![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Nie da się zrobić koszulki czerwonej z niebieskim paskiem !!! Wygląda koszmarnie, niebieski pasek na czerwonej koszulce.... fee.
Trochę mi się nudziło i zrobiłem koszulkę NIKE, bo mam nadzieję że kiedyś do Nike wrócimy, a raczej Nike do Nas :) . Z góry przepraszam za zaśmiecanie swoimi "projektami" tego forum. :] Ale w sezonie ogórkowym coś robić trzeba. http://img138.imageshack.us/img138/3005/31926820.png http://img251.imageshack.us/img251/8252/14087408.png http://img62.imageshack.us/img62/280/75935186.png http://img35.imageshack.us/img35/2214/50183791.png ps. niebieska trochę przypomina Interu :] |
Świetnie wyglądają, szkoda że jednak ten adidas..
|
Na strojach adasia te białe pasy na czerwonym źle się kojarzą. Adaś powinien zapukać na drugą stronę błoń...:P
A tas szarfa nijak nie pasuje i wygląda tak wojskowo jeszcze wrzucić białą gwiazdę na środek klaty i będą Wiślani Rycerze... troche przegiąłem sorry:-p |
wonski_eNHa fantastycznie to wygląda!
|
oooo - te projekty na bazie Nike faktycznie ładne - fajnie by było - Nike dobrze mi się kojarzy ( jak pewnie większości )))))
Ew te paski na niebieskiej zbyt wyraźne - faktycznie trochę Inter się robi a chyba nie o to chodzi. No i jakby tak jeszcze Gwiazdę gdzieś sensownie wrzucić na nie to już byłby wypas ! |
e tam, zawsze musicie narzekac
A moze wolicie zamiast Adidasa, Tico. Nie ma paskow, nie chodza w tym dresy i tanie. |
Projekt z Nike zajebisty!
|
Prawda taka że z adasiów trzeba by usunąc te trzy paski i od razu byłoby lepiej
|
Tez mowilem ze chujowe koszulki robi Umbro dopoki nie zobaczylem nowego wzoru ktory jest teraz.
Zanim cos ocenicie zobaczcie to. Bo poki co nic nie wiemy. |
Skoro spekulujemy...
może spróbujesz wpisać Gwiazdę tak jak miała kiedyś reprezentacja Polski na swoich koszulkach: http://img.interia.pl/sport/nimg/tak...ski_900968.jpg Hmmm? |
Wonski - GENIALNY PROJEKT, a jak ma już być adidas to 3 paski na rękaw i znak ale reszta taka sama i będzie pięknie. normalnie kupiłbym jedną z każdego rodzaju tak ładnie wyglądają :)
i jedno pytanie do wszystkich bo zawsze mnie to zastanawiało - dlaczego nasze obecne koszulki z przodu mają znak umbro tak wysoko -.- wygląda to strasznie niesymetrycznie w stosunku do loga spółki. jak dla mnie umbro powinno być na wysokości połowy loga. estetycznie koszulka dużo by na tym zyskała. |
Nie uważacie ze pilkarze maja zbyt duze koszulki? za dlugie rekawy i szerookie?
http://foto.imgv.ziolo.eu/b79abd4d2f...w-po-meczu.jpg |
Nike... bardzo ładne !!! takie moje skromne zdanie....
|
Projekt bardzo ładny, Nike b. ładne ale umowa chyba już podpisana z Adidasem
|
Cytat:
Piłkarze sami sobie wybierają rozmiar, także to od nich zależy |
Dowód na to, że Adidas tez ładnie może wyglądać. Dowód:
http://img11.imageshack.us/img11/6895/44685738.png http://img10.imageshack.us/img10/6480/37169946.png http://img5.imageshack.us/img5/1764/50487834.png http://img69.imageshack.us/img69/7536/65441359.png |
Ja mam jedną generalna uwagę.
Barwy Wisły to czerwony, niebieski i biały. Na strojach meczowych brak niebieskiego, natomiast czerwony jest zbyt jaskrawy. Uważam, że nasze stroje meczowy powinny być upodobnione do strojów FC Barcelony. |
Podobają mi się wyjazdowe koszulki Holandii:
http://www.uksoccershop.com/images/3419.jpg Podobny motyw na naszych białych, wyjazdowych koszulkach mógłby nieźle wyglądać |
Cytat:
|
Cytat:
Nie ma szans na to żeby nasze stroje były podobne do strojów FCB. Powód? Oni mają w tradycji koszulki w pasy my nie mamy. Jedynie możemy od nich ściągnąć pionowy pasek na koszulce w barwach klubowych jak poniżej spróbowałem pokazać. Co prawda koszulki mają się w większości nijak do naszej tradycji, ale pogdybać zawsze można. http://img145.imageshack.us/img145/9347/82319963.png Czerwona koszulka - czyli tradycyjnie. Pionowy pasek w barwach Wisły, niebieski i biały dobrze widoczne, czerwony trochę mniej, ale 2 kolorów być NIE MOŻE! http://img38.imageshack.us/img38/7021/83394642.png Koszulka a'la Barcelona. Pasek w barwach dobrze widoczny. Kolor koszulki jednak nie ma nic z nami wspólnego. http://img716.imageshack.us/img716/4098/49105603.png Koszulka zgodna z barwami Wisły, nic dodać nic ująć. ps. możemy gdybać jakie koszulki by ładnie wyglądały itd. ale prawda jest taka że nie mamy wpływu na wzór, dostawce koszulek. Możemy sobie jeszcze pociągnąć taki "pod temat" ale prędzej czy później wrócimy z tekstami typu "dobry materiał, szkoda że herb odpada ale coś tam coś tam" peace! Z cyklu "spełniamy marzenia użytkownika 'koyoot'" http://img534.imageshack.us/img534/3316/19138949.png ps. bardzo, bardzo ***** wygląda z tym niebieskim i moim zdaniem nie powinien nikt myśleć o czerwonym kolorze na domowej koszulce :] |
Ta biała, wyjazdowa najlepsza.
Czewona całkiem spoko, jedyny minus, że ten pasek nie widoczny. Ogólnie to świetna rozkmina z tymi paskami. Cytat:
|
Żółta się niefajnie prezentuje, ale biała i czerwona jak najbardziej na + . Fajnie byłoby taki projekt zobaczyć oficjalnie. ;) {oczywiście jeśli będzie Adidas, to by się to musiało pozmieniać i wątpie czy by się pokusili i "zżynkę" z projektu Barcelony czyli z Nike'a}
|
a ja tam bym chcial by nam dali krój Chelsea, bo jak ktos mial na sobie ta koszulke, to widzi roznice pomiedzy Adidas a Umbro
|
Jak dla mnie ostatnia propozycja wonskiego jest rewelacyjna:)).
|
Cytat:
:shock: |
No nawet fajna ale chyba trochę przekombinowane :)
|
koyoot prosił o dodanie do niej niebieskiego pod pachami i zboku + gwiazda :D także moje poczucie estetyki nie ma nic tutaj do rzeczy. Gwiazda powinna być zamiast herbu ale z uwagi na naszą sytuacje dobrą rzeczą będzie jeśli ona się znajdzie gdziekolwiek na koszulce (z wyłączeniem miejsc pod pachami i pleców :D )
|
Cytat:
|
może jednak BG na koszulce ?? Panie Bogusławie?? Nasz dziele marketingu, który u NAS nie istnieje. Przecież Biała Gwiazda jest bardziej rozpoznawalnym znakiem niż stwór który nosi miano "herbu/loga" Wisła Kraków S.A..
Ten "stworek" mógł by pozostać na wszystkich materiałach związanych z Wisłą Kraków S.A., na spodenkach "piłkarzy" logo a na koszulkach BG. Jak podczas jubileuszu. Wilk syty i owca cała. Nikt Nie traci, a Wisła jako S.A i T.S mogło by zyskać. No ale chyba nikt w klubie nie ma głowy na karku i nie wpadnie na taki genialny pomysł, a szkoda. Czy są tutaj jacyś ludzie którzy myślą inaczej?? NIKE http://img519.imageshack.us/img519/4382/1906c.th.png http://img230.imageshack.us/img230/5923/1906b.th.png http://img689.imageshack.us/img689/5412/1906.th.png ADIDAS http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.th.png http://img713.imageshack.us/img713/3837/1906e.th.png http://img32.imageshack.us/img32/321/1906f.th.png http://img230.imageshack.us/img230/2117/1906g.th.png |
Ostatnia i przedostatnia wizualizacja rewelacja, choc ta ostatnia mnie bardziej przypada do gustu.
|
łoł niesamowite podgląd, z biała gwiazda i było kupić koszulki. A miły szczegółów można napisz na szyi "Wiślak" jaki representacji nike z Polska
http://pl.tinypic.com/r/any9mx/6 |
jesli mamy miec adidasa to jak dla mnie te opcje najlepsze:
http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.png http://img713.imageshack.us/img713/3837/1906e.png |
Cytat:
|
no ta z tym niebieskim paseczkiem faktycznie "daje rade"
|
Moim zdaniem nie pasuje ten niebieski pasek ładniej wygląda bez no ale to jest moje zdanie.Najlepiej poczekać do lipca wtedy sie rozstrzygnie czy Adidas będzie sponsorował koszuli Wisły.
|
a wiecie moze co bedzie na koszulkach Wisły? TF kable, beta at home czy nic nie bedzie?
|
Cytat:
|
wonski_eNHa mógłbyś zrobić projekt stroju Wisełki w TYM stylu? Jeśli pozostalibyśmy przy UMBRO, to myślę, że te koszulki prezentowałyby się miło dla oka ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl