Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

_ukoL 28.08.2008 14:57

Cytat:

jedyny sukces Beenhakkera w Polsce to kwalifikacja do wielkiego turnieju ale Jerzy Engel i Pawel Janas to tez osiagneli. on ma tylko dlatego taki dobry wizerunek w naszym kraju bo jest to PIERWSZY AWANS DO ME!
Różnica jest drobna, bo do EURO żadnemu trenerowi wcześniej się nie udało awansować, nawet Górskiemu więc Beenhakker mimo wszystko przeszedł do historii czy tego większość chce czy nie. :-)

7 kotów 28.08.2008 15:02

GaoFang - oficjalnie Ci wlepiam ostrzezenie za wyjatkowosc Twej tworczosci.
Wiec przyhamuj, Bernas, bo pofruniesz.

St@chu 28.08.2008 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GaoFeng (Post 593498)
w Polsce jest mu blizey do Holandii a zycie w Meksyku jest niebezpieczne a dla takiego starego dziada moze jeszcze za goraco...

Takich argumentów "na poziomie" może nie będe komentował...

Cytat:

sprawa jest prosta: w naszej reprezentacji graja wciaz gracze ktorzy w przeszlosci zawiedli albo sie nie sprawdzili.
Jeszcze przed chwilą myślałem, że Twoim głównym zarzutem wobec niego jest to, że ciągnie kasę na lewo, ale widze, że kieruje Tobą szeroko pojęte dobro polskiej piłki...Chwała Ci za to, ale proponuje sprecyzować, o co w końcu chodzi. Bo raz nazywasz Leo managerem a nie trenerem, który gdzieś, z kimś dorabia na boku, a teraz jednak chodzi Ci o sprawy szkoleniowe.

Cytat:

co robia tam Fabianski, Pazdan, Danch, Kokoszka, itp.? czy to jest przyszlosc naszej pilki? moim zdaniem NIE! mamy utalentowanych pilkarzy w Polsce ale na pewno nie sa to ci gracze. jak on juz chce dac mlodzieza szanse to powinien stawiac np. na Plotke, Tralke, itp..
Co robią Fabiański i pozostali...
Przypuszczam że to samo co kiedyś robili w niej Matusiak, Dudka, czy Żurawski... Może zatrzymam się chwilę przy dwóch ostatnich...

Darek Dudka kiedyś po meczu z Danią w Poznaniu na 2 lub 3 stronie Przeglądu Sportowego stał tytuł "Całkiem lewy obrońca" odnoszący się oczywiście, bo jakżeby inaczej do Darka właśnie. Kiedy przyszedł Leo zaczął on grać w kadrze na poziomie i przypomnę, że po raz pierwszy defensywnego pomocnika zagrał właśnie u Leo bodaj w meczu z Belgią. W tym momencie mało kto wyobraża sobie nasz środek pola bez Dudki. Warto też dodać że po Borucu i Rogerze został powszechnie uznany za 3 najlepszego naszego gracza na Euro.

Żurawski w kadrze zanim cokolwiek ustrzelił, a może raczej zaczął strzelać regularnie zagrał taką ilość żałosnych spotkań, że nie jestem w stanie tego teraz zliczyć. Na pewno było tego sporo..

I teraz uważaj Gaofeng... Oni też kiedyś dostali swoją szansę, a co do dwóch ostatnich dostali ich nawet kilka i potrzebowali czasu, żeby do czegokolwiek w kadrze dojść.

Ale powiem więcej. Fabiański bez wątpienia jest w 3 najlepszych bramkarzy w Polsce... Można się kłócić ale jakby zrobić jakiś sondaż lub ankietę to myśle że na pewno ponad 50% pytanych osób umiesciłaby go w swojej "top 3". Co do Fabiańskiego i Kuszczaka i ich porównań to być może i ten drugi jest i lepszy (ja osobiście mam takie zdanie) ale jeśli rozbija atmosferę w kadrze (a tego chyba nikt tak naprawdę nie wie) to nie zasługuje na to żeby go powoływać. Podobnie na nie przemawia jego postawa w czasie treningów przed Euro.

Masz zastrzeżenia do Dancha, a ja powiem tylko tyle że był to jeden z najlepszych naszych graczy w czasie ostatnich MŚ U-20, więc na kogo, jak nie na takich zawodników ma stawiać trener i ich sprawdzać.

Co do Kokoszki to miał przed sobą sporą przyszłość ale ostatnie kilka miesięcy raczej go skreślają na jakiś czas i trener zdaje się to widzi, czego przykładem jest brak powołania na najbliższy mecz...

A Pazdan... Nie wiem co on sobą prezentuje bo za mało widziałem go w akcji, ale skoro trener uważa że być może coś w nim jest to należy mu się szansa, tak jak kiedyś należała się Dudce czy Żurawskiemu. Wydaje mi się, że Pazdan żadnej krzywdy naszej reprezentacji jeszcze nie zrobił (żadnej bramki nie zawalił, żadnego meczu nie przegrał...), więc o co chodzi...

Cytat:

moim zdaniem TY sie zachowujesz jak babcia sluchajaca "Radio Leo"! wierzysz wszystko co on nam chce sugerowac. Leo wie co on robi, on przeciez doprowadzil Trynidad & Tobago do MS, pochodzi z Holandi...
Ja wcale nie jestem jakimś super zwolennikiem Leo... Uważam tylko, że jest wywoływana wokół niego niezdrowa i nie do końca zasłużona nagonka... A co do ostatniego meczu to przypomijmy sobie nie tak jeszcze odegly mecz z Finladnią i co się działo potem. Trenerowi też trzeba dać szansę i ja po prostu nie mam zamiaru skreślać go na starcie tylko wolę poczekać jak się sytuacja rozwinie w eliminacjach.

Cytat:

dziwne tez ze on najczesciej oberwuje mecze Legii Warszawiej. :-/ to jest przeciez klub w Polsce gdzie gra najmniej Polakow w podstawowym skladzie! no ale Wwa-Okecie musi miec dobre polaczenie lotniczne do Amsterdamu Schiphol...
:lol:

Cytat:

zal mi was, nie widzicie ze on kpi sobie z was wszystkich i ma cala nasza Polske w dupie.
I widzisz i powtarzasz to co przeczytałeś wcześniej na jakimś weszlo.com czy innym Fakcie... Zdaje się że właśnie za podobny tekst Leo chce pozwać bodaj Osucha. Brzmiało to zdaje się "Leo ma Polskę w dupie". Czy ktoś oprócz mnie dostrzega jakieś analogie...

treneiro 28.08.2008 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GaoFeng (Post 593436)
http://www.sport.pl/sport/1,65025,56...ral_fair_.html
Beenhakker to nie trener tylko agent pilkarski! chodzi mu tylko o wypromowanie mlodych, tanich pilkarzy z Polskiej ligi by znalasc dla nich klubu zagranicznego i pobrac prowizje (Kokoszka).

Od czego miałaby być ta prowizja? Od kwoty transferu? Od pensji jaką w kontrakcie z Empoli ma wpisaną Kokoszka?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 593477)
Ludzie ****a litości...
Skoro on tu nie jest dla trenowania tylko dla wyciągania lewej kasy od pseudomanagerów to czemu nie przyjął propozycji od Meksyku, którą miał jakiś czas temu i która to gwarantowała mu sporo większą gażę niż ta, którą pobiera obecnie.

Czy rzeczywiście Beenhakker miał propozycję z Meksyku czy była to tylko kaczka dziennikarska jak choćby rzekoma propozycja z angielskiej FA z kontraktem bodajże na poziomie 2M ojro za rok(nie pamiętam dokładnie co pismaki wymyśliły)?:>

kubawislak 28.08.2008 16:20

Geofeng: Ma troche racji.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 593501)
Różnica jest drobna, bo do EURO żadnemu trenerowi wcześniej się nie udało awansować, nawet Górskiemu więc Beenhakker mimo wszystko przeszedł do historii czy tego większość chce czy nie. :-)

Stary nie śmiesz mnie poczytaj sobie o historii Euro. Albo nie sam Ci ją trochę przybliże. Napoczątku wchodziły tylko 4 zespoły, tak tez chyba było jeszcze za czasów Górskiego. A po drugie, Euro wtedy było na 3 miejscu po MŚ i olimpiadzie. miało taka range jak teraz Olimpiada w piłce nożnej. Czyli nie znaczyło prawie nic. Bo wiadomo, kto tam może grac.

Ogryzek 28.08.2008 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez treneiro (Post 593558)

Czy rzeczywiście Beenhakker miał propozycję z Meksyku czy była to tylko kaczka dziennikarska jak choćby rzekoma propozycja z angielskiej FA z kontraktem bodajże na poziomie 2M ojro za rok(nie pamiętam dokładnie co pismaki wymyśliły)?:>

A czy przypadkiem ta informacja nie pojawiła się kiedy PZPN zastanawiał się czy skorzystać z opcji po eliminacjach ME czy przedłużyć umowę z Benhakkerem? Nie jestem do końca pewien ale jakoś tak...
Nie przypomina wam to typowych informacji kiedy np. Wisła interesuje się jakimś piłkarzem to nagle on ma oferty z nie wiadomo skąd... typowe podbijanie ceny i forma nacisku. Nie skorzystasz Ty to łyknie mnie Meksyk:D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez treneiro (Post 593558)
Od czego miałaby być ta prowizja? Od kwoty transferu? Od pensji jaką w kontrakcie z Empoli ma wpisaną Kokoszka?

Gdyby się okazało że Leo bierze prowizje (poczekamy na proces sądowy) to jakie ma to znaczenie od czego liczoną? W tym przypadku pewnie od kwoty jaką Kokoszka miałby zarobić we Włoszech. (Tak przypuszczam).

Żeby dodać coś pozytywnego o Leo na koniec - to na skutek krytyki, nieudanych ME i kiepskim meczu z Ukrainą mocno przewietrzył skład i mniej jest piłkarzy co do których mam wątpliwości czy nie są ciągnięci na siłę (Zahorski itd). Jest lepiej, a byłoby jeszcze lepiej gdyby byli: Piotrek Brożek, Kuszczak, Jeleń i może Wichniarek.

St@chu 28.08.2008 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez treneiro (Post 593558)
Czy rzeczywiście Beenhakker miał propozycję z Meksyku czy była to tylko kaczka dziennikarska jak choćby rzekoma propozycja z angielskiej FA z kontraktem bodajże na poziomie 2M ojro za rok(nie pamiętam dokładnie co pismaki wymyśliły)?:>

Ale temu, że miał propozycje z Feyenoordu już chyba nie zaprzeczysz... Zresztą pracował tam przez krótki okres... Zdaje się nawet że za darmo...

I wy wszyscy mi chcecie wmówić że ten człowiek musi promować w kadrze jakiś młokosów żeby potem mieć udział w znikomej prowizji od transferu.

Całe szczęście, że Jodłowca jeszcze w kadrze nie było bo jak nic okazałoby się, że to Leo go sprzedał...

Polecam lekturę artykułu "A może to Leo ich upił"

_ukoL 28.08.2008 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 593584)
Geofeng: Ma troche racji.

Stary nie śmiesz mnie poczytaj sobie o historii Euro. Albo nie sam Ci ją trochę przybliże. Napoczątku wchodziły tylko 4 zespoły, tak tez chyba było jeszcze za czasów Górskiego. A po drugie, Euro wtedy było na 3 miejscu po MŚ i olimpiadzie. miało taka range jak teraz Olimpiada w piłce nożnej. Czyli nie znaczyło prawie nic. Bo wiadomo, kto tam może grac.

Ty mnie człowieczku w sprawie historii nie pouczaj to raz. Dwa to to, że Beenhakker zrobił coś czego nie zrobił żaden z Jego poprzedników na stanowisku selekcjonera Reprezentacji Polski, a piłkarzy wcale nie miał najlepszych w historii eliminacji do tych rozgrywek.
Sukcesu Beenhakkera i Jego piłkarzy nie wolno negować, to co wydarzyło się już na EURO to inna sprawa ale sam awans to wielka sprawa w historii polskiej piłki nożnej i żaden znawca Twojego kolego pokroju tego nie zmieni.

I nie życzę sobie byś pisał do mnie "stary", bo ani Ty nie jesteś mój kolega, żebyś mnie "stary" nazywał.

Uran235 29.08.2008 01:24

Więcej błotka z bajorka zwanego Kadra Leło Benhałera.
http://www.weszlo.com/news/949

pietruch 29.08.2008 08:42

Za podawanie linków do artykułów z portalu weszło.com powinno się "odpoczywać' od forum co najmniej tydzień. :))))))))))))))))

7 kotów 29.08.2008 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietruch (Post 594172)
Za podawanie linków do artykułów z portalu weszło.com powinno się "odpoczywać' od forum co najmniej tydzień. :))))))))))))))))

Wola forumowicza, jest dla moderatora rozkazem.

Ogryzek 01.09.2008 07:34

Jeśli byłoby to prawdą to wielka szkoda.

http://www.sport.pl/pilka/1,65046,56..._w_kadrze.html

No ale cóż Jeleń nigdy nie był ulubieńcem Benhakera. Sprytny Leo dał mu szansę w meczu z Ukrainą, Irek bramki nie strzelił więc już Benhaker ma wymówkę dlaczego nie ma Jelenia w kadrze. Ciekawe czy tak samo bedzie z Pawłem Brożkiem?

michal sTk 01.09.2008 20:42

Mam takie drobne choć dość istotne pytanko odnośnie meczów wyjazdowych reprezentacji.
Z racji tego, że nigdy (poza Mundialem) na takim nie byłem i nie udało mi się znaleźć jakichkolwiek odnośników na ten temat, chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda dystrybucja biletów na takie spotkania. Domyślam się, że zajmuje się tym PZPN, ale jeśli ktoś byłby w stanie napisać coś więcej na ten temat, byłbym bardzo wdzięczny. Mam na myśli głównie to gdzie należy ubiegać się o bilety.

Ogryzek 03.09.2008 10:59

Wypowiedź Kasperczaka

http://sport.onet.pl/0,1248770,1818188,wiadomosc.html

piter116 03.09.2008 18:54

http://www.sport.pl/sport/1,65025,56...ostatniej.html

Pablooo 04.09.2008 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Koszerna
Po każdym uderzeniu prawą, swoją lepszą, nogą charakterystycznie podskakiwał. Strząsał nogę - widać było, że naciągnięty w derby Cracovii przyczep mięśnia dwugłowego mu dokucza. Piłkarze mówią: "ciągnie". - Gdyby to była lewa noga, to pół biedy... Ale prawa jest od wszystkiego - mówił smutny wiślak.

Brawo redaktorze Błoński :shock: :rotfl:

Przemo12 06.09.2008 15:06

to kto tam z naszych Wiślaków się jeszcze ostał w kadrze?
Licze na grad bramek w wykonaniu Pawła w środę !!

w0lno. 06.09.2008 15:16

Zostali jeszcze Łobo i Boguski. Nie liczyłbym jednak na ich występ w pierwszym składzie.

Ciekawe jaki skład wymyśli dzisiaj wielki LEEEOOO.

EDIT: Podstawowa 11:
Łukasz Fabiański - 13. Marcin Wasilewski, 5. Bartosz Bosacki, 14. Michał Żewłakow, 15. Marcin Kowalczyk - 19. Rafał Murawski, 18. Mariusz Lewandowski, 8. Jacek Krzynówek, 6. Roger Guerreiro, 16. Jakub Błaszczykowski - 23. Łukasz Piszczek.

Roger w 1 składzie :/

Schabek 06.09.2008 15:37

Co tam Roger Piszczek w pierwszym składzie :/

piotrek chicago 06.09.2008 16:07

na trybunach duzo flag w tym i naszej Wiselki:) WIELKA WISLA I JAWORZNO

Kamson 06.09.2008 16:09

Słychać ciche HSV :D
Edit. niestety tylko 30 sekund trawło...
Na oprawie rozwinęłą się w ogóle literka "K"?

Kim my mamy straszyć... oprócz Kuby nie widze nikogo innego kto pociągnie gre.

@down
Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek chicago (Post 599316)
rozwineli ale pikniki pewnie nic nie widzialy i szybko ja zwineli:D a po bramce poprostu rozwineli sobie literke o jako jedyna

No właśnie nie wiedziałem co to za motyw :lol:

piotrek chicago 06.09.2008 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 599315)
Edit
Na oprawie rozwinęłą się w ogóle literka "K"?

rozwineli ale pikniki pewnie nic nie widzialy i szybko ja zwineli:D a po bramce poprostu rozwineli sobie literke o jako jedyna

Ogryzek 06.09.2008 16:51

Gramy właściwie tylko prawą stroną. Szkoda słupka Błaszczykowskiego i strzału Krzynówka. Kontry Słoweńców groźne i niestety jak się okazało również skuteczne.

Watts 06.09.2008 16:59

Mam małe pytanko, czy istnieją jakieś regulacje dot. wywieszania flag klubowych na meczach kadry? ;p pytam z ciekawości, bo pamiętam że przynajmniej kiedyś było tak, że 0 barw klubowych na kadrze.

Zbychu 06.09.2008 16:59

Przynajmniej powinno być ciekawiej w II połowie niż jakby nasi 3:0 do przerwy prowadzili.

harthausen 06.09.2008 17:17

i Bosacki już zszedł z kontuzją pachwiny. Żeby przygotowania do meczu repry nam Brożka nie zepsuły na mecz z TT. Jak widać gra poza klubem to za duże ryzyko.

kreseq 06.09.2008 17:39

Kto mi powie jak mozna zremisowac/przegrac z ogorkami?
Wynik z naszej strony sie chyba nie zmieni bo widac takie przerwy miedzy formacjami ze tylko cud zmieni wynik.

Dno i piach.. Fabian i Kuba na plus( kibice tez to widzieli i skandowali ich nazwiska ) , reszta piach. Sagan niby jest ale go nie ma....

PS:Blaszczykowski jest w gazie to widac. Brakuje mi tutaj....Rybusa :D Powaznie mowie. Obok Blaszcza by mogli zamieszac.

harthausen 06.09.2008 17:52

może się mylę, ale większość naszych gra na alibi. Piłkę owszem przyjmą, podadzą dalej ale gry nie ma. Pojedyncze próby Kuby owszem miłe dla oka, ale sam nic nie zrobi.

Jakbym niektóre mecze nasze Ekstraligi oglądał i to wcale nie te najlepsze.

Sam nie wiem, jakie wyjście dobre:
- Leo zwolnić bo już nie motywuje?
-brać tylko zagranicznych, bo krajowi technicznie słabi?
-brać tylko krajowych, bo zagraniczni grają tak by kontuzji nie złapać?

A może to tylko ciężkie początki rewelacyjnej drużyny :D ?

SpoXsteR 06.09.2008 17:52

Broziu nie marnuj się w tej reprezentacji.

K_2 06.09.2008 17:56

Beenhakker moze jest swietnym trenerem ale w polskich realiach sie wogole nie odnajduje ,chodzi tu glownie o wybor pilkarzy . Piszczek ? zmiana Murawskiego na jeszcze bardziej drewnianego Bandrowskiego co to ku*wa mialo byc?? Pilakrze beznadziejnie fizcyznie i kondycyjnie przygotowani

Neon 06.09.2008 17:57

'PZPN - ODDAJCIE PIENIĄDZE' ?!? Ale przewidujący w tym Wrocławiu :D

gigant 06.09.2008 17:58

Szczęście w nieszczęściu, że Brożek nie brał udziału w tej kompromitacji, bo krwiopijcy dziennikarze znów by się pastwili i zrobiliby z niego kozła ofiarnego.

Zresztą i tak winna będzie Wisła, bo nie puściła Kokoszki do Włoch za darmo i ten ukochany syn trenera nie może grać.

O meczu szkoda pisać.

Żuczek 06.09.2008 17:59

Niechże wreszcie wywalą tego Beenhakkera, żeby przestał przynosić wstyd Polsce. Może chociaż z San Marino uda nam się wygrać.

jasnyGwint 06.09.2008 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 599335)
Kto mi powie jak mozna zremisowac/przegrac z ogorkami?

To proste. nie ma kto grać. Nie mamy ani jednego zawodnika, który grałby w silnym europejskim zespole. Co gorsza ci którzy są w tych średnich, siedzą zazwyczaj na ławce. Nasza liga to dno, a o sile naszych drużyn często stanowią obcokrajowcy. Dziś w reprezentacji gra Piszczek , Kowalski ... ja nawet nie wiem z jakich klubów oni są. I żeby nie było, nie twierdze że jakby zagral Brożek czy Głowacki to by było lepiej. Poprostu nie mamy piłkarzy i tyle.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 599345)
Niechże wreszcie wywalą tego Beenhakkera, żeby przestał przynosić wstyd Polsce. Może chociaż z San Marino uda nam się wygrać.

no i co, przyjdzie ktoś inny i co zrobi? wyczaruje sobie zawodników ? Nie żebym był zwolennikiem LB, ale tutaj nawet Scolari czy inny Benitez by nic nie zrobił .

Pablo84 06.09.2008 18:04

Błaszczykowski był 2 klasy lepszy niż reszta.Poza tym sprawiał wrażenie, że tylko jemu się chciało biegac.Reszta człapała za piłka.

K_2 06.09.2008 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 599346)
To proste. nie ma kto grać. Nie mamy ani jednego zawodnika, który grałby w silnym europejskim zespole. Co gorsza ci którzy są w tych średnich, siedzą zazwyczaj na ławce. Nasza liga to dno, a o sile naszych drużyn często stanowią obcokrajowcy. Dziś w reprezentacji gra Piszczek , Kowalski ... ja nawet nie wiem z jakich klubów oni są. I żeby nie było, nie twierdze że jakby zagral Brożek czy Głowacki to by było lepiej. Poprostu nie mamy piłkarzy i tyle.

Masz zapewne duzo racji ,ale jak gramy u siebie ,przed wlasna publika to moze lepie jbyloby sie ganc po pilkarzy z polskiej ligi. Co ze Krzynowek gra na zachodzie raz na miesiac i pozniej start do pilki ma jak wóz z weglem,juz moze lepiej byloby na jego miesjce dac chocby Zienczuka (nie pisze o nim jako ze Wislak) .Piszczek ? Wolalbym Lewandowskiego z Lecha .Cala obrona dzis to byl dramat

kreseq 06.09.2008 18:05

Zgadzam sie. Kowalski to pomylka, Piszczek owszem ale nie jako nominalny napastnik. Roger moze i zagral piach ale wiemy co potrafi i jak zagral dzisiaj - nie odstawal od reszty - niestety. Brozek i Lewandowski na atak nastepnym razem.
Prosze bez tekstow " Dobrze ze Brozek nie gral " bo to objawa idiotyzmu. Brozek sie zatasuje by grac w reprze a kiedys z Wisly odejdzie, wtedy tak samo bedziecie szczekac?
REPREZENTACJA PONAD WSZYSTKO. Reprezentuje Nas, Polakow.


Jachting - Zmiennicy lepiej zagrali niz Roger? Czlowieku on nie jest w formie a i tak zjada ich na starcie. Przetrzyj oczka zatarte nienawiscia. Zal czytac takich ludzi. Ty bys chcial cala Wisle w reprze...ja znam ten bol :) Podaj mi godnego zmiennika dla Rogera :) Moze pogadamy o Murasiu ktory zagral takie dno ze az zeby bola, lub Jopa ktory nie wie jak sie nazywa? Troche obiektywizmu. Nie mamy na miejsce Rogera NIKOGO.

jachting 06.09.2008 18:07

Jak nic nie mówiłem o Benhakerze ,tak teraz mam ciśnienie .
Ten dziad się wypalił,niech spada na drzewo .
Ta porażka to w głownej mierze to jego wina,od ustawienia po zawodników.
Nie bede się rozpisywał bo każdy wie o co chodzi.
Wspomnę tylko o Rogerze ,szlak mnie trafia jak tego człowieka widze na boisku,odkąd gra w naszych barwach jeszcze meczu nie wygraliśmy .

K_2 06.09.2008 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 599349)
Zgadzam sie. Kowalski to pomylka, Piszczek owszem ale nie jako nominalny napastnik. Roger moze i zagral piach ale wiemy co potrafi i jak zagral dzisiaj - nie odstawal od reszty - niestety. Brozek i Lewandowski na atak nastepnym razem.
Prosze bez tekstow " Dobrze ze Brozek nie gral " bo to objawa idiotyzmu. Brozek sie zatasuje by grac w reprze a kiedys z Wisly odejdzie, wtedy tak samo bedziecie szczekac?
REPREZENTACJA PONAD WSZYSTKO. Reprezentuje Nas, Polakow.

Jakos Brozek nie placze ze nie go nie wzieli na mundial ,natosmiast Roger obywatelstwo zmeinil zeby zagrac :lol:

Żuczek 06.09.2008 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 599346)
no i co, przyjdzie ktoś inny i co zrobi? wyczaruje sobie zawodników ? Nie żebym był zwolennikiem LB, ale tutaj nawet Scolari czy inny Benitez by nic nie zrobił .

Jest wielu zawodników, którzy bardzo dobrze radzą sobie w swoich klubach (np. Wichniarek, Jeleń), a pan Beenhakker nie wiadomo dlaczego ich nie powołuje.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl