![]() |
|
Zbrojenie wjazdu.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ojenie_wjazdu/ |
|
wie ktoś jak wyłączyć wersję lajt naszej oficjalnej strony?
|
Cytat:
|
dokładnie,
|
Jeśli macie opere mini to możecie użyć proxify.com.
|
problem jest taki, że to mi się zrobiło na kompie, a nie w komórce, używam IE
|
włącz sobie widok zgodności w IE9 /CompatybilityView/ *ikonka takiej rozerwanej kartki w pasku adrsu IE9
|
Wjazd gotowy.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...Wjazdy_gotowe/ |
Ludzie jak można napisać ze ten wjazd dla autobusów jest gotowy?!!!??????????????!!!!!!!!!!!!!!! przecież to wygląda jak jak jakieś stare wejście z lat 50 do jakiegoś tunelu........ Niestety nasz stadion z zewnątrz staje się coraz gorszy:-/ i nikt nie chce z tym nic zrobić i to jest najgorsze:-(
|
|
Monitoring nowe zdjęcia z zachodniej
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ng_monitoring/ |
|
Dzisiejsze zdjęcia z budowy stadionu, małe wyburzanie + więcej:
https://lh3.googleusercontent.com/_Z...0/P4060034.JPG źródło: forumkraka.pl |
|
|
|
|
Dzisiejsza galeria z budowy stadionu - niestety, niewiele się dzieje przed trybunami...
http://forumkraka.pl/watek-Stadion-W...d=1287#pid1287 https://lh5.googleusercontent.com/_Z...0/DSCF0175.JPG https://lh5.googleusercontent.com/_Z...0/DSCF0176.JPG https://lh5.googleusercontent.com/_Z...0/DSCF0177.JPG https://lh4.googleusercontent.com/_Z...2/DSCF0187.JPG forumkraka.pl |
|
Dzisiejsze zdjęcia z "budowy" stadionu:
http://forumkraka.pl/watek-Stadion-W...d=1417#pid1417 https://lh6.googleusercontent.com/_Z...0/DSCF0238.JPG https://lh5.googleusercontent.com/_Z...0/DSCF0248.JPG |
|
|
|
zdjęcia z placu budowy przed trybuną zachodnią:
http://forumkraka.pl/watek-Stadion-W...d=1766#pid1766 https://lh5.googleusercontent.com/-1...0/DSCF0382.JPG |
wrzucone na www.forumkraka.pl przez jednego z użytkowników:
źródło: www.wislacy.com https://lh6.googleusercontent.com/-n...0/DSCF0410.JPG https://lh6.googleusercontent.com/-6...0/DSCF0419.JPG |
Drogi dojścia na zachodzie
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_zachodzie/ |
Cytat:
|
|
|
http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=15466
Moje zdjęcia z dzisiejszej wyprawy w okolicach stadionu |
Stadion Wisły z zewnątrz, oraz jego otoczenie
/zdjęcia z 20 Lipca http://www.stadionwisly.info/fotorel...dion_wisly.jpg |
|
http://www.wisla.krakow.pl/panorama/
Panorama 360 stopni z płyty stadionu, loży VIP i SkyBoxu. |
Skyboksy na stadionie Wisły Kraków. Ruszyła sprzedaż [ZDJĘCIA, VIDEO]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ecia,id,t.html Najdroższe będą kosztować 195 tysięcy złotych za sezon. Nieco tańsze 175 tysięcy. Kosmiczna kasa, ale jest wypas. |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ie_juz_gotowe/
szatnie, chyba jescze nie było tego w tym temacie. |
Cytat:
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl