Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7709)

ziz99 12.11.2010 01:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo (Post 1009314)
Bzdury do kwadratu. Pogadamy jak chociaż jeden mecz Wisły obejrzysz razem z kolegą, z którym sie zgadzasz.

Widzę, że dyskusja bezcelowa...

Jeżeli jest tak dobry to:

1. j.w
2. powinien mecze z takimi kelnerami jak Levadia i Karabach "sam wygrać"
3. ustawiać się przed obrońcami a nie biegać za nimi i machać rękami, że mu źle podali bo nie zdążył itp...
4. grać regularnie w kadrze

bonawentura 12.11.2010 01:58

Ojej ojej Fillippo, przemądrzasz się. Przecież nie sztuką jest strzelać bramki mając dobry skład, tylko właśnie sztuką jest je strzelać, gdy cała drużyna gra do d... ot co. I tutaj młody ma rację.

Ale mam nadzieję, że na R22 już dziś za 18 godzin wpadnie o jedna bramka więcej w siatce drużyny gości i to Brożek będzie autorem tej decydującej :-)

spinna 12.11.2010 02:03

Maaskant przed Legią: Nie jesteśmy faworytami
http://kiks.tv/2010/11/maaskant-nie-...my-faworytami/

Lysy 12.11.2010 02:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1009166)
Za Skorży do 6 miesięcy - słownie pół roku na tą grę dało się patrzeć bez obawy o ból rzęs. Po odejściu Kosowskiego z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej, aż osiągnęliśmy całkowiete dno kiedy ten "dobry" trener jak go określiłeś do spółki z piłkarzami skompromitowali nas przegrywając z amatorami. W jego wypowiedzi po tej kompromitacji jawnie przyznał, że przygotował zespół na III rundę - http://www.youtube.com/watch?v=ebbuznFCpzA filmik oddaje nastrój tamtych chwil kiedy to się we mnie zagotowało. Teraz jesteśmy w tym mule po pas i próbujemy się z niego wyciągnąć jak na razie bez większych efektów.

A to może przypomnisz wszystkim co było przed Skorżą? Jaką biedę graliśmy zarówno w lidze jak i pucharach, pomimo znakomitej kadry! (Błaszczykowski, Baszczyński, Zieńczuk!) Może przypomnisz jaki wynik wywiózł z KRAKOWA Groclin prowadzony przez Skorżę? Dla Twojej informacji to za Skorży graliśmy najlepsza piłkę od czasów Kasperczaka I - i gralibyśmy pewnie dłużej, gdyby nie debile co postanowili mu rzucać kłody pod nogi (pozbycie się najlepszego piłkarza Kosowskiego, sprowadzenie kłody Łobodzińskiego = genialne ruchy!).

bonawentura 12.11.2010 02:39

Lysy - musisz chyba przyznać rację PhantomRangerowi, bo za Skorży dobrze było głównie w sezonie, gdy grał Kosowski. Potem było coraz gorzej...

Więc zobaczymy na co stać "gwiazdki" ległej pod wodzą Macieja Skorży, a na co naszych graczy pod wodzą Maaskanta. Mam nadzieję, że Brożki będą gryzły trawę by wygrać ten mecz i pokazać charakter.

RAF 12.11.2010 04:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1009344)
A to może przypomnisz wszystkim co było przed Skorżą? Jaką biedę graliśmy zarówno w lidze jak i pucharach, pomimo znakomitej kadry! (Błaszczykowski, Baszczyński, Zieńczuk!) Może przypomnisz jaki wynik wywiózł z KRAKOWA Groclin prowadzony przez Skorżę? Dla Twojej informacji to za Skorży graliśmy najlepsza piłkę od czasów Kasperczaka I - i gralibyśmy pewnie dłużej, gdyby nie debile co postanowili mu rzucać kłody pod nogi (pozbycie się najlepszego piłkarza Kosowskiego, sprowadzenie kłody Łobodzińskiego = genialne ruchy!).

Acha, czyli reasumujac cala taktyka genialnego trenera Skorzy opierala sie na Kamilu Kosowskim? A co by bylo - ze tak zapytam z ciekawosci - gdyby Wisla nie sprzedala Kosowskiego ale zwyczajnie gdyby ten zawodnik zlapal dwu trzy miesieczna kontuzje? Nici z taktyki, strategii? Skorza jest slabym trenerem ktorego wislacki mit powstal dzieki Kosowskiemu i Zienczukowi ktoremu akurat wszystko co kopnal wpadalo do bramki. Oto kadra Wisly z sezonu 2007-2008: Ilie Pavel Cebanu, Marcin Juszczyk, Mariusz Pawełek - Marcin Baszczyński, Piotr Brożek, Cléber, Dariusz Dudka, Arkadiusz Głowacki, Mikołaj Kałuda, Adam Kokoszka, Mariusz Magiera, Michael Errol Thwaite - Jacob Geoffrey Burns, Roberto Mauro Cantoro, Tomáš Jirsák, Kamil Kosowski, Dawid Kubowicz, Patryk Małecki, Krzysztof Mączyński, Radosław Sobolewski, Marek Zieńczuk - Rafał Boguski, Paweł Brożek, Piotr Ćwielong, Jean Paulista, Andrzej Niedzielan, MacPherlin Dudu Omagbemi. Ze Skorza przyszedl Kosowski (w sensie czasu). 8. miejsce tej druzyny bylo wynikiem zawieruchy jaka miala miejsce w klubie w sezonie 2005-2006 bo jak golym okiem widac nawet bez Kosowskiego byla ona mocna. Trzeba oddac Skorzy ze jakos to poukladal ale nie mozna sie oprzec wrazeniu ze prawdziwym liderem tej druzyny byl Kosowski a nie Skorza. Mowienie ze Zlotousty Maciek z druzyny ktora zajela 8. miejsce uczynil mistrza Polski jest chyba jednak naduzyciem bo jak wspomnialem miejsce na zakonczeniu sezonu 2005-2006 bylo wynikiem pozaboiskowych rozgrywek a nie realnych mozliwosci druzyny. Dzieki Bogu nie ma go juz w Wisle, oby dzis wyjezdzal z Reymonta 22 w zlym nastroju.

Blaszczu16 12.11.2010 11:00

Moim zdaniem, nie należy oceniać trenerów Wisły na przestrzeni ostatniej dekady poprzez europejskie puchary, ale przez dokonania na krajowym podwórku. Każdy trener prowadzący Wisłę w ostatnim dziesięcioleciu kompromitował się na arenie europejskiej. Oczywiście nie liczę „ratowników” Kulawików, Nawałków, czy Moskalów, którzy trenowali krótko Białą Gwiazdę. Nawet Wasz „wybawiciel” - Petrescu, dostał w tyłek na Reymonta od ostatniego w lidze w tamtym okresie Iraklisu Saloniki. Co do trenera Skorży, to nie wydaje mi się, żeby w głównej mierze to Kosowski, grający notabene jedną tylko rundę za Skorży, był architektem Mistrzostwa Polski w 2008 roku. Fakt, dał wiele tamtej drużynie, ale jak wytłumaczyć następny sezon, gdzie nie było w Wiśle piłkarza urodzonego w Ostrowcu Świętokrzyskim? Co osiągnął Skorża w Wiśle to nikt mu tego nie odbierze. Tak jak może sobie zapisać w CV dwa Mistrzostwa Polski, tak też i blamaże z Levadią, odpadnięcie ze słabym Tottenhamem, porażka z Cracovia u siebie od ponad 50 lat, notoryczne lanie przez Lecha i Legię. Co do naszego trenera, to wydaje mi się, że jednak jest trochę za miękki, przynajmniej w mediach sprawia takie wrażenie. Jestem jednak zdania, żeby Holender trenował Wisłę co najmniej do końca kontrakt. Niech w końcu będzie jakaś stabilizacja na ławce trenerskiej. Marzy mi się model Manchesteru United, gdzie Szkot trenuje "Czerwone Diabły od blisko 24 lat.

Co do dzisiejszego meczu to odczuwam niepokój, ale cały czas mam w głowie cytat z weszlo, że kto nie wygra z Legią ten frajer. Oby Wisła się nim nie okazała.

siemstein 12.11.2010 11:02

Nie nawidzę tego, że wielcy kibice, którzy na stadionie wykrzykiwali MACIEK SKORŻA, teraz robią z siebie filozofów i mówią, jakim to on był słabym trenerem. Kiedy wygrywał z Cracovia 4:1 każdy uważał go za Boga. A teraz, odkąd trenuje Legię, pojawia się zmiana zdania... hipokryci. Skorża jest i był dobrym trenerem i wciąż uważam za największy błąd wyrzucenie go w środku sezonu. Teraz prawdopodobnie bylibśmy mistrzem 3 raz pod rząd... Życzę Legii przegranej, a Maćkowi Skorży zadowalających wyników, ale nie koniecznie z Wisłą

Krzysiek Grabski 12.11.2010 11:15

Szkoda,że Skorży tak się dostaje.Łatwo jest krytykować człowieka,zbyt łatwo.

tofik 12.11.2010 11:20

Legia ma silną prawa stronę i wg mine najwazniejsze bedzie by lewy obronca zagrał pewnie w odbiorze i ustawieniu. Zamiast Paljicia wystawilbym Branco. W obronie to jest solidny zawodnik i mysle, że lepiej powstrzymałby Manu niż Niemco-Serb.

palikot 12.11.2010 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 1009354)
Acha, czyli reasumujac cala taktyka genialnego trenera Skorzy opierala sie na Kamilu Kosowskim? A co by bylo - ze tak zapytam z ciekawosci - gdyby Wisla nie sprzedala Kosowskiego ale zwyczajnie gdyby ten zawodnik zlapal dwu trzy miesieczna kontuzje? Nici z taktyki, strategii? Skorza jest slabym trenerem ktorego wislacki mit powstal dzieki Kosowskiemu i Zienczukowi ktoremu akurat wszystko co kopnal wpadalo do bramki. Oto kadra Wisly z sezonu 2007-2008: Ilie Pavel Cebanu, Marcin Juszczyk, Mariusz Pawełek - Marcin Baszczyński, Piotr Brożek, Cléber, Dariusz Dudka, Arkadiusz Głowacki, Mikołaj Kałuda, Adam Kokoszka, Mariusz Magiera, Michael Errol Thwaite - Jacob Geoffrey Burns, Roberto Mauro Cantoro, Tomáš Jirsák, Kamil Kosowski, Dawid Kubowicz, Patryk Małecki, Krzysztof Mączyński, Radosław Sobolewski, Marek Zieńczuk - Rafał Boguski, Paweł Brożek, Piotr Ćwielong, Jean Paulista, Andrzej Niedzielan, MacPherlin Dudu Omagbemi. Ze Skorza przyszedl Kosowski (w sensie czasu). 8. miejsce tej druzyny bylo wynikiem zawieruchy jaka miala miejsce w klubie w sezonie 2005-2006 bo jak golym okiem widac nawet bez Kosowskiego byla ona mocna. Trzeba oddac Skorzy ze jakos to poukladal ale nie mozna sie oprzec wrazeniu ze prawdziwym liderem tej druzyny byl Kosowski a nie Skorza. Mowienie ze Zlotousty Maciek z druzyny ktora zajela 8. miejsce uczynil mistrza Polski jest chyba jednak naduzyciem bo jak wspomnialem miejsce na zakonczeniu sezonu 2005-2006 bylo wynikiem pozaboiskowych rozgrywek a nie realnych mozliwosci druzyny. Dzieki Bogu nie ma go juz w Wisle, oby dzis wyjezdzal z Reymonta 22 w zlym nastroju.

Sam dajesz dowód na to, że jak masz dobrych piłkarzy(Kosowski) to gramy dobrze, a jak masz słabych(Łobodzinski, Boguski, Cwielong) to grasz słabo... Skorża ich nie nauczy przyjmować pilki, biegać dokladnie podać... jak tego nie umieją to są słabi. Skorża moze co najwyzej zbudować im forme na 100% ich mozliwości i dobrze ich umotywować, zbudować kolektyw, wpoić taktykę pod odpowiednich wykonawców... A wykonawców z Levadią miał takich, że lepiej nie pisać... Poprostu z tej druzyny wicisnął co sie da w dwa sezony... gdy odszedł Kosowski jakość spadła... Trzeci sezon był najgorszy, ale odszedł Baszczu, Żienczuk, Sobol był coraz starszy, a Jirsak sie nie rozwinął... Ale to wina Skorży, ze nie przyszli chociaż tacy, zeby byli równi poziomem z tymi co odeszli... Można takze bylo zatrudnić Staszka z pod budki z piwem i zwalić na Skorże ze nie ustawił pod niego taktyki... zawsze można...

1q2 12.11.2010 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek Grabski (Post 1009431)
Szkoda,że Skorży tak się dostaje.Łatwo jest krytykować człowieka,zbyt łatwo.

Zapracował sobie u nas tak na pochwały jak i na ostrą krytykę.Okres w którym Skorża trenował Wisłę był zaprzeczeniem tego, jak powinna wyglądać praca trenera z zespołem.
Generalnie jest to tak że drużyna się rozkręca.U Skorży zaczęła z piątego biegu i co rundę było słabiej, aż skończyło się na klęskach z każdym kto umiał prosto kopnąć piłkę i 7! godzinach bez bramki

Feniks1983 12.11.2010 12:14

Ja to widze tak. Skorza co dla Nas zdobyl to zdobyl ale generalnie kazdy z Nim rok to byla rownia pochyla w dol. Dodatkowo osobiscie uwazam ze On nie umie pociagnac zespolu, byc Jego liderem i odpowiednio mobilizowac. Zauwazcie ze jak sukcesy odnosil to zwykle mial mocna osobowosc w szatni (w Groclinie Wieszczycki, u nas Kosa, jak Kosy zabraklo to sie zaczelo sypac wszystko).


Co do samego meczu to widac nawet po konferencji z Maaskantem ze On wie ze Legia ostatnio idzie w gore a my stoimy w miejscu i ze ciezki mecz Nas czeka. Zreszta po derbach to czego sie mozna spodziewac, wszak w tydzien tylu brakow sie nie wyeleminuje. Ktos tu pisal ze Nasza "forma" moze byc pochodna tych dwoch zgrupowan w przerwach na kadre gdzie Maaskant musial dac wieksze obciazenia zeby odrobic straty z lata i teraz moze byc tak faktycznie ze gramy na "hamulcu". Pytanie tylko kiedy ta blokada pusci??

Licze przynajmniej na dobry mecz i mam nadzieje ze skonczy sie dla Nas szczesliwie.

zbymak 12.11.2010 12:21

Piasecki dzis nam sedziuje

Blaszczu16 12.11.2010 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 1009455)
Ja to widze tak. Skorza co dla Nas zdobyl to zdobyl ale generalnie kazdy z Nim rok to byla rownia pochyla w dol. Dodatkowo osobiscie uwazam ze On nie umie pociagnac zespolu, byc Jego liderem i odpowiednio mobilizowac. Zauwazcie ze jak sukcesy odnosil to zwykle mial mocna osobowosc w szatni (w Groclinie Wieszczycki, u nas Kosa, jak Kosy zabraklo to sie zaczelo sypac wszystko).

2006–2007 - Skorża trenował Dyskobolie.
2004 - Wieszczycki kończy karierę.

Coś Ci się tu nie zgadza kolego. A między Bogiem, a prawdą to prawdziwym motorem napędowym w tamtym okresie był Marek Zieńczuk. Później znacznie obniżył loty.

PhantomRanger 12.11.2010 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 1009455)
... Ktos tu pisal ze Nasza "forma" moze byc pochodna tych dwoch zgrupowan w przerwach na kadre gdzie Maaskant musial dac wieksze obciazenia zeby odrobic straty z lata i teraz moze byc tak faktycznie ze gramy na "hamulcu". Pytanie tylko kiedy ta blokada pusci??

Licze przynajmniej na dobry mecz i mam nadzieje ze skonczy sie dla Nas szczesliwie.


Kilkuletnich zaniedbań w sferze prowadzenia treningów nie da się nadrobić w 2 miesiące. Możliwe, że Maaskant przygotowuje ich, aby w trakcie zimowej przerwy i przygotowań nie sypali się jak domki z kart podczas obozu.
Podobny scenariusz jak w meczu z Cracovią byłby mile widziany tzn bramka na 1:0 autorstwa Nourdin'a Boukhar'ego przykładowo w 88-92 minucie.

Feniks1983 12.11.2010 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1009463)
2006–2007 - Skorża trenował Dyskobolie.
2004 - Wieszczycki kończy karierę.

Coś Ci się tu nie zgadza kolego. A między Bogiem, a prawdą to prawdziwym motorem napędowym w tamtym okresie był Marek Zieńczuk. Później znacznie obniżył loty.


O cholera, fakt sie zagalopowalem, myslalem ze Maciek tam dluzej pracowal. Moj blad. A co do Zienczuka masz jak najbardziej racje, ale mi chodzi bardziej o atmosfere w szatni i mobilizacje niz o forme na boisku. :)

Do kolegi powyzej, kazdy scenariusz dobry byle udalo sie te 3 punkty zdobyc czego Tobie i Nam wszystkim rzycze :)

Pepsaj 12.11.2010 13:00

Witam,
mam małe pytanie z nieco innej beczki. Czy TVP zrezygnowala z relacjonowania topowych spotkan naszej ligi? Dzisiejszego spotkania na publicznej nie ma? Zostaje Radio Krakow?

Blaszczu16 12.11.2010 13:04

TVP wolała puścić mecze Widzew - Lech i Legia Jagiellonia. Cóż, są gusta i guściki.

Pepsaj 12.11.2010 13:05

Chyba ich pogielo... Widzew-Lech? A coz to za jakis "nowy klasyk"? Eh... Dzieki za odpowiedz.

Lysy 12.11.2010 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 1009354)
Mowienie ze Zlotousty Maciek z druzyny ktora zajela 8. miejsce uczynil mistrza Polski jest chyba jednak naduzyciem bo jak wspomnialem miejsce na zakonczeniu sezonu 2005-2006 bylo wynikiem pozaboiskowych rozgrywek a nie realnych mozliwosci druzyny. Dzieki Bogu nie ma go juz w Wisle, oby dzis wyjezdzal z Reymonta 22 w zlym nastroju.

Rzeczone 8 miejsce było w sezonie 2006-2007r. W sezonie 2005-2006 zajęliśmy natomiast 2 miejsce - więc z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Skorża podźwignął zespół z nieprawdopodobnego dołka! Szkoda , że nie dane mu było pracować z zawodnikami w stylu Błaszczykowski/Frankowski bo jestem pewien, że gra zespołu wyglądałaby jeszcze lepiej. Śmieszne jest to, że co złego to Maciej Skorża, zapomina się natomiast, że to dyrektor sportowy/zarząd robił wszystko by stopniowo obniżać poziom sportowy zespołu - taka wybiórcza pamięć. Dziś trener się zmienił z zarząd dalej popełnia te same błędy sprowadzając piłkarski szrot z zagranicy. Tylko tym razem niektórym przestawiło się myślenie, teraz to trener niewiele może, bo ma piłkarski szrot :rotfl: . Ba czytałem teorie , że za obecną fatalną grę zespołu odpowiedzialny jest nie kto inny jak Maciej Skorża -trzymajcie mnie :rotfl: Ciekawe czy jak w sezonie 2011/2012 nie zdobędziemy mistrza to dalej to będzie wina Maćka?

szczepanwislak 12.11.2010 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1009433)
Legia ma silną prawa stronę i wg mine najwazniejsze bedzie by lewy obronca zagrał pewnie w odbiorze i ustawieniu. Zamiast Paljicia wystawilbym Branco. W obronie to jest solidny zawodnik i mysle, że lepiej powstrzymałby Manu niż Niemco-Serb.

Też mi się tak wydaje , że w destrukcji będzie lepszym zawodnikiem od byłego gracza Kaiserslautern , ale na pewno w ofensywie odstaje od Dragana i czy to będzie lepszy pomysł to nie wiem... Ale jak Pajlic pójdzie na ławę to nie będzie żadnej złej taktyki i od razu niepowodzenia w osiągnięciu korzystnego rezultatu

coni 12.11.2010 13:25

Maciek Skorza jak na polska lige byl dobry (2MP), ale jak kazdy polski trener, jest jedynie cieniem trenerow z czlowych druzyn z lig europejskich. Bo jak kazdy wie, nie ma czegos takiego jak: Polska Mysl Szkoleniowa. Cos takiego poprostu nie istnieje.

fan1906 12.11.2010 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 1009311)
palikot,

To ile jest warte mistrzostwo Polski (a zatem jaki jest w Polsce poziom klubow, trenerow, pilkarzy) pokazala Levadia, Karabach. To ile jest warte mistrzostwo Polski pokazuje fakt ze Polski klub wylosowujac druzyny z Estonii, Azerbejdzanu nie jest pewny awansu i musi drzec o wynik. Wiec ciezko powiedziec ze ktos kto zdobedzie mistrzostwo Polski jest dobrym trenere prawda? Dobrze trenerzy to trenerzy odnoszacy sukcesy w Europie, nie mam tutaj na mysli zdobycia LM i LE; raczej chodzi mi o sprawdzenie co trenowany zespol potrafi na tle zespolow z poziomu np. IV rundy eliminacji do LM. Tam nie ma Realu, Barcelony. Tam jest Sparta Praga i Kopenhaga. Tak samo jak ukonczenie studiow w Birmie z wynikiem "bardzo dobry" nie jest miara poziomu reprezentowanego przez ucznia. Bo ten sam uczen moglby miec problemy w powazniejszej uczelni zachodniej prawda?

Nie mow ze to wina Cwielonga, bo Skorza sam przyznal ze pomylil sie, ze przeliczyl sie z przygotowaniami i zajechal druzyne. Pytasz, czy jeden mecz moze byc wykladnia umiejetnosci trenera. Tak, moze byc, jezeli jest to mecz sezonu dla danego klubu. To byl pierwszy sezon w ktorym obowiazywaly inne reguly eliminacji do Champions League. I on to spieprzyl, zlekcewazyl. Sam sie do tego publicznie przyznal. Sam sie wiec pogrzebal. Ja nie potrafie zrozumiec jak mozna tak przygotowac druzyne, podejsc z lekcewazniem do rywala (i to w dzisiejszych czasach, kiedy doslownie kazdy moze wygrac z kazdym). SKANDAL.

A jezeli chodzi o zycie z kibicami. Dla mnie wazniejsze od medialnsoci trenera sa wyniki i gra druzyny. Moze zakazywac wywiadow miec niechec do mediow aby tylko Wisla grala dobrze i odnosila sukcesy. Pamietaj, ze ta krowa ktora duzy ryczy malo mleka daje.....

P.S. Oby to tez nie odnosilo sie do Maaskanet'a.....

oj właśnie Raf właśnie dużo ryczysz i tyle w temacie....ale za grosz obiektywizmu,już mój syn 16-miesięczny lepiej kapuje.

sessegnon 12.11.2010 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1009498)
Rzeczone 8 miejsce było w sezonie 2006-2007r. W sezonie 2005-2006 zajęliśmy natomiast 2 miejsce - więc z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Skorża podźwignął zespół z nieprawdopodobnego dołka! Szkoda , że nie dane mu było pracować z zawodnikami w stylu Błaszczykowski/Frankowski bo jestem pewien, że gra zespołu wyglądałaby jeszcze lepiej. Śmieszne jest to, że co złego to Maciej Skorża, zapomina się natomiast, że to dyrektor sportowy/zarząd robił wszystko by stopniowo obniżać poziom sportowy zespołu - taka wybiórcza pamięć. Dziś trener się zmienił z zarząd dalej popełnia te same błędy sprowadzając piłkarski szrot z zagranicy. Tylko tym razem niektórym przestawiło się myślenie, teraz to trener niewiele może, bo ma piłkarski szrot :rotfl: . Ba czytałem teorie , że za obecną fatalną grę zespołu odpowiedzialny jest nie kto inny jak Maciej Skorża -trzymajcie mnie :rotfl: Ciekawe czy jak w sezonie 2011/2012 nie zdobędziemy mistrza to dalej to będzie wina Maćka?

Niektórzy mają klapki na oczach i blamaż z Levadią przysłania im niewątpliwe sukcesy Skorży w Wiśle.Zawsze będzie oceniany przez pryzmat tego "osiągnięcia" w pucharach.
Prawda jest taka, że za Skorży, Wisła ciągle była w czołówce i gdyby nie dymisja to pewnie byłby 3 tytuł z rzędu.Owszem był okres słabszej gry, ale czy to normalne, żeby zwalniać trenera po 3 gorszych meczach i będącego z drużyną na 1 miejscu w tabeli?
Może jeszcze kiedyś niektórzy zatęsknią za tą "padliną" jak to niektórzy nazywają grę, gdy trenerem był Maciek.Może i grali ch***wo, ale przynajmniej były wyniki.Teraz nie ma ani tego, ani tego.

Konrad. 12.11.2010 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 1009455)
. Zauwazcie ze jak sukcesy odnosil to zwykle mial mocna osobowosc w szatni (w Groclinie Wieszczycki, u nas Kosa, jak Kosy zabraklo to sie zaczelo sypac wszystko).

Kosa? Kosowski zagrał w 13 meczach tylko, po czym rozstał się w niezbyt elegancki sposób z zespołem... Nie przesadzałbym w jego roli jeśli chodzi o te dwa tytuły Skorży...

AYALA 12.11.2010 13:45

też z perspektywy 7 miesięcy uważam że zwolnienie Skorży to był bład.Więcej z graczy ściaganych głównie za darmo nie wykrzesal ani Heniu ani teraz Maaskant, jakiejkolwiek poprawy w grze nie widac.

A w Legii ma na pewno Skorża spore możliwości, już teraz piszą że w zimie będzie miał 2 mln € na transfery a My ? pewnie przyjdzie jakiś grajek którego już nigdzie nie chcą , jest po kontuzji albo ma dwa podbrudki

bomber85 12.11.2010 14:06

Na meczyk z legia nawet specjalnie przycieli trawe:) ciekawe jak bedzie sie prezentowac płyta boiska:D

1q2 12.11.2010 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1009523)
Kosa? Kosowski zagrał w 13 meczach tylko, po czym rozstał się w niezbyt elegancki sposób z zespołem... Nie przesadzałbym w jego roli jeśli chodzi o te dwa tytuły Skorży...

No i przecież de facto w tych 13 meczach zdobyliśmy tytuł.Wiosną jeszcze wygrywaliśmy ale męcząc się już.Drugi sezon to połączenie mega farta(Lechia) i nieudolności Lecha a trzeci skończył się 7 godzinami bez gola.

Jagul 12.11.2010 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pepsaj (Post 1009487)
Witam,
mam małe pytanie z nieco innej beczki. Czy TVP zrezygnowala z relacjonowania topowych spotkan naszej ligi? Dzisiejszego spotkania na publicznej nie ma? Zostaje Radio Krakow?

TVP chce żeby mecze, które pokazuje były atrakcyjne. Jak wiadomo wszyscy zawsze podniecają się klasykami, a tak naprawdę nie ma to nic wspólnego z poziomem sportowym na boisku. Zazwyczaj jest to dno i wodorosty. Dlatego postanowili coś zmienić i jak dla mnie nie wyszli wcale na tym źle.

Dla mnie ta nagonka na Skorże jest bezsensowna. Chłop zdobył dla nas 2 MP i za to należy mu się szacunek. Wszyscy wypominają mu Levadie i ja to rozumiem ale nikt już nie przypomina, że pokonaliśmy Barcelonę (to zawsze coś).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl