Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

krzysztof2973 24.11.2011 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_TSW (Post 1191405)
Szukam jakiejkolwiek pracy fizycznej (pomocnik na budowie,na magazynie itd)

podbijam ,pomocnik na budowie moze ktoś ma coś na oku albo pracuje i mógłby wciągnąć kolegę po szalu ,

chmielu88 02.12.2011 11:13

Witam
miał może ktoś styczność z firmą oferującą chałupnictwo (składanie opakowań płyt CD) o nazwie Gramex?
potrzebuje informacji czy to przypadkiem nie oszuści jakich na gumtree pełno
piszą że firma znajduje sie w Głogowie ale nic takiego nie znalazłem
z góry dzięki za pomoc

doradca 28.12.2011 00:20

Poszukuję pośredników kredytowych. 514 167 628
Pozdrawiam

grzeb 02.01.2012 18:14

Witam,
jak wygląda sytuacja z pracą/praktykami w Wiśle? Nie orientuje się ktoś? Nie chodzi mi o posady kasjera etc. Widziałem kiedyś ofertę na praktyki w dziale marketingu, gdzie jeszcze można by się zaczepić? z góry dzięki za odpowiedź :)

Ilonka 10.01.2012 19:55

Ma Ktoś może jakies informacje na temat sytuacji pracy za granica np Niemcy Holandia Hiszpania itp przy zbiorach owoców/warzyw ?? bardzo pilne ... lub byłby ktos w stanie taka prace załatwic ?

Marcin_fan 20.01.2012 21:32

Już powoli zastanawiam sie nad pracą w wakacje. Co myślicie o pracy na stacji benzynowej ? Ma ktoś jakies doświadczenie, spostrzeżenia ? Bede wdzięczny za każdą wskazówke, porade..

ukasek 25.01.2012 15:28

Ma ktos moze jakas opcje pracy jako kierowca, magazynier itd. Interesuja mnie ranki lub nocki.

Kamil_mchw 26.01.2012 11:50

zastanawiam się nad wyjazdem do pracy za granice...
tylko który kierunek najlepiej obrać??
jaki zawód?? (jako kto mogę dużo zarobić?)
gdzie jest zapotrzebowanie??
przeczytałem masę stron związanych z tym i wszędzie inaczej piszą... proszą o info kogoś kto była, jest, albo ma pojęcie...

RiCo_TSW 26.01.2012 12:51

Planujesz wyjechać przez biuro czy sam?
Dużo zarobić czyli jaka kwotę masz na myśli?

Jago 26.01.2012 13:16

Może ma ktoś opcję pracy jako magazynier,ulotki,wykładanie towaru itd? Lub właśnie praktyki w Wiśle? :) Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Dziku 22.02.2012 14:23

jak by ktos slyszal cos o jakiejś pracy w chrakterze kierowcy to bylbym wdzieczny za info..

JAN ZEMBRZYCKI 02.03.2012 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1212738)
zastanawiam się nad wyjazdem do pracy za granice...
tylko który kierunek najlepiej obrać??
jaki zawód?? (jako kto mogę dużo zarobić?)
gdzie jest zapotrzebowanie??
przeczytałem masę stron związanych z tym i wszędzie inaczej piszą... proszą o info kogoś kto była, jest, albo ma pojęcie...

Zadaj sobie pierwsze pytanie, czy chcesz jechać na 3 miesiące czy 3 lata?!.

Natkan 10.03.2012 11:50

Nie ma ktoś na oku pracy porannej? Studiuje dzienie ale codziennie do miedzy 13-16 mam czas moze ktoś by coś polecil? Widział cos albo u siebie było by miejsce?

Vegetas 10.03.2012 14:35

halliburton rozmowa kwalifikacyjna
 
Witam,

W środę zostałem zaproszony na pierwszy etap, rozmowy kwalifikacyjnej do firmy halliburton, http://www.halliburton.com/. Może ktoś z Wiślackiej braci był już w tej firmie na takiej rozmowie lub miał styczność z tą firmą. Bardzo proszę o informacje czego się można na takiej rozmowie spodziewać. Pozdrawiam !

bunny 16.03.2012 15:08

Pracował ktoś w Makro przy Rondzie Ofiar Katynia albo na Zakopiańskiej ? Potrzebuje opinie o pracy - jakie wynagrodzenie, jaka atmosfera pracy, jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna, itd.Najlepiej na priv

Puchatek 17.03.2012 09:25

Kolega robił 3x w tygodniu jakos od 4 rano do 11.00 i miał 540 na rękę ale zrezygnował bo się nie wysypiał.

ZwrABG 17.03.2012 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bunny (Post 1231157)
Pracował ktoś w Makro przy Rondzie Ofiar Katynia albo na Zakopiańskiej ? Potrzebuje opinie o pracy - jakie wynagrodzenie, jaka atmosfera pracy, jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna, itd.Najlepiej na priv

Podobno w Makro na Zakopiance zwalniają ludzi robi znajomy tam i nie najlepiej jest jeden na drugiego krzywo patrzy i podpierdzielają się na wzajem ;)

bunny 20.03.2012 13:38

właśnie słyszałem że na Zakopiance w makro straszna rotacja ... z tym konfidenctwem to mnie zmartwiłeś, ale to już chyba typowe w dzisiejszych czasach, wyścig szczurów

brylant17 12.04.2012 21:24

Mam pytanie mam umowę zlecenie na czas nie określony.Chciałbym wziąć coś na raty jak to jest? Mam jakieś szanse?

adam_09 12.04.2012 21:54

Tak ( 10 znaków )

bass 18.04.2012 23:43

Witam, jak by ktoś miał problemy ze znalezieniem pracy to polecam kreatywnosc.eu
Pozdro

wiślak1992 20.04.2012 13:06

Witam, szukam ludzi do współpracy którzy chcą dorobić parę złotych lub naprawdę zarobić niezłe pieniądze. Praca oparta na marketingu wielopoziomowym. Wiek i wykształcenie bez znaczenia. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv lub gg 472395 ( pisac bez względu na status)

nero 22.04.2012 22:24

Jeśli ktoś pracował bądź pracuje w salonie forda proszę o kontakt na PW.
Dziękuje :)

Natkan 28.04.2012 19:41

Szukam pracy na czwartek, piątek, sobote macie coś moze? W te dni moge pracowac

pelek 08.05.2012 10:08

Jeśli ktoś by słyszał o pracy na magazynie lub co kolwiek wykładanie towaru itp to proszę o pw robie aktualnie wozek widlowy

Kamyk 08.05.2012 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bunny (Post 1231157)
Pracował ktoś w Makro przy Rondzie Ofiar Katynia albo na Zakopiańskiej ? Potrzebuje opinie o pracy - jakie wynagrodzenie, jaka atmosfera pracy, jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna, itd.Najlepiej na priv

Pracowałem w Makro przy Rondzie Ofiar Katynia i szczerze nie polecam. Kierownictwo do dupy (wyżej srają niż dupę mają), a ekipa też nie za bardzo sympatyczna. Zero zaangażowania, pełno podpierdalania za przeproszeniem.
Pracę w Makro sobie lepiej odpuść.
Ja akurat pracowałem jako merchandiser i układałem towary dla konkretnej firmy. Ale ze współpracownikami relacje mi się nie układały, zresztą tak jak wyżej napisałem.

LanceTS 31.05.2012 21:23

Wakacje się zaczęły więc pasuje coś zarobić. Nie szuka ktoś pracownika albo nie zna kogoś kto szuka? Nie musi to być jakaś super płatna praca, ale chciałbym robić coś ambitniejszego od rozdawania ulotek (chociaż za 8-9zł/h bym nie pogardził). W razie czego priv.

Czas mam do końca września, ale jak ktoś ma coś nawet na tydzień albo dwa to można dać znać.

LoRd 18.06.2012 12:26

poszukuję informacji na temat zarobków w urzędzie marszałkowkim woj. małopolskiego i urzędzie miasta krakowa. dane które udaje mi się wyszperać w necie są +/- sprzed 5 lat więc nie traktuję je za wiarygodne. Chodzi mi o przeciętne wynagrodzenie jakie proponuje się ew świeżo upieczonemu mgr który ma zrobione studia w tym kierunku i "doświadzenie" w postaci sensownego stażu/praktyki.
Czy ktoś tu wie coś więcej?

Kamyk 18.06.2012 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LoRd (Post 1258144)
poszukuję informacji na temat zarobków w urzędzie marszałkowkim woj. małopolskiego i urzędzie miasta krakowa. dane które udaje mi się wyszperać w necie są +/- sprzed 5 lat więc nie traktuję je za wiarygodne. Chodzi mi o przeciętne wynagrodzenie jakie proponuje się ew świeżo upieczonemu mgr który ma zrobione studia w tym kierunku i "doświadzenie" w postaci sensownego stażu/praktyki.
Czy ktoś tu wie coś więcej?

W Urzędzie Miasta pracowałem rok jako tzw. Archiwista. Wtedy byłem jedynie po liceum i 2 letnim kursie administracji. Zarabiałem na rękę około 1600 zł. Ale znajomi, których poznałem w UMK po 15 latach pracy zarabiają około 2500 zł, więc praca gówno warta.
Na początek na pewno dostałbyś tyle ile ja.

LoRd 18.06.2012 14:05

A czy orientujesz się czy w urzędzie marszałkowskim mogłoby być cokolwiek lepiej?

Kamyk 19.06.2012 07:13

Niestety nie mam takich informacji. Może ktoś się wypowie w tym temacie.

michael 19.06.2012 10:09

Ma ktoś może jakieś informacje o pracy za granicą np. ma magazynie, przy owocach i innych tego typu pracach nie wymagających większych kwalifikacji?
Bo szukam jakiejś pracy za granicą na wakacje i jakby ktoś coś słyszał, czy jechał i miał miejsce to proszę o info ;)
Może akurat tu uda się coś znalezc ;)

felipe 19.06.2012 22:15

Urząd Marszałkowski - z tych trzech "największych" Urzędów (Marszałkowski, Wojewódzki, Miasta) płaci podobno najlepiej. Ale szczegółów nie znam.

Urząd Miasta - na ich BIPie przy naborach odkąd pamiętam podają wielkość wynagrodzenia zasadniczego. Można popatrzeć. Zawsze jakiś konkret. Świeżo upieczony absolwent musi niestety brać dolne widełki.

Gucio25 21.06.2012 12:41

znacie jakieś ciekawe firmy, miejsca, gdzie możnaby się było bez problemu dostać na praktykę do działu marketingu?

szprotson 21.06.2012 12:44

a w Wiśle próbowales?

adam_09 21.06.2012 20:45

Nie wiem czy to dobre miejsce do nauki...

Gucio25 21.06.2012 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1258953)
a w Wiśle próbowales?

to był mój pierwszy pomysł.
napisałem do nich maila, póki co bez odpowiedzi. :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1259080)
Nie wiem czy to dobre miejsce do nauki...

hehe, co racja to racja.. ale dobre czy nie dobre - myśle, że większość kibiców chociażby z ciekawości chciałaby zobaczyć jak to wygląda "od środka".

Zdzis 21.06.2012 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1259097)
to był mój pierwszy pomysł.
napisałem do nich maila, póki co bez odpowiedzi. :)

Pisz do TS a nie SA :)

Gucio25 21.06.2012 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zdzis (Post 1259100)
Pisz do TS a nie SA :)

a o tym nie pomyślałem, też ciekawa opcja. :)

macie jeszcze jakieś inne pomysły, gdyby z Wisłą się nie udało?

maciekTSW 21.06.2012 23:47

A właśnie może przydałby się ktoś komu wreszcie zależy na tym co się dzieje w tym klubie.. Na pewno nie miałby za dużo do gadania ale może jakiś punk widzenia kibola.. :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl