Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7526)

Pablo84 08.08.2010 19:37

Dlaczego Boguski nie siedzi na ławce?

tofik 08.08.2010 19:37

Ten Bunoza to jest jednak jakiś kiepski żart Kapki. Kto za niego tam poręczył ? Pewnie nikt. Może jakiś manager przy wódce.

power1928 08.08.2010 19:38

Nie rozumiem po co wpuszcza Żurawia, który jest bez formy... Mógliby sprawdzić Riosa, gra siadła bo Rado grał o wiele wiele lepiej od Bogusia.

krasny 08.08.2010 19:38

Strzał Boguskiego, łahahahahhaa:))

Szacunek dla Kulawika ze posadzil "gwiazdy"!!!! U mnie zaplusował bardzo!!!

medyk 08.08.2010 19:38

Boguski jest dziwicą? tak smyrnąć piłke to sztuka

tarantulaw2 08.08.2010 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 956222)
Heh, no i co? Świetny mecz Mariusza!

Może nie świetny, ale dobry. Bardzo dobry, mimo kilku kiksów na początku.

LooNatyk 08.08.2010 19:39

co do Bunozy, to pomalu trace wiare w chlopa. Myslalem, ze sie wyrobi, ale on wogole nie ma checi do gry..

koyoot 08.08.2010 19:39

Panowie, bramka niemalze padla po bledzie BUNOZY(****a mac!).

Boguski jest gorszy od Radu...

Bialix 08.08.2010 19:39

Pablo84 bo z niej wszedł na boisko :D

willow 08.08.2010 19:39

Bunoza do wywalenia. Jak cała obrona zresztą. osoba, która podjęła decyzję o jego sprowadzeniu do Wisły, powinna płacić mu kontrakt z własnych pieniędzy.
Cały mecz to nędza jakich mało.

jkw 08.08.2010 19:39

Od kiedy kopiujemy piosenki od parchow "Cracovia to my" ??

Qbz 08.08.2010 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Qbz (Post 956181)
Teraz bedziecie mieli dobre porownanie Boguski - Rado ;p

Chyba juz wszystkim wystarczy :d

tarantulaw2 08.08.2010 19:40

Boguski! Tak zjeb*ć to sztuka...

sito 08.08.2010 19:40

Boguski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiślak709 08.08.2010 19:40

bogus, ja pierdziele

ChG 08.08.2010 19:40

Ważne, żeby były 3 punkty...

brylant17 08.08.2010 19:40

Ja pie...... Boguski ty łajzo

medyk 08.08.2010 19:40

ja *******e.. wezcie tego Boguskiego bo rece opadaja..

wiśnia 08.08.2010 19:40

Bunoza to nie jest poziom nawet 3 ligi, ale spoko mamy go na 4 lata wiec jeszcze oszlifujemy ten diament naszego super skauta Kapci:lol:

mic1992 08.08.2010 19:40

większej ****y od boguskiego to w życiu nie widziałem

PiotrG 08.08.2010 19:40

Boguski w formie, nie ma co...

ChG 08.08.2010 19:41

Ja pierd*le boguski! :|

kpn 08.08.2010 19:41

Bogus... ile mozna człowieku

uzytkownik_forum 08.08.2010 19:41

Pochwalilem w myslach Moskala, ze nie puscil Bogusia, lecz niestety - po przerwie stalo sie....

IncognitoTSW 08.08.2010 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uzytkownik_forum (Post 956250)
Pochwalilem w myslach Moskala, ze nie puscil Bogusia, lecz niestety - po przerwie stalo sie....

Ten z wąsami to Kulawik, a nie Moskal.


BTW. Pasieka ma lepsze przyjęcie od naszych piłkarzy.

medyk 08.08.2010 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 956251)
Ten z wąsami to Kulawik, a nie Moskal.


BTW. Pasieka ma lepsze przyjęcie od naszych piłkarzy.

od Brożek brothers trudno byc gorszym w tym elemencie gry

tomasz_19 08.08.2010 19:43

gra Boguskiego idealnie odzwierciedla Wisłę w eliminacjach do LE, totalna bezradność i żenada...

vaazon 08.08.2010 19:43

Bunoza wydaję mi się słabszy od Thwaite'a, a ja się pytam - jeśli Australijczyk był na nas za słaby, to dlaczego sprowadzamy piłkarzy z takimi samymi umiejętnościami lub nawet mniejszymi???

klubus 08.08.2010 19:43

teraz pasowałoby riosa wprowadzić

JacaTS 08.08.2010 19:44

Boguski od kilku meczow to naprawde jakis ciezki dramat.

Ale to na pewno nie argument, zeby wrzucac mu od kurew i lajz. Opanujcie sie troche netfani.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl