![]() |
Cytat:
Idealna mieszanka w przypadku kiedy walczymy o dobre wyniki (mistrzostwo i puchary). TO NIE JEST priorytet. Fajnie się ogląda Wisłe która wygrywa ale w mojej opinii powinniśmy wypromować jak najwięcej zawodników. A to oznacza granie młodymi kosztem wyników. To tylko moje zdanie ;) |
Cytat:
|
Cytat:
To jest klucz. Co z tego, że będziemy mieli 9 młodych w składzie, jak będą grali piach, a starsi zawodnicy sobie pójdą, bo nie będą mieli szans na granie ? I na koniec sezonu budzimy się w dolnej ósemce z perspektywami na spadek ? Uważam, że na chwilę obecną mamy bardzo fajnie zbalansowany skład, w którym mamy rutyniarzy z wieloletnim doświadczeniem (po prawdzie, to mamy w składzie byłego Mistrza Anglii :>), kilku zawodników w sile wieku i kilku młodych, którzy się wybijają, a w kolejce czekają kolejni, którzy zaczynają się upominać o swoje. Niech kręcą wynik jak najmocniej - sami sobie pomogą, przy okazji ściągając ludzi na stadion. |
Cytat:
Ale Marcjanik z Arki i Piotrowski z Pogoni udowadniają, że skauci z zagranicy obserwują naszą ligę od najlepszego do najgorszego zespołu. A Polska młodzież teraz w cenie. |
Cytat:
Dziennikarze piszą, że przygotowanie Wisły do sezonu było intensywne. W dzisiejszym TSW powiedzieli, że ktoś tam nie wytrzymał intensywności treningów przed sezonem więc się nie dostał do Wisły. Na moje ucho brzmi to jak to co chciał zrobić "pyskaty Rumun" z Wisłą. I to jest pewnie odpowiedź dlaczego "lidera mamy, za ch... go nie oddamy". Jeśli drużyna wytrzyma kondycyjnie to w drugich połowach rozniesie większość klubów e-klapy. I ciężko mi obstawiać ilu musiało by odejść, by się gra drużyny zawaliła. Ponoć trener Stolarczyk jest niezłym psychologiem, zwłaszcza, że drużyna nie zatrudnia chyba psychologa. Cytat:
|
Jak zwykle skrót myślowy spowodował, że usłużne forum złapało mnie za jęzor :P
Sens mojej wypowiedzi miał być taki, że możemy grać dziewiątką młodych, niezależnie od ich umiejętności - tylko w celu promocji, ale to spowoduje, że starsi zawodnicy, widząc, że są poszkodowani przez PESEL, po prostu sobie pójdą - i zostaniemy z młodymi gniewnymi, którzy nie zawsze trzymają odpowiedni poziom. W tej chwili grają najlepsi i robią to w sposób, o jakim chyba nikt na tym forum nawet nie marzył 2 miesiące temu. Dorzucając do wycisku przedsezonowego dojście dietetyka - który sam mówi, że sporo było do poprawy - okazuje się, że nagle nasz sezon wcale nie jest taki wymagający :) |
Od tego jest forum by łapać za język.
A tak bardziej serio to jelsi dobrze pamiętam, jak odchodził Mały to ktoś (Stolar/Głowa) twierdził, że krótka ławka to nie jest duży problem bo trzeba młodych wprowadzać. |
Pepe72 :
Tak, przygotowanie fizyczne zawodników w lidze daje dużo. Wystarczy spojrzeć na cyfry przebiegniętych km (przykład Legii po tym jak SaPinto kazał im zapie*dalać w meczu z Lechem dużo pokazał myślę). W polskiej piłce niestety mamy setki leniuchów i parodystów. I dzieją się rzeczy na zasadzie "kuhwa ile on nam każe biegać i trenować, lepiej niech go zwolnią, a przyjść powinien jakiś sympatyczny Tadzio to się polenimy znowu".. W Wisle tego nie ma bo : 1) Zawodnicy walczą o przyszłe umowy 2) Wiadomo było, że kasy na nowego szkoleniowca nie będzie 3) Stolarczyk złapał świetną chemię z zawodnikami w szatni 4) Chyba też trafiła nam się duża grupa profesjonalistów weteranów (Wasyl, Sadło, Boguś, Ondrasek), którzy w razie czegoś ostro ....eczkowatość by gonili. No i jak się gra efektowną ofensywną piłkę, to aż się chce zapierniczać, a nie grać stojanowa ;) Więc jest dobrze z przygotowaniem fizycznym, atmosferą... Jakość po odbudowaniu kilku piłkarzy jest taka, że ławkę grzeją Arsenić, Halilović między innymi. Kryzys pewnie przyjdzie, ale naprawdę czapki z głów dla Stolarczyka i reszty sztabu za jego podejście pod tytułem "wyciągnąć się staram maksa z moich piłkarzy, a nie narzekam na niedobór kadry" Chwilo trwaj! |
|
no to mamy pierwszy kamyczek do ogródka Pana Maćka
- wczorajsza prowizorka z karnymi |
Cytat:
Problem mamy w tym że nas już inni trenerzy przeczytali i trzeba wprowadzić korekty. Być może również w składzie. Karne to nie jest problem bo w tym sezonie już żadnych meczy pucharowych nie będzie, a w meczu mogą ja wykonywać Ondrasek, Brożek, Kostal, Wasyl czy Pietrzak. |
Wolfy w przeciwieństwie do wiekszości użytkowników szanuje Cie , wiec nie atakuj na prawo i lewo jak tylko ktoś się lekko nie zgadza.
Jest coś co mi się nie spodobało więc o tym pisze, i tyle. Ogólnie jestem fanem Stolara i wciąż uważam że Stolar > Kiko > maciuś z klanu > Carillo , więc wyluzuj a ból dupy owszem mam , bo liczyłem na więcej w tym PP , mecz z przed tygodnia pokazał że Lechia nie jest poza zasięgiem |
Na czym polegała ta prowizorka z karnymi?
|
Tyle że wielu trenerów tak robi i to żadna prowizorka. Nie mamy kogoś o kim wiadomo że pakuje 9/10 karnych jak kiedyś Cleber, kogo by nie wybrał to byłaby loteria.
Każdemu jest przykro ale to nie powód żeby nakręcać histerię i bredzić o bombie Jadczaka po dobrym meczu z wiceliderem przegranym w karnych. Widzę że uwierzyłeś że wróciły czasy Cupiała i będzie dominacja w lidze - nie będzie. Gramy tym co mamy. |
Miałeś okazję strzelać karnego kiedykolwiek w meczu,a zwłaszcza po 120 minutach?
To nie jest takie proste,to nie jest kamyczek Stolara , ale tego kto to przestrzelil. Co do drużyny, jeśli nadal jesteśmy w takim gazie i wydolności,to nie ma co zmieniać. Natomiast jeśli pojawiła się jakaś zniżka, to trzeba może jakieś korekty w ustawieniu lub składzie wprowadzić. Ale mamy od tego Stolara i Sobola,a oni już najlepiej wiedzą co zmienić. Na koronę muszą wyjść 100%wojownicy w pełni zdrowi,przygotowani na walkę, nie ważne czy to będzie stary( Wasyl)czy młody (Plewka). |
Cytat:
przypomnij sobie kto najbardziej bronił Kiko przypomnij sobie kto WPROWADZIŁ NA TO FORUM pojęcie "sieroty po Cupiale" ja się tylko i aż zachwyciłem naszą grą w pierwszych 8 kolejkach |
Cytat:
znaczy co ? hejtujesz Sadloka ? uważasz że to On nam mecz zawalił ? tym bardziej że pierwszym zdaniem podkreślasz że karne to trudna sprawa i nie wypada o nie mieć pretensji |
Abstrahując od wszystkiego to Sadlok od kilku meczy gra bardzo przeciętnie i w każdym popełnia duże błędy.
|
Sadlok nie strzelił drugiego karnego w ciągu 10 dni. Być może trener powinien robić częściej zajęcia ze strzelania karnych.
Nie bardzo rozumiem, czemu tyle osób wsiadło na Czerepacha za "kamyczek". Można mieć uwagi do trenera za jakość naszych karnych. |
Przede wszystkim można wnioskować, że my nie trenujemy karnych. Wczorajsze "kto się czuje ten strzela" Stolarczyka może na to wskazywać.
|
i tylko o to dokładnie mi chodziło
jeszcze pal sześć przed meczem ligowym , ale przed pucharowym gdzie jest duże prawdopodobieństwo że do karnych dojdzie , taki trening - owocujący gotową listą strzelców wraz z kolejnością to obowiązek |
4/5 karnych strzelonych bardzo pewnie.
Tracimy bramki co może wskazywać, że nie trenujemy gry w obronie. |
Strzał po ziemi pół metra od słupka to nie jest pewny strzał. To jest 50% strzał, zależy gdzie pójdzie bramkarz.
Jedynym pewnie wykonanym karnym był karny Kostala. |
Pietrzaka.
Karny Kostal owszem efektowny i nie do obrony, ale bardzo często kończy się tak jak Sadloka. co do reszty 100% racja , Paweł miał farta że Zlatan poszedł w drugą strone |
Ja nie mam pretensji do Sadloka ,tylko ten kamyczek:)to nie należy do trenera,tylko do każdego piłkarza który nie strzelił karnego,karnych nie da się wytrenowac .Co do wyznaczania do karnych to wszystko zależy od trenera jaki sposób preferuje, czy przed meczem wyznacza pierwszą piątkę czy przed samymi karnymi właśnie się pyta kto czuje się na silach
|
Cytat:
aha :einstein: |
Cytat:
https://eurosport.interia.pl/felieto...ia,nId,2474044 tv również: http://www.sport.tvp.pl/34239332/pyt...-wolne-i-karne |
A tam, Basha czuł się na strzelanie karnego i nie poszedł. Była selekcja :D
|
Cytat:
Można by rzec ,że to Zlatan miał pecha ,że poszedł w druga stronę... ....albo po prostu ,ze dobrze zmylony bramkarz |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl