Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

TSWalos 01.07.2008 22:25

Gdzie w Nowej Hucie przyjmuje lekarz, który ma uprawnienia aby wpisać wyniki badań z sanepidu do książeczki? I ile to może kosztować ?

d.j 01.07.2008 22:25

Dobry humor:)

wislak_olkusz 01.07.2008 22:41

LUUUUDZIE BŁAGAM O POMOC ( post #16513)

ktulu 01.07.2008 23:40

Jak najlepiej (najszybciej) dostać się z głównego dworca PKP na ulicę Mickiewicza 30 (AGH)? Chyba to nie jest daleko?

Edit: dziękuję ślicznie

usiu 01.07.2008 23:51

na nogach maks 15 minut przez Rynek

sardix 02.07.2008 05:15

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa przejścia przez granice w Obwodzie Kalingrackim i czy opłaca się tam fatygować ( w wakacje wybieram się na festiwal do Węgorzewa i zastanawiam się czy nie przedłużyć sobie pobytu o jeden dzień)?
Z góry dzięki za info

wisl@k_TS 02.07.2008 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sardix (Post 560786)
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa przejścia przez granice w Obwodzie Kalingrackim i czy opłaca się tam fatygować ( w wakacje wybieram się na festiwal do Węgorzewa i zastanawiam się czy nie przedłużyć sobie pobytu o jeden dzień)?
Z góry dzięki za info

Z tego co pamiętam, to są wycieczki do Kaliningradu wodolotem z Krynicy Morskiej. Oczywiście musisz mieć paszport. A sama wycieczka bardzo fajna. Polecam.

globoos 02.07.2008 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ktulu (Post 560737)
Jak najlepiej (najszybciej) dostać się z głównego dworca PKP na ulicę Mickiewicza 30 (AGH)? Chyba to nie jest daleko?

Edit: dziękuję ślicznie

a nie lepiej wsiąść w 179 pod galerią krakowską i podjechać sobie 4 przystanki?

Kamil_mchw 02.07.2008 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tokyo (Post 560245)
Może balans masz ustawiony na jeden głośnik np. prawy

no raczej wszystko mam ustawione dobrze...nawet w kompie spr. systemy głośników czy coś jest nie tak i też nic nie znalazłem. ale dzięki za info. jakby ktoś jeszcze znał się na tym to piszcie... ;]

_ukoL 02.07.2008 11:04

Mam pytanie, ważne!

Otóż zakupiłem kasetę adapter mp3 do radia kasetowego w samochodzie.
Radio Traffic 4000 i myślałem, że obsługa tego jest prosta i zapewne jest,
tylko wziąłem sobie akurat kasetę, gdzie nie ma instrukcji tylko napis o adapterze.
Dokładnie to VIVANCO Car CD Adapter.

Niby podłączyć kabelek od mp3 do kasety, wkładam i nic.
Wie ktoś może jak to poprawnie zrobić, żeby grało?
Może ktoś ma i wie jak zrobić należycie, bo ja chyba zbyt głupi jestem...

Za sensowne odpowiedzi, serdeczne Lok zapłać. ;)

wislak_olkusz 02.07.2008 11:06

Ma ktoś może terminarz ligi austriackiej 2008/09 ?

Patka 02.07.2008 11:08

Ma ktoś jakieś informacje na temat sezonowego autokaru z Krakowa do Łeby?
Godziny odjazdu, czas jazdy, cena biletu?
(Google nie pomagają ;P).

mckoval 02.07.2008 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moonga (Post 559345)
Mam nadzieje, że jeździcie na różne zadupia i pomożecie mi dojechać do Kamienicy :P to jest mała miejscowość za Mszaną Dolną czy Szczawą, a jadąc inną drogą to za Limanową. Blisko Kamienicy znajduje się też np. Szczawnica. I tu moje pytanie czy kursują jakieś busy, pks-y itp., które przejeżdżają przez Kamienice, może pks Szczawnica? Mogą być nawet z przesiadką. Chciałabym sie dostać do ośrodka "Dworek Gorce" http://www.dworek-gorce.com.pl/ Bardzo prosze o pomoc :) :P

Do Kamienicy Łatwo dojechac z Krk :p wsiadasz na dworcu PKS w Kraku w autobus relacji Kraków- Szczawnica bądź Kraków - Limanowa i po 90 minutach (planowo) i ok. 12-15zł jesteś w Kaminicy .

!!WAŻNE!!
Autobusy tych relacji nie zawsze zatrzymują się w Kamienicy, a czasem zatrzymują się tylko na przystanku, który jest w rynku. To gdzie masz wysiąść powienieneś się dowiedzieć od ludzi do których jedziesz, a to czy dany autobus zatrzymuje się w Kamienicy - od Pani w okienku na dworcu lub z rozkładu jazdy :-)


Edit: z przesiadką to byle czym do nowego targu i tam na dworcu rozkminiać co i jak.

kriz69 02.07.2008 11:20

http://i29.tinypic.com/r10juh.jpg
na allegro natknąłem się na taki szalik co to znaczy" kategorie C"??

Bieluu 02.07.2008 11:31

Mam takie może dziwne pytanie. Czy ktoś wie jak pozbyć się pnia? Ostał mi się taki po wycięciu orzecha i nie wiem jak się go pozbyć. Pień ma około metra średnicy.

Lupo 02.07.2008 11:47

Mam trzy pytania.
1. Jakiej wielkości jest największa możliwa litera którą można zamówić na wprasowanie w Fanatyku lub w tym sklepiku w Tesco na Kaplenace?
2. Ile to kosztuje?
3. Znów ten nieszczęsny FM. Tym razem już nie chodzi o gre. Po wyłączeniu gry rozdzielczość na pulpicie pozostała taka w jakiej jest gra. W ustawieniach ekranu wszystko jest po staremu. Wyłączyłem kompa i wyłączyłem raz jeszcze, nadal to samo. Może problem w tym, że podczas gry FM mi się zaciął i wyłączałem go poprzez "alt+ctr+del"?

TSWalos 02.07.2008 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bieluu (Post 560886)
Mam takie może dziwne pytanie. Czy ktoś wie jak pozbyć się pnia? Ostał mi się taki po wycięciu orzecha i nie wiem jak się go pozbyć. Pień ma około metra średnicy.


Słyszałem kiedyś coś takiego, że pień trzeba posypać sola i zakopać. Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale może warto spróbować :D

Bieluu 02.07.2008 12:24

Próbowałem już środków chemicznych o wiele silniejszych od soli i nic :/

Kamyk 02.07.2008 13:21

http://www.ultima.pl/Xbox_360_Premiu...gratis_/i5547/ opłaca się? Tylko proszę o w miarę szybką odpowiedź jakiegoś znawcy tematu:D

TSW Fanatyk 02.07.2008 13:37

Mógłby ktoś mi polecić jakiś odtwarzacz DVD w przedziale cenowym 200-250zł?

Lupo 02.07.2008 16:36

Mam trzy pytania.
1. Jakiej wielkości jest największa możliwa litera którą można zamówić na wprasowanie w Fanatyku lub w tym sklepiku w Tesco na Kaplenace?
2. Ile to kosztuje?
3. Znów ten nieszczęsny FM. Tym razem już nie chodzi o gre. Po wyłączeniu gry rozdzielczość na pulpicie pozostała taka w jakiej jest gra. W ustawieniach ekranu wszystko jest po staremu. Wyłączyłem kompa i wyłączyłem raz jeszcze, nadal to samo. Może problem w tym, że podczas gry FM mi się zaciął i wyłączałem go poprzez "alt+ctr+del"?

leyzer87 02.07.2008 16:40

Lupo:
AD. 3 - Nic na to nie poradzisz, oprócz zmiany ustawiania rozdzielczości we właściwościach pulpitu, i tak, to jest wina "ctrl+alt+del".

medyk 02.07.2008 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bieluu (Post 560914)
Próbowałem już środków chemicznych o wiele silniejszych od soli i nic :/

jak chcesz sie pozbyc szybko i efektywnie to musisz go obkopac i albo wykopac calego albo przyciac pod ziemią tak zeby go widac nie bylo.

kormi 02.07.2008 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 560969)
http://www.ultima.pl/Xbox_360_Premiu...gratis_/i5547/ opłaca się? Tylko proszę o w miarę szybką odpowiedź jakiegoś znawcy tematu:D

to są starsze wersje, słabe chłodzenie, często Rrod występowało, bez HDMI, jeżeli HDMI nie będzie potrzebne i nie zamierzasz przerabiać /starta gwarancji/ to można kupić, z nowym chłodzeniem kupisz już za 1000 zł np tu http://www.menago.com.pl/product_inf...oducts_id/2214

Kamyk 02.07.2008 18:01

Nie zamierzam przerabiać, kupiłem przerobioną PS2 funkiel nówkę, a i tak na oryginałach śmigam. Wychodzę z założenia, że lepiej kupić 2-3 tytuły miesięcznie niż po 20 piratów. I tak we wszystko grać nie będę.
HDMI nie jest mi potrzebne.
Chyba się skuszę, bo oferta ciekawa:)

pozdro

cebulka997 02.07.2008 18:52

W jakich sezonach Wisła bedzie grała na Śląskim Stadionie?

wisłaWieczysta 02.07.2008 19:14

mam nadziej że szybko wybudują nową trybune C i tylko następny sezon

Chorynatrzykolory 02.07.2008 19:18

Sprzedają jeszcze w fanatyku Wiślacki napój energetyczny ? Pił to ktoś ? Dobre?

emsi 02.07.2008 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriz69 (Post 560878)
http://i29.tinypic.com/r10juh.jpg
na allegro natknąłem się na taki szalik co to znaczy" kategorie C"??

Wzięło się stąd, że niemiecka policja kodowała sobie pod trzema literkami kibiców, i tak A (spokojni kibice) B (ultrasi) a Kategoria C to ekipy Hooligans, flagę z takim hasłem posiada Bałtyk Gdynia.

Pozdrawiam

gigant 02.07.2008 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maro-TS-NH (Post 561195)
Sprzedają jeszcze w fanatyku Wiślacki napój energetyczny ? Pił to ktoś ? Dobre?

Ci co pili niestety juz nie odpowiedzą. Świeć panie nad ich duszami.

wisl@k_TS 02.07.2008 20:14

Czym dojechac z Dworca Głównego pod Tesco na Kapelance? I ile sie gdzies jedzie?

gigant 02.07.2008 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 561228)
Czym dojechac z Dworca Głównego pod Tesco na Kapelance? I ile sie gdzies jedzie?

Tramwaj 19, w zależności od pory jedzie się około 15-20 minut.

Żmijka 02.07.2008 20:59

Ma ktoś najnowsze gg (7.7 bodaj)? Jak tak to czy da się zmienić jakoś to, aby emotki nie zamienialo mi w tym oknie co pisze tylko dopiero w oknie rozmowy?

AniaD303 02.07.2008 21:01

Mam problem z kompem. Zalągł mi się jakiś syf. Internetowy mks_virznajduje jakieś trojany, usuwa, a po kilku minutach znowu są. Poza tymco jakiś czas zamiast paska zadań pojawia się czarne pole, znikawszystko z pulpitu, a w lewym górnym rogu pojawia się okienko"Ustawienia spersonalizowane" i jakiś fragment wpisu w rejestrze.Skanowałam rejestr EasyCleanerem, ale po usunięciu zbędnych wpisówdalej to samo. Poza tym strasznie się przycina net. Mam pytanie, czymożna kompa jeszcze uratować, czy muszę zrobić formata, czego robić misię bardzo nie chce :P

Lupo 02.07.2008 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 561228)
Czym dojechac z Dworca Głównego pod Tesco na Kapelance? I ile sie gdzies jedzie?

Albo autobusem 124 w kierunku Ruczaju lub też tramwajem 19 w kierunku "Borek Fałęcki"

swirson 02.07.2008 21:40

Ktoś wie, jak wygląda sprawa z przemeldowaniem - jakie dokumenty potrzebuje -akt własności mieszkania, książeczka ze spółdzielni???

Misztż. 02.07.2008 22:02

mam pytanie: jaką literką w bbcodes przekresla się wyraz?

Kurt 02.07.2008 22:18

Taki Avatar a'la south park można zrobić gdzieś czy nie? ;) czy znalezione w necie już gotowe? jeśli można to gdzie?

Misztż. 02.07.2008 22:23

http://www.discretos.net/go-1143-fab...outh-park.html pozdrawiam :)

karmel1906 02.07.2008 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bieluu (Post 560886)
Mam takie może dziwne pytanie. Czy ktoś wie jak pozbyć się pnia? Ostał mi się taki po wycięciu orzecha i nie wiem jak się go pozbyć. Pień ma około metra średnicy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bieluu (Post 560914)
Próbowałem już środków chemicznych o wiele silniejszych od soli i nic :/

musisz znalezc wyrwideba, jesli on nie pomoze to tylko dziadek do orzechow da rade.
tak na powaznie to albo sprobuj go podkopac i porabac, albo jak masz taka mozliwosc sprobuj go troche nadpalic, przy okazji kielbachy upieczesz...
pozdrawiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl