Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   (Tylko!) Zdjęcia z budowy stadionu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=117)

chudy91 19.03.2011 14:00

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ki_na_polnocy/

Nowe zdjecia z budowy

Wichar87 22.03.2011 13:21

Zbrojenie wjazdu.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ojenie_wjazdu/

mgła 27.03.2011 16:00

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ieskie_schody/

Niebieskie schody, nowe zdjęcia z pólnocnej

joshi 27.03.2011 16:17

wie ktoś jak wyłączyć wersję lajt naszej oficjalnej strony?

4fan_player 27.03.2011 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joshi (Post 1069980)
wie ktoś jak wyłączyć wersję lajt naszej oficjalnej strony?

No niestety mam ten sam problem. Pewnie pytasz dlatego bo nie możesz zobaczyć galerii ze zdjęciami?

joshi 27.03.2011 17:13

dokładnie,

eto22 27.03.2011 18:54

Jeśli macie opere mini to możecie użyć proxify.com.

joshi 28.03.2011 12:03

problem jest taki, że to mi się zrobiło na kompie, a nie w komórce, używam IE

Horn 28.03.2011 12:07

włącz sobie widok zgodności w IE9 /CompatybilityView/ *ikonka takiej rozerwanej kartki w pasku adrsu IE9

buczo1985 28.03.2011 12:22

Wjazd gotowy.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...Wjazdy_gotowe/

marcin19876 28.03.2011 13:01

Ludzie jak można napisać ze ten wjazd dla autobusów jest gotowy?!!!??????????????!!!!!!!!!!!!!!! przecież to wygląda jak jak jakieś stare wejście z lat 50 do jakiegoś tunelu........ Niestety nasz stadion z zewnątrz staje się coraz gorszy:-/ i nikt nie chce z tym nic zrobić i to jest najgorsze:-(

krkgiba 31.03.2011 18:18

Zdjęcia z budowy:

http://forumkraka.pl/showthread.php?tid=16

mgła 05.04.2011 19:10

Monitoring nowe zdjęcia z zachodniej
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ng_monitoring/

LukL 06.04.2011 07:16

Nowe zdjęcia stadionu:

http://www.stadionwisly.info/fotorel...dion_wisly.jpg

krkgiba 06.04.2011 16:41

Dzisiejsze zdjęcia z budowy stadionu, małe wyburzanie + więcej:

https://lh3.googleusercontent.com/_Z...0/P4060034.JPG

źródło: forumkraka.pl

chudy91 12.04.2011 12:31

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ia_do_trybuny/

mikereg 19.04.2011 14:00

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...e_nawierzchni/

marlyd 21.04.2011 10:51

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...odnie_wnetrza/

samsung_08 22.04.2011 22:54

https://lh3.googleusercontent.com/_5CMvJUQcSBA/TbH3c3-mOwI/AAAAAAAAAB0/rR-nGkJ0Znk/s640/Zdj%C4%99cie0055.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/_5...%99cie0056.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/_5...%99cie0054.jpg
https://lh4.googleusercontent.com/_5...%99cie0057.jpg
https://lh5.googleusercontent.com/_5...%99cie0058.jpg
https://lh6.googleusercontent.com/_5...%99cie0059.jpg

z dzisiaj - drogi dojścia, asfalt

Arapaho 26.04.2011 14:12

Zdjęcia z dzisiaj sprzed zachodniej

http://www.systemykomfortu.pl/images/test1/5.jpg

krkgiba 28.04.2011 19:13

Dzisiejsza galeria z budowy stadionu - niestety, niewiele się dzieje przed trybunami...

http://forumkraka.pl/watek-Stadion-W...d=1287#pid1287

https://lh5.googleusercontent.com/_Z...0/DSCF0175.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/_Z...0/DSCF0176.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/_Z...0/DSCF0177.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/_Z...2/DSCF0187.JPG
forumkraka.pl

mIcHaL666 29.04.2011 08:37

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...leria_kibicow/

krkgiba 05.05.2011 16:18

Dzisiejsze zdjęcia z "budowy" stadionu:

http://forumkraka.pl/watek-Stadion-W...d=1417#pid1417

https://lh6.googleusercontent.com/_Z...0/DSCF0238.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/_Z...0/DSCF0248.JPG

krkgiba 12.05.2011 14:14

Galeria z dzisiaj:

http://forumkraka.pl/watek-Stadion-W...d=1580#pid1580



https://lh6.googleusercontent.com/_Z...0/DSCF0346.JPG

KoPer 13.05.2011 12:48

Dosłownie kilka fotek z tynkowania fos:

http://tsw.com.pl/news/Poprawiaja-fosy-933

El'kabat 18.05.2011 19:14

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ty_na_polnocy/

kołowroty

krkgiba 02.06.2011 15:06

zdjęcia z placu budowy przed trybuną zachodnią:

http://forumkraka.pl/watek-Stadion-W...d=1766#pid1766

https://lh5.googleusercontent.com/-1...0/DSCF0382.JPG

krkgiba 15.06.2011 16:24

wrzucone na www.forumkraka.pl przez jednego z użytkowników:

źródło: www.wislacy.com

https://lh6.googleusercontent.com/-n...0/DSCF0410.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-6...0/DSCF0419.JPG

tomasz_19 24.06.2011 21:06

Drogi dojścia na zachodzie
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_zachodzie/

Mea 24.06.2011 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1116082)

Te zdjęcia są tak zrobione żeby było jak najmniej widać!

LukL 07.07.2011 08:25

14 zdjęć z połowy maja 2011...

http://stadionwisly.info/img/stadionwisly2011.jpg

medyk 08.07.2011 09:30

http://.............../gallery/album/948

jaszczur90 10.07.2011 21:28

http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=15466

Moje zdjęcia z dzisiejszej wyprawy w okolicach stadionu

LukL 21.07.2011 16:40

Stadion Wisły z zewnątrz, oraz jego otoczenie
/zdjęcia z 20 Lipca

http://www.stadionwisly.info/fotorel...dion_wisly.jpg

LukL 30.07.2011 09:33

Prezentacja Sky-boxa

http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

Voin 30.07.2011 11:19

http://www.wisla.krakow.pl/panorama/
Panorama 360 stopni z płyty stadionu, loży VIP i SkyBoxu.

farben 30.07.2011 14:28

Skyboksy na stadionie Wisły Kraków. Ruszyła sprzedaż [ZDJĘCIA, VIDEO]

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ecia,id,t.html

Najdroższe będą kosztować 195 tysięcy złotych za sezon. Nieco tańsze 175 tysięcy. Kosmiczna kasa, ale jest wypas.

medyk 05.08.2011 16:46

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ie_juz_gotowe/

szatnie, chyba jescze nie było tego w tym temacie.

maxipiter 05.08.2011 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 1141146)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ie_juz_gotowe/

szatnie, chyba jescze nie było tego w tym temacie.

Było, było :http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ie_juz_gotowe/

LukL 05.10.2011 13:07

panoramiczne ujęcia nowego stadionu:

http://img443.imageshack.us/img443/1013/sbgtuevq.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl