![]() |
Aha, dzięki za odpowiedź.
|
ale radzę przyjść wcześniej, jeśli ktoś chce wyrobić KK, można powiedzieć, koniec wakacji, hitowy mecz, gra Wisły jest coraz lepsza, więc na pewno będzie dużo nowych osób, czyli kolejki wzrosną.
|
To wiem bede na stadionie o 13:00 wiec zostanie 5 godzin do meczu zdarze spokojnie i wyrobic KK nowa i kupic bilet - pełnego stadionu i tak bym sie raczej nie spodziewał.
|
pytanie pewnie już było zadawane gdzieś wyżej.
KK może mi przedłużyć inna osoba niż ja czy musi to być zrobione osobiście? |
Mial ktos uszkodzona karte kibica ? Pies kumpla mi zjadl portfel i karta ocalala ale jest troche uszczerbiona w rogu nad zdjeciem (slad zebow). Myslicie ze bedzie dzialac ?
|
możesz wyrobić duplikat, za 10 zł
|
ma ktoś informacje ile ludzi ma wyrobionych Kartę Kibica Wisły?
|
słyszałem, że około 100 tysięcy
|
Czy jeśli kupię bilet na mecz to mogę sobie w międzyczasie wymienić kartę kibica na nową??
|
Musisz mieć najpierw kartę kibica by wbić na nią bilet. Więc najpierw zmiana karty, potem kupno biletu.
Ja mam pytanie z innej beczki. Przyjeżdża do mnie kumpel z Serbii i chcę go wziąć na mecz. Wiem, że musi mieć kartę, jaki dowód tożsamości potrzebny jest? Wystarczy dowód osobisty czy paszport? Podejrzewam, że potrzebne jest też coś na wzór naszego PESELu prawda? |
"Wyrabianie Kart Kibica przez dzieci i obcokrajowców różni się nieznacznie od opisanego powyżej procesu. Obcokrajowcy muszą wypełnić specjalne wyznaczone dla nich pola w części 1b na wniosku i zamiast numeru PESEL podać numer i rodzaj dokumentu tożsamości, który musi również zawierać zdjęcie (np. paszport lub prawo jazdy).
" |
Dzięki Kosa
|
Czy jak chce wyrobic nową karte bo straciła ważność to musze być osobiście czy ktos inny z wnioskiem moze iść?
|
Może Ci to ogarnąć ktoś inny.
|
^ to wyżej to potwierdzone info? chcę zabrać paru kumpli na mecz z Lechem, ale skończyła im się ważność KK, czy mogę zabrać podpisane przez nich oświadczenia i bez ich obecności wyrobić im na stadionie nowe karty?
|
tak, możesz
|
W zasadzie klub mógłby pomyśleć nad nowymi kartami kibica, albo chociaż nową szatą graficzną, bo nie ukrywam, że odnawiając kartę teraz trochę razi w oczy napis KARTA KIBICA 2011
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...takze_on_line/
Szkoda, że takie coś zrobili po pierwszej kolejce, kiedy to większość osób które miała przedłużyć, to przedłużyła, ale zawsze to będzie na przyszłość (o ile wcześniej tych kart nie zlikwidują :D ) |
Nareszcie się doczekaliśmy ! :-) Brawo !
Dało się ? Dało ! Poszli w końcu na rękę kibicom. |
Wreszcie !!!!! Powoli cos sie zmnienia na dobre w tym klubie.
Wszyscy na lecha !!!! |
no to już macie problem z głowy. Karty kibica od nowego roku dla chętnych, nie ma obowiązku posiadania, można je przedłużyć przez neta... Cywilizacja idzie w Polsce XXI wiek :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Sejm znowelizował ustawę i zniosł obowiazek posiadania Karty Kibica.Jeszcze w tej kadencji Sejmu zostanie to przyklepane i bilet na mecz mozna bedzie kupić po podaniu swojego imienia,nazwiska i numeru PESEL.
|
Bez wizerunku twarzy?
|
Bez.Tutaj masz to jasno napisane:http://www.przegladsportowy.pl/pilka...117,1,381.html
|
Chcąc wyrobić duplikat karty kibica dla kogoś z rodziny muszę mieć upoważnienie do odbioru czy wystarczy uzupełniony i podpisany wniosek?
|
chyba przez neta można zamówić i odebrać na miejscu? :)
|
Cytat:
|
Nie zamawiaj przez neta ,moje "do pięciu dni" minęło początkiem tego tygodnia .
|
Czy w przypadku wyrabiania karty dla dziecka poniżej 13 lat, obecność rodziców jest konieczna czy da się to "załatwić", ewentualnie czy jakieś upoważnienie wystarczy?
|
1 Załącznik(ów)
Może ktoś wie - jak przedłużam kartę kibica przez internet i daję opcję dostawy "wysyłka", to jak ją mogę aktywować? Czy to robi pracownik Klubu czy ja w jakiś sposób i muszę jechać na stadion po to?
Póki nie jest aktywowana, nie mogę kupić biletu przez sieć. |
Cytat:
Karta jest aktywowana przez klub. Wtedy można już na nią kupić bilet, jednak nie dojdzie ona do Ciebie do jutrzejszego meczu. Standardowo wysyłka trwa do 5 dni roboczych. |
Zawsze mogłeś spróbować aktywować kk i w momencie gdy była już aktywna kupić bilet nawet jeśli karta nie ma szans dojść do Cb do jutra. Drukujesz potwierdzenie zakupu, przy wchodzeniu mówisz ze ją zgubiłeś, albo, że jesteś z daleka i nie dojechała na czas, a bardzo chciałeś być na meczu. Spokojnie byś wszedł.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zlozylem wniosek online o nowa karte kibica w poniedzialek rano. Od wczoraj karta jest juz aktywna ale Wisla miala mi przyslac maila o odbiorze:
Witaj. Dziękujemy za złożenie wniosku o Kartę Kibica w sklepie www.bilety.wisla.krakow.pl. Procedura wyrobienia Karty Kibica zajmuje do 5 dni roboczych. O możliwości odbioru karty poinformujemy Cię kolejnym mailem. Pozdrawiamy! Przysylaja oni faktycznie tego maila? Mam ten problem ze dopiero przed meczem bede mogl odebrac KK. A specjalnie do Krakowa nie bede jechal ponad 200km. |
Cytat:
|
Cytat:
Najwyżej wyrób drugą przed meczem z legią w piątek i po problemie ;). Jak masz bilet kupiony, to i tak to już jest w systemie, więc wejdziesz |
Ktoś wie ile trzeba czekać, aż ktoś w klubie łaskawie ruszy dupsko i aktywuje kartę? Transakcja ma status 'opłacono' od wczoraj rano, a karta ojca nadal nie jest aktywna i ku.rwa nie mogę kupić zasranego biletu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl