Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

podszywacz 10.02.2009 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adi23 (Post 671728)
A czy to ważne na jaki dokładnie sektor? Na D przychodzisz dopingować i siadasz gdzie chcesz, nikt Tu nie sprawdza miejsca na bilecie!

Oj, zdziwiłbyś się z tym siadaniem gdzie chcesz. Może na D3, na D4 juz wielokrotnie zdarzało mi się że znalazł się "właściciel" "swojego" miejsca.

Proud 10.02.2009 16:38

mi również...a nie mam charakteru by iść w zaparte...

ja tam zawsze na schodach stoje :D

adi23 10.02.2009 16:51

Sorry przyznaje racje,że rożnie jest z tymi miejscami. Mi jeden jedyny raz zdarzyło mi się jak gościu z biletem szukał swojego miejsca na D3, no ale szybko został wyproszony :)

Zieniu17 10.02.2009 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 671736)
Oj, zdziwiłbyś się z tym siadaniem gdzie chcesz. Może na D3, na D4 juz wielokrotnie zdarzało mi się że znalazł się "właściciel" "swojego" miejsca.

Dziwne, bo mi jakoś się to jeszcze nie zdarzyło, a zawsze stoje na D3. A gdyby ktoś podbił, że ma tu miejsce, to bym mu odpowiedział, że tu się nie zajmuje swojego miejsca, bo to sektor dla dopingujących i po problemie:)

Mario Nh 10.02.2009 17:06

Cytat:

Tu się śpiewa, dopinguje, swego miejsca nie pilnuje !
:>

Takie sytuację się zdarzają, niestety nawet na sektorze D3. Kosmici byli, są i będą. Czasem sobie tylko myślę że chyba próbują nam zrobić na złość.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 671743)
a nie mam charakteru by iść w zaparte...

To źle kolego

podszywacz 10.02.2009 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 671754)
Dziwne, bo mi jakoś się to jeszcze nie zdarzyło, a zawsze stoje na D3. A gdyby ktoś podbił, że ma tu miejsce, to bym mu odpowiedział, że tu się nie zajmuje swojego miejsca, bo to sektor dla dopingujących i po problemie:)

Dlatego że jesteś na D3. Ja najczęściej jestem na D4 i jest trochę inaczej, tam też zmorą są grupki "towarzystwa wzajemnej adoracji", przychodzi kilka, kilkanaście osób w grupie z hasłem "bo my tu zawsze siedzimy" i cóż... trzeba sobie szukać innego miejsca.

kohprzem'68 10.02.2009 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 671756)
Dlatego że jesteś na D3. Ja najczęściej jestem na D4 i jest trochę inaczej, tam też zmorą są grupki "towarzystwa wzajemnej adoracji", przychodzi kilka, kilkanaście osób w grupie z hasłem "bo my tu zawsze siedzimy" i cóż... trzeba sobie szukać innego miejsca.

No wybacz ale jak ludzie chodzą po ponad dwadzieścia lat na Wisłę i jeszcze wykupuja karnety co roku ( D2 ) to nie bedą błagac na kolanach o to by stanąc tam gdzie zazwyczaj mamy miejsce wyrostków którzy w czasie jak zaczelismy chodzic na Reymonta to na gówno mówili papu , jeszcze komuś bedzie się zdawac ze kosmici zrobili desant na stadion , ot taka inna optyka .

Mario Nh 10.02.2009 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kohprzem'68 (Post 671791)
No wybacz ale jak ludzie chodzą po ponad dwadzieścia lat na Wisłę i jeszcze wykupuja karnety co roku ( D2 ) to nie bedą błagac na kolanach o to by stanąc tam gdzie zazwyczaj mamy miejsce wyrostków którzy w czasie jak zaczelismy chodzic na Reymonta to na gówno mówili papu , jeszcze komuś bedzie się zdawac ze kosmici zrobili desant na stadion , ot taka inna optyka .

I po co ta napinka ?

Dla każdego jest miejsce na stadionie.
Jednak nie widzę problemu w tym by nawet najbardziej zasłużony kibic stanął 2 rzędy niżej.
Określenie kosmita zastąpię kibicem niedzielnym, o takich kosmitach mowa ;-)

problemy z dupy robicie

palikot 10.02.2009 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 671800)
I po co ta napinka ?

Dla każdego jest miejsce na stadionie.
Jednak nie widzę problemu w tym by nawet najbardziej zasłużony kibic stanął 2 rzędy niżej.
Określenie kosmita zastąpię kibicem niedzielnym, o takich kosmitach mowa ;-)

problemy z dupy robicie


Jakies wieści o karnetach?:D Był ktos dzisiaj o 16 i widział kolejke? Moze o 11 była?

impreza 10.02.2009 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 671848)
Jakies wieści o karnetach?:D Był ktos dzisiaj o 16 i widział kolejke? Moze o 11 była?

byłem dzisiaj okolo 17.30, żadnej kolejki, 1 osoba kupowała obok mnie, ruch minimalny

Filip92TS 10.02.2009 20:56

Jak myślicie ... będą jeszcze karnety na D w wolnej sprzedaży ??

adi23 10.02.2009 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filip92TS (Post 671892)
Jak myślicie ... będą jeszcze karnety na D w wolnej sprzedaży ??

raczej powinny zostać do wolnej sprzedaży

it 10.02.2009 21:39

Ponoć została tylko "końcówka karnetów".
To równie dobrze może znaczyć 300 jak i 3000 :)

pozdi91 10.02.2009 21:41

Witam, mam pytanie; nie jestem w stanie kupić prawdopodobnie karnetu na tą rundę (problemy z kasą - ale nie o tym mowa) i tu moje pytanie, jakie są szanse by nie zostały sprzedane karnety na każde miejsce i co za tym idzie można było kupić przed meczem w trakcie rundy bilety? Czy sprawa jednak przesądzona i jeżeli zostało na tą chwilę około 1000 miejsc na E i 2800 na D to nie ma się co łudzić, że zostaną wolne miejsca? Jeżeli cos źle rozumiem proszę o wytłumaczenie bo sie deczko pogubiłem w tej sutuacji.

Filip92TS 10.02.2009 21:41

No mam nadzieje że 3000 :)
Kurde jak braknie karnetów to bedzie lipaaa ;/

Filip92TS 10.02.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pozdi91 (Post 671927)
Witam, mam pytanie; nie jestem w stanie kupić prawdopodobnie karnetu na tą rundę (problemy z kasą - ale nie o tym mowa) i tu moje pytanie, jakie są szanse by nie zostały sprzedane karnety na każde miejsce i co za tym idzie można było kupić przed meczem w trakcie rundy bilety? Czy sprawa jednak przesądzona i jeżeli zostało na tą chwilę około 1000 miejsc na E i 2800 na D to nie ma się co łudzić, że zostaną wolne miejsca? Jeżeli cos źle rozumiem proszę o wytłumaczenie bo sie deczko pogubiłem w tej sutuacji.

Dobrze mówisz. Zostało jeszcze hoho dni sprzedaży. Myśle ze wszystkie miejscówki się sprzedadzą.

pozdi91 10.02.2009 21:49

Czyli grozi wielu kibicom oglądanie meczy z poziomu trybuny A lub B do czasu kiedy jej nie wyburzą...

n_matt 11.02.2009 12:44

Dziś na otwarciu Wiślackiego Świata w kolejce na moje oko około 30 osób po karnety:) Dalej ochoczo się sprzedają:)

darotsok73 11.02.2009 13:53

Trybuny A i B zamykają "PODOBNO" po derbach , więc kilka spotkań z ich udziałem będzie, nie zdziwi mnie jak wszystkie dostępne miejsca zostaną wyprzedane.

diablo885 11.02.2009 14:11

Witam, mam pytanie. Ile trwa wyrobienie karty kibica? Z gory dzieki

Zieniu17 11.02.2009 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 672246)
Witam, mam pytanie. Ile trwa wyrobienie karty kibica? Z gory dzieki

Do 14 dni roboczych z tego co wiem. Koszt 15zł

diablo885 11.02.2009 14:48

Dzieki za info, jesli zapisalem sie do SKWK to moge zakupic karnet bez karty kibica czy nie przejdzie?

Oress 11.02.2009 14:58

nie przejdzie, bo karnet masz wbity na KK

DoggTS 11.02.2009 15:09

wydaje mi się ze często są mylone dwie rzeczy:
1. ilość kupionych rzeczywiście karnetów
2. ilość wolnych miejsc pod karnety w okresie rezerwacji dla wznawiających karnety, czyli do 21 lutego.

bo to, że zostało jeszcze np 1000 miejsc do sprzedaży karnetów na D/E oznacza, ze jest tyle wolnych miejsc a reszta to miejsca zarezerwowane przez system dla wznawiających.
Od 23 lutego będzie tak na prawdę widać ile jest wolnych miejsc na D i E. Skończą sie wznowienia i system "odda" zajęte miejsca.

Tak czy inaczej - kupować karnety!!!

Wit.Ek. 11.02.2009 16:43

Czy 5500 karnetów to mogla byc liczba sprzedanych karnetów po zakonczeniu sprzedaży w poniedziałek?
Tak pod warunkiem, ze w ciągu 8 godzin otwarcia Wislackiego Świata sprzedano 5500 karnetów
Czy to możliwe?
Tak o ile w ciągu 8 godzin w każdą godzinę schodziło 687,5 karnetów.
Czy to możliwe?
Tak o ile w ciągu każdej minuty sprzedano 12 karnetów.
Czy to możliwe?
Jeżli przyjmiemy, że karnety przez 8 godzin były sprzedawane równolegle przez 4 osoby to
Tak o ile przez 8 godzin żadna z 4 osób nie przerwała sprzedaży karnetów choćby po to by wyjść na siusiu i w ciągu każdej minuty, nieprzerwanej 8 godzinnej pracy każda osoba sprzedawała po 3 karnety.

Myślę, ze nikt nie ma wątpliwości teraz ze sprzedano 5500 karnetów w jeden dzien.Taki wynik-3 karnety w ciągu kazdej minuty nieprzerwanej pracy to dla czteroosobowej wislackiej brygady przodowników pracy betka.

Tobi1906 11.02.2009 17:56

A dzisija popoludni znow zrobilo sie duze zainteresowanie kupnem karnetu a dokladniej przedluzeniem.

Cos mi sie wydaje ze wszystkie miejsca na stadionie wezma karnetowcy

węgorz2 11.02.2009 19:00

ja byłem w poniedzialek dwa razy i doslownie kupowało po jednej ,dwie osoby ,wiem że sie dobrze sprzedaja ale tak jak kolega WIT.EK wyliczyl niemozliwe zeby tyle sie sprzedalo, nie sadzicie?

MatiBKS 11.02.2009 19:26

czy mając karnet na E moge sobie zrobić wznowienie z przeniesieniem na sektor D ??;]

impreza 11.02.2009 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatiBKS (Post 672438)
czy mając karnet na E moge sobie zrobić wznowienie z przeniesieniem na sektor D ??;]

tak
10 znaków

piotrek1325 11.02.2009 20:09

Ktoś może nie wznawiał a kupił karnet ? (ten za 210zl, nie chodzi o SKWK)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl