![]() |
Cytat:
adres jakby cię panowie o 6 rano chcieli odwiedzić :lol: |
Cytat:
|
W temacie o kibicowaniu na polskich stadionach wkleialem linka odnosnie tych nowoczesnych KK. Sprawdzono kilka klubow w ekstraklasie (Wisly nie) i sie okazało, ze bezpodstawnie pobiera sie wlasnie takie dane jak adres, nr. tel czy e-mail i co gorsze dane te sa bezprawnie przekazywane sponsorom klubow w celach marketingowych. ciekawe czy osoby, ktore wyludzaja te dane i przekazuja sponsorom dostana zakaz stadionowy, ciekawe jaka grzywne dostana...
|
Czy jutro przed mecze będzie możliwość wyrobienie karty kibica ? Jedziemy z kumplem na mecz , ja mam kartę kibica , on nie. Pisze że wyrabianie w sobotę do 16 ale czy w związku z meczem nie zostaje przedłużony czas czynności strefy kibica ?
|
Cytat:
Cytat:
|
Wczoraj byl artykul w Przegladzie Sportowym o niezachwycajacej frekwencji w lidze i jako jeden z powodow podano obowiazek posiadania kart kibica. Jest to spory klopot. Tak sie sklada, ze mam szanse byc we Wroclawiu w weekend gdy graja z Legia (luty 2012) ale fakt, ze potrzebuje ten kawalek plastiku powoduje przejscie sie na ten mecz troche trudnym.
Jak to jest, ze moge bez problemu kupic bilet i przejsc sie na mecz w Niemczech czy Hiszpanii, a tylko w Polsce taka paranoja ? Nasz klub informowal, ze obowiazek posiadania KK wynika z ustawy o organizacji imprez masowych ale na mecze pucharowe takiej karty miec nie trzeba wiec o co chodzi ? czym mecz z Odense to nie jest impreza masowa ? Z definicji impreza masowa to impreza powyzej 100 osob. Ostatnio bylem na tym Coke Festiwalu, bylo chyba ponad 50 tys. ludzi - nikt mnie nie legitymowal, nie potrzebowalem wyrabiac zadnej karty, czyli tak jak powinno byc normalnie :) moze ktos to wyjasnic z prawnego punktu widzenia ? |
Cytat:
|
Przeciez smiałes sie z "kiboli" no to teraz jak Ciebie traktuja jak "kibola" to dlaczego sie denerwujesz? Chciałes zeby rzad sie wzial za kiboli to sie wział
|
Cytat:
|
Cytat:
sensu co oczywscie pokazały kolejne miesiące. Poza tym "kibole" też nie są święci ale to nie ten temat. Koniec offtopu. |
witam,czy strefa kibica będzie w najbliższy piątek, w dniu meczu otwarta dłużej niż do 20 w celu wyrobienia karty kibica bezpośrednio przed meczem?
|
^ Sprzedaż biletów odbywa się do końca pierwszej połowy, więc i KK powinni wyrabiać bez problemu do tej pory.
Ale aby być na 100% pewnym, należy zadzwonić i się zapytać :) |
Cytat:
Protesty swoje zrobiły... wytworzyły wydźwięk, o którym się mówiło i jednoczyło tych którym zależy na ruchu kibicowskim do działania w razie potrzeby. Chyba nie myślałeś, że celem protestu będzie zmuszenie Tuska do tego, żeby przyjechał i nas ładnie przeprosił? :lol: |
Może mi ktoś powiedzieć czy nasza Karta Kibica korzysta z systemu Extrakarta, wprowadzonego przez Ekstraklasę S.A.?
|
Mam małe pytanie. Czytałem kilka stron w tym temacie ale na moje pytanie nie mogę znaleźć odpowiedzi. A moje pytanie brzmi. Czy można mieć kartę kibica do dwóch klubów? Bo jest taka sytuacja że mam wyrobioną kartę kibica Wisły Kraków ale może w przyszłym sezonie do Ekstraklasy wejdzie Termailca Bruk-Bet Nieciecza to jest parę kilometrów od mojej miejscowości i nie ukrywam że na ich mecze także bym chciał chodzić. Czekam na wasze odpowiedzi.
Pozdrawiam |
Cytat:
|
czy na mecz z Lechem puchar polski trzeba miec karte kibica bo chce wziasc kolege ktory jej nie ma?
|
Cytat:
|
Czy dziecko poniżej 6 roku życia musi mieć wyrobioną kartę kibica? Jeśli nie, to od którego roku życia ona obowiązuje?
|
@Lacrima
ze strony Wisły: Cytat:
|
Cytat:
Tym samym mam wielki problem, bo nie wiedziałem a zrobiłem KK - Legi Warszawa. Wszystko przez chęć zobaczenia większej piłki, oczywiście na sektorze piknikowym. I z chęci obejrzenia meczu na żywo, zablokowałem sobie poważnie wejście w przyszłości przy okazji wyjazdu do Krakowa do znajomych na Wisłę, bo chyba każdy wyobraża sobie reakcje kiedy wyjmuje KK - Legii. Dodam żeby nie było spiny, od Wisłą jestem od zawsze, nie jestem fanatykiem. A decyzja o wyjście na Legie była przemyślana i kierowana chęcią obejrzenia meczu na żywo a nie uciekaniem na Legie bo tam wyższe miejsce. |
Z tego co wiem to bez problemu mozna:) Kumpel ma KK Widzewa a niedawno wyrabial nasza i nie mial zadnych problemow.
Hmm a skad ta pewnosc ze FC Kukurydza awansuje do Ekstraklapy? |
Cytat:
Pomimo wspólnej antypatii, w Warszawie Polonia i Legia mają wspólny system. Więc to może pojedyńczych przypadków dotyczy. |
czy kupujac karnet na wiosne 2012 + mam tez nabity odrayu bilet na PP _
sorry za bledy |
Cytat:
|
jaki problem wyrobić przed meczem ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Przed derbami Warszawy PS podał że Legia wyrobiła ok 160 tys kart kibica, a Polonia 10 tys. Czy ktoś orientuje się jak u nas wygląda liczba wyrobionych KK?
|
Małe pytanko:
Mam zamiar polecieć z UK na mecz Lechii ze Śląskiem, tam wyrobić sobie kartę kibica. Później jadę gdzie mnie diabeł poniesie. W międzyczasie chciałbym zaliczyć derby w Krk i jak terminarz dopisze to jeszcze Śląsk - Zagłębie i sobie już spokojnie z Wrocławia wrócić do UK. Da radę to wszystko zrobić na tej jednej karcie Lechii??? Bo trochę "niedzisiejszy" jestem w temacie kart kibica. Z góry dziękuję za odpowiedź. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl