![]() |
Cytat:
|
GaoFang - oficjalnie Ci wlepiam ostrzezenie za wyjatkowosc Twej tworczosci.
Wiec przyhamuj, Bernas, bo pofruniesz. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Przypuszczam że to samo co kiedyś robili w niej Matusiak, Dudka, czy Żurawski... Może zatrzymam się chwilę przy dwóch ostatnich... Darek Dudka kiedyś po meczu z Danią w Poznaniu na 2 lub 3 stronie Przeglądu Sportowego stał tytuł "Całkiem lewy obrońca" odnoszący się oczywiście, bo jakżeby inaczej do Darka właśnie. Kiedy przyszedł Leo zaczął on grać w kadrze na poziomie i przypomnę, że po raz pierwszy defensywnego pomocnika zagrał właśnie u Leo bodaj w meczu z Belgią. W tym momencie mało kto wyobraża sobie nasz środek pola bez Dudki. Warto też dodać że po Borucu i Rogerze został powszechnie uznany za 3 najlepszego naszego gracza na Euro. Żurawski w kadrze zanim cokolwiek ustrzelił, a może raczej zaczął strzelać regularnie zagrał taką ilość żałosnych spotkań, że nie jestem w stanie tego teraz zliczyć. Na pewno było tego sporo.. I teraz uważaj Gaofeng... Oni też kiedyś dostali swoją szansę, a co do dwóch ostatnich dostali ich nawet kilka i potrzebowali czasu, żeby do czegokolwiek w kadrze dojść. Ale powiem więcej. Fabiański bez wątpienia jest w 3 najlepszych bramkarzy w Polsce... Można się kłócić ale jakby zrobić jakiś sondaż lub ankietę to myśle że na pewno ponad 50% pytanych osób umiesciłaby go w swojej "top 3". Co do Fabiańskiego i Kuszczaka i ich porównań to być może i ten drugi jest i lepszy (ja osobiście mam takie zdanie) ale jeśli rozbija atmosferę w kadrze (a tego chyba nikt tak naprawdę nie wie) to nie zasługuje na to żeby go powoływać. Podobnie na nie przemawia jego postawa w czasie treningów przed Euro. Masz zastrzeżenia do Dancha, a ja powiem tylko tyle że był to jeden z najlepszych naszych graczy w czasie ostatnich MŚ U-20, więc na kogo, jak nie na takich zawodników ma stawiać trener i ich sprawdzać. Co do Kokoszki to miał przed sobą sporą przyszłość ale ostatnie kilka miesięcy raczej go skreślają na jakiś czas i trener zdaje się to widzi, czego przykładem jest brak powołania na najbliższy mecz... A Pazdan... Nie wiem co on sobą prezentuje bo za mało widziałem go w akcji, ale skoro trener uważa że być może coś w nim jest to należy mu się szansa, tak jak kiedyś należała się Dudce czy Żurawskiemu. Wydaje mi się, że Pazdan żadnej krzywdy naszej reprezentacji jeszcze nie zrobił (żadnej bramki nie zawalił, żadnego meczu nie przegrał...), więc o co chodzi... Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Geofeng: Ma troche racji.
Cytat:
|
Cytat:
Nie przypomina wam to typowych informacji kiedy np. Wisła interesuje się jakimś piłkarzem to nagle on ma oferty z nie wiadomo skąd... typowe podbijanie ceny i forma nacisku. Nie skorzystasz Ty to łyknie mnie Meksyk:D Cytat:
Żeby dodać coś pozytywnego o Leo na koniec - to na skutek krytyki, nieudanych ME i kiepskim meczu z Ukrainą mocno przewietrzył skład i mniej jest piłkarzy co do których mam wątpliwości czy nie są ciągnięci na siłę (Zahorski itd). Jest lepiej, a byłoby jeszcze lepiej gdyby byli: Piotrek Brożek, Kuszczak, Jeleń i może Wichniarek. |
Cytat:
I wy wszyscy mi chcecie wmówić że ten człowiek musi promować w kadrze jakiś młokosów żeby potem mieć udział w znikomej prowizji od transferu. Całe szczęście, że Jodłowca jeszcze w kadrze nie było bo jak nic okazałoby się, że to Leo go sprzedał... Polecam lekturę artykułu "A może to Leo ich upił" |
Cytat:
Sukcesu Beenhakkera i Jego piłkarzy nie wolno negować, to co wydarzyło się już na EURO to inna sprawa ale sam awans to wielka sprawa w historii polskiej piłki nożnej i żaden znawca Twojego kolego pokroju tego nie zmieni. I nie życzę sobie byś pisał do mnie "stary", bo ani Ty nie jesteś mój kolega, żebyś mnie "stary" nazywał. |
Więcej błotka z bajorka zwanego Kadra Leło Benhałera.
http://www.weszlo.com/news/949 |
Za podawanie linków do artykułów z portalu weszło.com powinno się "odpoczywać' od forum co najmniej tydzień. :))))))))))))))))
|
Cytat:
|
Jeśli byłoby to prawdą to wielka szkoda.
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,56..._w_kadrze.html No ale cóż Jeleń nigdy nie był ulubieńcem Benhakera. Sprytny Leo dał mu szansę w meczu z Ukrainą, Irek bramki nie strzelił więc już Benhaker ma wymówkę dlaczego nie ma Jelenia w kadrze. Ciekawe czy tak samo bedzie z Pawłem Brożkiem? |
Mam takie drobne choć dość istotne pytanko odnośnie meczów wyjazdowych reprezentacji.
Z racji tego, że nigdy (poza Mundialem) na takim nie byłem i nie udało mi się znaleźć jakichkolwiek odnośników na ten temat, chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda dystrybucja biletów na takie spotkania. Domyślam się, że zajmuje się tym PZPN, ale jeśli ktoś byłby w stanie napisać coś więcej na ten temat, byłbym bardzo wdzięczny. Mam na myśli głównie to gdzie należy ubiegać się o bilety. |
|
|
Cytat:
|
to kto tam z naszych Wiślaków się jeszcze ostał w kadrze?
Licze na grad bramek w wykonaniu Pawła w środę !! |
Zostali jeszcze Łobo i Boguski. Nie liczyłbym jednak na ich występ w pierwszym składzie.
Ciekawe jaki skład wymyśli dzisiaj wielki LEEEOOO. EDIT: Podstawowa 11: Łukasz Fabiański - 13. Marcin Wasilewski, 5. Bartosz Bosacki, 14. Michał Żewłakow, 15. Marcin Kowalczyk - 19. Rafał Murawski, 18. Mariusz Lewandowski, 8. Jacek Krzynówek, 6. Roger Guerreiro, 16. Jakub Błaszczykowski - 23. Łukasz Piszczek. Roger w 1 składzie :/ |
Co tam Roger Piszczek w pierwszym składzie :/
|
na trybunach duzo flag w tym i naszej Wiselki:) WIELKA WISLA I JAWORZNO
|
Słychać ciche HSV :D
Edit. niestety tylko 30 sekund trawło... Na oprawie rozwinęłą się w ogóle literka "K"? Kim my mamy straszyć... oprócz Kuby nie widze nikogo innego kto pociągnie gre. @down Cytat:
|
Cytat:
|
Gramy właściwie tylko prawą stroną. Szkoda słupka Błaszczykowskiego i strzału Krzynówka. Kontry Słoweńców groźne i niestety jak się okazało również skuteczne.
|
Mam małe pytanko, czy istnieją jakieś regulacje dot. wywieszania flag klubowych na meczach kadry? ;p pytam z ciekawości, bo pamiętam że przynajmniej kiedyś było tak, że 0 barw klubowych na kadrze.
|
Przynajmniej powinno być ciekawiej w II połowie niż jakby nasi 3:0 do przerwy prowadzili.
|
i Bosacki już zszedł z kontuzją pachwiny. Żeby przygotowania do meczu repry nam Brożka nie zepsuły na mecz z TT. Jak widać gra poza klubem to za duże ryzyko.
|
Kto mi powie jak mozna zremisowac/przegrac z ogorkami?
Wynik z naszej strony sie chyba nie zmieni bo widac takie przerwy miedzy formacjami ze tylko cud zmieni wynik. Dno i piach.. Fabian i Kuba na plus( kibice tez to widzieli i skandowali ich nazwiska ) , reszta piach. Sagan niby jest ale go nie ma.... PS:Blaszczykowski jest w gazie to widac. Brakuje mi tutaj....Rybusa :D Powaznie mowie. Obok Blaszcza by mogli zamieszac. |
może się mylę, ale większość naszych gra na alibi. Piłkę owszem przyjmą, podadzą dalej ale gry nie ma. Pojedyncze próby Kuby owszem miłe dla oka, ale sam nic nie zrobi.
Jakbym niektóre mecze nasze Ekstraligi oglądał i to wcale nie te najlepsze. Sam nie wiem, jakie wyjście dobre: - Leo zwolnić bo już nie motywuje? -brać tylko zagranicznych, bo krajowi technicznie słabi? -brać tylko krajowych, bo zagraniczni grają tak by kontuzji nie złapać? A może to tylko ciężkie początki rewelacyjnej drużyny :D ? |
Broziu nie marnuj się w tej reprezentacji.
|
Beenhakker moze jest swietnym trenerem ale w polskich realiach sie wogole nie odnajduje ,chodzi tu glownie o wybor pilkarzy . Piszczek ? zmiana Murawskiego na jeszcze bardziej drewnianego Bandrowskiego co to ku*wa mialo byc?? Pilakrze beznadziejnie fizcyznie i kondycyjnie przygotowani
|
'PZPN - ODDAJCIE PIENIĄDZE' ?!? Ale przewidujący w tym Wrocławiu :D
|
Szczęście w nieszczęściu, że Brożek nie brał udziału w tej kompromitacji, bo krwiopijcy dziennikarze znów by się pastwili i zrobiliby z niego kozła ofiarnego.
Zresztą i tak winna będzie Wisła, bo nie puściła Kokoszki do Włoch za darmo i ten ukochany syn trenera nie może grać. O meczu szkoda pisać. |
Niechże wreszcie wywalą tego Beenhakkera, żeby przestał przynosić wstyd Polsce. Może chociaż z San Marino uda nam się wygrać.
|
Cytat:
Cytat:
|
Błaszczykowski był 2 klasy lepszy niż reszta.Poza tym sprawiał wrażenie, że tylko jemu się chciało biegac.Reszta człapała za piłka.
|
Cytat:
|
Zgadzam sie. Kowalski to pomylka, Piszczek owszem ale nie jako nominalny napastnik. Roger moze i zagral piach ale wiemy co potrafi i jak zagral dzisiaj - nie odstawal od reszty - niestety. Brozek i Lewandowski na atak nastepnym razem.
Prosze bez tekstow " Dobrze ze Brozek nie gral " bo to objawa idiotyzmu. Brozek sie zatasuje by grac w reprze a kiedys z Wisly odejdzie, wtedy tak samo bedziecie szczekac? REPREZENTACJA PONAD WSZYSTKO. Reprezentuje Nas, Polakow. Jachting - Zmiennicy lepiej zagrali niz Roger? Czlowieku on nie jest w formie a i tak zjada ich na starcie. Przetrzyj oczka zatarte nienawiscia. Zal czytac takich ludzi. Ty bys chcial cala Wisle w reprze...ja znam ten bol :) Podaj mi godnego zmiennika dla Rogera :) Moze pogadamy o Murasiu ktory zagral takie dno ze az zeby bola, lub Jopa ktory nie wie jak sie nazywa? Troche obiektywizmu. Nie mamy na miejsce Rogera NIKOGO. |
Jak nic nie mówiłem o Benhakerze ,tak teraz mam ciśnienie .
Ten dziad się wypalił,niech spada na drzewo . Ta porażka to w głownej mierze to jego wina,od ustawienia po zawodników. Nie bede się rozpisywał bo każdy wie o co chodzi. Wspomnę tylko o Rogerze ,szlak mnie trafia jak tego człowieka widze na boisku,odkąd gra w naszych barwach jeszcze meczu nie wygraliśmy . |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl