![]() |
Wisła-Odra 1
St.Liege-Waregen 1 Anderlecht-Tubize 1 Arsenal-Wigan 1 Barcelona-Valencia 1 Milan-Catania 1 za 10 zl-------->48,40 |
Za 6 meczy ako 4,8?! :O Patrz tu :D
Allemania- Monachium 1 1,80 Borussia M.- Leverkusen 2 1,9 Empoli- Bari 1 1,9. Z bukiem Panowie. ;-) No i jeszcze na dziś Amadora- Sporting 2 1,7. |
hehe , mnie jak zwykle zgubila pazernosc wiec dzis ostatnia 10 - wariant z lekka doza szalenstwa;)
Hokej Karpat v HIFK Goal HandicapKarpat 2.30 -1 Hokej Alba Volan FeVita v Innsbruck Match PricesInnsbruck 2.35 Hokej Martin v Slovan Match PricesMartin 2.20 |
Cytat:
Heh, a co ja mogę powiedzieć? Czasem puszczam takiego wariata za 3-5 zeta, ale ku*wa zawsze muszę coś głupiego dorzucić:foch: Cytat:
|
No i o to wlasnie chodzi:/ Z wczoraj za 20 zeta.
Hokej Farjestad v LuleåMatch PricesFarjestad 1.75 Wygrany Hokej Frisk-Asker v StorhamarMatch Winner Incl. OT And PenaltiesStorhamar 1.90 Wygrany Hokej Stjernen v CometGoal HandicapStjernen 1.85 -1 Wygrany Hokej Liberec v Pardubice1st Team to ScoreLiberec 1.75 Wygrany Hokej Adler Mannheim v Hamburg FreezersMatch PricesAdler Mannheim 1.55 Przegrany Po kiego grzyba dorzucilem ten ostatni? Zauwazylem juz jakis czas temu ze bukmacherka to jest po pierwsze dla ludzi ktorzy maja pieniadze a po drugie(i chyba najwazniejsze) dla tych ktorzy potrafia grac bardzo spokojnie, zadowalajac sie np tylko podwojeniem stawki a nie licza na szybki i duzy zysk - z malego nakladu. Jasne ze to oczywista oczywistosc, ale czlowek nadal glupi:/ |
No, jeśli do bukmacherki ktoś bez kasy podchodzi jak do potencjalnego źródła utrzymania to jest w dupie na dzień dobry. Spokój. Tylko spokój może nas uratować :D
|
Dokładnie nie dawać chujom zarabiać.Ja dzisiaj takie coś puściłem:
Wisła - Odra 1 Rangers - Hamilton 1 Man Utd - Sunderland 1 Stawka: 90 zł Wygrana 146 zł No z małą Bożą pomocą ale jednak:) |
No, ale zobacz panie Kolego, że postawiłeś 3 mecze, a ako masz nawt niecałe 2. Pewnie wejdą, ale gra nie warta świeczki. Na ogromnym kacu spowodowanym przez jednoosobową brygadę Ludzi Zasad dziś to widzę tak:
MK Dons, Milwall, Śląsk. |
No nie wiem.W zeszłym tygodniu grając na podobnych zasadach wyciągnąłem ponad 120 zł na czysto.Jak dla mnie gra warta świeczki :)
|
Najlepiej jest grać przy kursie ogólnym przynajmniej 2,25
Na dziś: Salzburg-Ried 1 :-D Gijon-Atletico M. +2,5 :-D Lille-Toulouse p_k X :-D Kurs ogólny: 3.75 Wkład: 25.00 zł Przewidywana wygrana: 84.46 zł |
kolega kolegi wpłacił 150 zł na jakiegoś buka, już nie pamiętam nazwy, dostał promocji drugie 150. Po 8 dniach stawiania np 300 zł na 1 tylko jeden mecz, na koncie miał ok 2200. Oczywiście nie wszystko mu siadało, ostatnio Liverpool remis na przykład, ale na swoje wyszedł, choć trzeba przyznać, że ryzyko takiej gry jest duże ;)
dziś tylko Śląsk za 100 zł. edit: + 68 zł :D |
dawno nic nie wklejalem bo mi sie nie chcialo ale dzisiaj :
Blackburn - Liverpool 1.70 2 Bolton - Chelsea 1.52 2 Birmingham - Watford 1.60 1 Leicester - Southend 1.70 1 3zl kurs: 7.03 wygrana: 19.00zl Colchester - Hereford 1.75 1 Millwall - Bristol R. 1.16 1x Hartlepoll - Yeovil 1.75 1 Oldham - Brighron 1.70 1 2zl kurs: 6.04 wygrana: 10.90zl Blackburn - Liverpool 1.15 x2 Bolton - Chelsea 1.52 2 Birmingham - Watford 1.60 1 Leicester - Southend 1.13 1x Colchester - Hereford 1.75 1 Millwall - Bristol R. 1.16 1x Hartlepoll - Yeovil 1.75 1 Oldham - Brighron 1.70 1 2zl kurs: 18.75 wygrana: 33.80 zl Lille - Touluse 1.80 1 Schalke - Hertha 3.60 2 Marsylia - Nice 1.12 1x 2zl kurs: 7.26 wygrana: 13.10 zl trzeba sie odbic po mikolajkowych wydatkach |
Na dziś proponuje:
Barca - Valencia 1 PSV - Groningen 1 Newcastle - Stoke 1 Manchester U -Sunderland H(0-1,5) 1 kurs 6,68 2kupon: Górnik - Jaga 1 Chievo -Roma 2 Monaco - Sochaux 1 Arsenal - Wigan 1 kurs: 7,93 |
Blackburn-Liverpool-2
M gladbach-Bayer-2 Chievo-Roma-2 Piast-Polonia-2 Birmingham-Watford-1 Ako 14.85 Stawka 5zł Ew.Wygr. 66.85 Arminia-Borussia-x Legia-Bot-x Cardif-Preston-x Barca-Valencia-x Ako 114.36 Stawka 2zł Ew.Wygr. 205.85 |
OM - Nice 1 @50zł +++++
Gijon - Atl.Madryt 2 @50zł ++++ PSG - LeMans 1 @ 50zł AC Bellizona - FC Zurich 2 @50zł +++ po co grać ako:) nie warto zainwestować co tydzień w max 6 singielkow po 10zł, w zależności od grubości portfela można więcej...? nie grać pucharów.. i tym sposobem można ładnie zarobić...:) to moje zdanie. powodzenia wszystkim :D edit: no... i już podwojony stan konta niezależnie od wyniku ostatniego meczu:) |
Ruszyło nowe forum bukmacherskie!
www.TYPOSTREFA.pl Chcemy aby to forum stało się jednym z najpopularniejszych for w internecie o tej tematyce, a w tym pomóc możecie jedynie wy - użytkownicy. Zatem zapraszamy do rejestracji i aktywnego udzielania się na forum. Pozdrawiam serdecznie. |
juesting19
Hospitality The hostess apologized to her unexpected guest for serving an apple-pie without any cheese. The little boy of the family left the room quietly for a moment and returned with a piece of cheese which he laid on the guest's plate. The visitor smiled, put the cheese into his mouth and then said: "You must have better eyes than your mother, sonny. Where did you find the cheese?" "In the rat-trap, sir," replied the boy.Waste water treatmentWater treatment chemicals
|
Lech - Polonia B. 1.27 1
Inter - Varteks 2.20 1 West Brom - Portsmouth 2.65 2 Rijeka - Cibalia 1.07 1x kurs: 7.92 Monaco - Sochaux 1.85 1 Freiburg - Oberhausen 1.45 1 Wolfsburg - Hannover 1.55 1 St.Pauli - Koblenz 1.67 1 kurs: 6.94 |
Witam .Na dzisiaj :
Koln -Hamburg 2 kurs 2.4 Wolfsburg -Hannover 1 kurs 1.5 Arka -Cracovia 1 kurs 1.8 wszystko weszło ! |
Napoli 1 @50zł
NEC 1 @50zł Hibernian 2 @50zł hokej: SCL Tigers 1 @50zł Insbruck + Salzburg 1 & 1 @50zł Kaarpat (ML) 1 @50zł Stavanger 1 @ 50zł rozrywkowo: Real Madryt 2 @20zł a czemu? bo Real dziś bardzo osłabiony. z podstawowej linii obrony tylko Ramos jest. nie wiadomo czy Cannavaro wróci;) Betis 1 @20zł Vive Kielce 1 @20zł edit: warto było zaryzykować na Seville. Piękny mecz wygrany 4-3. Kurs też piękny bo aż 3.75. |
Ja proponuje na dziś coś takiego:
Wolfsburg-Hannover +2,5 :-D Willem II-Heerenveen +2,5 :-D Ako: 2,40 Wkład: 35.00 zł Przewidywana wygrana: 75.68 zł |
dziś tylko Wolfsburg 1 i Juventus 1x
Ako: 1,68 Stawka: 100 zł dziś + 68 i wczoraj + 68 razem 136 w weekend :D |
To jest ****a niemożliwe poprostu. Jak już pisałem czasem puszczam taki kupon podupcony, ale wczorajszy przeszedł ****a granice dobrego smaku.
Al Ahly Cairo - Ghazl El Mahallah Mecz Czas normalny. Twój zakład: 1 ' 1,30 1-0 ' Al Sadd - Al Wakra Mecz Czas normalny. Twój zakład: 1 ' 1,45 2-0 ' Alemannia Aachen - 1860 Monachium Mecz Czas normalny. Twój zakład: 1 ' 1,75 2-0 ' Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen Mecz Czas normalny. Twój zakład: 2 ' 1,80 1-3 ' Empoli - Bari Mecz Czas normalny. Twój zakład: 1 ' 1,90 2-0 ' KSV Superfund - SV Mattersburg Mecz Czas normalny. Twój zakład: 1 ' 1,95 3-1 ' Millwall - Bristol Rovers Mecz Czas normalny. Twój zakład: 1 ' 1,75 3-2 ' Milton Keynes - Scunthorpe United Mecz Czas normalny. Twój zakład: 1 ' 2,00 0-2 ' OB - Brøndby Mecz Czas normalny. Twój zakład: 2 ' 2,90 0-1 ' Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów Mecz Czas normalny. Twój zakład: 1 ' 1,70 3-1 Wydupcyło się MK Dons. ****A MAĆ! Ako 378. Postawiłem 1 zeta. |
ciesz sie ze zlotowke a nie 10 , bo wtedy rzeczywiscie mozna by sie pociac:)
Mi 'jak zwykle' ako 20 poszlo sie jebac - 2-2 w regulaminowym i gol na 3-2 w 1 minucie dogrywki - ach te hokeje:) |
na ako właśnie najgorsze jest to jak jeden jedyny mecz nie wejdzie gdy ma się do wygrywania z tysiącpińcetdwadziewińcet...
1q2- jeśli w Twoim buku masz opcje stawiać typy hokejowe włącznie z dogrywką i rzutami karnymi to polecam. jest to pewniejsza opcja. kurs co prawda spada... ale swoje zawsze mam :) Wczoraj zrobiłem tak w przypadku mecz Kaarpat Ouulu. Kurs spadł do 1.72 ale za to ładnie weszło, gdyż wygrali dopiero po dogrywce 4-3. W przypadku NHL jest to np 1.75 gdy 'normalnie' jest załóżmy 2.20, ale taki kurs przecież też się opłaca. czasem warto tak zrobić zwłaszcza na jakimś ako. nie wszedł ten wejdzie inny. ale gdy masz np 5 meczy po kursach 1.70 - 2.20 i wychodzi Ci bardzo duże ako, ok. 30 to wtedy warto obniżyć je trochę stawiając te jeden, dwa mecze typem zawierającym dogrywkę i rz karne, ale zwiększyć trochę stawkę. Oczywiście to tylko moje zdanie :) Chodzi przecież o to by wygrać z (z)bukami:) |
West Ham - Tottenham 2.90 X
Trofense - Braga 2.00 2 Nuernberg - Rostock 1.67 1 kurs: 9.69 |
|
TOTOLOTEK S.A.
KUPON WWW #812106601522 NrNazwa zdarzeniaTypKurs 5221Real M.-Zenit12.055161Juventus-BATE B.11.365041Porto-Arsenal22.704801Man. United-Aalborg11.25 Termin ostatniego zdarzenia:10.12.2008Data i godzina zawarcia:10.12.2008 11:23:19Opłata/Stawka:130.00 złKurs: 9.41Maks. wygrana:1101.00 zł |
Real+Juve+Manu+Arsenal za 130zl puściłem do wygrania 1101zł mam nadzieję że wejdzie
|
Jak dla mnie podjąłeś zajebiste ryzyko.
Real- pewny awans, zniżka formy, kontuzje i "Gran Derbi" w weekend. Przemawia za nimi tylko własny stadion i nowy trener, co może nie wystarczyć na ruskich, którzy mogą zechcieć się odegrać za nieudany sezon na koniec roku. Juve- BATE- kurs 1,2. Szkoda nerwów, bo znając włoską mentalność może być różnie. Man U- j.w.- pewnie wejdzie, ale szkoda zdrowia. Arsenal- gra o zwycięstwo w grupie, ale wątpię, że w świetle ostatnich wyników ligowych wypruwali sobie żyły, żeby w Portugalii wygrać. Trochę późno wziąłeś się za LM graną na grubo (bo domyślam się, że 130 zeta, to nie tak hop siup). No, ale powodzenia oczywiście. |
Man U pewny, ale ja bym szedl na bramki do tego Real smierdzi spora iloscia bramek! Juve raczej wygra minimalnie 1:0, Arsenal w tv wiec licze na duza ilosc bramek :>
|
Ja dziś zagrałem na Niceę i Javor w Serbii.
|
ryzyko jak pan Dudi napisał zajebiste.
Arsenal. widziałeś skład Arsenalu na ten mecz? Almunia; Fabianski; Hoyte; Gibbs; Silvestre; Gallas; Djourou; Denilson; Song; Eboue; Ramsey; Randall; Merida; Diaby; Wilshere; Vela; Bendtner; Simpson... Co prawda obie drużyny mają pewny awans, a do 1msc Kanonierom wystarczy remis to mimo wszystko skłaniałbym się na Porto... albo 1X. Real. Nowy trener, nowe zasady. Barca wczoraj rezerwa uległa Szchtarowi ( stawiałem X2:D), wszystko dlatego, że Gran Derbi Ojropa w sobote. Dziś myślę że Zenit jest w stanie powalczyć o punkty. ManU. nie wiem, dla mnie no bet. nawet sie nie opłaca po takim kursie. Juve. pan Dudi powiedzaił już wszystko. Ja dziś proponuję handicap TAU -19.5 :Olimpia. DKV Olimpii sprawiło baty, więc boje się myśleć o tym co TAU zrobi w tym meczu biorąc pod uwagę ich formę. tak więc TAU -19.5 @1.85 singielek. za 40/60zł TAU kolejny raz ponad 100pkt.. czuję że to oni wygrają ACB i Euroligę... z taką formą.. aż miło :) Iraklis - Fenerbahce @1.45 Rumunia -3,5 : Ukraina @1.85 tyle moich pomysłów. może potem coś przyjdzie. dzisiejszy dzień pod znakiem "no bet LM" powodzenia wszystkim. |
Narazie nie jest zle Manu 1-0 i Real 1-0 i 25minuta
|
Cytat:
poza tym nie ma co przedwcześnie kalkulować.. dopiero po końcowym gwizdku;) dalej 3mam kciuki ;) i juz Manu 1 - 2... Arsenal też już w plecy ma... |
Mi wszedł pierwszy gol dla Porto na livie za 2,10. Postawę Nicei przemilczę. Jebane żabojady. Hehe.
Teraz myślę, czy nie zainwestować w kolejną bramkę dla Porto ;) |
hm. ja bym się chyba do overa 2.5 składniał:)
mam nadzieje ze druga połowa będzie lepsza.. ale młodzieży z Arsenalu ciężko coś będzie zdziałać... panie Dudi u :) u mnie na BAHu jest live kurs 2.35 na over2.5 :) no w tym samym :) ładnie, gratuluję wyczucia :) ja nie lubię live... :D teraz chyba czas na Kanonierów.. ManU 2 - 2.. sporo dziś overów jest widze.. |
Over 2,5 za 1,6. Trochę mało w sumie. Postawiłem na brameczkę do 60. minuty :D
ManU- Alborg 1-2 do przerwy. Edit: Over 2,5 jest za 2,35. Nie wiem co mnie napadło, że popatrzyłem na undera. |
No, widzę, że edytowaliśmy w tym samym czasie. Brawo Porto ;-)
|
Nooo to kupon popłynoł z Arsenalem już nigdy nie postawie na tą drużyne
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl