Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4435)

WILU TS 30.06.2008 11:15

Ja się tam bardzo cieszę że to całe Ojro już za nami,zbędne nadzieje jak co dwa lata,tylko parę dobrych spotkań ,niczym szczególnym to Euro mnie nie zaskoczyło,no może postawa Rosjan i to że Hiszpania wreszcie ma to na co zasługuję,teraz czekamy 2 latka i MŚ ;)

_ukoL 30.06.2008 11:33

Wreszcie zwyciężyła kombinacyjna, techniczna piłka, a nie siermiężne i konsekwentne granie nastawione tylko i wyłącznie na schematy taktyczne. Wreszcie tryumfowała finezja, a nie siłowa piłka jaką grają Niemcy.
Dla mnie "bohater" meczu to gwiazda P. Lahm, ekhem...przecież to nawet Golański by się lepiej zastawił niż gwiazdor z Monachium...i dobrze, bezcenny widok niemieckich przegranych mordek. :-)

Ricken 30.06.2008 11:38

Komisja techniczna UEFA ogłosiła w poniedziałek 23-osobową drużynę najlepszych piłkarzy na mistrzostwach Europy w Austrii i Szwajcarii. W gronie tym znalazło się dziewięciu mistrzów Starego Kontynentu - Hiszpanów.
Cytat:

Drużyna turnieju:
bramkarz: Gianluigi Buffon (Włochy), Iker Casillas (Hiszpania), Edwin van der Sar (Holandia)
obrońcy: Carlos Marchena, Carles Puyol (obaj Hiszpania), Jose Bosingwa, Pepe (obaj Portugal), Philipp Lahm (Niemcy), Jurij Żirkow (Rosja)
pomocnicy: Marcos Senna, Xavi Hernandez, Andres Iniesta, Cesc Fabregas (wszyscy Hiszpania), Michael Ballack, Lukas Podolski (obaj Niemcy), Hamit Altintop (Turcja), Luka Modric (Chorwacja), Konstantin Zyrjanow (Rosja), Wesley Sneijder (Holandia)
napastnicy: Fernando Torres, David Villa (obaj Hiszpania), Andriej Arszawin, Roman Pawluczenko (obaj Rosja).
http://sport.onet.pl/0,1264200,17793...wiadomosc.html
a gdzie Boruc:shock:
Van Der Sar wpuścił 3 bramki z Rosją w tym jedną pod nogami.

Latin 30.06.2008 12:41

Van Der Sar wpuścił 3 ale ile wybronił? Boruca nie ma, bo nia ma żadnego zawodnika drużyny która odpadła w grupie. Jakbyśmy wyszli z grupy to pewnie byłby za Buffona :)
Zwycięstwo Hiszpanii bardzo mnie cieszy, na takich imprezach zawsze trzymam kciuki z Holandie i Hiszpanie. Do tego jeszcze w końcu doceniono Xavi`ego. Od lat to mój ulubiony piłkarz Barcelony. Genialne, dokładne podania, technika, zawsze w odpowiednim miejscu czy to w ataku czy w obronie. Bardzo dobry wybór UEFA.

Baala 30.06.2008 13:16

Jak dla mnie ta kadra nominowanych jest ok, tylko Bosingwe bym zamienił na Corluke.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl