![]() |
michu-kozlowek a czego Ty oczekujesz, że wyjdzie z obitym na pół metra ryjem, zakrwawionymi kolanami i powyrywanymi włosami?
michu-kozlowek oczywiście, niech się cieszą że to nie było w USA, bądz w Kanadzie i np. policjant nie użył wobec któregoś z nich paralizatora, który by jednego z nich uśmiercił na miejscu, jak ostatnio naszego rodaka. Za co? za nic. Chłopak chciał zobaczyć się z rodziną, miał ją na wyciągnięcie ręki.. a policja mu to nieumożliwiła w tak brutalny sposób. Skatować go na pewno nie skatowali, tym bardziej że to osoba znana - medialna - wtedy policja się boi. Co innego jak to jest zwykła osoba z "ulicy" wtedy walą ile wlezie bo i tak nie będzie ten ktoś miał przebicia np. w mediach. Widzicie to np. na przykładzie Majdana i Świra - nagle kilka programów o tym, media huczą, afera.. a gdyby spałowali "zwykłych" obywateli przeszło by to bez echa. Dlatego też policja próbuje hamować swoje emocje w takich przypadkach jak ostatnio w Mielnie gdy zobaczyli kto tam baluje. Krótko mówiać jest to tak - policja zatrzymuje jakiegoś biznesmena gdzieś na paradzie gdzie wódka się leje - spokój, czerwony dywanik do auta i czysta pościel na izbię. Zwykły chłopak - nie przebierają w słowach i czynach. Policja nie jest głupia, robią to tak żeby samym sobie nie zaszkodzić. Choć czasami wybucham śmiechem jak ostatnio czytając o jakichś ponad 700 chuliganach Legii w tym 100 kobiet, dzieci i starszych osób którzy ponoć rozjebali bądz próbowali rozjebać całą Warszawę a na pokazanych materiałach dowodowych policji nie widać nawet jednej rozbitej szyby. I co mnie martwi to to że społeczeństwo to wszystko łyka. Nikt nie mówi że go na.......ili jak dziką świnię ale na pewno sponiewierali jak szmatę , co widać np. na filmiku. Cytat:
tych prawdziwych wersji przy tego typu akcjach to jest mały procent. Znam to po sobie, znam to po tym co w życiu widziałem i wiem do czego jest policja zdolna i jak potrafi się znęcać nad ludzmi. Oczywiście w telewizji aniołki. Co do tej całej sytuacji widać gołym okiem kto błądzi w tym wszystkim. Widać to było w programach typu "romozowy w toku" w którym był Majdan i policjant, gdzie po argumentach jakie przedstawił Majdan policjant nie wiedział co powiedzieć, podobnie było z wczorajszym programem Lisa, gdzie po filmie głupa palić będzie i "nic tam nie widać". Nie chcę mi się w sumie ciągnąc tego tematu, ani pisać o tym jaka policja potrafi być bestialska w tym co robi, robiąc to z uśmiechem na twarzach, bo nie ma sensu. Ktoś tego doczeka, przeżyje, zobaczy na własne oczy, odczuję na własnej psychice / ciele to zrozumie. Są policjanci którzy na prawdę są normalnymi ludzmi, z którymi idzie się w spokoju dogadać, ale jest to mały procent. Co nie zmienia faktu że policja to policja, i żadnemu nie można ufać. A "krawężniki" i reszta niech się zajmą łapaniem pedofilów a nie strugają kozaków przy wycięczonych żulach którzy sobie popijają winko gdzieś w parku na uboczu. Jak widzę takie sceny to łzy mi lecą ze śmiechu. |
Kasperczak zwleka z podpisaniem kontraktu z Górnikiem bo w razie niepowodzenia reprezentacji w meczu z San Marino miałby zostać selekcjonerem.Jeśli Heniu zostanie trenerem Górnika to numerem jeden na jego liście transferowej jest inny były Wiślak Kosowski.Osobiście ciekaw jestem czy Zabrzanie pod wodzą Kasperczaka beda graliz takim polotem i pasją jak kiedyś Wisła.
|
Cytat:
To co teraz odjebałeś, to nie prowokacja, a frajerstwo. Przyklaśnij jeszcze policji i może zasil jej szeregi?! Widać, że o pracy policji w Polsce nie masz zielonego pojęcia, a fakt, że łącznie ze świadkami 12 osób mówi, że policja działała amatorsko, brutalnie i poza prawem nie przeszkadza Tobie w pisaniu takich bredni świadczy już tylko o Tobie. Krzyknij jeszcze "Więcej uprawnień dla policji!". Najlepiej w twarz rodzicom Przemka Czai lub tego chłopaka, którego zastrzelili na światłach w Poznaniu, względnie kibicom Legii przetrzymywanych i torturowanych na komisariatach w całym Mazowszu. Mam nadzieję, że Świr i Majdan wykorzstają swoją "medialność" i upokorzą policję, pokażą prawdę o ich pracy, a liczba takich Michów znacząco się zmniejszy. |
Świerczewski to też troche Wiślak bo jego brat Marek grał przy R22 w ataku.
|
|
A pamiętacie akcję z gościem, który ni stąd ni z owąd przyszedł na trening rezerw Wisły ? gra jeszcze u nas ? jak sie nazywał?
|
Cytat:
Cytat:
|
Muszę rozejrzeć się, gdzie wbić ten kołek, o którym piszecie, że piłkarz wiesza na nim buty jak kończy karierę. Kołek już jest szukam tylko młotka - mówi były reprezentant Polski, Radosław Kałużny
więcej: http://sport.onet.pl/74318,1248685,1...wiadomosc.html |
http://90minut.pl/news.php?id=777563
Cytat:
|
Henryk Kasperczak już raczej na pewno trenerem Górnika Zabrze. Ja osobiście życzę powodzenia i niech walczą o puchary, podnosząc poziom ligi z korzyścią dla wszystkich.
http://sport.interia.pl/news/henri-j...wtorku,1177110 a propos Radka Kałużnego, w innym portalu jest info, że nie poszło o kasę, ale po prostu nie miał żadnych ofert, a powiedział, że prosić się nie będzie :) |
Henryk niech trenuje zespol, ale jakis poza Polska liga.
Z tego Gornika moze stworzyc dobra pake, oby nie zrobil z tego Gornika tego co z naszym kiedy byl jej trenerem. |
Cytat:
Bardzo dobrze się dzieje. Liga wzbogaci się o dobrego trenera. Górnik być może dołączy do bezpośredniego zaplecza ścisłej czołówki. Czym silniejsza Ekstraklasa tym większą wartość ma zdobyty w niej tytuł mistrzowski i tym większa szansa na dobry start naszych drużyn w europucharach i generalnie rośnie poziom naszej piłki. |
A ja dalej twierdzę, że Kasperczak tylko dokończył dzieło Smudy +dobrzy piłkarze i dlatego były takie, a nie inne wyniki... więc jak dla mnie, to Górnik zweryfikuję jego Glorię i Chwałę.
|
Cytat:
|
Tak samo Smuda rzekomo ma większy od Michniewicza udział w mistrzostwie Zagłębia. Jakoś złotousty Czesław pokazuje w Arce, że zna się dobrze na swoim fachu. A co do Smudy, to ma nosa do sprowadzania piłkarzy i ich umiejętnego wprowadzania do drużyny. Jego drużyny grają ładny futbol, ale mimo wszystko zcegoś im brakuje. Dobrze, że Henio weźmie Górnika, bo ta drużyna nam nie zagrażą obecnie. Chociaż na miejscu Kasperczaka jeszcze bym troche poczekal, bo Leo sie raczej wyłoży a Smuda po porażce z Wisłą a także po meczu u siebie z Legią, który będzie 3 dni po Austrii Wieden może stracić posadę.
|
Cytat:
Cytat:
Smuda ma pewną pozycję w Lechu i Twój scenariusz jest niewiarygodny. |
Cytat:
Jestem bardzo ciekaw jak poradzi sobie z Gornikiem |
|
|
Cytat:
Czesi nie w formie są wiele groźniejsi od Słowenii. Piszesz że Słowacy to II liga. A my?? Nie jestem tu wielkim optymistą. Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy repra gra taką samą padaczkę, a Leo dokonuje coraz bardziej egzotycznych eksperymentów kadrowych. Myślę, że jest zupełnie realne, że poleci niebawem, a Heniu będzie chyba jedynym poważnym kandydatem na selekcjonera reprezentacji. |
Borussia-Schalke
ss-mani z gelsenkirchen tna Kube rowno z trawa - 2 czerwone juz po faulach na Kubie szczegolnie 2 faul wygladal fatalnie :( naszczescie Kuba wrocil na boisko |
Cytat:
|
Szerzej o występie Kuby
źródło: gazeta.pl http://www.sendspace.pl/file/A8g96vYN/ - Faule na Kubie do ściągnięcia http://www.sendspace.pl/file/qjxW28rK/ - okoliczności w jakich podyktowano rzut karny również z udziałem Kuby źródło: bramkipolakow.pl |
Cytat:
|
Co do Kasperczaka. Niemal pewne jest że obejmie zespół z Zabrza, jako asystenta będzie miał Antoniego Szymanowskiego, który żegna się właśnie z druzyną z Wolbromia (nie ukrywał specjalnie gdzie odchodzi i z kim będzie po niedzieli pracował).
Pozdrawiam |
A Unirea 6 zwyciestwo pod rzad ,tym razem wygrali z Rapidem na wyjedzie 2-1 i ida na mistrza:>
Swietny mecz w wykonaniu gosci, do tego Dan ogladal mecz z trybun:) a 2 trener nie rozstawal sie z komorka. I na piwo bedzie;) http://i34.tinypic.com/f40089.jpg |
Cytat:
|
Franz Smuda:
Cytat:
Słyszeliście to samo? |
Ale z tego co mi się wydaje, to on mówił o Zagłębiu Lubin, a nie o nas :)).
|
tak, to bylo o Zagłębiu. Palon jak masz problemy ze sluchem to idz do lekarza.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl