Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karta Kibica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4354)

MiroPL 18.08.2013 09:10

Aha, dzięki za odpowiedź.

comek 18.08.2013 10:03

ale radzę przyjść wcześniej, jeśli ktoś chce wyrobić KK, można powiedzieć, koniec wakacji, hitowy mecz, gra Wisły jest coraz lepsza, więc na pewno będzie dużo nowych osób, czyli kolejki wzrosną.

mitmichael 19.08.2013 17:50

To wiem bede na stadionie o 13:00 wiec zostanie 5 godzin do meczu zdarze spokojnie i wyrobic KK nowa i kupic bilet - pełnego stadionu i tak bym sie raczej nie spodziewał.

St Yabol 22.08.2013 12:24

pytanie pewnie już było zadawane gdzieś wyżej.

KK może mi przedłużyć inna osoba niż ja czy musi to być zrobione osobiście?

matizaq 24.08.2013 15:23

Mial ktos uszkodzona karte kibica ? Pies kumpla mi zjadl portfel i karta ocalala ale jest troche uszczerbiona w rogu nad zdjeciem (slad zebow). Myslicie ze bedzie dzialac ?

ArturBarlinek 24.08.2013 19:38

możesz wyrobić duplikat, za 10 zł

comek 26.08.2013 17:11

ma ktoś informacje ile ludzi ma wyrobionych Kartę Kibica Wisły?

ArturBarlinek 26.08.2013 20:06

słyszałem, że około 100 tysięcy

nemox007 09.09.2013 21:47

Czy jeśli kupię bilet na mecz to mogę sobie w międzyczasie wymienić kartę kibica na nową??

rafalek 09.09.2013 22:46

Musisz mieć najpierw kartę kibica by wbić na nią bilet. Więc najpierw zmiana karty, potem kupno biletu.

Ja mam pytanie z innej beczki. Przyjeżdża do mnie kumpel z Serbii i chcę go wziąć na mecz. Wiem, że musi mieć kartę, jaki dowód tożsamości potrzebny jest? Wystarczy dowód osobisty czy paszport? Podejrzewam, że potrzebne jest też coś na wzór naszego PESELu prawda?

Kosa93 09.09.2013 23:21

"Wyrabianie Kart Kibica przez dzieci i obcokrajowców różni się nieznacznie od opisanego powyżej procesu. Obcokrajowcy muszą wypełnić specjalne wyznaczone dla nich pola w części 1b na wniosku i zamiast numeru PESEL podać numer i rodzaj dokumentu tożsamości, który musi również zawierać zdjęcie (np. paszport lub prawo jazdy).
"

rafalek 10.09.2013 08:41

Dzięki Kosa

Kamcio019 18.07.2015 23:15

Czy jak chce wyrobic nową karte bo straciła ważność to musze być osobiście czy ktos inny z wnioskiem moze iść?

wiesniak842 18.07.2015 23:21

Może Ci to ogarnąć ktoś inny.

inspektor erektor 19.07.2015 18:12

^ to wyżej to potwierdzone info? chcę zabrać paru kumpli na mecz z Lechem, ale skończyła im się ważność KK, czy mogę zabrać podpisane przez nich oświadczenia i bez ich obecności wyrobić im na stadionie nowe karty?

ABGwislakABG 19.07.2015 18:20

tak, możesz

DeadOrAlive 19.07.2015 21:16

W zasadzie klub mógłby pomyśleć nad nowymi kartami kibica, albo chociaż nową szatą graficzną, bo nie ukrywam, że odnawiając kartę teraz trochę razi w oczy napis KARTA KIBICA 2011

mari339 21.07.2015 10:15

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...takze_on_line/

Szkoda, że takie coś zrobili po pierwszej kolejce, kiedy to większość osób które miała przedłużyć, to przedłużyła, ale zawsze to będzie na przyszłość (o ile wcześniej tych kart nie zlikwidują :D )

heoij 21.07.2015 10:19

Nareszcie się doczekaliśmy ! :-) Brawo !

Dało się ? Dało ! Poszli w końcu na rękę kibicom.

patti 21.07.2015 12:21

Wreszcie !!!!! Powoli cos sie zmnienia na dobre w tym klubie.
Wszyscy na lecha !!!!

regan 21.07.2015 12:37

no to już macie problem z głowy. Karty kibica od nowego roku dla chętnych, nie ma obowiązku posiadania, można je przedłużyć przez neta... Cywilizacja idzie w Polsce XXI wiek :)

wygladajacyzzachmury 21.07.2015 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mari339 (Post 1408414)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...takze_on_line/

kiedy to większość osób które miała przedłużyć, to przedłużyła,)

idę o zakład że większość przedłuży ale przed meczem z Lechem. I znów będzie płacz że 2 kolejki, jedna po odbiór karty, druga po bilety, zamiesznie bo ktoś zamówił we wtorek, myślał że będzie karta na mecz a że czeka się 5 dni to karta będzie po meczu, że i tak musi stać w kolejce i płacić 2x za 2 karty itd itd.:>

Marcin_fan 21.07.2015 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1408423)
no to już macie problem z głowy. Karty kibica od nowego roku dla chętnych, nie ma obowiązku posiadania, można je przedłużyć przez neta... Cywilizacja idzie w Polsce XXI wiek :)

Gdzie to wyczytałeś ?

robby51 21.07.2015 19:24

Sejm znowelizował ustawę i zniosł obowiazek posiadania Karty Kibica.Jeszcze w tej kadencji Sejmu zostanie to przyklepane i bilet na mecz mozna bedzie kupić po podaniu swojego imienia,nazwiska i numeru PESEL.

R33 21.07.2015 21:16

Bez wizerunku twarzy?

robby51 22.07.2015 07:03

Bez.Tutaj masz to jasno napisane:http://www.przegladsportowy.pl/pilka...117,1,381.html

!!IRIVER!! 01.08.2015 11:54

Chcąc wyrobić duplikat karty kibica dla kogoś z rodziny muszę mieć upoważnienie do odbioru czy wystarczy uzupełniony i podpisany wniosek?

regan 01.08.2015 12:06

chyba przez neta można zamówić i odebrać na miejscu? :)

!!IRIVER!! 01.08.2015 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1409632)
chyba przez neta można zamówić i odebrać na miejscu? :)

Nie o to się pytam, jak zapewne dostrzegłeś.

JAN ZEMBRZYCKI 01.08.2015 13:01

Nie zamawiaj przez neta ,moje "do pięciu dni" minęło początkiem tego tygodnia .

SZYMEK_TSW 10.08.2015 12:34

Czy w przypadku wyrabiania karty dla dziecka poniżej 13 lat, obecność rodziców jest konieczna czy da się to "załatwić", ewentualnie czy jakieś upoważnienie wystarczy?

17wojownik 25.08.2016 14:02

1 Załącznik(ów)
Może ktoś wie - jak przedłużam kartę kibica przez internet i daję opcję dostawy "wysyłka", to jak ją mogę aktywować? Czy to robi pracownik Klubu czy ja w jakiś sposób i muszę jechać na stadion po to?

Póki nie jest aktywowana, nie mogę kupić biletu przez sieć.

WISŁAZWE 25.08.2016 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 17wojownik (Post 1451544)
Może ktoś wie - jak przedłużam kartę kibica przez internet i daję opcję dostawy "wysyłka", to jak ją mogę aktywować? Czy to robi pracownik Klubu czy ja w jakiś sposób i muszę jechać na stadion po to?

Póki nie jest aktywowana, nie mogę kupić biletu przez sieć.


Karta jest aktywowana przez klub. Wtedy można już na nią kupić bilet, jednak nie dojdzie ona do Ciebie do jutrzejszego meczu. Standardowo wysyłka trwa do 5 dni roboczych.

JacobCFC 25.08.2016 19:43

Zawsze mogłeś spróbować aktywować kk i w momencie gdy była już aktywna kupić bilet nawet jeśli karta nie ma szans dojść do Cb do jutra. Drukujesz potwierdzenie zakupu, przy wchodzeniu mówisz ze ją zgubiłeś, albo, że jesteś z daleka i nie dojechała na czas, a bardzo chciałeś być na meczu. Spokojnie byś wszedł.

Jaroo1 25.08.2016 20:38

Cytat:

Zawsze mogłeś spróbować aktywować kk i w momencie gdy była już aktywna kupić bilet nawet jeśli karta nie ma szans dojść do Cb do jutra. Drukujesz potwierdzenie zakupu, przy wchodzeniu mówisz ze ją zgubiłeś, albo, że jesteś z daleka i nie dojechała na czas, a bardzo chciałeś być na meczu. Spokojnie byś wszedł.
A co jeśli by kupić bilet, mieć go nabitego na kartę, karty nie posiadać bo własnie nie doszła lub się ją zgubiło i sobie pójść do strefy w dniu meczu i powiedzieć, że karta zgubiona a bilet na niej był? Może wyrobią nową i przeniosą na nią bilet?

JacobCFC 25.08.2016 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1451598)
A co jeśli by kupić bilet, mieć go nabitego na kartę, karty nie posiadać bo własnie nie doszła lub się ją zgubiło i sobie pójść do strefy w dniu meczu i powiedzieć, że karta zgubiona a bilet na niej był? Może wyrobią nową i przeniosą na nią bilet?

Nie mam pojęcia jak wtedy wygląda procedura,ale wydaje mi się, że dostał byś nową kk ale biletu ze starej na nową nie przeniosą więc i tak wchodził, byś na potwierdzenie zakupu. Jednak tak jak mówię, nie mam pojęcia jak wygląda to od strony formalnej- WISŁAZWE na pewno lepiej orientuje się w tej kwestii.

wislakrakow124 21.09.2016 10:54

Zlozylem wniosek online o nowa karte kibica w poniedzialek rano. Od wczoraj karta jest juz aktywna ale Wisla miala mi przyslac maila o odbiorze:

Witaj.

Dziękujemy za złożenie wniosku o Kartę Kibica w sklepie www.bilety.wisla.krakow.pl. Procedura wyrobienia Karty Kibica zajmuje do 5 dni roboczych. O możliwości odbioru karty poinformujemy Cię kolejnym mailem.

Pozdrawiamy!

Przysylaja oni faktycznie tego maila? Mam ten problem ze dopiero przed meczem bede mogl odebrac KK. A specjalnie do Krakowa nie bede jechal ponad 200km.

ArturBarlinek 21.09.2016 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1451598)
A co jeśli by kupić bilet, mieć go nabitego na kartę, karty nie posiadać bo własnie nie doszła lub się ją zgubiło i sobie pójść do strefy w dniu meczu i powiedzieć, że karta zgubiona a bilet na niej był? Może wyrobią nową i przeniosą na nią bilet?

Bilet jest nabity na KK, nawet jak ją zgubisz, wyrobisz nową to na niej i tak będzie bilet :) nie trzeba iść i "przebijać" biletu na KK :) system bierze to z systemu podczas wchodzenia przez kołowrotki, że dany użytkownik (o danym nr pesel) ma bilet.

kicur 21.09.2016 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakrakow124 (Post 1453915)
Zlozylem wniosek online o nowa karte kibica w poniedzialek rano. Od wczoraj karta jest juz aktywna ale Wisla miala mi przyslac maila o odbiorze:

Witaj.

Dziękujemy za złożenie wniosku o Kartę Kibica w sklepie www.bilety.wisla.krakow.pl. Procedura wyrobienia Karty Kibica zajmuje do 5 dni roboczych. O możliwości odbioru karty poinformujemy Cię kolejnym mailem.

Pozdrawiamy!

Przysylaja oni faktycznie tego maila? Mam ten problem ze dopiero przed meczem bede mogl odebrac KK. A specjalnie do Krakowa nie bede jechal ponad 200km.


Najwyżej wyrób drugą przed meczem z legią w piątek i po problemie ;). Jak masz bilet kupiony, to i tak to już jest w systemie, więc wejdziesz

luke1906 20.10.2016 10:19

Ktoś wie ile trzeba czekać, aż ktoś w klubie łaskawie ruszy dupsko i aktywuje kartę? Transakcja ma status 'opłacono' od wczoraj rano, a karta ojca nadal nie jest aktywna i ku.rwa nie mogę kupić zasranego biletu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl