![]() |
Cytat:
|
W Cinema City ktoś pracował? Jakie warunki, jaka płaca?
|
Ja pracowalem w Cinema City. Straszna chu*nia! 5zl za h, bardzo malo godzin pracy. Odradzam
|
Cytat:
to chyba jakaś ściema bo z tego co wiem to,żeby w ogóle móc ubiegać się o prace na platformach trzeba skończyć odpowiednie studia to raz a dwa same studia to nie wszystko bo do tego przechodzi się specjalne testy itd a dopiero potem można myśleć o tym,żeby się załapać na platformie chociaż jest bardzo ciężko bo chętnych jest masa,a ogłoszenia pojawiające się w gazetach czy to w internecie,że na platformie 20 tyś miesięcznie itd,bez doświadczenia to jest ściema jak stąd do warszawy i z powrotem! |
Cytat:
Ewentualnie może ktoś słyszał o kimś potrzebującym montażysty video, jakieś śluby etc.? |
Pilnie poszukuję kogoś na stanowisko elektryk, elektromonter, elektromechanik.
Praca w Krakowie, umowa o pracę, praca jednozmianowa. Wymagane wykształcenie minimum średnie w którymś z w/w zawodów. Chętnych proszę o przesłanie CV na adres: [email protected] w tytule proszę wpisać: E/HK/11/10 I proszę pamiętać o dopisku:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)." |
potrzebuje PILNIE pracy jako kierowca kat.B, magazynier itp.
jakby ktoś wiedział i dał znać ma u mnie flache dobrego trunku:) |
na ogloszeniu do pracy kelnera bylo wymagane HCC podobno to jakis kurs/szkolenie, wie ktos cos wiecej?
|
jest to kurs o obchodzeniu się z żywnością, daty ważności itp. pierdoły
|
@wladyslaw - przeczytałeś prive' a ?
|
Czy ktoś z Was wysyłał formularz w sprawie bycia rachmistrzem przy Narodowym Spisie Powszechnym? Dostaliście jakąś odpowiedź?
|
Jakby ktoś miał namiary na jakąś ciekawą i przede wszystkim dobrze płatną pracę w sylwestra albo pierwszy dzień nowego roku to niech tutaj wrzuci albo podbije na priv'a.
|
Szukam dorywczo na ten tydzień po świętach nie macie czegoś ? Albo pracy gdzie bym pracował 2-3 dni w tyg studiuje dziennie ale tyle czasu mogłbym znalesc zeby miec niedziele wolną.Proszę o pomoc
|
Cytat:
Czy służą one tylko i wyłącznie do rozreklamowania portalu, strony? |
Cytat:
1. Studia są potrzebne jak ktoś chce pracować tam jako inżynier, natomiast na każdej platformie jest cała masa ludzi, którzy wyższego wykształcenia nie mają: elektrycy, mechanicy, spawacze, operatorzy wszelkiego rodzaju czy zwykli goście od fizycznej roboty (tzw. raughneck). 2. Co do jakichś specjalnych testów to nie wiem o czym mówisz, każda firma ma swoje sposoby rekrutacji i może jakieś testy gdzieś są (na pewno jak chcesz być inżynierem to w większości firm na rekrutacji są testy z matmy, mechaniki, fizyki i na inteligencje - ale stosunkowo proste jak ktoś pamięta coś z matmy). Wątpię, czy elektrykowi będą robić jakieś testy. 3. 20 tys miesięcznie to rzeczywiście ściema, ale zwykły fizyczny (raughneck) dostaje rocznie między 40-45k USD, czyli około 10k - 11k PLN na miesiąc. Nie wiem dokładnie jak jest z opodatkowaniem tej kasy (część płaci, a część nie). Specjaliści z jakimś konkretnym fachem i inżynierowie dostają trochę więcej, ale to zależy w dużym stopniu od doświadczenia. 4. Praca jest najczęściej w trybie rotacji, tzn. np. 3 tygodnie jesteś na platformie, a później masz 3 tygodnie wolnego, konfiguracje są różne 3-3, 5-5, 2-2 czasem 6-3, 6-2 - zależy od firmy i roboty. Za okres kiedy siedzisz w domu też Ci płacą, nie tylko za dni na platformie. 5. Jak jesteś na platformie pracujesz codziennie (nie ma żadnych świąt ani dnia wolnego), chyba, że pogoda lub inne względy bezpieczeństwa nie pozwalają. Pracuje się po 12h dziennie. 6. Czy się trudno dostać: nie wiem, ciężko powiedzieć, ale wiem, że sporo ludzi z krk i okolic pracuje na platformach jako inżynierowie (ze względu na AGH), podobnie na statkach sejsmicznych można spotkać dużo ludzi z naszych okolic plus sporo jest na takich statkach jako ludzie z obsługi (mechanik, oficer, nawigator, kapitan itp.), ale to głównie ludzie z wybrzeża. Mam nadzieję, że to trochę rozjaśni sprawę i pomoże się zdecydować. Jeśli są jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem. Pozdrawiam. |
Cytat:
|
Z ta platforma jest tak jak napisal LBD. Jako uzupelnienie dodam, ze kasa jest rozna, stduia nie sa potrzebne. Moj znajomy pracuje na platformie ok,.3 lata. Co msc jest w stanie odlozyc 10.000PLN. Placone ma mieszkanie i przejazdy do Polski. Nie mieszka na platformie tylko na ladzie-codziennie ich przewoza . Calkiem atrakcyjna oferta finansowa choc minusem jest toz enie kazdy umie zniesc ten styl pracy.
|
Witam, poszukuję stażu w jakiejś firmie budowlanej, jestem na 3 roku budownictwa na PK, studia niestacjonarne. Gdyby ktoś coś wiedział w tej kwestii, proszę o kontakt.
|
Cytat:
|
nawet dobrze placa, szkoda ze tylko dla studentow...
http://www.pracuj.pl/praca/kasjer-bi...oferta,1906684 Wie ktos o jakies pracy (nie dla studenta) Potrzebuje koniecznie pracy na caly etat - nie wazne czy w sklepie w galerii czy cokolwiek innego . |
pracował ktoś może w firmie "u jędrusia" na stradomiu??
|
wie ktos jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna do Shella w Zabierzowie??
|
Ten Shell jest już dawno zamknięty :P
|
Cytat:
|
Wie ktoś coś o jakieś pracy dla studenta? Najlepiej na pełny etat? Wysłałem Cv do Wisły ale nie dostałem odp : )
|
jesli mielibyscie kogos kto potrzebuje kierowce kat B z 30letnim doswiadczeniem na pol etatu to dajcie znac;)
|
co do pracy na platformie - bardzo podobny typ pracy to tzw. spawacz w rafineriach północnych (Norwegia, Finlandia itp). Wujek dziewczyny tak pracuje od kilku dobrych lat, jest zatrudniony w polskiej firmie (Mostostal? czy któryś z takich większych kombinatów). Zrobił kurs spawacza (dość drogi, parę tysięcy) i po prostu sobie tak jeździ na kontrakty.
Jego wrażenia są różne. Po pierwsze przeraźliwa nuda, zwykle takie prace są na totalnych zadupiach, kilkadziesiąt-kilkaset kilometrów od najbliższych miasteczek, praca więc jest jedynym przerywnikiem spania, może do tego do tego dochodzą jakieś rozrywki - opowiadał trochę o rybach czy sportach "polowych". To co jeszcze przeszkadzało to tzw. białe noce, czyli konieczne czarne koce w oknach. O dziwo mimo niemal 100% męskiego towarzystwa raczej mało alkoholu, raz że strasznie drogi, dwa to praca na kacu/po alkoholu = wylot. Reasumując - polecał taki wyjazd ale tylko dla kasy, ale dla wytrwałych, na pewno to nie jest tak że się popracuje 8h i później na miasto do knajpy czy do kina czy na imprezę. Jak kogoś nic nie trzyma tutaj, potrzebuje sobie w głowie coś poukładać, albo ma ciśnienie na kasę to taki półroczny wyjazd OK. |
Siemka, pracował ktoś z Was przy roznoszeniu metra? Wiecie może jakie są warunki i jak o wygląda wszystko?
|
Dostał już ktoś odpowiedz na tą ofertę pracy w Wiśle na kasie ?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl