Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków-Zagłębie Lubin godz. 14.45,21.XI (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7724)

Filippo 21.11.2010 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1015176)
To są jaja. Władzie klubu powinny zareagować, bo w (C)anal+ obserwujemy permanentny atak na piłkarzy Wisły. Niemal co kolejkę sugerują komisji ligi, by zawieszać naszych graczy. W tym samym czasie Komorowski robi to samo, albo i jeszcze więcej i nic mu się nie dzieje.

Petrescu nam trzeba, nie bał się wprost powiedzieć co sądzi o polskich sędziach nim na dobre rozpetała się afera z korupcją. Teraz w klubie mamy potulnych misiaczków, którzy prędzej zejdą z tego swiata niz powiedzą coś politycznie niepoprawnego...

murray 21.11.2010 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1015176)
To są jaja. Władzie klubu powinny zareagować, bo w (C)anal+ obserwujemy permanentny atak na piłkarzy Wisły. Niemal co kolejkę sugerują komisji ligi, by zawieszać naszych graczy. W tym samym czasie Komorowski robi to samo, albo i jeszcze więcej i nic mu się nie dzieje.

Maaskant będzie miał okazję wypowiedzieć się na ten temat w L+ i Cafe Futbol. Chociaż on pewnie nie kuma pewnych zależności w polskiej piłce. Petrescu miał to do siebie, że wychowywał się w podobnych warunkach i łatwiej było się mu zaadaptować.
Co nie zmienia faktu, że Ochalik powinien pojechać do Warszawy i powiedzieć C+, że "pałka się przegła".

Ogryzek 21.11.2010 20:36

Ważne 3 punkty!

Mecz słaby w ofensywie, ale obrona zagrała kolejny mecz na 0 z tyłu. To cieszy.

Moje oceny 1-10
Pawełek - 7 - to co miał obronić, obronił. Zagłębie za bardzo nie zagrażało. Dobry mecz. kolejny zresztą:)
Chavez - 7 - nasz najlepszy obrońca. Ładnie czyścił.
Bunoza - 6 - przyzwoicie, ale już mniej pewnie niż Chavez
Cikos - 5 - solidnie i nic więcej
Paljić - 5 - podobnie co Cikos
Sobolewski - 7 - najlepszy w drugiej linii
Jirsak 3 - bez błysku, bez kluczowych zagrań
Małecki 3 - zbyt samolubnie. W jednym meczu jak z Legią bohaterem, w tym meczu słabiutko. Żywiołowy, ale bezproduktywny. Myślę że lepiej by było aby wchodził na 30 minut w meczu kiedy przeciwnik jest pod męczony, dawałoby to więcej.Chyba że zacznie widzieć koegów
Garguła 4 - jak na niego słabo
Kirm 8 - najlepszy na boisku i ważna bramka.
Brożek 5 - dobrze, zgrywał piłki, walczył, ale kilak nielicznych sytuacji popsuł (poślizgnął się itd)

Żurawski 6 - szarpnął - i szczęśliwie dośrodkował.....
Wilk 5 - biegał i walczył
Boukhari 3 - żadnej różnicy w grze jego, Jirsaka czy Garguły

Jeszcze raz napisze - ważne 3 punkty

BTW
Śmieszą mnie "oszołomy" (z całym szacunkiem) którzy piszą po słabym meczu Małego, sprzedać, wypożyczyć, po czym przychodzi mecz z Legią.... i cisza przez tydzień:D

Koledzy - zrozumcie - że my nie mamy za dużo dobrych piłkarzy, a tym bardzie takich którzy są w stanie zagrać 3 mecze pod rząd na równym poziomie. Raz boharem jest Brożek, raz Kirm, raz Małecki raz Pawełek itd Dobrze by było żeby piłkarze tacy jak Garguła od czasu do czasu walczyli o miano piłkarza meczu. W tym może być nasza siła, a nie w gwiazdach których nie mamy...

A jak Małecki strzeli 2 bramki na Polonii - to znowu zamilkną "oszołmy" z wypisaną na twarzy nienawiścią do Małeckiego... potem Mały zagra słaby mecz z Arką.... i znowu się zacznie sprzedać Małego.... :D
To samo można napisać o Brożku czy Kirmie....

Wyluzujcie i nikogo nie sprzedajcie!
Ważne 3 punkty:D

snyrting 21.11.2010 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo (Post 1015179)
Petrescu nam trzeba, nie bał się wprost powiedzieć co sądzi o polskich sędziach nim na dobre rozpetała się afera z korupcją. Teraz w klubie mamy potulnych misiaczków, którzy prędzej zejdą z tego swiata niz powiedzą coś politycznie niepoprawnego...

A co nam przyjdzie z tego, że władze klubu wypowiedzą się stanowczo?

Myślisz, że komisja ligi nas wtedy przeprosi i obieca, że już więcej tak robić nie będzie?

murray 21.11.2010 20:41

Mały zagrał dzisiaj słabo, to nie ulega wątpliwości. Wdawał się w głupie dryblingi, ogólnie był bezproduktywny. I tyle, nie trzeba dorabiać tu dzisiaj wielkiej ideologii, antymałeckizmu itd. Miejmy nadzieję, że za tydzień zagra o niebo lepiej i będziemy się cieszyć.
IMHO Brożek był najsłabszy na boisku. Kompletnie zagubiony, nie pokazywał się, był ospały.
Nie ma co dywagować, kto był u nas man of the match. Kirm za gola i tyle. Tylko, że jakby stał tam Boukhari, to Kira byście zjechali za dośrodkowania. Formacja ofensywna zagrała b.słabo (biorąc po uwagę kreatywność) i to MY wepchnęliśmy tę piłkę do bramki.

Mixu 21.11.2010 20:41

A ja wam mówię że wczoraj pochlali i chciałbym żeby Wisła nigdy więcej nie grała w niedziele :-P

7 kotów 21.11.2010 20:45

A przypomne Ci nagonke na Wisle jak warszawska frajernia zrobiła rejwach na cała Polske, ze skład sedziowski ustawia gosc z Telefoniki. Efekt byl taki, ze przestano nam gwizdac cokolwiek. NAwet w wyjatkowo przerzystych sytuacjach.
Wisla wtedy nie reagowala oprocz jakiegos bzdurnego komunikatu.

O swoje trzeba niestety walczyc.
Chaveza zawieszaja, a pilkarskie s....ysyny jak Vrdoljak, Komorowski czy Borysiuk ganiaja po boiskach i sa zaglaskiwani w niezwykle obiektywnej telewizji.

fialo 21.11.2010 20:46

Wolfy widziałeś dziś Bunozę :> ?

Generalnie Zagłębie wielkie nic, cofnięci gorzej niż Śląsk, a z takimi drużynami zawsze Wiśle się grało ciężko, naprawdę trudno jest skonstruować jakąkolwiek akcje w sytuacji kiedy nie masz na nic właściwie miejsca, bo drużyna broni się w 11. Ja nie będę się na naszych graczach - Brożku, Małeckim, Sobolu wyżywał. Owszem, zagrali słabszy mecz, ale złożyło się na to wiele czynników - pora meczu(dziwnie się czułem jak o 12.30 wychodziłem na mecz), ultradefensywne nastawienie Zagłębia, gorszy dzień itd. Wygrali, są trzy punkty jesteśmy wiceliderem i jedziemy dalej. Następne Dyskopolo do zjedzenia.

Zajebiście dziś zagrała obrona, szczególnie środek. Będą z nich ludzie. A jeżeli debile z C+ chcą zawieszać Chaveza, niech jebną się mocno głową w ścianę. Niektórym nienawiść do Wisły świat przesłania. Ci panowie nawet nie próbują udawać smutku po bramkach Wisły. Tak było z Legią, tak jest i teraz jak patrze na ekstraklasa.tv.

E: Dobry ten obrońca Zagłębia z kucykiem - Sergio Mauricio Reina Piedrahita, tak się podobno nazywa.

flamengista 21.11.2010 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1015196)
A co nam przyjdzie z tego, że władze klubu wypowiedzą się stanowczo?

Myślisz, że komisja ligi nas wtedy przeprosi i obieca, że już więcej tak robić nie będzie?

To proste. Dopóki (C)anal + nie ochłonie i nie zacznie obiektywnie komentować meczy Wisły - udzielać wywiadów jedynie dziennikarzom TVP, Polsatu, TVN. Ale ignorować stację, która szuka na nas haków. Lub - w celu uniknięcia kary - ograniczać wypowiedzi do niezbędnego minimum. Wystawiać do wszystkich wypowiedzi Radka Sobolewskiego:-D

7 kotów 21.11.2010 20:49

Wystawiac Boukhariego i niech mowi po arabsku.

ślimak 21.11.2010 20:50

Zagranie Chaveza wyglądało niestety na celowe... Ale mam nadzieję, że ktoś wklei skróta z tego zajścia i udowodni że jestem w błędzie.
Wygląda to na jakiś pojebany nawyk wyniesiony może z poprzedniej ligi, z którym - sądząc po reakcji - walczy ale jeszcze ten odruch pozostaje silniejszy.

grzybek69 21.11.2010 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1015209)

.... Ja nie będę się na naszych graczach - Brożku, Małeckim, Sobolu wyżywał. Owszem, zagrali słabszy mecz, ale złożyło się na to wiele czynników - pora meczu(dziwnie się czułem jak o 12.30 wychodziłem na mecz),....

a jak od przyszłego sezonu przyjdzie im grać w poniedziałek to też będzie jakieś wytłumaczenie ??

Zienczuk8 21.11.2010 20:55

wrocilem wlasnie, slaby mecz, ale mozna sie bylo spodziewac, ze bedzie ciezko, bo Zaglebie bedzie murowac... Swietny wystep Chaveza i Bunonzy:) niezla para stoperow moze z nich byc:) i co wazne, ani Gordan, ani Sobol nie zlapali kartek czyli graja z Polonia. Atmosfera swietna, widac duzo piknikow na G szczegolnie po bokach, a F dopingowalo dzisiaj b.b.dobrze:)

jelonek156 21.11.2010 20:55

Nie jest tak ze mam cos do Małego, ale jak widze ze chłopak sie przez pierwsza połowe odnalesc nie umie,nie wychodza jego rajdy którymi zawsze nas cieszyl,nawet zwykłe odegranie piłki nie jest takie proste to po co go trzymac na murawei i meczyc jego samego i nas kibiców? sam sei zastanawialem kogo wpuscic za niego w przerwie i mi pomysłow brakło:( bo chyb nie Łobo...;) Mały mam nadzieje ze w nastepnym meczu znow bedzie dobrze:) a i kto go chcial sprzedac. nie wpisuje sie za czesto ale czasem mnie najdzie wejsc na forum;) Jazda Jazda Jazda Biała Gwazda!!!!

Jagul 21.11.2010 20:57

Mecz był momentami beznadziejny ale ważne jest to, że mamy 3 punkty i już jesteśmy na 2 miejscu w tabeli. Ogólnie to zauważyłem, że mamy ogromne problemy, z drużynami, które grają bardzo defensywnie. Spotkania z Jagiellonią, Lechią i Legią były najlepsze w naszym wykonaniu, bo tam przeciwnicy grali otwarty i ofensywny futbol. Natomiast grając ze słabszymi często nie potrafimy wbić tej jednej bramki i długo się męczymy. Warto byłoby popracować na atakiem pozycyjnym, bo cienko to wygląda pod tym względem.

Filippo 21.11.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1015196)
A co nam przyjdzie z tego, że władze klubu wypowiedzą się stanowczo?

Myślisz, że komisja ligi nas wtedy przeprosi i obieca, że już więcej tak robić nie będzie?

To mi da, że przynajmniej lepiej się poczuje gdy klub powie "STOP Z NAGONKĄ", a nie potulnie pogodzi się ze wszystkim co wawka wymyśli. Pytam kiedy komisja kogos zawiesza? Zawiesza jak C+ narobi smrodu, a robi smrodu kiedy chce i komu chce, nie kierujac sie zadnym obiektywizmem. Jedne faule beda powtarzane po 10 razy inne przepadną w zmowie milczenia.

Do dzisiaj pamiętam jak po karnych dla Wisły cała LEGIA PŁAKAŁA I JĘCZAŁA WE WSZYSTKICH MEDIACH, że im karnych sie nie gwizdze, i w dupie mieli maly fakt, ze do karnego potrzeba jeszcze faulu rywala.

Walczyć o swoje w mediach i tyle. Piłkarze tak samo, przeciez udzielają wywiadów przed kamerami szacownego C+

it 21.11.2010 20:59

Dlaczego większość ocenia dzisiejsza grę Bunozy gorzej niż Chaveza?
Przecież Bunoza nie miał dzisiaj żadnej złej interwencji. Może raz, gdy dał się wyprzedzić i umożliwił dośrodkowanie z rogu boiska w pierwszej połowie. Poza tym grał jak profesor. Wszystkie główki wygrane, czysto przerywane ataki.
No i szybciej wyprowadzał piłkę z defensywy niż Chavez, któremu czasem zaplątała się ona pod nogami.

Co ciekawe - Bunoza z Chavezem zagrali dopiero czwarty raz razem. Wszystkie te mecze Wisłą wygrała :].

snyrting 21.11.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1015212)
To proste. Dopóki (C)anal + nie ochłonie i nie zacznie obiektywnie komentować meczy Wisły - udzielać wywiadów jedynie dziennikarzom TVP, Polsatu, TVN. Ale ignorować stację, która szuka na nas haków. Lub - w celu uniknięcia kary - ograniczać wypowiedzi do niezbędnego minimum. Wystawiać do wszystkich wypowiedzi Radka Sobolewskiego:-D

Nie wiem jak dokładnie wygląda umowa między C+ a Ekstraklasa S.A., ale myśle, że skoro Canal+ finansuje w znaczym zakresie całą ligę, to nie możemy im tak po prostu odmówić, bądz ograniczyć do minimum wypowiedzi.

Dopóki Ci ludzie będą występowali w telewizji w roli "ekspertów", to można co najwyżej ograniczyć się do jak najczęstszego podważania ich kompetencji. Niemniej nie sądze, żeby to coś dało, bo w dalszym ciągu w naszym kraju występuje tak trafnie opisany przez weszło syndrom- skoro występuje w TV to musi być bardzo dobry w tym co robi.

coni 21.11.2010 21:02

czy kiedys sie doczekam ze druzyna bedzie walczyc na 100% przez caly mecz? ze bedzie im sie chcialo biegac?Nie oczekuje ze beda wygrywac po 5-0 w kazdym meczu, ale na liitosc Boska jak place za bilet to chce widziec zaangazowanie przez caly mecz i z kazdym przeciwnikiem, a nie tylko z legia.

Filippo 21.11.2010 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez it (Post 1015230)
Dlaczego większość ocenia dzisiejsza grę Bunozy gorzej niż Chaveza?
Przecież Bunoza nie miał dzisiaj żadnej złej interwencji. Może raz, gdy dał się wyprzedzić i umożliwił dośrodkowanie z rogu boiska w pierwszej połowie. Poza tym grał jak profesor. Wszystkie główki wygrane, czysto przerywane ataki.
No i szybciej wyprowadzał piłkę z defensywy niż Chavez, któremu czasem zaplątała się ona pod nogami.

Co ciekawe - Bunoza z Chavezem zagrali dopiero czwarty raz razem. Wszystkie te mecze Wisłą wygrała :].

To mnie uspokoiłeś, jak jest taki dobry to pokieruje obroną Wisły w 2 nastepnych meczach (po banie dla Chaveza) i nawet jak junior przy nim zagra to będzie czuł się pewnie...

Różnica jest taka, ze Chavez czysci w obronie najtrudniejsze piłki, w wydawałoby się beznadziejnych sytuacjach dostawi noge gdzie trzeba i jest spokoj, o Bunozie tego powiedziec nie moge.

dynek.pl 21.11.2010 21:06

Zaglebie postawilo autobus i wrocily stare problemy z rozgrywanie ataku pozycyjnego.
Brawa za walke do konca - to pewnie nasze ostatnie zwyciestwo w tej rundzie.
Znowu niezrozumiala zmiana czyli wejscie Zurawskiego, ktora obronila sie tylko dlatego, ze
Zuraw bral udzial w bramkowej akcji. Czy ktos jeszcze pamieta takie pilkarza jak Rios ?

Sprzedanie abonentow na Legia wlacznie z meczem z Zaglebiem to byl marketingowy majstersztyk
- dzięki temu mielismy dzisiaj super frekwencje i najlepszy chyba doping w rundzie.

rafalek 21.11.2010 21:07

No to przecież walczyli do końca. Gdyby tego nie było, skończyłoby się na nudnym 0:0 a tak przynajmniej odrobina radości na strudzone serca.

flamengista 21.11.2010 21:21

Przede wszystkim Chaveza nie zawieszą, bo nawet w Komisji Ligi mają jakieś hamulce. Przecież to była zupełnie przypadkowa sytuacja.

mr_kwolf 21.11.2010 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1015256)
Przede wszystkim Chaveza nie zawieszą, bo nawet w Komisji Ligi mają jakieś hamulce. Przecież to była zupełnie przypadkowa sytuacja.

to samo słyszałem z Komorowskim. Że żarty żartami ale takich jaj nie zrobią i takiej oczywistej sytuacji nie mogą puścić mimo oczu. Jak się okazało jednak mogli więc ja taki pewien nie jestem.

szczebrzeszcz 21.11.2010 21:23

z tym Chavezem to słuchać nie mogłem

tym bardziej, że w innym momencie meczu sami stwierdzili że z dwóch innych kamer sytuacje inaczej wyglądają

flamengista 21.11.2010 21:24

Co innego dwukrotnie nie karać, a co innego karać drugi raz na podstawie sugestii dziennikarzy pewnej stacji.

Awe 21.11.2010 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1015263)
Co innego dwukrotnie nie karać, a co innego karać drugi raz na podstawie sugestii dziennikarzy pewnej stacji.

Powiedzą, że to recydywa :rotfl: Gdyby nie sytuacja z Komorowskim to bym powiedział tak samo, że muszą mieć jakieś hamulce. Ale teraz nie jestem pewien.

it 21.11.2010 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo (Post 1015237)
To mnie uspokoiłeś, jak jest taki dobry to pokieruje obroną Wisły w 2 nastepnych meczach (po banie dla Chaveza) i nawet jak junior przy nim zagra to będzie czuł się pewnie...

Różnica jest taka, ze Chavez czysci w obronie najtrudniejsze piłki, w wydawałoby się beznadziejnych sytuacjach dostawi noge gdzie trzeba i jest spokoj, o Bunozie tego powiedziec nie moge.

Piszemy o różnych sprawach.
Ja piszę o dzisiejszym meczu, w którym Bunoza zagrał lepiej niż Chavez, a nie o ocenie zawodnika na podstawie wcześniejszych występów.
Też uważam Chaveza (póki co) za lepszego obrońcę, ale dzisiaj to Bunoza robił lepsze wrażenie.
Oczywiście jeśli Gordan zagra w parze z Kowalskim to znowu będzie dramat, bo na razie świetnie się kończą tylko mecze, w których partnerem Bunozy jest Chavez.

Markus 21.11.2010 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1015263)
Co innego dwukrotnie nie karać, a co innego karać drugi raz na podstawie sugestii dziennikarzy pewnej stacji.

W tej kolejce Jodłowiec wyleciał za czerwień, więc spodziewam się, że stronnicza Komisja Ligi dla równowagi ukarze Chaveza. Warszawiacy nie przepuszczą takiej okazji.

Do C+ pasowałoby wysłać list ostrzegający, że kibice Wisły w ramach protestu za nierówne traktowanie na antenie ligowych zespołów i ustawiczne donoszenie na piłkarzy naszego klubu do KL, będące wywieraniem presji, gotowi są masowo rezygnować z abonamentów.

Fajnie byłoby też wytoczyć Komisji Ligi jakiś cywilny proces za łamanie zasad równego traktowania. Niestety, to oczywiście u nas s.f.

szczebrzeszcz 21.11.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1015146)
..MariuszSrutwa po wyskoku Chaveza"Uwazam ze mogl wyladowac z ta noga inaczej a nie tak, to aczej niejest naturalne"....-kur... zenada

a nic o tym że zawodnik Zagłębia wpadał na Chaveza a nie na odwrót,
k... odskoczyć powinien robiąc salto w tył, lądując telemarkiem

albo sytuacja w której piłka odbiła się od sędziego i zamiast akcji Wisły zrobiła się akcja Zagłębia i wywalczony z tego korner

nic o tym że gra powinna zostać przerwana...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl