![]() |
I wiadomo...
http://sport.onet.pl/0,0,1794189,wiadomosc.html że jutro będzie wiadomo.. ;] Mam zgona ze śmiechu... autentycznie ... ;] |
a ja jestem ****a w szoku.
już nie wiem jak się nazywam. |
Niestety lesnym dziadkom 2 miesiace to za mało zeby ustalic kto gdzie gra.
I jak My mamy zachecac Polakow grajacych za granica zeby wracali do nas - np. Radomski (ostatnio w przegladzie powiedział co mysli), albo lepszych obcokrajowców jak sie dowiedza o takim burdelu. |
Komisja do spraw nagłych się zebrała i zdecydowała o...BARAŻU...nosz ****a jp...czyli zbierali sie 2 godziny i o niczym nie zdecydowali...to jest do prawdy poniżej wszelkiej krytyki, człowieka poprostu krew zalewa i szlag trafia jak to widzi...a jutro się zbiorą z C+ i zdecydują, że mecz Wisły jest przesunięty o 15 minut...
|
Schetyna kłania się wszystkim :) Tak się walczy z korupcją :)
|
oby jutro C+ sie nie zgodzil na przesuniecie ligi
|
Nie żebym chciał wkładać kij w mrowisko, ale jak nie tak dawno pojawiały się nieśmiałe propozycje żeby może wprowadzić abolicje, to zdecydowana większość na tym forum była oburzona, że wogole ktoś może brać pod uwagę takie rozwiązanie. Że winni muszą ponieść kare, że kibice zostali oszukani itd.
No to teraz macie burdel, o jakim się jeszcze nikomu nie śniło. |
Na miejscu C+ zrezygnowałbym z transmitowania tego gówna - wpływy z lig zagranicznych mają na tyle duże, że tego polskiego kurewstwa pokazywać nie muszą...
|
Przed chwilą mówili w N SPORT, iż jedyna decyzja, która została podjęta to rozegranie barażu pomiędzy Piastem, a Jagiellonią!
Teoretycznie nie musiałby on być rozegrany, ale ponoć 90% szans na powrót do Ekstraklasy na tej samej zasadzie ma Korona Kielce. Także niemożliwe jest praktycznie, żeby liga ruszyła w piątek, bo trzeba rozegrać baraż ... |
Wiekszosc ludzi najezdzajacych tu na pzpn chyba nie rozumie o co chodzi. Przeciez to PKOL namieszal.
Cytat:
Gdyby wprowadzono abolicje to nie byloby tego calego zamieszania ale presja spoleczna byla zeby karac kluby to teraz spoleczenstwo=kibice musze wypic to piwo. Mozna pisac o Wlochach ale nie przypominam sobie zeby tam prokuratora prowadzila sledztwo 3 lata i nie bylo zadnych wyrokow. Mamy wiecej zdegradowanych klubow niz ukaranych parwdziwych winnych i bioracych udzial w tym procederze. |
Cytat:
|
A co na to ministerio Drzewiecki ? :) Zapadł się pod ziemię. Coś go nie słychać i nie widać. Pewnie od dawna wiedział i teraz rżnie głupa.
|
A ja caly zcas sie zastanawiam co ma jakis tam Trybunal Arbitrażowy przy PKOL-u do pilki ligowej??
dla mnie PKOL moze sobie rzadzic w Pekinie na olimpiadzie a nie tutaj... Przesli ludzie w Polsce samych siebie,ja nie kojarze zadnego kraju na swiecie ktory by sobie dopuscil do takiego syfu...syfu to malo powiedziane... Ja jestem za calkowitym bojkotem ligi jezeli ona tylko ruszy bo nie moze byc tak ze ktos sobie wybiera kto i gdzie ma grac.... Jebac taka lige!!! |
Zastanawiał sie ktoś dlaczego tacy ludzie (PKOL) to komunistyczne popłuczyny, które bezczelnie grają ludziom w Polsce na nosie mając ich za nic dalej dzierżą stery polskiego sportu ? Większość dawnych działaczy komunistycznych schowała się do organizacji sportowych w tym i PKOL-u i jakoś dziwnie nie ma na nich siły. Ciekawe dlaczego ? :) A szefuje im Irenka Szewińska :).
|
Ale kto to jest ten PKOL.
Przeciez PZPN podjal juz dezycje ze Korona ,czy Zaglebie lecą,a tu nagle odwolania do PKOL.swoja droga to skrot do Polski Komitet OLIMPIJSKI??czy moze sie myle??W takmi razie co oni maja do PILKI NOZNEJ?? Czyli np Gornik Leczna,KSZO czy Polkowice nielsusznie pokutuja w nizszych ligach,bo ich spraw nie rozpartywano po 20 razy ,i PKOL nie pomogl??? A Koronie ktora kupila kilkanascie meczow pomzoe i wroci do Ligi?Natomaist Poleci Bogu ducha winna Polnia Bytom za to ze na czas nie zdazyla przekac jakich licencyjnych swistkow????????????????:shock: :shock: I tym sposobem mamy juz mega-ultra niewiadomo co,bo slowo burdel jest tu zupelnie niaadekwatne do obecnego stanu w PZPN. tez podobnie jak 63.5 kg jestem za jamims bojkotem ligi,my kibice musimy w sprawie wykopania lesnych dziadkow sie zjednoczyc skoro sami nie maja honoru,ktos musi to zrobic za nich. Mam dosc takiej ligi,z zarzadcami ktorzy sami sa tu najmniej kompetetni z wszystkich. J***** taka lige!!!! |
Może jakieś banery reklamowe na początek, które zostaną rozprowadzane na najważniejszych forach kibicowskich? Niech się jakiś kompetentny od spraw graficznych tym zajmie...
|
Wniosek z tego dla takich klubów jak m.in. Zagłębie (obydwa), Korona, Arka, Cracovia ! Można znowu kupować mecze :) I to na spokojnie, oficjalnie, bez żadnych tam pieniędzy w bagażniku. Hulaj dusza , piekła nie ma :)
|
Ostateczna decyzja w sprawie terminu rozpoczęcia rozgrywek ligowych w sezonie 2008/09 zapadnie w czwartek, po porozumieniu z TVP oraz stacją Canal Plus.
Jednocześnie biorąc pod uwagę, że decyzja Trybunału w sprawie odwołania Korony Kielce może być identyczna, uznano że konieczne jest rozegranie spotkań barażowych o prawo gry w ekstraklasie między Jagiellonią Białystok a Piastem Gliwice. Odbędą się one 26 i 30 lipca. Komisja ds. Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej, która zebrała się w środę, by podjąć decyzję w sprawie rozgrywek ligowych w sezonie 2008/09, uznała, że Zagłębie Lubin zajmie w ekstraklasie miejsce Arki Gdynia, a Widzew Łódź rozpocznie rywalizację w pierwszej lidze. teraz pewnie Arka złozy odwołanie....porazka |
kpina
a dziadki leśne dalej będą zasiadać w pzpnie sponsor przyjdzie ze ja pierd... zeby się Ci obecni nie wystraszyli kpina poza tym co ma PKOL do piłki ligowej? jak minister chciał mieszać to go FIFA postraszyła, a teraz? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kijek, zajmij sie lepiej KP Legia, ktora powstala w 2006 roku.
|
Cytat:
wiecej komentowac nie bede zeby nie zaczynac dyskusji. Dorosnij. ps. argument zywcem z wielkapolonia.pl/forum - tak dokladnie, mamy Was rozkminonych. |
zakładając, że C+ nie zgodziłaby się na przesunięcie ligi (oby), to liga mogłaby wystartować, oprócz meczów Jagi i Piasta, za przegranego weszła by do ligi Korona, za Arkę - Zagłębie i od 2 kolejki można by - teoretycznie - grać normalnie.
|
a ja mam takie wrażenie, ( niestety nie mam na to żadnych dowodów, bo skąd? ), że wszystko idzie zgodnie z planem.
Czas żniw dla wielu we władzach PZPN. Bajzel i niejasne (wieloznaczne) przepisy to siew. Przechodzi ten, kto daje komu trzeba ile trzeba. A pośmiewisko, nasza bezsilna wściekłość czy oburzenie to ich serdecznie wali. Nikt im nic nie zrobi. I tak do 2012 roku. Lepiej przywyknąć, szkoda nerwów, choć sam najchętniej bym niejednemu z Miodowej dziób naruszył. Ale są nietykalni . Takie czasy. |
Przepraszam, ale powiedzieć mogę tylko tyle: Gdzie my ku*wa żyjemy?
Myślałem, że już gorzej być nie może, a wychodzi na to, że to wszystko jest jeszcze bardziej poje***e. To jest śmieszne i straszne. Najbardziej boli mnie to, że jedno z dwójki Jagiellonia/Piast poleci, by zrobić miejsce dla korupcyjnych świń. |
Gucio25 mam takie samo zdanie jak ty. C+ nie powinno sie zgodzic na to by nasza liga się opóźniała,
Jagiellonia Białysok - Cracovia Piast Gliwice - Polonia Bytom, Arka Gdynia - Polonia Warszawa te mecze mozna sobie odpuścić a inne grać bez żadnych opóźnień. |
Cytat:
Od razu pomyślałem to samo. |
Cytat:
|
Panowie bo kiedys bylo tak ze cala korupcja byla bardzo mocno ukrywana,praktycznie tylko odpowiednie kregi o tym wiedzialy...
W dniu dzisiejszym korupcja ktora wyszla na swiatlo dzienne nie jest w ogole ukrywana ,teraz to wszsytko co sie dzialo po cichu dzieje sie na oczach nas wszystkich.. Nikogo juz nic nie rusza,cala Polska sie patrzy ale nikogo juz to nie rusza... |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
PZPN narobiło burdel, a potem poszło za vox populi, żeby się oczyścić, problem w tym, że zrobili jeszcze większy burdel. |
Cytat:
Cytat:
tvp zresztą też ma na tym spotkaniu być, a oni też już magazyn wyemitowali i reklamowali mecz Wisły w piątek. |
Dla mnie to parodia, ****a i jak tu mówić o odnowie polskiej piłki gdy pajace po 100 razy zmieniają decyzję, jeden organ zaprzecza drugiemu a poprzedni rozklada rece - smiech na sali. Szkoda nerwow na to wszystko, poki ten postkomunistyczny beton bedzie przy korycie to nie zmieni sie kompletnie nic. Dzisiejsza decyzja stworzyla precedens i pozostale dokumenty na inne kluby, ktore mialybyc przeslane lada dzien z Wroclawia, mysle ze moga tam zostac bo i tak teraz to gowno zrobia umoczonym klubom.
Jebac PZPN Pozdrawiam |
wydaje mi się ze całej ligi to nie przesuną, jedynie mogą przesunąć mecze tych drużyn które mają jakieś niejasności czy coś...
|
w sprawie ewentualnego zamieniania drużyn chodzi o góra 3 zespoły, zatem czy nie dałoby się rozgrywać jak mówicie wszystkich meczów oprócz tych powiedzmy 3 w kolejce, a te opuszczone dograć (kiedy wszystko się wyjaśni) w trakcie rundy, ew. w trakcie przerwy, która i tak trwa 3 miesiące (kolejny absurd).
|
ten mecz Jagi z Piastem mnie rozłożył na łopatki
no żeby grać baraż bo zdegradowana drużyna BYĆ MOŻE się odwoła i BYĆ MOŻE jednak zostanie w lidze? to może wylosujmy jutro mistrza bo BYĆ MOŻE w niedzielę 26.10 uderzy meteor i nie uda się zakończyć ligi? ło żesz ****a, co za kraj, co za ludzie :rotfl: |
W interesie C+ jest raczej zeby liga wystartowala w komplecie. Chocby zeby taki zwykly magazyn Liga+ odbyl sie w pelnym wymiarze czasowym i zawieral wszystkie skroty. C+ kiedys podkreslal, ze jest gotow na pozniejsze rozpoczecie ligi wiec inna decyzja z ich strony bylaby dla mnie zaskoczeniem.
|
http://www.futbol.pl/index_2501.php?...fe7648563cb1ab
Na szczęście tym barażem to tylko plota. edit: Zmienili newsa, tak więc baraż jest możliwy według nich, na początku pisali że nie ma takiej możliwości. |
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl