![]() |
Chcemy PAZDANA ej Leo chcemy PAZDANA
nie chce mi sie wierzyc ze austria wygra z niemcami...ake w CUD cały czas wierze... |
Nie no ten skład to jakieś jaja są, Leo chyba żartuje... Przewidział ktoś kiedyś skład naszej reprezentacji przed meczem na tym Euro? Bo ja chyba nie... Chociaż może z Niemcami bo różniłem się od Benhakkera tylko tym że stawiałem na lewą obronę Wawrzyniaka. Co mecz Leo mnie zaskakuje.
|
sklad
Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jakub Wawrzyniak - Wojciech Łobodziński, Rafał Murawski, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Roger Guerreiro - Marek Saganowski. widac nerwowosc ale nie dziwi mnie to bo jak sie nie wygrywa to sa nerwy. Ponoc az 8 zmian ma byc w Chorwacji - martwi mnie to ,bo wyglada na to ze bedzie to calkiem nowy zespol, zlozony tylko ze zmiennikow(o ktorych zreszta my mozemy tylko marzyc) , ktorzy wypluja flaki, by cos zagrac w dalszej fazie turnieju. Coz ,zegnam ,trza isc po jakis alk i sie szybko najebac bo na trzezwo to moze byc mecz nie do ogladniecia:) |
A później pisze jeden z drugim bzdury, bo najebany oglądał. :)
|
no to mielismy 3 mln za Dudke... Dzis zapewne da popis swoich umiejetnosci na stoperze i tym samym wybije sobie z glowy serie A
|
Wręcz przeciwnie. Dudka zagra wielki mecz i po tym turnieju opchniemy go za 5 mln €.
Murawski pokaże, że jest geniuszem środka pola. Jego prostopadłe podania pozwolą rozklepać rezerwową obronę Chorwacji. Saganowski strzeli dwie, jedną dorzuci Roger i wygramy 3-1. (ten drink naprawdę działa) |
Cytat:
|
Cytat:
Mam nadzieję ,że dzisiaj Podolski będzie chciał zapunktować w oczach mieszkańców kraju ,który zdradził , strzeli samobója i Austria wgra 1-0 |
dobrze że Łobo gra szkoda że gramy jednym napadalcem
|
no powiem wam że ten nasz Bóg mnie zaskakuje. Okazało sie ni w pic ni w cyc, że w końcu nasz jedyny lewy obrońca w kadrze, jest jednak najlepszym lewym obrońcą w kadrze. Brawo Leo!
Cud numer dwa: nie ma Smolarka. Szkoda że musieliśmy patrzęć na niego przez 180 min, ale lepiej póxno niz wcale Czemu Jacek B nie gra? Przeciez Leo go namawia by zostął po mistrzostwch, jak damy bez niego radę? to byłby 3cud A w tyle cudów to ja uwierze Tuskowi a nie naszym kopaczom+ Leeeeeeeeoooooooo :foch: na szczeście poziom moderowania forum jest zerowy, to i tu racji miał nie bedę :D |
Cytat:
______________ Ciekawy ten skład.. ja posadziłbym Krzynówka, ew. wysłał go na lewą obronę. Dudka stoperem - interesujące.. Remis chyba powinien nas zadowolić.. :/ |
nasi kibice to tam niezle popili. 9/10 szalików podniesionych do gory nogami albo prawy do lewego ;P
hugh jackman tez gwizdze wszystko co sie da, aptekarsko |
Jak na razie całkiem ładnie ta gra wygląda.
I Dudka by bramę walnął |
jak na razie bardzo dobry mecz jakuba wawrzniaka
|
Zdjąć Krzynówka! Natychmiast!
|
Cytat:
|
Dramat i tyle ,Krzynówek,Łobodziński,Lewy,Wawrzyniak,Wasyl kompletnie bez form ,a na ławce kolejne (anty)talenty ,co szkodziło wziąć zamiast Pazdana który i tak nie zagra ,Głowy ?
|
K**WA mać! nie da się oglądać tej kaszany! Nasi kopacze nie potrafą szybko wymienić w biegu nawet 2-óch 3 -ech podań :( Zobaczycie ogra nas Chorwacja 2 ,Boruc nam cały czas ratuje dupe
|
Cytat:
|
drugi mecz z Kostaryka chyba oglądamy :/ Nasi juz chcą na urlopy jechać
|
Cytat:
|
Ale mizeria...
Dośrodkowania Krzynówka genialne :( |
przepraszam, ja pierdziele, ale to jest szczyt, mamy wolnego z 40 metrów, minął juz DOLICZONY czas gry, wiadomo ze sedzia skonczy mecz po tej akcji a co robi mega LEWANDOWSKI ?? podaje do tylu i sedzia konczy polowie. gratuluje
|
Łobodziński, Lewandowski, Wasilewski => do zmiany! Za Lewego niech wejdzie nawet Pazdan, bo gorzej już się grać nie da!
|
Lewandowski to straszna drewutnia. Zanim przyjmie, rozejrzy się i poda to godzina mija. Surowy technicznie, aż mi nie pasuje na pomocnika :) Nawet nieopierzony Muraś lepiej wygląda od niego.
Na plus Parejra, Saganowski, Boruc. Cholera...sama Legia Zrobiłbym tak, wpuścił Kokosa na środek obrony ( a co :)) , Dudke do pomocy za Levandinho, a za Łobodzińskiego Smolarek. |
Ja .......e jaki dramat...
Dobrze że mamy Artura. |
Ale padake gramy... szkoda pisać!
|
Wojciech Łobodziński prawdziwy fighter, jego drybling i umiejętności w defensywie... miodzio;) Im dalej w turniej Łobo się cofa w rozwoju jak tak ma grać w Wiśle to strach.
Dudka nie najgorzej, ale dwa razy miał poważne problemy. |
Jest tragicznie Łobodziński , Lewandowski do zmiany , Wzmocnić atak Zahorskim albo Smolarkiem , w środku Dudkę w obronie Kokosa , albo Pazndan jak nie postawimy na młodych to nie mamy co liczyć na jakieś bramki i składne ładne akcje .
|
Tragedia.Prezentujemy żenujący poziom.Jesteśmy najsłabszą drużyną na tych mistrzostwach.Podziekować wszystkim dziadkom,którzy zawalili nam już trzeci turniej z rzędu.Grajmy młodzieżą,oni przynajmniej wykażą trochę więcej ambicji od tych pseudo-grajków.
|
Czyli za 45 min chyba można będzie zaśpiewać to co nam najlepiej ostatnio wychodzi, " Nic sie nie stało, Polacy nic sie nie stało"
|
Jeszcze 45 minut i nasz dramat prawdopodobnie sie skonczy, czyli Polska zasluzenie wrcoci do domu.
To jest zwyczajnie jeden wielki marazm. Zero skladnej i przemyslanej gry. Bezpluciowy futbol prymitywny - taka definicja naszej gry mi tu najbardziej pasuje. Szacunek dla Boruca, ze po raz kolejny uchronil nas przed 0:4 po pierwszej polowie. |
Krzynówek, Lewandowski, Wasilewski, Łobodziński to szkoda pisac - reszta nie wiele lepiej....
|
Powiem tak, jakby nie Boruc, to w kazdym meczu dostalibyśmy sromotny wpierd.ol. Az dziw biere, ze przy takiej obronie w 225 minut dostalismy tylko 3 bramki... Skrzydla nie istnieja, najgorszy mecz Lewandowskiego, jaki widzialem, Brazylijczyk tez nic nie pokazuje. Jednym slowem: DRAMAT!
|
Podobno mamy tak świetną lewą pomoc, że Zieńczuk jest za słaby....
|
ale ****a gramy, mecz o wszystko :lol:
ja mam dość Tuska wpuścić, CUDU TRZEBA CUDU PS Mogliśmy mieć jedną przewage: zgranie.a teraz dojdź w 100 słowach od słowa 'Polska' do słowa 'zgranie' W naszym zespole dominuje podanie piłki w kierunku bramki przeciwnika. Jest to bardzo trudne zagranie, wykonywane najcześciej pod presja przeciwnika: 1.Piłkę odzyskujemy, spada nam pod nogi, kolega z drużyny podaje ja nam w okolice wątroby 2. Piłkę dotykamy ok 52 razy, tak aby już nie podskakiwała, stosowana jest metoda iteracyjna, najbardziej skuteczna jednak pracochłonna(51 razy musimy zacząć przyjmowac od początku) 3. Po przyjęciu piłki orientujemy sie, że a) piłkę nam odebrano b)wcale nie przyujmowalismy piłki tylko staraliśmy sie nie potknąćo własne nogi c)przeciwnik nas naciska Jeżeli zachodzi podpunkt c) przechodzimy do pkt 4, jeśli a )lub b), za 15 min będziemy mieli nowa szanse na takie zagranie. 4.Ponieważ nie ma czasu do zastanowienia intuicyjnie wybieramyu kierunek gdzie moze znajdować sie bramka, a później korzystając z zaawansowanych metod naukowych(mech na kamieniach, kierunek wiatru, swędzenie jajek lub zapach łani)lokalizujemy partnera z zespołu 5. Ułamek sekundy po pkcie 4 ile Bozia dała siły kopiemy w wybranym uprzednio kierunku. 6. Za 15 min będziemy mieli kolejną okazje by kopnąć. PS W żargonie wiejskich klubów 'klasowych' takie zagranie nosi ,w zależności od cześci kraju, nazwy:"na pałę", "na aferę", na" petresku" "RATUNKU!" Niech druga połowa nam lekką będzie.. |
Gorzej będzie jak okaże się że Austria jakimś fartem wygra to spotkanei z Niemcami a my dostaniemy w dupe..
|
Jeszcze się w tym temacie chyba nie wpisywałem, ale dziś muszę.
Qrw..... mać, ja pinkolę, oglądanie tego show w pierwszej połowie było ponad moje siły. Oczy bolą jak widzę jakie widowisko tworzy nasza 11. Jeśli mamy na nast. turnieju się tak popisywać to ... Niemcy - Austria 1-0 |
Pierwsze 5 minut drugiej połówki i Łobo kopie się w czoło. Za co?!!
|
No niestety, Niemaszki prowadzą 1:0 po strzale Ballacka z wolnego:(
No i 0:1.. Bardzo dobrze!! Należało im się!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl