![]() |
Jedyny plus tego meczu to Majewski. Jak Polonia zgodzi się go oddać za darmo, a Majewski zgodzi się na połowę tych zarobków, które ma i to w kontrakcie motywacyjnym, to wtedy go wyjmijemy i już nikt nam nie podskoczy w tej lidze ;).
|
Wywiad z Kokoszką:
"Czyli do rozgrywek Serie B nie jest pan jeszcze zgłoszony? - Nie mogę grać oficjalnych meczów. Jak ten certyfikat nie przyjdzie na czas, straci na tym Wisła, straci Empoli, straci Kokoszka i - co najgorsze - straci reprezentacja." [podkr. moje] Grunt to mieć o sobie wysokie mniemanie. Banhauer to im na zgrupowaniu jakieś kwasy zapodaje? |
Ten mecz to jedna wielka KATASTROFA !
|
Szkoda że Majewski nie zagrał od początku z Jeleniem i Błaszczykowskim. Może Irek zdążyłby do którejś prostopadłej piłki zagrywanej przez Radka (Zahorski za wolny), albo Kuba z Irkiem zagraliby coś z klepki. Dla mnie tych 3 piłkarzy coś tam grało. Aaaa i nawet taki M.Kowalczyk jak trochę poprawi szybkość i odchoruje swój debiut może coś pograć! (na lewej obronie może gra lepiej?) :)
Jakoś jestem bardzo uczulony na Krzynówka. Czy on musi grać? Może faktycznie nie ma nikogo lepszego.... Mecz kopanina i chaos u nas..... |
|
Ech i pomyśleć że jakby utrzymać XVI-XVII wieczną mapę Europy to bylibyśmy piłkarską potęga :P
Chyba tyle napisze, bo co tu więcej się męczyć... Oni się nie zmęczyli przy grze to i ja nie mam zamiaru przy pisaniu o nich... |
Ten mecz to wyjątkowo śmierdząca padlina. Najśmieszniejsze jest to, że jak wynika z sondaży (chyba , że to takie sondaze jak w polityce i na TVN-nie :) ) coś ok. czy nawet ponad 80 % jest zadowolonych z Benhauera. Wynika z tego, że będzie nadal nas raczył swoimi wynalazkami typu Polczak,Zahorski itp. Nie mam nadziei na jakieś awanse i zainteresowanie kadrą sobie odpuszczam.
|
mam rozumieć że lepsi od młodych /Kokoszka, Polczak, Zachorski/ są Głowacki, Żurawski, ????
Panowie trochę obiektywizmu z waszej strony ------------------------------------------------------------------- Jerzy Engel: Polczak - odkrycie meczu! WRAZ Z ŻEWŁAKOWEM MŁODY OBROŃCA STWORZY WKRÓTCE PARĘ STOPERÓW Jerzy Engel nie chce nawet porównywać środowego meczu z Ukrainą z tym osiem lat temu (jego kadra wygrała wtedy 3:1). - Tamto spotkanie zostawmy w annałach, bo podobne szybko się nie powtórzy - mówi w rozmowie z Futbol.pl. Ale w tym można dopatrzyć się także wielu pozytywów. - Dobra gra obrońców, szczególnie Żewłakowa i Polczaka, niezły występ defensywnych pomocników - wylicza Engel. Ale im dalej do przodu, tym gorzej. - Bo brakowało piłkarzy kreatywnych - wyjaśnia były selekcjoner. FUTBOL.PL: - Pana drużyna wygrała z Ukrainą 3:1 w eliminacjach do mistrzostw świata. Stan bramkowy po stronie Ukraińców się zgadzał, po stronie biało-czerwonych już nie do końca... JERZY ENGEL: - Zostawmy tamten mecz w annałach historii. To były zupełnie inne drużyny i stąd inne spotkanie. Dla nas mogło być zdecydowanie lepsze, bo jak pamiętamy, Andrzej Juskowiak nie strzelił karnego. Ale na takie mecze musimy jeszcze długo czekać. Nie skreślajmy jednak tej drużyny, bo nawet w przegranym spotkaniu pokazała kilka pozytywów. - Na przykład? - Pamiętajmy, że nie jest łatwo zmienić drużynę zaraz po wielkim turnieju. A Beenhakker wprowadził kilka nowych twarzy. Choćby Piotr Polczak ładnie wkomponował się do drużyny. Kowalczyk także wypadł obiecująco. Jeśli zdobędzie kolejne szlify, kadra będzie miała z niego pożytek. - A jak Pan ocenia system gry? - Wyglądał ciekawie. Trzech środkowych obrońców skutecznie uniemożliwiało Ukraińcom dochodzenie do sytuacji strzeleckich. - Czy uważa Pan, że jest sens zmienianie systemu gry za pięć dwunasta - tuż przed eliminacjami do mistrzostw Europy? - Trudno powiedzieć. Są dwie teorie. Trener dopasowuje system do piłkarzy albo piłkarzy do systemu. Tutaj wygląda na to, że selekcjoner stawia na tą pierwszą teorię. Jak na początek wyglądało to interesująco. - W trakcie meczu brakowało kogoś, kto uporządkowałby grę w środku pola? - Wyglądało to zdecydowanie lepiej w drugiej połowie. Wtedy na placu gry pojawili się Roger Guerreiro i Majewski. Ale w pierwszej połowie brakowało piłkarzy kreatywnych. Mieliśmy trzech środkowych obrońców i dwóch dobrych, ale defensywnych pomocników. - Właśnie, im dalej do przodu tym gorzej... - In plus wypadł Krzynówek, który harował wzdłuż bocznej linii boiska. Ale Błaszczykowski nie jest wciąż w najwyższej formie. Podobnie Smolarek. Z kolei Jeleń - wysunięty napastnik nie dostawał zbyt wielu podań. Trudno zresztą oceniać napastników, bo mieliśmy właściwie jedną sytuację. - Futbol.pl wyróżnił Fabiańskiego. A Pan jak ocenia jego grę? - Zagrał bardzo dobrze. Szybko i zdecydowanie wychodził do dośrodkowań. Ale martwi jedna rzecz - wybicia na oślep. Efekt? Stracona bramka. Nawet w Legii tak nie grał. - Kogoś by Pan szczególnie wyróżnił? - Na pewno Piotra Polczaka. O ile Michał Żewłakow zaprezentował tradycyjnie bardzo wysoki poziom (w końcu gra w Lidze Mistrzów), to Polczak wypadł nadspodziewanie dobrze. Już niedługo wraz z Żewłakowem mogą stanowić duet środkowych obrońców reprezentacji. Futbol.pl |
Cytat:
Cytat:
kij z tym, że się nie rozwinie i grać nie będzie - ważne, że przez pierwsze trzy miesiące na koncie jurki będą. |
Cytat:
hmm ktos ci placi za pisanie glupot czy jak? |
Cytat:
Za darmo nikt mu certyfikatu nie wyśle - niech lepiej podgląda jak się pomidory zbiera we Włoszech. A kwasy to już żre od kilku miesięcy jak czytam jego poprzednie wywiady ... no a sam mecz - pokazał nasze miejsce - jak zwykle :) |
Czytając komentarze widzę, że podjąłem jedynie słyszną decyzję olewając to spotkanie.
Jakby ktoś mógł mi rozpisać skład, tzn. kto grał na jakiej pozycji, bo nie za bardzo to widzę. Wszyscy piszą, że graliśmy 3-5-2, a ja w składzie widzę 4 obrońców, w tym jednego typowo skrajnego, i ani jednego typowego napastnika. |
Cytat:
|
kokoszka juz od jakiegos czasu nie wie co robi.. zaczal w brnac i zaszedl tak daleko, ze sam nie wie gdzie teraz jest.
Samo prawo Webstera, tylko hucznie sie tak nazywa, oficjalnie kazda taka sprawa musi byc rozpatrywana oddzielnie. Do tego dochodza problemy sporne z jego umowa(np to, ze my twierdzimy, ze podpisal aneks etc.). Sprawa jest tak zagmatwana, ze szybko sie nie skonczy. A tutaj kokoszka to juz wogole chrzani jak potluczony, bo wolny by byl, gdyby Wisla dostala za niego kase, a z tego co mowil gdzies Bednarz kasa nie wplynela. Tak wiec nie ma sie co gnojkiem przejmowac, udezyla sodowa, nie pierwszemu, nie ostatniemu... |
http://www.pilka.pl/?mid=1&show=95495
Kur.. najlepszego zawodnika nie będziemy mieć :| ? A kibice niech nadal śpiewają LEOOOOOOOOOOOO PS. Wiecie, że powołanie dla włoskiego gwiazdora przyszło do Wisły, a nie do wielkiego klubu z Serie B? |
Cytat:
ps. można by mu jeszcze lepiej zrobić - nie wyrazić zgody na udział w meczu repry :-) |
Beenhakker ponoc wywalil z rerezentacji Dudke ,Boruca i...Majewskiego za libacje alkoholowa z dziennikarzami :lol: Dudka juz kiedys pil z Burkhardtem ,ale ze Majewski w tak mlodym wieku juz zaczyna? :lol:
|
Hahahaha Majewski skończy jeszcze gorzej niż Burkhardt w tej Warszawie :D
|
http://www.sport.pl/sport/1,65025,56...i_z_kadry.html
W sumie każdy lubi się napić.. I co trzech podstawowych graczy odpada? No to ku..a pięknie. |
przeprowadził się do wielkiej Warszawy i zasmakował życia :D Szkoda, że nie tydzień temu, może by z nami na kacu grał.
I jakoś wątpie, żeby Boruc się upił. edyta: http://sport.onet.pl/1,16,11,4723814...?TEMAT=1248770 onetowcy jak zwykle miażdżą :) |
Cytat:
Jak byłem w jego wieku to moje umiłowanie imprez alkoholowych było w pełni rozwinięte i kwitło niczym kwiat w ogrodzie botanicznym. |
W tej poloni to oni jaies problemy z piciem mają, bramkarz i pomocnik pija i bija sie z policja, inny pomocnik pije z dziennikarzami... Darek musiał trochę odetchnac po swoim transferze, jeszcze mi w tym doborowym towarzystwie brakuje kokosa ale z nim to pewnie nie pija bo na krzywy ryj leci jak to on :)
|
na wesoło
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Mnie przeraża myśl o tym, że w ważnym spotkaniu międzypaństwowym naszej bramki będzie bronił Łukasz Fabiański - gość moim zdaniem słabszy 2 klasy od Boruca i Kuszczaka. To ja już wolę na Dudka postawić, wszak ogranie w ostatnim sezonie mają podobne, a za Jurkiem przemawia duże doświadczenie, UMIEJĘTNOŚCI i świetna forma w sparingach... No ale tatuś Dawidziuk już wie, kto będzie bronił naszej bramki.
|
Ponoć wcale nie z dziennikarzami, o ile w ogóle miało to miejsce ;)
|
pewnie popili z Borkiem i Bożydarem:D
|
Wychodzi pełen profesjonalizm.
|
W sprawie libacji alkoholowej - brawo dla Leo. Decyzja szybka, kara bolesna. Szczególnie powinna martwić sprawa Dudki, bo to recydywa. Jedyne pocieszenie - że to już nie jest problem Wisły. Sprzedaliśmy piłkarza (za przyzwoite pieniądze) i niech się teraz martwią inni.
|
Cytat:
PS Mimo wszystko pili po meczu a nie przed. Znaczy wiedzą że alkohol źle wpływa na wyniki sportowe:) |
Beenhakker już nie wiedział jak wypowiadać się po porażce z Ukrainą to wywołał aferę ;/ Jakby NIKT nie wiedział,że nasza reprezentacja po każdym meczu (nie ważne wygranym czy przegranym) wraca do hotelu, przebiera się i... NA IMPREZĘ ( czy to się dzieje w Warszawie czy w Katowicach schemat ten sam)
z resztą .. Przecież oni byli już po meczu, na drugi dzień wracali do klubów czyli teoretycznie zgrupowanie dobiegło końca więc dlaczego dziadek Leo będzie decydował co mają robić ? ;| Poczekajmy do pierwszej porażki (San Marino ogramy nawet rezerwowym składem, gra zacznie się przy Słowenii) wtedy długo nie będzie się gniewał na Boruca i Dudkę (zwłaszcza,że Bąk już nie gra,a jego Łukaszek też bramkarzem idealnym nie jest) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl