Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Transfery - Zagranica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=168)

miodzio 31.08.2011 17:22

Trochę się dzieje ostatniego dnia okienka transferowego:
-Christian Poulsen z Liverpool'u do francuskiego Evian Thonon Gaillard,
-Zdeněk Grygera z Juventusu do Fulham,
-Per Mertesacker z Werderu Brema do Arsenalu,
-Eljero Eliia z HSV do Juventusu,
-Simon Kjær wypożyczony z VfL Wolfsburg do Romy,
-Scott Parker z West Ham do Tottenham'u,
-Alaksandr Hleb wypożyczony z Barcelony do VfL Wolfsburg,
-Paweł Kieszek z Porto do Roda JC Kekrade,
-Joe Cole wypożyczony z Liverpool'u do Lille OSC.

delukas96 31.08.2011 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez miodzio (Post 1158734)
Trochę się dzieje ostatniego dnia okienka transferowego.

Do nas mógłby ktoś jeszcze doskoczyć :D Taki last minute

brylant17 31.08.2011 18:18

Trzeba jeszcze dodać:

Jeleń---Lille
Forlan-Inter Mediolan
Andrea Poli-Inter Mediolan


Forlan i Poli to duże zaskoczenie,ale szczególnie Poli oj dzieję się :D coś czytałem, że transfer Sneijdera jest realny
w ostatnim dniu okienka jaby to MU zrobiło to przyćmi według mnie całe Man City i Chelsea razem wzięci :)

szczepek19 31.08.2011 19:29

Pavel Nechajczik ( BATE ) za 3 mln € trafił do Dinamo Moskwa

Jaro1991 31.08.2011 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Interia.pl (Post 1158734)
BREAKING NEWS: Brytyjskie media poinformowały, że według źródeł zbliżonych do FC Porto, portugalski klub lada chwila odbierze ofertę od Anżi Machaczkała w sprawie Hulka. Według tych doniesień klub z Dagestanu zamierza zapłacić za skrzydłowego... 87 mln euro. W najbliższych minutach powinniśmy znać więcej szczegółów.
Przypomnijmy, że Anżi zakupiło już w letnim oknie transferowym m.in. napastnika Interu Mediolan Samuela Eto'o i skrzydłowego PSV Eindhoven Balazsa Dzsudzsaka..


Sulejman Kerimow szaleje totalnie :rotfl:

brylant17 31.08.2011 21:33

Ja ....le istny FM niech szybciej UEFA wprowadzi ten limit na transfery gotówkowe....Pytanie co Anżi ugra w sezonie z Eto'o i Hulkiem?

rabi86 31.08.2011 21:49

Interia się bawi w "Fakt" z tymi informacjami transferowymi. Ktoś podawał, że napisali o transferze Ruiza i wypożyczeniu Gignaca do Fulham, a do tej pory oficjalnie Fulham podało tylko zakontraktowanie Grygery, więc spokojnie. Przeglądam sobie angielskie livey z końca okienka transferowego i tam dopiero się dzieje.Istne szaleństwo.

szczepek19 31.08.2011 22:22

a jeszcze tylko nie wiele ponad 30 minut okienka :) może się trafi jakaś bomba ;]

mitmichael 31.08.2011 22:31

Anży Machaczkała daje 87mln euro za Hulka z Porto - to byłby dopiero transfer

rabi86 31.08.2011 22:49

A jednak Ruiz zamienił Twente na Fulham. Liczyłem, że zostanie w Holandii, albo przeniesie się do Newcastle, bo stamtąd też miał ofertę. Szkoda.

szczepanwislak 01.09.2011 14:58

Witam po długiej przerwie wszystkich wiślickich ziomków ! Starałem się regularnie zamieszać w tym wątku info o najciekawszych transferach globu, aż w końcu nastąpił nie oczekiwany regres.... (spowodowany w dużej mierze frustracją z ponownego odpadnięcia z LM...) A teraz już na poważnie. Przesyłam listę najdroższych transferów tego lata jaką opublikował dziś " Przegląd Sportowy ". Warto oblukać :)

Czołówka finansowa ostatniego okna transferowego (w mln dolarów):
Sergio Aguero Atletico Madryt - Manchester City 64,8 mln
Javier Pastore Palermo - Paris St Germain 60,5
Radamel Falcao Porto - Atletico Madryt 57,6
Samuel Eto'o Inter Mediolan - Anżi Machaczkała 43,2
Juan Mata Valencia - Chelsea Londyn 43,2
Cesc Fabregas Arsenal - Barcelona 41,8
Samir Nasri Arsenal - Manchester City 40,7
Alexis Sanchez Udinese - Barcelona 37,4
Jordan Henderson Sunderland - Liverpool 32,5
Stewart Downing Aston Villa - Liverpool 32,5
Romelu Lukaku Anderlecht - Chelsea 32,5
David De Gea Atletico Madryt - Manchester United 29,3
Phil Jones Blackburn Rovers - Manchester United 27,7
Ashley Young Aston Villa - Manchester United 24,4
Raul Meireles Liverpool - Chelsea 19,5
Gervinho Lille - Arsenal 19,5
Bojan Krkic Barcelona - AS Roma 17,3
Mikel Arteta Everton - Arsenal 16,3
Peter Crouch Tottenham Hotspur - Stoke City 16,3
Kevin Gameiro Lorient - Paris St Germain 15,8
Per Mertesacker Werder Brema - Arsenal 14,7
Diego Forlan Atletico Madryt - Inter Mediolan 7,2
Robbie Keane Tottenham Hotspur - LA Galaxy 5,6
Park Chu-young Monaco - Arsenal 4,8

WiślakMyślenice 01.09.2011 17:15

Mertesacker.... w końcu obrońca na poziomie. Szkoda, że musiał odejść Nasri i Fabregas. Dopóki Wenger będzie zajmował stanowisko menedżera zamiast trenera juniorów, dopóty Arsenal będzie szkółką piłkarską dla najlepszych klubów świata. W tym okienku na transferach zarobili tyle, że ew. dług wobec Fly Emirates (nie przypomina Wam to czegoś? ^^) za wybudowanie nowego stadionu powinien być już dawno spłacony.

Fiti 01.09.2011 17:45

I Iweneuf Jeleń którego niektórzy tak widzieli już w Wiśle, trafił do Lille... Strasznie mu sie poszczęściło. Lepiej nie mógł trafić...

szczepanwislak 02.09.2011 13:35

Korzystając z okazji, chciałbym po raz kolejny zamieścić notowania z najlepszej sportowej gazety w Polsce. Otóż " Przegląd Sportowy " opublikował najciekawsze transfery w pięciu najlepszych ligach świata. Oto one:

Najciekawsze transfery w Bundeslidze:
Manuel Neuer (z Schalke do Bayern Monachium) - 22 mln euro
Jerome Boateng (z Manchester City do Bayern Monachium) - 13,5 mln euro
Christian Trasch (z VfB Stuttgart do VfL Wolfsburg) - 9 mln euro
Andre Schurrle (z Mainz do Bayeru Leverkusen) - 8 mln euro
Ivan Perisic (z Burgee do Borussi Dortmund) - 5,5 mln euro
Rafinha (z Genoa do Bayernu Monachium) - 5,5 mln euro
Mehmet Ekici (z Bayern Monachium do Werder Brema) - 5 mln euro
Ilkay Gundogan (z Nurnberg do Borussi Dortmund) - 4 mln euro
Ivo Ilicevic (z Kaiserslautern do HSV) - 4 mln euro
Christian Fuchs (z Mainz do Schalke Gelsenkirchen) - 3,8 mln euro
William Kvist (z FC Kopenhaga do VfB Stuttgart) - 3,5 mln euro
Michael Mancienne (Chelsea do HSV) - 2,5 mln euro
Slobodan Rajković (Chelsea do HSV) - 2 mln euro
Anthony Ujah (z Lillestrom do Mainz) - 2,3 mln euro
Tomas Pekhart (z Jablonec do Nurnberg) - 2 mln euro
Aleksandr Hleb (z Barcelona do VfL Wolfsburg) - 1,5 mln euro
Jeffrey Bruma (z Chelsea do HSV) - wypożyczenie 0,5 mln euro
Hasan Salihamidzic (z Juventus do VfL Wolfsburg) - wolny

Najciekawsze transfery Ligue 1:
Javier Pastore (z Palermo do PSG) - 43 mln euro
Kevin Gameiro (z Lorient do PSG) - 11 mln euro
Blaise Matuidi (z Saint-Etienne do PSG) - 10 mln euro
Dimitri Payet (z Saint-Etienne do Lille) - 10 mln euro
Jeremy Menez (z AS Roma do PSG) - 8 mln euro
Mohamed Sissoko (z Juventus Turyn do PSG) - 7 mln euro
Emmanuel Riviere (z Saint-Etienne do Tuluza) - 6 mln euro
Alou Diarra (z Bordeaux do Olympique Marsylia) - 5 mln euro
Yannick Djalo (z Sporting Lizbona do Nicea) - 4 mln euro
Jonathan Pitroipa (z HSC do Stade Rennes) - 3,5 mln euro
Diego Lugano (z Fernerbahce do PSG) - 3 mln euro
Luciano Monzon (z Boca Juniors d Nicea) - 2,1 mln euro
Bakary Kone (z Guingamp do Olympique Lyon) - 2mln euro
Benoit Pedretti (z Auxerre do Lille) - 1,5 mln euro
Florent Sinama-Pongolle (z Sporting Lizbona do Saint-Etienne) - wypożyczenie
Joe Cole (z Liverpool do Lille) - wypożyczony
Guillermo Ochoa (z Club America do Ajaccio) - wolny
Ireneusz Jeleń (do Lille) - wolny zawodnik


Najciekawsze transfery w Premier League:
Sergio Aguero (z Atletico do Manchester City) - 45 mln euro
Samir Nasri (z Arsenal do Manchester City) - 27,5 mln euro
Juan Mata (z Valencia do Chelsea) - 27 mln euro
Stewart Downing (z Aston Villa do Liverpool) - 23 mln euro
Romelu Lukaku (z Anderlecht Bruksela do Chelsea) - 22 mln euro
David de Gea (z Atletico do Manchester United) - 20 mln euro
Phil Jones (z Blackburn do Manchester United) - 19,3 mln euro
Ashley Young (z Aston Villa do Manchester United) - 18 mln euro
Jordan Henderson (z Sunderland do Liverpool) - 18 mln euro
Raul Meirelers (z Liverpool do Chelsea) - 13,5 mln euro
Stefan Savic (z Partizan do Manchestery City) - 12 mln euro
Gervinho (z Lille do Arsenal) - 12 mln euro
Mikel Arteta (z Everton do Arsenal) - 12 mln euro
Peter Crouch (z Tottenham do Stoke) - 11,3 mln euro
Per Mertesacker (z Werder Brema do Arsenalu) - 11,3 mln euro
Wilson Palacios (z Tottenham do Stoke) - 9 mln euro
Gael Clichy (z Arsenal do Manchester City) - 8 mln euro
Sebastian Coates (z Nacional do Liverpool) - 8 mln euro
Dawid Santon (z Inter Mediolan do Newcastle) - 5,6 mln euro
Yohan Cabaye (z Lille do Newcastle) - 5 mln euro
Gabriel Obertan (z Manchester United do Newcastle) - 3,4 mln euro
Zdenek Grygera (z Juventus do Fulham) - wolny
Owen Hargreaves (z Manchester United do Manchesteru Cit) - wolny
Craig Bellamy (z Manchester City do Liverpool) - wolny
Matthew Upson (z West Ham do Stoke) - wolny
Jonathan Woodgate (z Totenham do Stoke) - wolny
Emmanuel Adebayor (z Manchester City do Tottenham) - wypożyczenie
Yossi Benayoun (z Chelsea do Arsenal) - wypożyczenie


Najciekawsze transfery w Primiera Division:
Radamel Falcao (z Porto do Atletico) - 40 mln euro
Fabio Coentrao (z Benfica do Real) - 30 mln euro
Cesc Fabregas (z Arsenal do Barcelona) - 29 mln euro
Alexis Sanchez (z Udinese do Barcelona) - 26 mln euro
Santi Cazorla (z Villarreal do Malaga) - 21 mln euro
Arda Turan (z Galatasaray do Atletico) - 12 mln euro
Jeremy Toulalan (z Lyon do Malaga) - 11 mln euro
Nuri Sahin (z Borussi do Real) - 10 mln euro
Raphael Varane (z Lens do Real) - 10 mln euro
Victor Ruiz (z Napoli do Valencia) - 8 mln euro
Pablo Piatti (z Almeria do Valencia) - 7,5 mln euro
Roberto Jimenez (z Benfica do Real Saragossa) - 8,6 mln euro
Helder Postiga (Sporting Lizbona do Real Saragossa) - 1 mln euro
Hamit Altintop (Z Bayern Monachium do Real) - wolny
Ruud van Nistelroy (z HSV do Malaga) - wolny
Daniel Guiza (z Fenerbahce do Getafe) - wolny
Vladimir Weiss (z Manchester City do Espanyol) - wypożyczenie
Carlos Vela (z Arsenalu do Real Sociedad) - wypożyczenie
Aruna Kone (z Sevilla do Levante) - wypożyczenie


Najciekawsze transfery w Serie A:
Zlatan Ibrahimović (z Barcelona do Milan) - 24 mln euro
Gokhan Inler (z Udinese do Napoli) - 17,5 mln euro
Edinson Cavani (z Palermo do Napoli) - 16 mln euro
Alessandro Matri (z Cagliari do Juventus) - 15,5 mln euro
Mirko Vucinić (z Roma do Juventus) - 15 mln euro
Erik Lamela (z River Plate do Roma) - 15 mln euro
Pablo Osvaldo (z Espanyol do Roma) - 15 mln euro
Bojan Krkić (z Barcelona do Roma) - 12 mln euro
Ricardo Alvarez (z Velez do Inter) - 11,9 mln euro
Miralem Pjanic (z Olympique Lyon do Roma) - 11 mln euro
Fabio Quagliarella (z Napoli do Juventus) - 10,5 mln euro
Arturo Vidal (z Bayer Leverkusen do Juventus) - 10,5 mln euro
Marco Borriello (z Milan do Roma) - 10 mln euro
Stepphan Lichsteiner (z Lazio do Juventus) - 10 mln euro
Stephan El Shaarawy (z Genoa do Milan) - 10 mln euro
Eljero Elia (z HSV do Juventus) - 9 mln euro
Kevin-Prince Boateng (z Genoa do Milan) - 7,5 mln euro
Matias Silvestre (z Catania do Palermo) - 7,3 mln euro
Djibril Cisse (z Panathinaikos do Lazio) - 5,8 mln euro
Diego Forlan (z Atletico do Inter) - 5 mln euro
Marco Amelia (z Genoa do Milan) - 3,5 mln euro
Sebastian Giovinco (z Juventus do Parma) - 3 mln euro
Philippe Mexes (z Roma do Milan) - wolny
Andrea Pirlo (z Milan do Juventus) - wolny
Alberto Aquilani (z Liverpool do Milan) - wypożyczenie
Goran Pandev (z Inter do Napoli) - wypożyczenie
Mauro Zarate (z Lazio do Inter) - wypożyczenie


Wierzę, że przyda się wam do analizy swojej ulubionej ligi :) Bo wykładnia naprawdę świetnie przedstawiona przez moich kolegów po fachu :D

arti 07.09.2011 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 1158993)
Witam po długiej przerwie wszystkich wiślickich ziomków ! Starałem się regularnie zamieszać w tym wątku info o najciekawszych transferach globu, aż w końcu nastąpił nie oczekiwany regres.... (spowodowany w dużej mierze frustracją z ponownego odpadnięcia z LM...) A teraz już na poważnie. Przesyłam listę najdroższych transferów tego lata jaką opublikował dziś " Przegląd Sportowy ". Warto oblukać :)

Czołówka finansowa ostatniego okna transferowego (w mln dolarów):
Sergio Aguero Atletico Madryt - Manchester City 64,8 mln
Javier Pastore Palermo - Paris St Germain 60,5
Radamel Falcao Porto - Atletico Madryt 57,6
Samuel Eto'o Inter Mediolan - Anżi Machaczkała 43,2
Juan Mata Valencia - Chelsea Londyn 43,2
Cesc Fabregas Arsenal - Barcelona 41,8
Samir Nasri Arsenal - Manchester City 40,7
Alexis Sanchez Udinese - Barcelona 37,4
Jordan Henderson Sunderland - Liverpool 32,5
Stewart Downing Aston Villa - Liverpool 32,5
Romelu Lukaku Anderlecht - Chelsea 32,5
David De Gea Atletico Madryt - Manchester United 29,3
Phil Jones Blackburn Rovers - Manchester United 27,7
Ashley Young Aston Villa - Manchester United 24,4
Raul Meireles Liverpool - Chelsea 19,5
Gervinho Lille - Arsenal 19,5
Bojan Krkic Barcelona - AS Roma 17,3
Mikel Arteta Everton - Arsenal 16,3
Peter Crouch Tottenham Hotspur - Stoke City 16,3
Kevin Gameiro Lorient - Paris St Germain 15,8
Per Mertesacker Werder Brema - Arsenal 14,7
Diego Forlan Atletico Madryt - Inter Mediolan 7,2
Robbie Keane Tottenham Hotspur - LA Galaxy 5,6
Park Chu-young Monaco - Arsenal 4,8

PS rzetelny jak zwykle... i tak w czołówce finansowej nie zmieścili się np. Contreao (30mln EURO), Cazorla (20-21m EURO), Turek do Atletico Madryt (12m EURO). A to tylko klika z ligi esp, którą najbardziej lubię.

mitmichael 12.12.2011 19:26

Angielskie media znowu trabia, ze Lewandowski moze niedlugo zasilic Liverpool. Szukaja nowego napastnika gdyz rozczarowuje ich Andy Carroll.

gypsy 01.01.2012 13:43

Anży Machaczkała chce sięgnąć po kolejną gwiazdę...

http://www.futbolnews.pl/informacje/...-skladzie.html

kreseq 31.01.2012 16:05

International level idzie w swiat :lol:
Tomasz Zahorski, zawodnik Górnika Zabrze, przenosi się do Niemiec. Napastnik będzie występował w zespole 2. Bundesligi, MSV Duisburg.

Zahorski był graczem Górnika od 2007 roku, a jego kontrakt kończył się w czerwcu. 27-letni zawodnik rozwiązał jednak umowę z zespołem z Zabrza za porozumieniem stron. Z Zebrami Zahorski związał się do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenia umowy o dwa lata.

Zahorski był uczestnikiem Euro 2008, w tym sezonie wystąpił w 15 ligowych spotkaniach i zdobył 3 bramki. W Duisburgu będzie występował z numerem 33.


Zrodlo : http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

BiałaGwiazda 08.05.2012 14:49

Łukasz Piszczek w Realu?

źródła hiszpańskie:
http://www.marca.com/2012/05/07/futb...336412411.html
http://www.as.com/futbol/articulo/se...sdasftb_41/Tes
http://www.as.com/futbol/articulo/ma...sdaiftb_19/Tes


To byłoby coś :)

brylant17 15.05.2012 17:59

Co tu taka cisza? zaczyna powoli siędziać

MU chce Lewandowskiego przygotowało już ofertę 15 milionów euro + Berbatov życzę mu jak najlepiej,ale niech się nie pcha do Ligi Angielskiej bo nie da rady zajedzie się tam niech pogra jeszcze ze 2 sezony w Niemczech i może wtedy? MU interesuję też Kawga podobno już jest blisko podpisania umowy z czerwonymi Diabłami


Radamel Falcao chce Chelsea dają 15 milionów euro + Torresa jednak bym go widział w MU :P a może Barcą nim się zainteresuje no chyba, że już zaklepany Neymar


Kaka jest kuszony ogromnymi pieniędzmi przez... Chiński klub Shanghai Shenhua który oferuje mu 15 milionów euro rocznie oraz 25 milionów euro dla Realu za transfer

Pierwszym transferem Barcy ma być obrońca Tottenham Hotspur Gareth Bale na razie ta informacja jest nie potwierdzona oraz nie ma oficjalnej oferty,ale oficjalnie się o tym mówi.

kreseq 16.08.2012 09:44

RVP w MU. Świetny ruch Czerwonych Diabłów, jak i Kanonierów. Jedni mają świetnego napastnika, drudzy jakiekolwiek pieniądze, bo za rok by odszedł za darmo.
Ciekawe czy spełni się klątwa Wengera :D

Proud 16.08.2012 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1269259)
RVP w MU. Świetny ruch Czerwonych Diabłów, jak i Kanonierów. Jedni mają świetnego napastnika, drudzy jakiekolwiek pieniądze, bo za rok by odszedł za darmo.
Ciekawe czy spełni się klątwa Wengera :D

Czyli?

Możesz rozwinąć? Nie wiem o co chodzi, albo wiem, ale się nie domyślam :-)

kreseq 16.08.2012 10:23

Przekolorowany wymysł dziennikarzy o tym, że wielu odchodziło w chwale a kończyli słabo... Ja się z tego nabijam bo najczęściej wymienia sie Overmarsa,Henryego,Piresa,Anelke,Petita i kilku innych :D

LanceTS 16.08.2012 11:54

odkąd interesowałem się piłką zawsze moim ulubionym zagranicznym klubem był Arsenal. Od czasów Henry'ego/ Vieiry/Piresa przez Fabregasa do RVP. Co odejście Henry'ego moge zrozumieć, odejscie Fabregasa równierz to odejscie Robina do MU jest dla mnie zwykłym s....ysyństwem. Gość który całą karierę zawdziecza Wengerowi, który mimo kontuzji zawsze na niego stawiał teraz odchodzi do (prawie) najwiekszego rywala. To tak jak by teraz Małecki odszedł do Legii. Parodia. Lubiłęm tego piłkarza, bo mógł zostać legendą, a zostanie jednym z wielu. A teraz po wybraniu klubu gdzie idzie jest dla mnie zwykłym sprzedawczykiem.

Zwierze 16.08.2012 12:32

A skąd ty wiesz co się dzieje wewnątrz klubu? Poza tym Arsenal i Man Utd to nie są aż takie wrogie kluby żeby je porównywać do Wisła Legia. Dodatkowo Arsenal dostanie niezłą kasę. Gość po prostu stwierdził że w Arsenalu nie wybije się ponad pewien poziom. A tutaj jest wina nie jego tylko klubu, który jest nastawiony na wyszkolenie młodego gościa i wytransferowanie go dalej. Popatrz sobie ilu niezłych piłkarzy wytransferowali w ciągu powiedzmy 1,5 roku. Jak by polityka była inna to i on by został.

Glova91 16.08.2012 12:37

Klatwa Wengera, polega na tym, ze pilkarz odchodzacy z Emirates do nowego klubu nie gral na takim poziomie jak w owczesnym klubie. W wielu przypadkach sie to potwierdzalo, ale czy to sie tyczy przykladowo Nasriego? Klocilbym sie.
Manchester United zlozyl za Lewandowskiego oferte w wysokosci 30 mln euro/funtow (tego nie zapamietalem) powiedzial o tym Borek w czasie meczu Bayern-Borussia. To byla oficjalna informacja ktora wyszla z klubu, nie od zadnego Hansa z parkingu. Ciekawe teraz jak to sie ma do transferu Van Persiego do Manchesteru.

mitmichael 16.08.2012 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 1269307)
A skąd ty wiesz co się dzieje wewnątrz klubu? Poza tym Arsenal i Man Utd to nie są aż takie wrogie kluby żeby je porównywać do Wisła Legia. Dodatkowo Arsenal dostanie niezłą kasę. Gość po prostu stwierdził że w Arsenalu nie wybije się ponad pewien poziom. A tutaj jest wina nie jego tylko klubu, który jest nastawiony na wyszkolenie młodego gościa i wytransferowanie go dalej. Popatrz sobie ilu niezłych piłkarzy wytransferowali w ciągu powiedzmy 1,5 roku. Jak by polityka była inna to i on by został.

Mylisz sie - od dawna o Mistrzostwo walczyli Manchester United, Liverpool i Arsenal i w takiej kolejnosci te druzny wygrywaly lige wiec przejscie zawodnikow miedzy tymi klubami to wieksze sukinsynstwo niz odejscie do np Manchesteru City czy Chelsea. To tak jakby Gerrard odszedł do United a Giggs do Arsenalu - kazdy Anglik Ci to powie

Proud 16.08.2012 13:10

Największym wrogiem Arsenalu jest TT, a ManUtd Liverpool i City. Każdy Anglik to powie.

Zwierze 16.08.2012 13:35

Arsenal o mistrzostwo walczy tak samo jak każda inna drużyna w Premier League. Taka prawda.Ok dziesięć lat temu była wielka czwórka ale teraz? Arsenal stał się mocnym średniakiem z ciekawymi piłkarzami ale o mistrzostwie może pomarzyć. Co do tego kto jest największym wrogiem, zawsze mi się wydawało i raczej mam racje, że jest to Liverpool.
Jeszcze raz powtórzę, Arsenal staje się średniakiem na własne życzenie, i nie jest to wina Robina Van Persie.

A i jeszcze co do Lewandowskiego. To co Borek powiedział to nie jest żadna oficjalna informacja. Prędzej mi kaktus wyrośnie zanim Lewandowski zagra w ManU i to jeszcze za takie pieniądze. Jak by się jakimś cudem zdarzyło, że ten transfer doszedł by do skutku, to możemy zapomnieć kto to jest Lewandowski. Takie moje zdanie. Jest to niezły piłkarz ale nie ten poziom.

Chrisman 16.08.2012 13:49

a czasem Lewandowski nie miał grać w ManU zamiast RVP?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl