![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Co nie zmienia faktu, że Ochalik powinien pojechać do Warszawy i powiedzieć C+, że "pałka się przegła". |
Ważne 3 punkty!
Mecz słaby w ofensywie, ale obrona zagrała kolejny mecz na 0 z tyłu. To cieszy. Moje oceny 1-10 Pawełek - 7 - to co miał obronić, obronił. Zagłębie za bardzo nie zagrażało. Dobry mecz. kolejny zresztą:) Chavez - 7 - nasz najlepszy obrońca. Ładnie czyścił. Bunoza - 6 - przyzwoicie, ale już mniej pewnie niż Chavez Cikos - 5 - solidnie i nic więcej Paljić - 5 - podobnie co Cikos Sobolewski - 7 - najlepszy w drugiej linii Jirsak 3 - bez błysku, bez kluczowych zagrań Małecki 3 - zbyt samolubnie. W jednym meczu jak z Legią bohaterem, w tym meczu słabiutko. Żywiołowy, ale bezproduktywny. Myślę że lepiej by było aby wchodził na 30 minut w meczu kiedy przeciwnik jest pod męczony, dawałoby to więcej.Chyba że zacznie widzieć koegów Garguła 4 - jak na niego słabo Kirm 8 - najlepszy na boisku i ważna bramka. Brożek 5 - dobrze, zgrywał piłki, walczył, ale kilak nielicznych sytuacji popsuł (poślizgnął się itd) Żurawski 6 - szarpnął - i szczęśliwie dośrodkował..... Wilk 5 - biegał i walczył Boukhari 3 - żadnej różnicy w grze jego, Jirsaka czy Garguły Jeszcze raz napisze - ważne 3 punkty BTW Śmieszą mnie "oszołomy" (z całym szacunkiem) którzy piszą po słabym meczu Małego, sprzedać, wypożyczyć, po czym przychodzi mecz z Legią.... i cisza przez tydzień:D Koledzy - zrozumcie - że my nie mamy za dużo dobrych piłkarzy, a tym bardzie takich którzy są w stanie zagrać 3 mecze pod rząd na równym poziomie. Raz boharem jest Brożek, raz Kirm, raz Małecki raz Pawełek itd Dobrze by było żeby piłkarze tacy jak Garguła od czasu do czasu walczyli o miano piłkarza meczu. W tym może być nasza siła, a nie w gwiazdach których nie mamy... A jak Małecki strzeli 2 bramki na Polonii - to znowu zamilkną "oszołmy" z wypisaną na twarzy nienawiścią do Małeckiego... potem Mały zagra słaby mecz z Arką.... i znowu się zacznie sprzedać Małego.... :D To samo można napisać o Brożku czy Kirmie.... Wyluzujcie i nikogo nie sprzedajcie! Ważne 3 punkty:D |
Cytat:
Myślisz, że komisja ligi nas wtedy przeprosi i obieca, że już więcej tak robić nie będzie? |
Mały zagrał dzisiaj słabo, to nie ulega wątpliwości. Wdawał się w głupie dryblingi, ogólnie był bezproduktywny. I tyle, nie trzeba dorabiać tu dzisiaj wielkiej ideologii, antymałeckizmu itd. Miejmy nadzieję, że za tydzień zagra o niebo lepiej i będziemy się cieszyć.
IMHO Brożek był najsłabszy na boisku. Kompletnie zagubiony, nie pokazywał się, był ospały. Nie ma co dywagować, kto był u nas man of the match. Kirm za gola i tyle. Tylko, że jakby stał tam Boukhari, to Kira byście zjechali za dośrodkowania. Formacja ofensywna zagrała b.słabo (biorąc po uwagę kreatywność) i to MY wepchnęliśmy tę piłkę do bramki. |
A ja wam mówię że wczoraj pochlali i chciałbym żeby Wisła nigdy więcej nie grała w niedziele :-P
|
A przypomne Ci nagonke na Wisle jak warszawska frajernia zrobiła rejwach na cała Polske, ze skład sedziowski ustawia gosc z Telefoniki. Efekt byl taki, ze przestano nam gwizdac cokolwiek. NAwet w wyjatkowo przerzystych sytuacjach.
Wisla wtedy nie reagowala oprocz jakiegos bzdurnego komunikatu. O swoje trzeba niestety walczyc. Chaveza zawieszaja, a pilkarskie s....ysyny jak Vrdoljak, Komorowski czy Borysiuk ganiaja po boiskach i sa zaglaskiwani w niezwykle obiektywnej telewizji. |
Wolfy widziałeś dziś Bunozę :> ?
Generalnie Zagłębie wielkie nic, cofnięci gorzej niż Śląsk, a z takimi drużynami zawsze Wiśle się grało ciężko, naprawdę trudno jest skonstruować jakąkolwiek akcje w sytuacji kiedy nie masz na nic właściwie miejsca, bo drużyna broni się w 11. Ja nie będę się na naszych graczach - Brożku, Małeckim, Sobolu wyżywał. Owszem, zagrali słabszy mecz, ale złożyło się na to wiele czynników - pora meczu(dziwnie się czułem jak o 12.30 wychodziłem na mecz), ultradefensywne nastawienie Zagłębia, gorszy dzień itd. Wygrali, są trzy punkty jesteśmy wiceliderem i jedziemy dalej. Następne Dyskopolo do zjedzenia. Zajebiście dziś zagrała obrona, szczególnie środek. Będą z nich ludzie. A jeżeli debile z C+ chcą zawieszać Chaveza, niech jebną się mocno głową w ścianę. Niektórym nienawiść do Wisły świat przesłania. Ci panowie nawet nie próbują udawać smutku po bramkach Wisły. Tak było z Legią, tak jest i teraz jak patrze na ekstraklasa.tv. E: Dobry ten obrońca Zagłębia z kucykiem - Sergio Mauricio Reina Piedrahita, tak się podobno nazywa. |
Cytat:
|
Wystawiac Boukhariego i niech mowi po arabsku.
|
Zagranie Chaveza wyglądało niestety na celowe... Ale mam nadzieję, że ktoś wklei skróta z tego zajścia i udowodni że jestem w błędzie.
Wygląda to na jakiś pojebany nawyk wyniesiony może z poprzedniej ligi, z którym - sądząc po reakcji - walczy ale jeszcze ten odruch pozostaje silniejszy. |
Cytat:
|
wrocilem wlasnie, slaby mecz, ale mozna sie bylo spodziewac, ze bedzie ciezko, bo Zaglebie bedzie murowac... Swietny wystep Chaveza i Bunonzy:) niezla para stoperow moze z nich byc:) i co wazne, ani Gordan, ani Sobol nie zlapali kartek czyli graja z Polonia. Atmosfera swietna, widac duzo piknikow na G szczegolnie po bokach, a F dopingowalo dzisiaj b.b.dobrze:)
|
Nie jest tak ze mam cos do Małego, ale jak widze ze chłopak sie przez pierwsza połowe odnalesc nie umie,nie wychodza jego rajdy którymi zawsze nas cieszyl,nawet zwykłe odegranie piłki nie jest takie proste to po co go trzymac na murawei i meczyc jego samego i nas kibiców? sam sei zastanawialem kogo wpuscic za niego w przerwie i mi pomysłow brakło:( bo chyb nie Łobo...;) Mały mam nadzieje ze w nastepnym meczu znow bedzie dobrze:) a i kto go chcial sprzedac. nie wpisuje sie za czesto ale czasem mnie najdzie wejsc na forum;) Jazda Jazda Jazda Biała Gwazda!!!!
|
Mecz był momentami beznadziejny ale ważne jest to, że mamy 3 punkty i już jesteśmy na 2 miejscu w tabeli. Ogólnie to zauważyłem, że mamy ogromne problemy, z drużynami, które grają bardzo defensywnie. Spotkania z Jagiellonią, Lechią i Legią były najlepsze w naszym wykonaniu, bo tam przeciwnicy grali otwarty i ofensywny futbol. Natomiast grając ze słabszymi często nie potrafimy wbić tej jednej bramki i długo się męczymy. Warto byłoby popracować na atakiem pozycyjnym, bo cienko to wygląda pod tym względem.
|
Cytat:
Do dzisiaj pamiętam jak po karnych dla Wisły cała LEGIA PŁAKAŁA I JĘCZAŁA WE WSZYSTKICH MEDIACH, że im karnych sie nie gwizdze, i w dupie mieli maly fakt, ze do karnego potrzeba jeszcze faulu rywala. Walczyć o swoje w mediach i tyle. Piłkarze tak samo, przeciez udzielają wywiadów przed kamerami szacownego C+ |
Dlaczego większość ocenia dzisiejsza grę Bunozy gorzej niż Chaveza?
Przecież Bunoza nie miał dzisiaj żadnej złej interwencji. Może raz, gdy dał się wyprzedzić i umożliwił dośrodkowanie z rogu boiska w pierwszej połowie. Poza tym grał jak profesor. Wszystkie główki wygrane, czysto przerywane ataki. No i szybciej wyprowadzał piłkę z defensywy niż Chavez, któremu czasem zaplątała się ona pod nogami. Co ciekawe - Bunoza z Chavezem zagrali dopiero czwarty raz razem. Wszystkie te mecze Wisłą wygrała :]. |
Cytat:
Dopóki Ci ludzie będą występowali w telewizji w roli "ekspertów", to można co najwyżej ograniczyć się do jak najczęstszego podważania ich kompetencji. Niemniej nie sądze, żeby to coś dało, bo w dalszym ciągu w naszym kraju występuje tak trafnie opisany przez weszło syndrom- skoro występuje w TV to musi być bardzo dobry w tym co robi. |
czy kiedys sie doczekam ze druzyna bedzie walczyc na 100% przez caly mecz? ze bedzie im sie chcialo biegac?Nie oczekuje ze beda wygrywac po 5-0 w kazdym meczu, ale na liitosc Boska jak place za bilet to chce widziec zaangazowanie przez caly mecz i z kazdym przeciwnikiem, a nie tylko z legia.
|
Cytat:
Różnica jest taka, ze Chavez czysci w obronie najtrudniejsze piłki, w wydawałoby się beznadziejnych sytuacjach dostawi noge gdzie trzeba i jest spokoj, o Bunozie tego powiedziec nie moge. |
Zaglebie postawilo autobus i wrocily stare problemy z rozgrywanie ataku pozycyjnego.
Brawa za walke do konca - to pewnie nasze ostatnie zwyciestwo w tej rundzie. Znowu niezrozumiala zmiana czyli wejscie Zurawskiego, ktora obronila sie tylko dlatego, ze Zuraw bral udzial w bramkowej akcji. Czy ktos jeszcze pamieta takie pilkarza jak Rios ? Sprzedanie abonentow na Legia wlacznie z meczem z Zaglebiem to byl marketingowy majstersztyk - dzięki temu mielismy dzisiaj super frekwencje i najlepszy chyba doping w rundzie. |
No to przecież walczyli do końca. Gdyby tego nie było, skończyłoby się na nudnym 0:0 a tak przynajmniej odrobina radości na strudzone serca.
|
Przede wszystkim Chaveza nie zawieszą, bo nawet w Komisji Ligi mają jakieś hamulce. Przecież to była zupełnie przypadkowa sytuacja.
|
Cytat:
|
z tym Chavezem to słuchać nie mogłem
tym bardziej, że w innym momencie meczu sami stwierdzili że z dwóch innych kamer sytuacje inaczej wyglądają |
Co innego dwukrotnie nie karać, a co innego karać drugi raz na podstawie sugestii dziennikarzy pewnej stacji.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja piszę o dzisiejszym meczu, w którym Bunoza zagrał lepiej niż Chavez, a nie o ocenie zawodnika na podstawie wcześniejszych występów. Też uważam Chaveza (póki co) za lepszego obrońcę, ale dzisiaj to Bunoza robił lepsze wrażenie. Oczywiście jeśli Gordan zagra w parze z Kowalskim to znowu będzie dramat, bo na razie świetnie się kończą tylko mecze, w których partnerem Bunozy jest Chavez. |
Cytat:
Do C+ pasowałoby wysłać list ostrzegający, że kibice Wisły w ramach protestu za nierówne traktowanie na antenie ligowych zespołów i ustawiczne donoszenie na piłkarzy naszego klubu do KL, będące wywieraniem presji, gotowi są masowo rezygnować z abonamentów. Fajnie byłoby też wytoczyć Komisji Ligi jakiś cywilny proces za łamanie zasad równego traktowania. Niestety, to oczywiście u nas s.f. |
Cytat:
k... odskoczyć powinien robiąc salto w tył, lądując telemarkiem albo sytuacja w której piłka odbiła się od sędziego i zamiast akcji Wisły zrobiła się akcja Zagłębia i wywalczony z tego korner nic o tym że gra powinna zostać przerwana... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl