Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

tormenthor 25.11.2008 08:07

Skorża musi zostać, bo to najlepszy fachowiec w Polsce, ale mimo wszystko należy zauważyć, że kluczowi gracze są bez formy, a za to odpowiada trener. Zieńczuk, Cantoro, Głowacki, Jirsak, Łobodziński, Pawełek, Niedzielan a ostatnimi czasy Boguski grają piach. To jest prawie połowa składu i zawodnicy, którzy powinni decydować o sile drużyny. Do tego w ostatnim meczu doszło idiotyczne zachowanie tych, do których nie można mieć pretensji czyli Sobola i Baszcza.

Pytanie zasadnicze - czy Wisła ma tak duży potencjał czy nasza liga jest tak dramatycznie słaba, że do poprzedniej koleki byliśmy liderem w sytuacji, gdy pół drużyny jest bez formy. A do tego dochodzi brak zmiennika dla Brożka, i nasuwa się kolejne pytanie dlaczego tylko 100 tys. E zaproponowan za sezo Pauliście. Może był jeźdzcem bez głowy, ale na pewno odciążyłby Pawła.

LooNatyk 25.11.2008 08:34

A kiedy ci pilkarze byli w formie? Przeciez, to Maciek ich z dola wyciagnal, teraz jest ofara wlasnego sukcesu.

praktycznie WSZYSCY bez wyjatku wiedzieli przed sezonem, ze runda bedzie trudna bez wzmocnienie. Mowil to sam Skorza. Jedynie ci dyletanci na gorze sobie zalozyli, ze podbijemy Europe z takim skladem.. Wyszlo tak jak mialo wyjsc(a w mojej opini nawet lepiej niz sadzilem..), czyli mamy 1pkt straty do 1 miejsca po I rundzie.
To, ze nie ma wykonawcow, to nei wina Skorzy.Czy to nie znamienne, ze gadamy o Sobolu i Baszczu, czyli dwoch pilkarzach z tej "starej" druzyny?

Wymiana trenera nie da nic, ale to zupelnie nic. Bo kogo lepszego znajdziemy?? Nie ma takiej osoby w Polsce.
Wywalimy Macka, i skonczy sie jak dwa lata temu.. Dlaczego u nas zarzad nie moze dac popaecia trenerowi takiego jak Gornik Kasperczakowi np? Wtedy by sobie co niktorzy grajkowie zdali sprawe, ze predzej to oni wyleca niz trener.

Gero 25.11.2008 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 633932)
Skorża może pracowac spokojnie !!!!

Trener Maciej Skorża może spokojnie pracować z zespołem - ucina spekulacje odnośnie zwolnienia trenera prezes Wisły, Marek Wilczek. - To jest normalna sytuacja, że gdy drużyna przegrywa, to w klubie rozmawia się na ten temat. Na pewno nie możemy być zadowoleni z tej rundy, ale nie znaczy to, że od razu zaczniemy myśleć o zmianie trenera - dodaje prezes Wisły.

- W tej chwili w ogóle nie ma takiego tematu. Maciej Skorża będzie pracował w Wiśle zarówno do zakończenia jesiennego sezonu jak i wiosną - stwierdza kategorycznie Marek Wilczek.

Mam nadzieje ze to jest prawda co mówi prezes Wilczek, chociaż kiedys też dementowano pogłoski że trenerem Wisły ma byc Liczka a jednak okazały sie one prawdziwe mimo stanowczych zaprzeczeń


Gazeta Krakowska

zim zum 25.11.2008 10:38

w nastepny poniedziałek już go nie będzie, zobaczycie

KOMINEK 25.11.2008 10:43

Jeśli już to w grudniu, ale myślę że raczej zobaczymy wzmocnienie niż pożegnamy Skorżę

mic 25.11.2008 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 633949)
Jeśli już to w grudniu, ale myślę że raczej zobaczymy wzmocnienie niż pożegnamy Skorżę

Wierzysz w to ? Wzmocnienia takie mamy miec juz od paru lat. Jedynie moze ktos darmowy sie nawinie.

kristos 25.11.2008 11:31

Żeby było jasne ,to na wstępie chcę zaznaczyć iż nie chciałbym zwolnienia Skorży.
Jednak nie może być tak ,że trener nie podlega żadnej ocenie.
Trener nie pracuje tu za darmo ,więc mamy takie samo prawo do oceny jego pracy ,jak i pracy zawodników.

DrunkenBear 25.11.2008 11:49

Zgadzan się Skorża to dobry trener, ale jednego nie mogę zrozumieć. Dlaczego na rotację nie zdecydował się w rundzie wiosennej, gdy Wisła miała przewagę 10 pkt. Tylko teraz, kiedy trzeba było zdobywać te pkt. i budować pozycję lidera.

KOMINEK 25.11.2008 11:50

I tak się pewnie stało pogadali i powinno być OK

Cichy 25.11.2008 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrunkenBear (Post 633959)
Zgadzan się Skorża to dobry trener, ale jednego nie mogę zrozumieć. Dlaczego na rotację nie zdecydował się w rundzie wiosennej, gdy Wisła miała przewagę 10 pkt. Tylko teraz, kiedy trzeba było zdobywać te pkt. i budować pozycję lidera.

Chociażby po to, żeby mieć ewentualne argumenty w rozmowie z "górą" n/t transferów. Żeby móc sprawdzić i ewentualnie wykazać czarno na białym, że dany zawodnik nie nadaje się do gry na tym poziomie i na jego pozycji potrzeba wzmocnień.

Z resztą w lidze nie było wcale wielkich rotacji, a zmiany w składzie często wynikały z konieczności, bo niektórzy zawodnicy grali beznadziejnie. Na Zieńczuka po kilku meczach nikt nie mógł już patrzyć, podobnie było z Łobodzińskim. Odwrotnie z Pietią i Boguskim, którzy po rewelacyjnym początku rundy znacznie obniżyli loty.

Kolejny raz wydaje mi się, że lament po meczu ze Śląskiem jest grubo przesadzony. Graliśmy swoje, mieliśmy dużą przewagę, dobrze rozgrywaliśmy atak pozycyjny i tylko (znów) nieskuteczności i idiocie w żółtym kubraczku (tak, twierdzę, że sędzia wypaczyl wynik meczu prowokując naszych zawodników swoimi bezdennie głupimi decyzjami) zwdzięczamy porażkę.

darotsok73 25.11.2008 13:04

Panowie z zarząduWisełki; Usunięcie Skorży z funkcji trenera (czy też zmuszenie go do "niby-polubownej " rezygnacji ) byłoby największą głupotą jaką można by zrobić.!!
To strzał we własne kolano ,a nawet amatorszczyzna.

Już wszelkie spekulacje na ten temat są CHORE!!

Tyle w tym temacie.

Adenalix 25.11.2008 13:15

Trener Skorża nie jest ideałem, ale zwolnienie go to odwrócenie uwagi od spraw najistotniejszych, czyli braku wzmocnień.
Nie ma co opowiadać - drużyna która w sezonie 2006/2007 zajęła ósme miejsce w lidze, w sezonie następnym rozwaliła wszystkich na strzępy i to była zasługa Pana Macieja. Jednak przed sezonem 2007/2008 w drużynie nie było już Dudki, Paulisty, Kosowskiego, Kokoszki, że już nie wspomnę Dudu, czy Matusiaku. Wobec słabszej formy Łobodzińskiego, Zieńczuka i Niedzielana oraz powtarzających się błędów Mariusza Pawełka (to jest w ogóle osobny, przykry watek), drużyna nie ma szans dorównać poziomowi prezentowanemu w zeszłym sezonie. Ciężar strzelania goli spoczywa na jednym (!) zawodniku. Brak piłkarza, który wziąłby na siebie ciężar rozgrywania.
Wisła straciła mnóstwo ważnych punktów i przegrała kilka istotnych spotkań. Straty punktów z outsiderami i porażki w prestiżowych meczach na szczycie przynoszą ujmę piłkarzom, ale również działają na niekorzyść ternera. Jednakże najgorzej podziałała porażka w Pucharze UEFA z outsiderem ligi angielskiej, którybrał baty od wszystkich jak się patrzy. Bolał również styl - piłkarze grali jakby się im nie chciało...
Z kilkoma piłkarzami powinniśmy się rozstać. Część z nich prezentuje się mniej lub bardziej poprawnie, ale jestem przekonany, że zaoferowali oni Wiśle wszystko co mogli do tej pory. Myślę tu o Baszczu, Głowie, Zieniu, Mauro, Wtorku, Dawidzie, Kmieciku i dwóch pierwszych bramkarzach. Stać ich było na zryw w sezonie 07/08, ale teraz albo brak im motywacji, albo zdrowia.
Oczywiście daleko łatwiej jest zwolnić jednego Skorżę i zatrudnić na jego miejsce Stawowego albo innego Majewskiego i to jest hipokryzja klubu nazwana przeze mnie powyżej odwracaniem kota ogonem.

tomaso 25.11.2008 13:41

A może by tak ogólna akcja na mail : [email protected] zredagować na forum pismo w którym wyrażamy obawy związane z brakiem wzmocnień obecną polityką klubu i stajemy jako kibice murem za trenerem może jakoś to dotrze do zarządu

pan_premier 25.11.2008 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 633838)
No najlepsza byla ta historia jak to Bednarz przeszedl w koszulce Legii na rozmowe w sprawie pracy w Wisle :D

pokaż mi ten news

Eustachy 25.11.2008 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 633981)
pokaż mi ten news

Pozwole sobie wyreczyc kolege :D

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=232

pan_premier 25.11.2008 14:12

dzieki, to nie była rozmowa o pracę,ale co tam, niech historia własnym życiem żyje, niech sie rozwija, za dwa lata sie okaże, że Bednarz miał szalik Wisły u nogi ;)

matti123 25.11.2008 17:53

Poparcie Skorży podczas meczu jak widzi cała Polska?

Ja wolę kombinacyjną piłkę Skorży, a nie toporną i defensywną Dana. Doceniam niewygrane mecze ale z ciekawymi akcjami, co że skuteczności nie ma. Jak będzie 2 napastnik strzelający to bedziemy mieli gotowe schematy do wygrywania 4:0, 5:0 to powinno być celem.

michu-k 26.11.2008 19:33

Pozdrawiam wszystkie płaczące mendy, które zaraz zlecą się do tego tematu.

Maciej Skorża!

kohprzem'68 26.11.2008 19:37

Ludzie o zmiane trenera beda płakać tylko oszołomieni gówniarze, nikt inny przy zdrowych zmysłach nawet nie podejmie tego tematu .

AYALA 29.11.2008 10:13

ufff..... odetchnołem z ulgą http://goool.pl/main.php?id=15936

Aniołek_Wisła 29.11.2008 10:21

ludzie a nie pamiętacie co było w tamtym sezonie . Teraz Wisła ma zły okres ale jak sie skończy to zwowu będzie rządziła Poparcie dla Macieja Skorży

Raporter 30.11.2008 12:13

W Skorży nie podoba mi się:
1 że nie postawił zdecydowanie na Brożka w kontekście lewego obrońcy(moim zdaniem to jest jego pozycja i lepszego lewego nam nie trzeba)- Diaz tylko jako zmiennik gdy Brożek nie może grać.
2 stawiał Diaza na lewą pomoc(moim zdaniem jedyne pozycje dla tego gracza przy wyniku 0:0 to defensywna pomoc lub środek obrony, ew. lewa obrona ale jako zastępstwo dla Brożka)- Zieńczuk i Boguski to moim zdaniem jedyne nazwiska które wogóle jest sens tam rozważać, jak chcą kogoś innego to trzeba kupić, lub wychować, a nie na siłę stawiać na piłkarzy słabych na tych pozycjach.
3 uparte wprowadzanie słabego Niedzielana w momentach kiedy trzeba walczyć o zwycięztwo(z taką formą piłkarz nadaje się na wypożyczenie do słabego klubu, żeby sie odbudować- wogóle nie zasługuje na ławkę a jego miejsce powinien zająć Leszczak. Musi być jak w Legii, jesteś słaby nie masz miesjca nawet na ławce niezależnie ile zarabiasz.
4 zbyt dużo szans i słabe instrukcje dla Małeckiego co do sposobu grania(moim zdaniem powinien przede wszystkim grać w meczach przed własną publiką).
5 Cantoro, Baszczyński- powinien stopniowo niwelować ich wpływ na drużynę, Zieńczuk- powinien namawiać go i zarząd do przedłużynia kontaktu za max 100tys Euro za rok.


To są moim zdaniem błędy. Wielbłądy, które strasznie mnie irytują gdy oglądam mecze Wisły.


Zastanawia słaba forma Brożka Boguskiego i Jirsaka. Tyle że to trio które praktycznie decydowało o sile Wisły w ostatnich meczach prawie wogóle nie grało.
4 kluczowe rady dla pana Skorży jak chce jeszcze popracować:
1 wystawiaj na lewej obronie Brożka(zmotywuj go człowieku od czego jesteś?)
2 nie wystawiaj Diaza na lewej pomocy ani na ofensywnego pomocnika
3 w meczach w których zależy ci na punktatch nie opieraj ataku na Małeckim(ten koleś owszem może grać, ale w ostatnich meczach zachowuje sie jakby to on miał decydować o obliczu Wisły- co gorsze decyduje).
4 nie wprowadzaj Niedzielana(bo on nic nie wnosi)- wyślij go na wypożyczenie, a nie bierz wogóle na ławkę. W Wiśle już do formy nie wróci, a pół roku w 2 lidze by mu się przydało. Warto nawet w 75% jego kontrakt tam opłacać.

jerry.lii.lewis 30.11.2008 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 636192)
W Skorży nie podoba mi się:
1 że nie postawił zdecydowanie na Brożka w kontekście lewego obrońcy(moim zdaniem to jest jego pozycja i lepszego lewego nam nie trzeba)- Diaz tylko jako zmiennik gdy Brożek nie może grać.
2 stawiał Diaza na lewą pomoc(moim zdaniem jedyne pozycje dla tego gracza przy wyniku 0:0 to defensywna pomoc lub środek obrony, ew. lewa obrona ale jako zastępstwo dla Brożka)- Zieńczuk i Boguski to moim zdaniem jedyne nazwiska które wogóle jest sens tam rozważać, jak chcą kogoś innego to trzeba kupić, lub wychować, a nie na siłę stawiać na piłkarzy słabych na tych pozycjach.
3 uparte wprowadzanie słabego Niedzielana w momentach kiedy trzeba walczyć o zwycięztwo(z taką formą piłkarz nadaje się na wypożyczenie do słabego klubu, żeby sie odbudować- wogóle nie zasługuje na ławkę a jego miejsce powinien zająć Leszczak. Musi być jak w Legii, jesteś słaby nie masz miesjca nawet na ławce niezależnie ile zarabiasz.
4 zbyt dużo szans i słabe instrukcje dla Małeckiego co do sposobu grania(moim zdaniem powinien przede wszystkim grać w meczach przed własną publiką).
5 Cantoro, Baszczyński- powinien stopniowo niwelować ich wpływ na drużynę, Zieńczuk- powinien namawiać go i zarząd do przedłużynia kontaktu za max 100tys Euro za rok.


To są moim zdaniem błędy. Wielbłądy, które strasznie mnie irytują gdy oglądam mecze Wisły.


Zastanawia słaba forma Brożka Boguskiego i Jirsaka. Tyle że to trio które praktycznie decydowało o sile Wisły w ostatnich meczach prawie wogóle nie grało.
4 kluczowe rady dla pana Skorży jak chce jeszcze popracować:
1 wystawiaj na lewej obronie Brożka(zmotywuj go człowieku od czego jesteś?)
2 nie wystawiaj Diaza na lewej pomocy ani na ofensywnego pomocnika
3 w meczach w których zależy ci na punktatch nie opieraj ataku na Małeckim(ten koleś owszem może grać, ale w ostatnich meczach zachowuje sie jakby to on miał decydować o obliczu Wisły- co gorsze decyduje).
4 nie wprowadzaj Niedzielana(bo on nic nie wnosi)- wyślij go na wypożyczenie, a nie bierz wogóle na ławkę. W Wiśle już do formy nie wróci, a pół roku w 2 lidze by mu się przydało. Warto nawet w 75% jego kontrakt tam opłacać.

A CV do Cupiała już wysłałeś??:P
Diaz, jeśli chcieć wykorzystać jego potencjał i predyspozycje to tylko lewa pomoc - na obronę jest jednak zbyt mało pewny i ma za duży ciąg do przodu. Szkoda go z tyłu.
Atak lepiej oprzeć na kimś bardziej doświadczonym od Małeckiego, ale sam piszesz, że Niedzielan się nie nadaje, Brożek zmęczony i w gorszej formie. Jak nie Małecki to zostaje Dawidowski i Kmiecik. Gratuluję przeglądu sytuacji w zespole. Przecież Skorża już nawet Piotra Brożka sprawdzał w ataku - taki ma wybór.
Nie zazdroszczę Skorży bo właściwie jedyną formacją kompletną jest obrona. Reszta jak ser szwajcarski, ze specjalnym wskazaniem na bramkę i atak.
Mam (cichutką) nadzieję na wzmocnienia zimowe. Bez nich będzie krucho.

Raporter 30.11.2008 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 636209)
A CV do Cupiała już wysłałeś??:P
Diaz, jeśli chcieć wykorzystać jego potencjał i predyspozycje to tylko lewa pomoc - na obronę jest jednak zbyt mało pewny i ma za duży ciąg do przodu. Szkoda go z tyłu.
Atak lepiej oprzeć na kimś bardziej doświadczonym od Małeckiego, ale sam piszesz, że Niedzielan się nie nadaje, Brożek zmęczony i w gorszej formie. Jak nie Małecki to zostaje Dawidowski i Kmiecik. Gratuluję przeglądu sytuacji w zespole. Przecież Skorża już nawet Piotra Brożka sprawdzał w ataku - taki ma wybór.
Nie zazdroszczę Skorży bo właściwie jedyną formacją kompletną jest obrona. Reszta jak ser szwajcarski, ze specjalnym wskazaniem na bramkę i atak.
Mam (cichutką) nadzieję na wzmocnienia zimowe. Bez nich będzie krucho.

Moim zdaniem Diaz jest bardzo słaby(za wolny) na bok i jego jedyną szansą jest pozycja Mauro Cantoro. Na skrzydło wynegocjowałbym niski kontrakt z Zieńczukiem na ławkę(raczej się zgodzi bo nie sądzę żeby miał jakieś super duże oferty)+ kogoś ściągnął.

Co do ataku to na ławce siedział Jirsak i Boguski. Wiem że w słabszej formie, ale moim zdaniem Łobodziński czy Zieńczuk bardziej przydaliby się na boisku niż Małecki i mnie nie przekonasz.

Poza tym wprowadzanie Niedzielana jest kompletnym nieporozumieniem(już bym Burligę wolał wprowadzić, nie wiem czemu nie wziął Leszczaka który wypadł moim zdaniem bardzo ciekawie z Craxą )

jerry.lii.lewis 30.11.2008 12:54

Jak dobrze, że trenerem Wisły jest Skorża (ani reporter ani raper ani mieszanka ani żaden inny kibic :-) ).

Charlie 30.11.2008 13:21

Diaz przychodził do Wisły jako lewy obrońca, ale lepiej gra na skrzydle, jako DPŚ, lub jako stoper niż na lewej stronie obrony. Zresztą w kadrze też występuje na lewym skrzydle i wydaje mi się, że swój najlepszy występ w Wiśle ( 4-0 z Arką) Junior zanotował właśnie jako skrzydłowy, więc nie widzę powodów by go tam nie wystawiać, dopóki nie przyjdzie ktoś inny.
Cytat:

Co do ataku to na ławce siedział Jirsak i Boguski. Wiem że w słabszej formie, ale moim zdaniem Łobodziński czy Zieńczuk bardziej przydaliby się na boisku niż Małecki i mnie nie przekonasz.
Małecki był naszym najlepszym graczem ze Śląskiem, więc nic dziwnego, że dostał szansę od pierwszej minuty. Jedynym osiągnięciem Zieńczuka w tym sezonie jest asysta z Odrą, a tak to MArek zawsze należy do najsłaszych na boisku (mówie o meczach ligowych).

LooNatyk 30.11.2008 14:07

w kwesti trenera chodzi o to, czy zmiana moze cos zmienic w bardziej dlugofalowym okresie. Otoz z pewnoscia mozna stwierdzic, ze obecnie zwalniajac Skorze, klub praktycznie nic nie zyska, a moze duzo stracic.

Maciek udowodnil, ze zna sie na robocie. Z niektorych grajkow wyciagnal wiecej, niz wiekszosc z nas sie spodziwala. Zaczal to wszystko ukladac, wprowadzac mlodych etc.
Ale pamietac trzeba, ze krawiec tak kraje, jak mu materialu staje. Pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc, mamy dalej w zespole grupke graczy, ktorzy juz kilkakrotnie udowadniali, ze nie maja charakteru by przez dluzszy okres grac na wysokim poziomie. To nie wina trenera, ze ta grupka zamiast sie przykladac, woli odcinac kupony.

Pytanie wiec brzmi, kogo w miejsce Macka? Ja takiej osoby nie widze, nowy trener spowoduje tyle, ze te kilka meczy zagramy lepiej, bo naszym "gwiadkom" bedzie te kilka spotkan zalezec aby sie pokazac, a wiec zaczna wreszscie biegac. Ale potem, zaloze sie o duza kase, znowu wroci marazm i niechcec do przykladania sie w grze. Ta wspomniani grupka, to ludzie wypaleni, moge nawet postawic teze, iz mocno zalezy im aby Pan Maciek odszedl. Jak wspomnialem, zaczal wprowadzac mlodych, np Malecki za Lobo, Jirsak za Cantoro etc. Znajac naszego bossa, mozna przypuszczac, ze slabe mecze nie udeza w zadnego pilkarza, a wlasnie w trenera..

Jak juz pisalem w innym watku, przykladow na to, ze zmiana trenera nic nie daje nawet w naszej lidze jest mnostwo. Co wiecej, bede stawial za punkt odniesienia Lecha, gdzie Smuda na prawde dawno mogl poleciec. Jednak tam ktos poszedl po rozum do glowy, wysluchal wreszscie trenera, ze ma za slabych graczy i go wspomogl. Co by nie mowic, raczej sie im to oplacilo.. U nas Maciek glosno przed sezonem mowil, ze nie ma kilku wanzych graczy, zreszta kazdy z nas o tym wiedzial. Dlaczego wiec teraz czepiac sie trenera? U nas na takie podejscie jak u pyr nie ma chyba co liczyc.. pewnie nie ma kasy. A to podstawa by cos nowego zbudowac, tnac koszty mozemy latac dziury, ale to tylko dzialanie dorazne, ktore potem mocno sie zemsci.

AYALA 30.11.2008 17:36

jeśli już Pan Cupiał zwolni Skorże z czym trzeba sie liczyc to ja bym na jego miejsce widział Marka Motyke.To przecież były Wiślak który zawsze podkreśla swoje przywiązanie do Białej Gwiazdy a wyniki jakie osiąga z Polonią potwierdzaja jego klase i pracowitośc.Wygrana z Legią, remis z Lechem i bardzo wysokie miejsce Bytomian w lidze to nie jest przypadek.Widziałem te mecze i Bytomianie pod wodzą Motyki nie ograniczali sie tylko do murowania bramki wyprowadzania kontr.Walczyli jak Pitbullle o każdy kawałek trawy na boisku i to mi sie podobało.Do tej pory pracował w klubach co nie walczyły o mistrza ale myśle ze teraz można dac mu swoją szanse przy R22.To jest chyba jego największe marzenie.

sayek89 30.11.2008 17:44

Czy ja wiem.. Marek Motyka owszem wiślak ale Skorża musi zostać.. to jeden z najbardziej udanych transferów jakie zostały przeprowadzone w ostatnim czasie.

Krissu 30.11.2008 17:46

No ludzie co wy mówicie?!
Jak można Motykę proponować na następcę Skorży. Nie ten kaliber klubu, nie ten poziom. Sorry.
Drużynie, która gra chyba samą siłą woli, udało się fartownie puknąć Legię i zremisować z Lechem a wy już z Motyki robicie cudotwórce. Mało kto pamięta porażki z Piastem czy Odrą.
Wisła to za wysokie progi dla Motyki.
Jeśli nie poradził tutaj sobie chłop z jajami jak Petrescu, jeśli chcecie zwalniać Skorżę to myślicie, że Motyka da radę?

Pan Jotka 30.11.2008 17:48

Uderz w stół a odezwą sie nożyce!

http://www.sport.pl/pilka/1,70998,60...kowskiego.html

Sporo prawdy przelecionej jednak z osobostami wrzutami i wycieczkami autora. Ale zasadniczo to czekam na to , az w koncu ktos napisze---Cupial-Dobrodziej, ale jednoczesnie najwiekszy sprawca zamieszan i niepowodzen.Kierujacy klubem dokladnie jak wladca absolutny. Zamiast byc INWESTOREM woli byc panem i wladca. Jak skonczyli wladcy absolutni wszyscy wiemy.

3rider 30.11.2008 18:00

W samym listopadzie zagralismy 8 spotkan (srednio co 3 dni mecz). Przy braku alternatywy dla Brozinho nie ma sie co dziwic, ze w koncu maszyna sie zacina, stajemy sie czytelni dla przeciwnikow. Heniek mial do dyspozycji atak Zuraw-Franek-Brozek (+Kuzba) i ogromne pole manewru, Skorza bazuje na jednym napastniku, bo ani Wtorek, ani Kmiecik, ani Dawidowski nie daja gwarancji skutecznej gry (ile zdobyli lacznie bramek w calym roku 2008? 3?). Przyczyny kryzysu sa dosc czytelne, bo zespol ogolnie nie gra zle. Dominujemy nad przeciwnikami (Legia, ŁKS, Śląsk, Ruch)

Listopad Wisły:
29.11 Ruch Chorzów 0-1
26.11 Cracovia Kraków 0-0
23.11 Śląsk Wrocław 1-2
18.11 Piast Gliwice 4-1
15.11 Lechia Gdańsk 3-0
12.11 Odra Wodzisław 2-0
08.11 Łódzki KS 0-0
02.11 Ruch Chorzów 2-0

Eustachy 01.12.2008 02:47

Tutaj zapodaja, ze zwolnienie Skorzy jest tylko kwestia czasu

AYALA 01.12.2008 02:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 636620)
Tutaj zapodaja, ze zwolnienie Skorzy jest tylko kwestia czasu

Pan Cupiał może i jest porywczym człowieikiem ale nie na tyle nierozważnym by powielac błędy z sezonu 2006-07 kiedy to szkoliło Wisłe 4 trenerów co zakończyło sie 8 miejscem.Pozatym w kraju nie bardzo jest kim Skorże zastąpic ? Lenczyk ? Stawowy jest już w Łęcznej a na fachowca z zagranicy co miał już jakieś większe sukcesy Wisły nie stac no chyba że na kogoś pokroju Liczki lub Okuki

sayek89 01.12.2008 07:44

Jeżeli Cupiał zwolni Skorże to oznaczać to może w zimowym okienku transferowym że wzmocnień nie zobaczymy, a nowy trener popracuje ile ? 2 miesiące z dalej tym samym składem i poleci. Nigdy się nie nauczy nasz prezes że tylko świeża krew odmieni grę i oblicze zespołu.

emjot 01.12.2008 09:50

ja do Skorży mam w tym momencie tylko jedno ale
że nie wyp... w kosmos Jacka Kazimierskiego
patrząc na to co wyprawia Pawełek .... nóż się w kieszeni otwiera...

ale cóż Jacuś zawsze był wybitnym bramkarzem... to i trenerem jest ...
hmmm
wybitnym

KOMINEK 01.12.2008 09:51

Doniesieniami prasy nie ma co zbytno się przejmowac jest temat jest artykuł jest sprzedaż jest zysk.

Natomiast myślę że decydujący będzie mecz z Odrą wygramy mamy 3 punkt straty do lidera Skorża zostaje. Przegramy jest 6 punktów i chyba żegnamy Maćka. Co oczywiście niczym mądrym nie będzie.

zim zum 01.12.2008 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 636380)
No ludzie co wy mówicie?!
Jak można Motykę proponować na następcę Skorży. Nie ten kaliber klubu, nie ten poziom. Sorry.
Drużynie, która gra chyba samą siłą woli, udało się fartownie puknąć Legię i zremisować z Lechem a wy już z Motyki robicie cudotwórce. Mało kto pamięta porażki z Piastem czy Odrą.
Wisła to za wysokie progi dla Motyki.


samą siłą woli to chyba nasi grają. Motyka z rozwalonej drużyny zrobił solidnego średniaka ligowego, który umie zrobić wiele niespodzianek Zrobił to czego nie zrobił choćby Kasperczak.

luke1906 01.12.2008 10:14

zwróćcie uwagę kto jest autorem artykułu, do którego link zapodał Eustachy
sramy we własne gniazdo czy to tylko zbieżność nazwisk...?

emjot 01.12.2008 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 636662)
zwróćcie uwagę kto jest autorem artykułu, do którego link zapodał Eustachy
sramy we własne gniazdo czy to tylko zbieżność nazwisk...?

nie sądzę żeby to była tzw. zbieżność nazwisk


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl