![]() |
Ja się tam bardzo cieszę że to całe Ojro już za nami,zbędne nadzieje jak co dwa lata,tylko parę dobrych spotkań ,niczym szczególnym to Euro mnie nie zaskoczyło,no może postawa Rosjan i to że Hiszpania wreszcie ma to na co zasługuję,teraz czekamy 2 latka i MŚ ;)
|
Wreszcie zwyciężyła kombinacyjna, techniczna piłka, a nie siermiężne i konsekwentne granie nastawione tylko i wyłącznie na schematy taktyczne. Wreszcie tryumfowała finezja, a nie siłowa piłka jaką grają Niemcy.
Dla mnie "bohater" meczu to gwiazda P. Lahm, ekhem...przecież to nawet Golański by się lepiej zastawił niż gwiazdor z Monachium...i dobrze, bezcenny widok niemieckich przegranych mordek. :-) |
Komisja techniczna UEFA ogłosiła w poniedziałek 23-osobową drużynę najlepszych piłkarzy na mistrzostwach Europy w Austrii i Szwajcarii. W gronie tym znalazło się dziewięciu mistrzów Starego Kontynentu - Hiszpanów.
Cytat:
a gdzie Boruc:shock: Van Der Sar wpuścił 3 bramki z Rosją w tym jedną pod nogami. |
Van Der Sar wpuścił 3 ale ile wybronił? Boruca nie ma, bo nia ma żadnego zawodnika drużyny która odpadła w grupie. Jakbyśmy wyszli z grupy to pewnie byłby za Buffona :)
Zwycięstwo Hiszpanii bardzo mnie cieszy, na takich imprezach zawsze trzymam kciuki z Holandie i Hiszpanie. Do tego jeszcze w końcu doceniono Xavi`ego. Od lat to mój ulubiony piłkarz Barcelony. Genialne, dokładne podania, technika, zawsze w odpowiednim miejscu czy to w ataku czy w obronie. Bardzo dobry wybór UEFA. |
Jak dla mnie ta kadra nominowanych jest ok, tylko Bosingwe bym zamienił na Corluke.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl