Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25. kolejka] WISŁA Kraków - LECH Poznań, 24.04.2010 sobota 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7205)

DarekK_11 24.04.2010 21:06

Dobra, ale w porównaniu do tego do czego nas przyzwyczaił (przede wszystkim strzelanie bramek) to kiszka...
Brakowało mu takiego przyspieszenia no i podejmowania decyzji np. pod koniec I połowy... ale fakt faktem walczył i za to brawa, bo coś się w Wiśle ostatnio zmieniło i nie przechodzimy "obok meczów" już :)

3rider 24.04.2010 21:06

Najbardziej podobalo mi sie bicie piany przez Lecha przez cale 2tygodnie, a to co pokazali w NH to kompletna zenada i minimalizm. Nie musielismy tego meczu wygrywac, powoli wychodzimy z kryzysu, rosniemy w sile i byc moze to byla ostatnia szansa Lecha na podjecie walki. Nie podjeli, liczyli na przypadek, a jak oznajmil Zielinski po meczu "liczymy na porazki Wisly" - wlasnie taka byla dzisiaj taktyka Lecha "liczenie, ze W NASTEPNYCH meczach Wisla przegra"... Dzisiaj GWIAZDORZY z Bulgarskiej okazali sie cieniasami, brylowac potrafia tylko ze slabymi

walkeroo 24.04.2010 21:07

Jest troszke niedosyt można było wygrac....:)Ale cóż Mistrz i tak bedzie....
hmm ale pozytywnie bylo tez po meczu te maszynki Wilkinsona zaskoczyly mnie haaa:D

Zbyychu 24.04.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekK_11 (Post 888232)
Dobra, ale w porównaniu do tego do czego nas przyzwyczaił (przede wszystkim strzelanie bramek) to kiszka...
Brakowało mu takiego przyspieszenia no i podejmowania decyzji np. pod koniec I połowy... ale fakt faktem walczył i za to brawa, bo coś się w Wiśle ostatnio zmieniło i nie przechodzimy "obok meczów" już :)

no okej, to zależy do czego chcesz porównywać. Do Brożka z zeszłego sezonu chyba nie ma sensu. Ja porównuję dzisiejszy mecz do tych rozgrywanych w tym roku i, w mojej opinii, nie wypadł źle.

SZYMEK_TSW 24.04.2010 21:12

Przed meczem remis brałbym w ciemno, ale po meczu jest troszkę niedosyt...

SpoXsteR 24.04.2010 21:14

http://www.youtube.com/watch?v=Xpv6x18KOqk
skrot meczu

arti 24.04.2010 21:27

Zagrali jak umieli-jedni i drudzy.dziękuję za remis bo utrzymuje on dogodną sytuację do mp.tylko ze ew.mp i co dalej?bez inwestycji w drużynę wątpie czy coś zwojujemy w pucharach.

szczepanwislak 24.04.2010 21:37

Chciał bym pochwalić naszych chłopaków za dzisiejszą walk do samego końca. Tak można było przewidywać , że w tym meczu raczej nie narzucimy własnego tempa gry , tylko będziemy grać asekuracyjnie. Remis przed meczem brałem w ciemno i fajnie po mimo , że nie udało nam się wygrać , że go nasi chłopcy osiągneli. Meczów coraz mniej a dalej dośc bezpieczna nasza przewaga. Także brawa dla piłkarzy , że zrealizowali plan minimum na dziś.Już nie oglądamy się na nikogo tylko walczymy o swoje , o miejsce gdzie zawsze powinniśmy być !

Proud 24.04.2010 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 888238)
Przed meczem remis brałbym w ciemno, ale po meczu jest troszkę niedosyt...

mam tak samo. Bo okazało się, że Amika nie taka straszna jak ją malują. Na szczęście w Polsce to Wisła jest nadal tą drużyną która potrafi zaatakować każdego, jak tylko gra na całego.

Ciastek1 24.04.2010 22:13

"jak widzę trenera ci 10 minut pred końcem osłabia swoja drużynę to ręce mi opadają (niestety mogłem obejrzeć tylko ostatnie 15 minut). Jest jeden plus tego meczu - Rutkowski wywali na zbity pysk tą ciotę Zielińskiego
K.....wa przecież my graliśmy o majstra a nie o następny kontrakt trenera, co lubi ciepłą posadkę w zamian za miejsce w "czołówce". My nie jesteśmy Amica, Groclin czy inne ..........nas nie interesuje drugie trzy trzecie miejsce. Dla nas sukcesem jest tylko pierwsze miejsce........reszta to porażka"

wypowiedz kibica z Poznania , heheh teraz to się kompletnie pogubiłem
zresztą z tym pierwszym miejscem w tabeli to brzmi jakby od 5 lat rok w rok wygrywali MP

Dzimi 24.04.2010 22:14

Za sytuacje w 60 minucie sędzia powinien dać Gancarczykowi drugą żółtą kartę, za niesportowe zachowanie po otrzymaniu pierwszej żółtej kartki. Poza tym po żółtym kartoniku dla Bandrowskiego, Arboledy i Krivetsa za dyskusje z sędzią.

KOMINEK 24.04.2010 22:14

Patrzac na skrót można powiedzieć że było nas ładnie słychać, faul na Łobo wybitnie na czerwień a komentatorzy Lecha faworyzowali

Oldpara 24.04.2010 22:24

Prawda jest taka, że Lech ma najlepszy skład od lat... "Wielka Czwórka" Stilic-Peszko-Kriwiec-Lewandowski jest w gazie, gra efoktownie i efektywnie aż......nie trafiła na defensywę Wisły Kraków :)
"Wielka czwórka" zmienia się w wielkie zero.

Co ten Lewandowski chce zdziałać np. we Włoszech, skoro całkowicie pacyfikuje go Mariusz Jop?

Pisałem już dawno...Pyry mają skład na mistrza, a mistrzem i tak bedzie Wisła.... nawet bez ataku (Brożek i Boguski to cienie zawodników) i bez playmakera.

A za rok? Lech bez Lewandowskiego, bez Peszki, po kolejnej przegranej batalii o "majstra" z przylepioną łatką "wiecznego przegranego" a Wisła z Gargułą i powracającymi do formy napastnikami, z stadionem na 33 tys. Będzie dobrze, tylko dowieźć te 4 pkt przewagi do końca.


P.S Mecz mi się podobał. Jak się nie ma ataku, to czasem cieszy perfekcyjna defensywa. Tym bardziej, że nie graliśmy przeciw ogórkom.

Billy 24.04.2010 22:33

Mecz naprawdę mnie pozytywnie zaskoczył w wykonaniu naszych graczy. Jak tutaj większość ludzi pisze, że remis przed meczem braliby w ciemno, ja tez bym bardzo chętnie taki wynik wział. Jednak po spotkaniu czuję lekki niedosyt, ale to nie my musimy sie martwic tylko Lech i jego kibice, którzy dziisaj pokazali się ze świetnej strony !buahaha... brawa dla nich.
Nie będę dziisaj na nikogo narzekał, bo fajnie zagraliśmy. Skarcę tylko jedną rzecz. Ktoś musi naszych chłopaków nauczyc centrować, bo to u nas na prawde kuleje. Nie widziałem dobrego dośrodkowania z rzutu roznego czy wolnego. Piłki posyłane przez Małeckiego ileś tam metrów nad ziemią to serio o dupe rozbic. Cóż remis nie jest zły.
Co do dopingu to zmiażdziliśmy dziisaj - tak uwazam. FORZA WISŁA

Marcin_fan 24.04.2010 22:33

dokładnie tak...Wisła gra z zawodnikami bez formy... Paweł Brożek bez formy... Boguski też szuka dobre dyspozycji... nadal be kontuzjowanego Graguły... itp.. poczekajmy aż będzie stadion , do formy dojdą ( albo sie do końca wyleczą ) zawodnicy i dopiero wtedy bedzie grać super piłke ;] Ps sorka za możliwe błędy ale wróciłem niedawno z grila :)

prober 24.04.2010 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 888279)
A za rok? Lech bez Lewandowskiego, bez Peszki, po kolejnej przegranej batalii o "majstra" z przylepioną łatką "wiecznego przegranego" a Wisła z Gargułą i powracającymi do formy napastnikami, z stadionem na 33 tys. Będzie dobrze, tylko dowieźć te 4 pkt przewagi do końca.

Deja vu. Rok temu było prawie to samo. Trener miał bardzo mocną pozycję i widoki na świetlaną przyszłość. Najłatwiejszą w historii ścieżkę do LM Wisła zakończyła po dwóch meczach pomimo wzmocnień kadrowych. Z Lecha odszedł Murawski, przyszli inni.

Obyśmy za rok nie powtarzali tego samego co napisałeś wyżej. Przynajmniej stadion będzie - reszta jest wielką niewiadomą.

DarekK_11 24.04.2010 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbyychu (Post 888237)
no okej, to zależy do czego chcesz porównywać. Do Brożka z zeszłego sezonu chyba nie ma sensu. Ja porównuję dzisiejszy mecz do tych rozgrywanych w tym roku i, w mojej opinii, nie wypadł źle.

no tak, patrząc na ten sezon to zagrał na prawdę dobrze ;)

btw szkoda że Gancarczyk nie wyleciał za faul i pyskówki :P

dj_ibutti 24.04.2010 22:59

Faul Gancarczyka - czerwień jak nic.... Małek się pogubił. A liniowy to już w ogóle, zamiast pokazywać dla kogo aut, to "ilustrował" chorągiewkami decyzję głównego...

Oldpara 24.04.2010 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 888290)
Deja vu. Rok temu było prawie to samo. Trener miał bardzo mocną pozycję i widoki na świetlaną przyszłość. Najłatwiejszą w historii ścieżkę do LM Wisła zakończyła po dwóch meczach pomimo wzmocnień kadrowych. Z Lecha odszedł Murawski, przyszli inni.

Obyśmy za rok nie powtarzali tego samego co napisałeś wyżej. Przynajmniej stadion będzie - reszta jest wielką niewiadomą.

Ja tam przypominam sobie przedsezonowe prognozy, w których sami mówiliśmy, że grając cały sezon na wyjeździe powinniśmy się cieszyć jeśli się do pucharów zakwalifikujemy :)

Nergal 24.04.2010 23:07

Lewandowski sponiewierany

Peszko - 2-3 było go widać

Sztilić poturbowany przez Sobola i innych

Kriwiec - nie było go widać poza starciem z Pawełkiem

Czerwień dla Gancarczyka za faul i pózniejsze gesty do sędziego.

Wielkie brawo za walke i ambicje, musze przyznać że Łobodziński nie był dziś sobą. Wszystko w naszych rękach i nogach, jeśli MP powędruje gdziekolwiek indziej jak na Reymonta będzie to tylko i wyłącznie nasz dar dla innej drużyny, nic więcej.

Osobne brawa dla Mariusza Jopa. Wyjątkowo ciężką rolę miał dziś do spełnienia i zagrał bardzo dobrze, brawo!

Billy 24.04.2010 23:14

Jop poza 2 momentami to zagrał dobre spotkanie porównując to co pokazywał jak miał okazję grania.

Zbyychu 24.04.2010 23:15

Ech, żeby w każdym spotkaniu tak zasuwali za piłką i gryźli trawę.

Wojtas 24.04.2010 23:26

Widac bylo ze nasi pilkarze byli mega zmotywowani i walczyli o kazda pilke.

Cala ta "wielka czworka" z Amiki jest mocno przerysowana ..
Stilicia jak duch pokrywal Sobol,Jop nieustannie byl przy Lewandowskim a Peszke nasi poobijali.

Kriwets niby cos tam gral ale tez jakis taki niemrawy.

generalnie wystraczylo ich naciskac ,faulowac ,grac ostro i nic nie mogli zobic.

U nas podobal mi sie Jop ,Marcelo staly poziom(ponad tą lige....),oj Lewandowski sobie nie pogral :),Lobo .
Alvarez to poprostu skarb ,jego szybkosc i jakas taka umiejtnosc ustawnienia sie sa i byly dla nas bezcenne.Trzeba zrobic wszytsko zeby go zatrzymac.
Maly i Boguś jakby troche slabiej ale tez wystep poprawny ,generalnie nie mozna sie do nikogo przyczepic.

Arboleda machal tym rekami jakby duchy wywoływał,nerwowy chłopak :D

Mecz ktory moglismy spokojnie wygrac,i miec juz sporo przewage.
jest remis i jedziemy dalej.,przed nami jeszcze miin.Legia i Derby.

maRgrabkarz 24.04.2010 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 888279)
Prawda jest taka, że Lech ma najlepszy skład od lat... "Wielka Czwórka" Stilic-Peszko-Kriwiec-Lewandowski jest w gazie, gra efoktownie i efektywnie aż......nie trafiła na defensywę Wisły Kraków :)
"Wielka czwórka" zmienia się w wielkie zero.

Co ten Lewandowski chce zdziałać np. we Włoszech, skoro całkowicie pacyfikuje go Mariusz Jop?

Pisałem już dawno...Pyry mają skład na mistrza, a mistrzem i tak bedzie Wisła.... nawet bez ataku (Brożek i Boguski to cienie zawodników) i bez playmakera.

A za rok? Lech bez Lewandowskiego, bez Peszki, po kolejnej przegranej batalii o "majstra" z przylepioną łatką "wiecznego przegranego" a Wisła z Gargułą i powracającymi do formy napastnikami, z stadionem na 33 tys. Będzie dobrze, tylko dowieźć te 4 pkt przewagi do końca.


P.S Mecz mi się podobał. Jak się nie ma ataku, to czasem cieszy perfekcyjna defensywa. Tym bardziej, że nie graliśmy przeciw ogórkom.

bardzo mi się ta wypowiedź podoba. Tylko się dopisuję jako ewentualny drugi autor. ;)

buczo1985 25.04.2010 00:34

A ja cały czas jestem pod wrażeniem waleczności Sobola. Chłop jest niesamowity. Mam już swoje lata, a gania jak opętany. Widok charakterystycznej pochylonej sylwetki wchodzącego na kur** Radka jest bezcenny :) Facet od dawien dawna mi imponuje. Gdybym miał kupić sobie koszulkę Wisły z nazwiskiem obecnie grającego w niej zawodnika byłaby to koszulka z numerem 7 i nazwiskiem Sobolewski!

Billy 25.04.2010 01:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 888313)
A ja cały czas jestem pod wrażeniem waleczności Sobola. Chłop jest niesamowity. Mam już swoje lata, a gania jak opętany. Widok charakterystycznej pochylonej sylwetki wchodzącego na kur** Radka jest bezcenny :) Facet od dawien dawna mi imponuje. Gdybym miał kupić sobie koszulkę Wisły z nazwiskiem obecnie grającego w niej zawodnika byłaby to koszulka z numerem 7 i nazwiskiem Sobolewski!

Oj zgadzam się z Tobą. Mimo, upływu lat cały czas jest waleczny. Dzisiaj to udowodnił, kiedy walczył o każdą piłkę i milimetr boiska. W dalszym ciągu wartościowy gracz. Napewno nie jest to ten sam Sobol co kiedyś tam, ale w dalszym ciągu mamy z niego "uciechę".
Jeszcze chciałbym poruszyć temat Marcelo, który po meczu oczywiście jak cała drużyna podszedł pod trybune i po odśpiewaniu "Lidera mamy.." zaczęliśmy skandować jego imię, a Brazylijczyk poklepał po herbie Wisły. Tym małym gestem zdobył sobie szacunek chyba u wszystkich. Widać jak bardzo przywiązał się do barw "Białej Gwiazdy". Szkoda tylko, że pewnie latem będziemy musieli go pożegnać...

tomo 25.04.2010 03:42

Typowy mecz walki, jak zawsze krytykowałem Mariusza Pawełka, ale dzisiaj muszę go pochwalić, chłop pokazał się na prawdę z dobrej strony. Kuchenkorz grał o całą pulę, nam wystarczał remis, podział punktów i to my dalej mamy lidera, a Amica musi się martwić.

mrawczu 25.04.2010 04:55

Mecz walki meczem walki, ale poziom.... ehh potwierdziła się teza że te wszystkie hity rundy, sezonu z reguły tracą na jakości przez szachy i strach przed przegraną. Fajne o tym powiedział Zieliński na konferencji prasowej po meczu: http://kiks.tv/2010/04/zielinski-z-d...y-maly-deszcz/.
A no i jeszcze relacja z meczu z tej samej strony: http://kiks.tv/2010/04/jaka-liga-taki-hit/ hehe złapali Głowackiego z Bojarską, to się Głowa poopalał ;)

swinia 25.04.2010 06:58

Frustracja Arboledy sięgnęła już chyba zenitu.
Mam nadzieje, że komisja ligi zajmie się tymi pyskówkami Gancarczyka, bo za sam faul powinien polecieć.

konrad1991tsw 25.04.2010 08:03

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale widać że Henio trochę obudził wolę walki w tych piłkarzach, wreszcie mieliśmy walczącą o każdą piłkę drużynę a nie zlepek piłkarzy. Ofensywa jeszcze kuleje, choć w pierwszej połowie były ze 2-3 fajne próby prostopadłych zagrań, ale widać że Brożek jest bez formy. Choć może jeszcze w tym sezonie zobaczymy, starego dobrego (i skutecznego) Brożka ;) Lidera mamy... !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl