Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 4 marca piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7939)

AYALA 05.03.2011 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1060117)

Genkow nawet jeszcze porządnego strzału na bramkę nie oddał, a grał chyba już w pięciu meczach.
.

Napastnicy chyba ze wszystkich pozycji na boisku potrzebują najwięcej czasu na aklimatyzacje (Żuraw jak przyszedł z Lecha to tak po 2 latach zaczął seryjnie zdobywac bramki).

Potwierdzam opinie że Genkov jest osamotniony w ataku,kto wie może powinniśmy zagrac na dwóch napastników Mały-Gienek ? Jeśli już sie gra na jednego napastnika to powinien byc to taki sprinter co dojdzie do każdej prostopadłej piłki jak np. Niedzielan z najlepszych czasów

Belzebub 05.03.2011 09:50

Z tego co widzę w powtórkach to Melikson grał chyba ze stoperami w uszach? Czyżby doping aż ""przeszkadzał"?

Asysta Jirsaka miazga..na żywo wyglądała jeszcze lepiej niż w TV..bramka też niczego sobie..

Dla mnie pierwsza jedenastka na ten moment:

-----------Pereiko-----------
------------------------------
Cikos--Jaliens---Chavez--Paljic
----------------------------------
-------------Wilk----------------
----Jirsak-------Melikson-------
---------------------------------
Małecki---------------Kirm------
------------Genkov--------------

dj_ibutti 05.03.2011 09:50

Jakbyscie się przyjrzeli to Genkov swoim "nic nie robieniem" absorbuje obrońców, odciąga ich, robi miejsce itp.
Poza tym on grał w zupełnie innym systemie musi się przestawić. A na Jirsaka trzeba postawić, żeby inni wiedzieli - pokażecie coś na boisku, macie szanse grać.

atomek21 05.03.2011 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1060117)
To co powtarzał Mielcarski przez cały mecz. Genkow ma swoje zalety, ale za cholerę nie pasuje do taktyki. Gramy pięcioma pomocnikami, a jeden napastnik musi się umieć znaleźć w polu karnym i wykorzystywać ich zagrania.

no to powiedz misiu ile zagrań od partnerów "do wykorzystania" miał wczoraj Genkow?

Maciuś 05.03.2011 09:53

Narazie Genkow jest bezproduktywny, 4-5-1 to mozna grac jak sie ma na szpicy kogos o charakterystyce Nistelrooya albo Eto'o. Problem jest taki ze nie ma na kogo zmienic Bulgara, jak nie mielismy napastnika tak dalej nie mamy.

Proximus 05.03.2011 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 1060121)
Z tego co widzę w powtórkach to Melikson grał chyba ze stoperami w uszach? Czyżby doping aż ""przeszkadzał"?

Asysta Jirsaka miazga..na żywo wyglądała jeszcze lepiej niż w TV..bramka też niczego sobie..

Nie zgodzę się. Na żywo myślałem że skiksował...:D

WIELKI_CZŁOWIEK 05.03.2011 10:00

Tylko jedna rzecz mam do napisania: Sobol, lawka. Nie rozumiem tej filozofi Maaskanta, mamy !!24!! letniego, ambitnego zawodnika, popelniajacego malo bledow, a stawiamy na zawodnika ktorego zachowanie w sezonie 10/11 momentami byly zenujace, ze wspomne mecz z Lechem w poprzedniej rundzie. 35 lat to jest, ten wiek kiedy nawet Moskal nie nadawal sie do Wisly i nic w tym haniebnego. Takie upieranie sie przy walorach przywodczych(bo chyba tylko o takich mowimy)Sobola, dla mniej odpornego psychicznie zawodnika niz Wilk byloby prawdopodobnie gleboko demoralizujace.Wilk na takiego nie wyglada ale kto wie co sobie naprawde mysli.
Na potwierdzenie tego co napisalem wyzej

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1060122)
A na Jirsaka trzeba postawić, żeby inni wiedzieli - pokażecie coś na boisku, macie szanse grać.

Chyba nie w kazdym przypadku ma to zastosowanie.

Reser 05.03.2011 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WIELKI_CZŁOWIEK (Post 1060129)
Tylko jedna rzecz mam do napisania: Sobol, lawka. Nie rozumiem tej filozofi Maaskanta, mamy !!24!! letniego, ambitnego zawodnika, popelniajacego malo bledow, a stawiamy na zawodnika ktorego zachowanie w sezonie 10/11 momentami byly zenujace, ze wspomne mecz z Lechem w poprzedniej rundzie. 35 lat to jest, ten wiek kiedy nawet Moskal nie nadawal sie do Wisly i nic w tym haniebnego. Takie upieranie sie przy walorach przywodczych(bo chyba tylko o takich mowimy)Sobola, dla mniej odpornego psychicznie zawodnika niz Wilk byloby prawdopodobnie gleboko demoralizujace.Wilk na takiego nie wyglada ale kto wie co sobie naprawde mysli.

Ja myślę, że Sobol do końca tej rundy będzie miał pierwsza jedenastkę. Od przyszłego sezonu będzie wzmacniał ławkę rezerwowych.

Jazon 05.03.2011 10:07

Ruch strzelil nam bramke po parudziesieciu minutach tak zwanego "pykania" ze strony Wisly, czyli zbyt spokojnego pozycyjnego rozgrywania pilki. Trzeba cos z tym zrobic, bo moze i taka gra momentami ladnie wyglada, jak uda sie zrobic kilka fajnych podan pod rzad bez straty pilki, ale zupelnie nic nam to nie daje. Koniec koncow zazwyczaj i tak potem sie cofamy do stoperow a nierzadko oddajemy pod presja pilke do bramkarza, ktory potem musi ja wykopac byle gdzie. Sek w tym, by grac szybciej, atak pozycyjny owszem, ale przy grze na 1 kontakt i przy DUZO wiekszej ruchliwosci graczy bez pilki, zeby mozna bylo im lepiej dograc i na koniec znalezc takiego pilkarza, ktory bedzie mogl przejsc do jakiejs kontry w poblize pola karnego przeciwnika. Zauwazcie, ze WSZYSTKIE bramki dla Wisly padly wlasnie w sytuacji, gdy ktos do kogos szybko zagral, potem ktos zachowal sie moze zbyt egoistycznie (przewaznie Malecki hehe, ale tez Melikson, Kirm, Jirsak tez probowal rajdow), ale dzieki temu znalazl sie w polu karnym i mozna bylo zamieszac. To co pisze to sa truizmy, ale warto o tym wspomniec. Gra w zachodnich ligach ktorymi sie podniecamy to gra SZYBKA i takiej musi probowac Wisla, to ona powoduje, ze mozna stworzyc jakies zagrozenie pod bramka druzyny przeciwnej. Tak wiec mam nadzieje, ze w grze Wisly bedzie coraz mniej czytelnego "pykania", tylko pozornie nastawionego na atak, a coraz wiecej gry z pazurem na wiekszej szybkosci.

Malecki w znakomitej formie, przede wszystkim mentalnej, widac, ze odejscie Brozkow spowodowalo, ze zlapal wiecej powietrza i teraz bez dwoch zdan moze kreowac siebie na lidera druzyny w ataku. Oby wiecej takich meczy jak dzisiaj, mniej takich jak z Podbeskidziem. Melikson niby mniej widoczny niz w Gdyni, ale zrobil to co mial zrobic, znow bardzo pozytywna ocena tego gracza. Bunoza fajnie w obronie, ale slabo z wyprowadzaniem pilki (te niepotrzebne wykopy), z kolei Jaliensowi lepiej idzie uczestnictwo w grze ofensywnej - po prostu wiecej widzi na boisku i lepiej operuje pilka. Siwakow poprawnie w obronie, gorzej z czyms konstruktywnym w ataku. W tym kontekscie swietna zmiana na Jirsaka i tu powiem tylko tak: brawo Tomasz!
Genkov sie stara, ale malo mial tych okazji, zeby cos zrobic. On by sie bardziej przydal w systemie Skorzy 4-4-2 na szpicy razem z Brozkiem (pamietacie te ciagle ustyskiwania Macieja ze potrzebuje wysokiego silnego napastnika).
Pareiko - jak przeszedl do Wisly to powiedzialem, ze z miejsca wygryzie Jovanica i wiedzialem, ze bedzie porzadnym bramkarzem, bardzo sie ciesze, ze sie nic nie pomylilem. W koncu mamy kogos porzadnego na bramce. Solidne umiejetnosci a i w glowie poukladane. Ma mentalnosc kapitana, wiec mozna powiedziec, ze na boisku zyskalismy kolejny autorytet.
Nie rozumiem tez krytyki Kirma. Jasne, czasem jego akcje sa bez sensu, ale gryzie trawe jak malo kto i jak malo komu jemu bardzo zalezy. A ze umiejetnosci ma wysokie jak na nasza lige, warto go trzymac w skladzie, bo z jego zagran czesto cos jednak wynika.
Ogolnie mecz oceniam na plus, mimo wielu jeszcze zaniedban w grze obronnej i ofensywnej. Ta druzyna dopiero sie zgrywa, wiec jestem optymista co do nastepnych meczow.



P.S. Przepraszam za brak polskich znakow.

Blaszczu16 05.03.2011 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 1060130)
Ja myślę, że Sobol do końca tej rundy będzie miał pierwsza jedenastkę. Od przyszłego sezonu będzie wzmacniał ławkę rezerwowych.

O ile Wisła przedłuży kontrakt z kapitanem, bo obecna umowa wygasa za kilka miesięcy.

witeq 05.03.2011 10:09

Genkov strzału na bramkę nie oddał bo brak mu techniki aby pozycję samemu sobie wypracować, to typowy napastnik na walkę, silny, zastawia się, ale sytuację musi mu stworzyć drużyna. A póki co w naszej "drużynie" przewagę mogą zrobić tylko Małecki i Melikson, a to trochę mało.

Kirm kolejny mecz ma tragiczny - same złe decyzje w ofensywie, kiedy powinien podać prowadzi piłkę, kiedy prowadzić podaje, żadnego pojedynku indywidualnego nie wygrał. Nie robi różnicy jak Małecki czy Maor.

Ogólnie wygląda wszystko trochę lepiej - mamy lepszych piłkarzy, więc jakość trochę się podniosła. Teraz trzeba w lecie znów sprowadzić PIŁKARZY w miejsce kopaczy. I postuluję nie sprowadzać już uznanych graczy ligowych ze statusem reprezentanta Polski z naszej ligi - przykład Łobodzińskiego czy Garguły powinien ktoś podsunąć Piechniczkowi do analizy.

A Bunoza zagrał katastrofalnie - wolny, dał się ogrywać Jankowskiemu, masakrycznie dużo strat przy wyprowadzaniu piłki.
My nie tracimy bramek w tej lidze nie dlatego że dobrze broni drużyna, ale dlatego że brak tu ofensywnych graczy na chociaż średnim poziomie. Jankowski zakręcił obrońcami podręcznikowo - to się okazało że ma lewą nogę do wsiadania do tramwaju i musiał zwalniać i strzelać z gorszej pozycji z prawej. W europie póki co wciąż nie mamy po co się pokazywać.

Karherop 05.03.2011 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez witeq (Post 1060134)
A Bunoza zagrał katastrofalnie - wolny, dał się ogrywać Jankowskiemu, masakrycznie dużo strat przy wyprowadzaniu piłki. .


zaraz zaraz , Jankowski według Tygodnika Piłka Nożna to odkrycie roku w polskiej piłce! W dodatku wg ich not to jeden z najlepszych napastników w ekstraklasie . Jak na takiego giganta naszej piłki Bunoza radził sobie nieźle :rotfl:

Kirm byl wczoraj mało widoczny , ale to za sprawą faktu że raz : Paljic go nie wspierał w atakach ( szczególnie w 1 połowie ) . a dwa że 80% akcji szło od strony Małeckiego . Piłkarze wiedzą kto jest w tej chwili w najlepszej formie w drużynie i intuicyjnie kierują do niego piłkę . Z Arką Kirm zagrał lepsze spotkanie , ale wtedy też rozegranie w środku pola wyglądało lepiej . Zmiany Chaveza na Bunozę i Wilka na Sobola odczytuję zdecydowanie in minus .

dj_ibutti 05.03.2011 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1060133)
O ile Wisła przedłuży kontrakt z kapitanem, bo obecna umowa wygasa za kilka miesięcy.

Chodzą plotki, że... Sobol nie przedłuży. Podobno dostał ofertę z Jagi. A zawsze chciał tam skończyć karierę.

Info z Białegostoku.

Baala 05.03.2011 10:32

Jestem w szoku, że niektórzy tu Bunoze wychwalają. W drugiej połowie przynajmniej ze trzy bramki z własnej głupoty mógł sprokurować. Raz bawił się piłką i prawie Ruch przejął. Później tak nie udolnie zastawiał kogoś że gdyby nie dalekie wyjście Pareiki to gracz Ruchu byłby sam na sam. Na koniec jeszcze gdyby trafił ciosem karate zawodnika Ruchu to by zszedł przedwcześnie z boiska. A to tylko błędy czysto techniczne i z drugiej połowy. W kryciu dawal się strasznie ogrywać. Jedynie w powietrzu dobrze sobie radzi. Wyprowadzanie piłki ma koszmarne.
Obrona Jaliens-Chavez obowiązkowo od następnego meczu.

Inna jeszcze sprawa to niech Maaskant nakaże by Małecki nie podchodził do wolnych z których należy uderzać na bramkę. Jeszcze nigdy nie widziałem by trafił z takiego wolnego w bramke. Tylko marnuje takie stałe fragmenty. Niech uderza Kirm albo Meliskon którzy są znacznie lepsi w tym elemencie.

grogoriogreg 05.03.2011 10:37

Jeżeli Bunoza grał katastrofalnie, to nie da się ocenić Jaliensa ;)
Tego, że koleś 30 razy wychodzi do przodu, do przeciwnika i w 90% jego interwencje są skuteczne i przerywając akcje Ruchu już nie widzicie; tego, że dzidy nasi środkowi obrońcy często (bo nie zawsze) posyłają wtedy, gdy nie ma ruchu w drużynie też nie dostrzegacie. W wczorajszym meczu hierarchia w obronie to Cikos > Bunoza > Jaliens > Paljić, któremu mecz w ogóle nie wyszedł w obronie.

W meczu z Arką mieliśmy trio Małecki + Melikson + Wilk
Teraz mamy Małecki + Melikson + Jirsak

Dodatkowo w każdym z tych meczów mieliśmy BRAMKARZA, z Podbeskidziem miał już kilka świetnych parad, wczoraj znowu coś dorzucił, faworyt do bramkarza ligi ;) Jak się na niego patrzy, wydaje się, że jest najspokojniejszą osobą na boisku.

Trzeba poprawić grę w obronie naszych obrońców i pomocników, w ataku mamy nieszablonowych zawodników, w defensywie często mamy chaos.

mic 05.03.2011 10:50

Dziwie sie ze nikt nie wspomnial o s....ysynskiej grze Stawarczyka. Takiego cepa i chama ja dawno nie widzialem. Kazde jego wejscie to minimum zolta karta, a mecz zakonczyl tylko z jedna. Wyjatkowy buc

Grantar 05.03.2011 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1060058)
Pareiko: ja na przekór wszystkim się jednak czepię. Widać po nim wiek. Gra oczywiście bardzo pewnie, widać doświadczenie, wyłapuje bardzo dobrze dośrodkowania, ma klej w rękach przy strzałach z dystansu, robi kawał solidnej bramkarskiej roboty. Ale, ale.

Po erze Pawełka, który nawet jak grał dobrze, tak jak w poprzedniej rundzie, pamięć o tym co potrafił czasem odwalić każda właściwie interwencja powodowała szybsze bicie serca, Pareiko daje na pewno wytchnienie i duży spokój. Ale, wydaje mi się, cudów i jakichś niesamowitych parad (które jednak pomiędzy tymi błędami się Mariuszowi zdarzały) się po Pareice nie spodziewajmy. Co ma wpaść to po prostu wpadnie, nie ta gibkość już, to widać gołym okiem.To będzie bardzo solidny, ale przeciętny bramkarz i nic ponad to.. ;p

Ech, z Pawłem z przodu mielibyśmy, uważam, MP w kieszeni, no ale to takie głupie gadanie. Może Genkow zaskoczy, miejmy nadzieję. Na zmiany dałbym szanse jeszcze Riosowi, Maciek już nam na pewno niestety nie pomoże.

Nie zgadzam się z twoją oceną Pareiki .... on jest naprawdę lepszy od Pawełka (nawet porównując do rundy jesiennej gdy Pawełek bronił bez zarzutu a nawet jeden mecz nam wygrał)

Tak mi się wydaje że Meliksona z Parejką by nie było gdyby nie spieniężono Brożków ... takie realia ....

Tak naprawdę to przydałby się nam Grosicki ..... jak go Turcy zaczną flekować (taka tam mentalność albo kochają albo nienawidzą) warto byłoby się zakręcić .....
Oczywiście nie w aktualnym systemie 1-4-5-1 ...

wajefel 05.03.2011 10:56

Mnie niepokoi gra Kju. Myślałem że to będzie chłop nie do przejścia, a tu wystarczy trochę szybszy napastnik i Jaliens zostaje z tyłu.

Arturo Qr2nów 05.03.2011 10:57

Bunoza? Kompletnie nie trzyma linii spalonego, daje się łatwo ogrywać, każda próba wyprowadzenie przezeń piłki jest "dzidą na aferę", gość w każdym meczu musi się machnąć albo skiksować - skończy się to kiedyś jakąś czerwienią, karnym, albo swojakiem. Owszem, miewa dobre zagrania i rokuje na przyszłość, jednak żeby go dziś bronić, trzeba być więcej niż wyrozumiałym.

atomek21 05.03.2011 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1060151)
Dziwie sie ze nikt nie wspomnial o s....ysynskiej grze Stawarczyka. Takiego cepa i chama ja dawno nie widzialem. Kazde jego wejscie to minimum zolta karta, a mecz zakonczyl tylko z jedna. Wyjatkowy buc

Też się dziwię. Już w trakcie meczu pisałem:

Cytat:

Stawarczyk chóju wypierdalaj z takimi wślizgami jak ten na Genkowie! To mogła być groźna kontuzja! Faul bez piłki na czerwo!
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=183

pawlos33 05.03.2011 10:58

aż strach pomyśleć co by się działo na forum, gdyby Wisła nie wygrała.

tofik 05.03.2011 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez witeq (Post 1060134)
Genkov strzału na bramkę nie oddał bo brak mu techniki aby pozycję samemu sobie wypracować, to typowy napastnik na walkę, silny, zastawia się, ale sytuację musi mu stworzyć drużyna. A póki co w naszej "drużynie" przewagę mogą zrobić tylko Małecki i Melikson, a to trochę mało.

Kirm kolejny mecz ma tragiczny - same złe decyzje w ofensywie, kiedy powinien podać prowadzi piłkę, kiedy prowadzić podaje, żadnego pojedynku indywidualnego nie wygrał. Nie robi różnicy jak Małecki czy Maor.

Ogólnie wygląda wszystko trochę lepiej - mamy lepszych piłkarzy, więc jakość trochę się podniosła. Teraz trzeba w lecie znów sprowadzić PIŁKARZY w miejsce kopaczy. I postuluję nie sprowadzać już uznanych graczy ligowych ze statusem reprezentanta Polski z naszej ligi - przykład Łobodzińskiego czy Garguły powinien ktoś podsunąć Piechniczkowi do analizy.

A Bunoza zagrał katastrofalnie - wolny, dał się ogrywać Jankowskiemu, masakrycznie dużo strat przy wyprowadzaniu piłki.
My nie tracimy bramek w tej lidze nie dlatego że dobrze broni drużyna, ale dlatego że brak tu ofensywnych graczy na chociaż średnim poziomie. Jankowski zakręcił obrońcami podręcznikowo - to się okazało że ma lewą nogę do wsiadania do tramwaju i musiał zwalniać i strzelać z gorszej pozycji z prawej. W europie póki co wciąż nie mamy po co się pokazywać.

Muszę się z tym zgodzić w 100%. W euro pucharach by nas zgwałcili z takim graniem.

Gwiaździsty 05.03.2011 11:06

Po jego pierwszym wejściu w noge Genkova spokojnie mógłby zarobic nawet czerwona kartkę. Po porannym obejrzeniu meczu, w powtórkach wygladało to wyjatkowo paskudnie. Mógł mu złamac noge. Jak oglada się z trybun to takie faule z racji odległości uchodzą widowni. Potem było jeszcze kilka takich wejśc na noge Genkova. Całe szczęście, ze chłop dotrwał do zmiany. Bułgar kręcił z dezaprobata głową, ze sędzia dopuszcza do takich fauli. Kuriosum w pierwszym przypadku nawet nie było odgwizdanego faulu.

Belzebub 05.03.2011 11:09

Dziwne, że grał tak ostro bo Stawar to nasz wychowanek i kiedys(nadal?) chyba nawet "kibic" Wisełki..

timmdorf 05.03.2011 11:13

Bramki z meczu http://www.waszapilka.pl/youtube,8964,0

mic 05.03.2011 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 1060160)
Dziwne, że grał tak ostro bo Stawar to nasz wychowanek i kiedys(nadal?) chyba nawet "kibic" Wisełki..

Nie wiem jak w innych meczach, ale z Wisla zawsze gra jak buc, nawet w ktorym wylecial za jakas kose

bloodraven 05.03.2011 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1060117)
bla bla bla

Mając w pamięci to, jak drewnianym napastnikiem był Mielcarski (taki Rasiak, tylko trochę niższy, z gorszą techniką), to jego komentarze na temat jakiegokolwiek napastnika można sobie darować.
Genkov to twardziel- przyjdzie zgranie z pomocnikami, będzie wiedział czego można się od nich spodziewać to padną bramki. Na razie tak jak wspominali koledzy wyżej, wykonuje dobrą pracę z przodu i absorbuje przy akcjach ofensywnych przynajmniej dwóch obrońców (tak jak przy golu Kirma).

RecordAble 05.03.2011 11:20

Drugi mecz i drugi raz dają do sędziowania jakiegoś buca. Pamiętam tego sędziego z meczu Wisła - Korona co było 2:2. Też nie czuł w ogóle meczu. Wisła gra bardziej technicznie, pomysłowo. A Arka czy Ruch to w większości drwale, bez mózgu. Dziwię się, że sędziowie nie temperują ostrzej takich zagrań jak Stawarczyka.

Co do meczu to wiele akcji wytrenowanych, fajne wejścia bokami, środek też nieźle funkcjonował. Pareiko bardzo pewny punkt naszej drużyny. W końcu nie musimy budować drużyny od bramki. Maaskant powinien dużo uwagi poświęcić podczas treningów na organizację gry w obronie, bo było bardzo dużo nieporozumień.
Gra w przodzie wygląda dobrze. Myślę, że jest to takie 40% z tego co może Wisła wyciągnąć. Liczę, że na Jagę będziemy już w 70% gotowi, a na Amikę i Legię w 100%.

WCracow 05.03.2011 11:24

Bunoza, Kirm, Jalliens -> fatalnie
Genkov, Sobolewski ->slabo
Pozostali pozytywnie, jednak szału nie ma, wyroznic moge tylko Melliksona i Pareiko.

Malecki to powinien dostac taka zjebke po meczu, żeby mu sie w koncu odechcialo jechac na kazdego "ku*wami" i machac rekami za kazde zle podanie do niego. Gwiazdorek chyba zapomnial, że jest zwyklym kopaczem w przecietnej lidze polskiej. Zapmytam się jego slyynym tekstem " KIM TY KU*WA JESTEŚ?" Nie osiagnales w pilce NIC! wiec przestan jebac na wszystkich!

W obronie gramy katastrofalnie i gdybysmy grali z jakims lepszym przeciwnikiem to do przerwy przegrywalibysmy 0:4, bo sam Pareiko nie wybroni nam wszystkiego. Do tego gramy praktycznie bez napastnika, bo wyglada to jak system 1-4-6-0. Wynik cieszy jednak nic poza tym.

mic 05.03.2011 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WCracow (Post 1060170)
Bunoza, Kirm, Jalliens -> fatalnie
Genkov, Sobolewski ->slabo
Pozostali pozytywnie, jednak szału nie ma, wyroznic moge tylko Melliksona i Pareiko.

Malecki to powinien dostac taka zjebke po meczu, żeby mu sie w koncu odechcialo jechac na kazdego "ku*wami" i machac rekami za kazde zle podanie do niego. Gwiazdorek chyba zapomnial, że jest zwyklym kopaczem w przecietnej lidze polskiej. Zapmytam się jego slyynym tekstem " KIM TY KU*WA JESTEŚ?" Nie osiagnales w pilce NIC! wiec przestan jebac na wszystkich!

W obronie gramy katastrofalnie i gdybysmy grali z jakims lepszym przeciwnikiem to do przerwy przegrywalibysmy 0:4.

Lecz sie napinaczu. "Kim Ty....?"


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl