lipca.
Komisja ds. Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej, która zebrała się w środę, by podjąć decyzję w sprawie rozgrywek ligowych w sezonie 2008/09, uznała, że Zagłębie Lubin zajmie w ekstraklasie miejsce Arki Gdynia, a Widzew Łódź rozpocznie rywalizację w pierwszej lidze.

teraz pewnie Arka złozy odwołanie....porazka

Ja gdzies wyczytalem, ze miejsce Zaglebie ma zajac miejsce przegranego w barazach, natomiast miejsce Arki ma zajac Korona... Hehe, to bylby kabaret, gdyby spuscili Jage albo Piasta, a Korona w koncu nie zagrala za Arke... Czekam tylko az Sosnowiec zlozy odwolanie, a moze i Szczakowianka tez :lol:

Kijek 23.07.2008 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 572759)
Ja gdzies wyczytalem, ze miejsce Zaglebie ma zajac miejsce przegranego w barazach, natomiast miejsce Arki ma zajac Korona... Hehe, to bylby kabaret, gdyby spuscili Jage albo Piasta, a Korona w koncu nie zagrala za Arke... Czekam tylko az Sosnowiec zlozy odwolanie, a moze i Szczakowianka tez :lol:

Akuraty kibice DyskoPolo w kwestii grania w pierwszej lidze powinni milczec.

PoloniaDumaStolicy 23.07.2008 18:46

Kijek, zajmij sie lepiej KP Legia, ktora powstala w 2006 roku.

Kijek 23.07.2008 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 572767)
Kijek, zajmij sie lepiej KP Legia, ktora powstala w 2006 roku.

:D:D:D:D:D

wiecej komentowac nie bede zeby nie zaczynac dyskusji.

Dorosnij.
ps. argument zywcem z wielkapolonia.pl/forum - tak dokladnie, mamy Was rozkminonych.

Gucio25 23.07.2008 18:52

zakładając, że C+ nie zgodziłaby się na przesunięcie ligi (oby), to liga mogłaby wystartować, oprócz meczów Jagi i Piasta, za przegranego weszła by do ligi Korona, za Arkę - Zagłębie i od 2 kolejki można by - teoretycznie - grać normalnie.

harthausen 23.07.2008 18:52

a ja mam takie wrażenie, ( niestety nie mam na to żadnych dowodów, bo skąd? ), że wszystko idzie zgodnie z planem.
Czas żniw dla wielu we władzach PZPN.

Bajzel i niejasne (wieloznaczne) przepisy to siew.

Przechodzi ten, kto daje komu trzeba ile trzeba. A pośmiewisko, nasza bezsilna wściekłość czy oburzenie to ich serdecznie wali. Nikt im nic nie zrobi.
I tak do 2012 roku. Lepiej przywyknąć, szkoda nerwów, choć sam najchętniej bym niejednemu z Miodowej dziób naruszył.

Ale są nietykalni . Takie czasy.

Maćko 23.07.2008 18:57

Przepraszam, ale powiedzieć mogę tylko tyle: Gdzie my ku*wa żyjemy?
Myślałem, że już gorzej być nie może, a wychodzi na to, że to wszystko jest jeszcze bardziej poje***e.
To jest śmieszne i straszne.
Najbardziej boli mnie to, że jedno z dwójki Jagiellonia/Piast poleci, by zrobić miejsce dla korupcyjnych świń.

szczaq21 23.07.2008 18:57

Gucio25 mam takie samo zdanie jak ty. C+ nie powinno sie zgodzic na to by nasza liga się opóźniała,
Jagiellonia Białysok - Cracovia
Piast Gliwice - Polonia Bytom,
Arka Gdynia - Polonia Warszawa
te mecze mozna sobie odpuścić a inne grać bez żadnych opóźnień.

Awe 23.07.2008 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 572774)
a ja mam takie wrażenie, ( niestety nie mam na to żadnych dowodów, bo skąd? ), że wszystko idzie zgodnie z planem.
Czas żniw dla wielu we władzach PZPN.

Bajzel i niejasne (wieloznaczne) przepisy to siew.

Przechodzi ten, kto daje komu trzeba ile trzeba. A pośmiewisko, nasza bezsilna wściekłość czy oburzenie to ich serdecznie wali. Nikt im nic nie zrobi.
I tak do 2012 roku. Lepiej przywyknąć, szkoda nerwów, choć sam najchętniej bym niejednemu z Miodowej dziób naruszył.

Ale są nietykalni . Takie czasy.

Nie lubięcytowac postów i odpowiadac jednym zdaniem ale teraz muszę:
Od razu pomyślałem to samo.

dynek.pl 23.07.2008 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maćko (Post 572780)
Przepraszam, ale powiedzieć mogę tylko tyle: Gdzie my ku*wa żyjemy?
Myślałem, że już gorzej być nie może, a wychodzi na to, że to wszystko jest jeszcze bardziej poje***e.
To jest śmieszne i straszne.
Najbardziej boli mnie to, że jedno z dwójki Jagiellonia/Piast poleci, by zrobić miejsce dla korupcyjnych świń.

sorry, a Piast czy Jagiellonia to moze czyste sa ? Oczywiscie mam nadzieje, ze wygra Jaga.

63.5 Kg 23.07.2008 19:01

Panowie bo kiedys bylo tak ze cala korupcja byla bardzo mocno ukrywana,praktycznie tylko odpowiednie kregi o tym wiedzialy...

W dniu dzisiejszym korupcja ktora wyszla na swiatlo dzienne nie jest w ogole ukrywana ,teraz to wszsytko co sie dzialo po cichu dzieje sie na oczach nas wszystkich..
Nikogo juz nic nie rusza,cala Polska sie patrzy ale nikogo juz to nie rusza...

Zieniu17 23.07.2008 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maćko (Post 572780)
Przepraszam, ale powiedzieć mogę tylko tyle: Gdzie my ku*wa żyjemy?
Myślałem, że już gorzej być nie może, a wychodzi na to, że to wszystko jest jeszcze bardziej poje***e.
To jest śmieszne i straszne.
Najbardziej boli mnie to, że jedno z dwójki Jagiellonia/Piast poleci, by zrobić miejsce dla korupcyjnych świń.

Gorzej być może i jeszcze będzie nawet niedługo...poczekajcie jeszcze na Korone i Zagłębie Sosnowiec...

Uran235 23.07.2008 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 572773)
zakładając, że C+ nie zgodziłaby się na przesunięcie ligi (oby), to liga mogłaby wystartować, oprócz meczów Jagi i Piasta, za przegranego weszła by do ligi Korona, za Arkę - Zagłębie i od 2 kolejki można by - teoretycznie - grać normalnie.

Canal+ na pewno przesunie termin rozpoczęcia ligi, bo wcześniej już kilkukrotnie deklarowała, że jest do tego gotowa.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 572774)
a ja mam takie wrażenie, ( niestety nie mam na to żadnych dowodów, bo skąd? ), że wszystko idzie zgodnie z planem.
Czas żniw dla wielu we władzach PZPN.

Bajzel i niejasne (wieloznaczne) przepisy to siew.

Przechodzi ten, kto daje komu trzeba ile trzeba. A pośmiewisko, nasza bezsilna wściekłość czy oburzenie to ich serdecznie wali. Nikt im nic nie zrobi.
I tak do 2012 roku. Lepiej przywyknąć, szkoda nerwów, choć sam najchętniej bym niejednemu z Miodowej dziób naruszył.

Ale są nietykalni . Takie czasy.

Problem polega na tym, że przepisy nie są niejednoznaczne. Prawo stoi po stronie Widzewa i Korony, to PZPN wydał wyroki niezgodne z własnym statutem, bo wg tegoż statutu sprawy Widzewa i Korony uległy przedawnieniu nim rozpoczęto postępowanie dyscyplinarne. Nie wiem jak jest w kwestii Zagłębia. Wcześniejsze degradacje są na pewno prawomocne.
PZPN narobiło burdel, a potem poszło za vox populi, żeby się oczyścić, problem w tym, że zrobili jeszcze większy burdel.

Gucio25 23.07.2008 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczaq21 (Post 572781)
Gucio25 mam takie samo zdanie jak ty. C+ nie powinno sie zgodzic na to by nasza liga się opóźniała,
Jagiellonia Białysok - Cracovia
Piast Gliwice - Polonia Bytom,
Arka Gdynia - Polonia Warszawa
te mecze mozna sobie odpuścić a inne grać bez żadnych opóźnień.

taa, z tym że Arce bym grać pozwolił. nie wierzę w to, że ktokolwiek uzna ich odwołanie od decyzji sprzed roku, ona chyba nawet prawomocna była? choć sam już nie wiem, czy dobrze piszę. :shock:

Cytat:

Canal+ na pewno przesunie termin rozpoczęcia ligi, bo wcześniej już kilkukrotnie deklarowała, że jest do tego gotowa.
ale czy dzień przed ligą? reklama chociażby to co, za darmo ją robią?
tvp zresztą też ma na tym spotkaniu być, a oni też już magazyn wyemitowali i reklamowali mecz Wisły w piątek.

tomo 23.07.2008 19:12

Dla mnie to parodia, ****a i jak tu mówić o odnowie polskiej piłki gdy pajace po 100 razy zmieniają decyzję, jeden organ zaprzecza drugiemu a poprzedni rozklada rece - smiech na sali. Szkoda nerwow na to wszystko, poki ten postkomunistyczny beton bedzie przy korycie to nie zmieni sie kompletnie nic. Dzisiejsza decyzja stworzyla precedens i pozostale dokumenty na inne kluby, ktore mialybyc przeslane lada dzien z Wroclawia, mysle ze moga tam zostac bo i tak teraz to gowno zrobia umoczonym klubom.
Jebac PZPN
Pozdrawiam

WrbJohny 23.07.2008 19:13

wydaje mi się ze całej ligi to nie przesuną, jedynie mogą przesunąć mecze tych drużyn które mają jakieś niejasności czy coś...

wojteq_NH 23.07.2008 19:16

w sprawie ewentualnego zamieniania drużyn chodzi o góra 3 zespoły, zatem czy nie dałoby się rozgrywać jak mówicie wszystkich meczów oprócz tych powiedzmy 3 w kolejce, a te opuszczone dograć (kiedy wszystko się wyjaśni) w trakcie rundy, ew. w trakcie przerwy, która i tak trwa 3 miesiące (kolejny absurd).

luke1906 23.07.2008 19:16

ten mecz Jagi z Piastem mnie rozłożył na łopatki
no żeby grać baraż bo zdegradowana drużyna BYĆ MOŻE się odwoła i BYĆ MOŻE jednak zostanie w lidze?

to może wylosujmy jutro mistrza bo BYĆ MOŻE w niedzielę 26.10 uderzy meteor i nie uda się zakończyć ligi?

ło żesz ****a, co za kraj, co za ludzie

:rotfl:

dynek.pl 23.07.2008 19:18

W interesie C+ jest raczej zeby liga wystartowala w komplecie. Chocby zeby taki zwykly magazyn Liga+ odbyl sie w pelnym wymiarze czasowym i zawieral wszystkie skroty. C+ kiedys podkreslal, ze jest gotow na pozniejsze rozpoczecie ligi wiec inna decyzja z ich strony bylaby dla mnie zaskoczeniem.

westersyl 23.07.2008 19:25

http://www.futbol.pl/index_2501.php?...fe7648563cb1ab

Na szczęście tym barażem to tylko plota.

edit:
Zmienili newsa, tak więc baraż jest możliwy według nich, na początku pisali że nie ma takiej możliwości.

Uran235 23.07.2008 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 572802)
ten mecz Jagi z Piastem mnie rozłożył na łopatki
no żeby grać baraż bo zdegradowana drużyna BYĆ MOŻE się odwoła i BYĆ MOŻE jednak zostanie w lidze?

to może wylosujmy jutro mistrza bo BYĆ MOŻE w niedzielę 26.10 uderzy meteor i nie uda się zakończyć ligi?

ło żesz ****a, co za kraj, co za ludzie

:rotfl:

Nie być może, tylko na pewno Korona się odwoła i PKOl przyzna jej rację, bo tak samo jak sprawa Widzewa, tak i Korony jest przedawniona według statutu PZPN.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 572805)
W interesie C+ jest raczej zeby liga wystartowala w komplecie. Chocby zeby taki zwykly magazyn Liga+ odbyl sie w pelnym wymiarze czasowym i zawieral wszystkie skroty. C+ kiedys podkreslal, ze jest gotow na pozniejsze rozpoczecie ligi wiec inna decyzja z ich strony bylaby dla mnie zaskoczeniem.

Dokładnie, w interesie C+ leży przede wszystkim dobra profesjonalna liga, którą ludzie chcą oglądać, a nie coś w czym nie wiadomo kto gra z kim i właściwie po co.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl