![]() |
ktoś tu wcześniej fajnie napisał , że wpływ FM na nie których jest dość silny.Nie wiem skąd się biorą te różne dziwne propozycje taktyczne?! Przeciez sam Maaskantem ostatnio mówił , że przeczytał jakoś książkę dla trenerów i jeszcze bardziej się utwierdził w przekonaniu , że nie należy dokonywać nagłych zmian w prowadzeniu zespołu bo to może tylko zaszkodzić ( mówił to już wcześniej i to jak prowadzi Wisłę tylko to potwierdza) więc wątpię żeby przed tak ważnym meczem nagle zmienił zdanie.Maor zagra na środku bo tam jego gra daje najwięcej zespołowi, zresztą on raczej niejest przywiązany do jednego miejsca na boisku i często jest w bocznych sektorach boiska. Zamiast pisać bezsensowne ustawienia taktyczne, zaufajmy Maaskantowi ,zaufajmy piłkarza, nie próbujmy na siłę być mądrzejsi
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja proponuje zamknąć forum :rotfl: A tak poważnie: po to jest temat Wisły w europejskich pucharach żeby pisać tutaj wszystkie przemyślenia dotyczące pucharów. I nie ważne czy ktoś myśli tak samo jak Wy czy ma inne przemyślenia. Porównania, statystyki, ciekawe fakty, pytania, propozycje- to tu, byle na temat europejskich pucharów! A jak ktoś tego nie rozumie to jest biedny... Moje zdanie jest takie, że albo jesteście złośliwi, albo nie macie nic sensownego do napisania i chcecie zaistnieć. I proszę, przemyślcie następnym razem takie teksy, lepiej dać mi czy innemu użytkownikowi ignora, bo poważnie jak bym był modem to za takie teksty mocno bym karał (tekst nie na temat, nic nie wnoszący do rozmowy, obrażający innych użytkowników). Pozdro Cytat:
|
Cytat:
bo gdyby prezentował się dobrze, to Maaskant by go do składu upchnął swoja drogą to strasznie obniżyliście wymagania, skoro ostatni mecz Garguły nazywacie "dobrym" |
Cytat:
|
Cytat:
Heh tez o tym pomyslalem. Oni juz grali w LM ,znaja jej smak,wiem ze tez maja wielkie ciesnienie zeby tam zagrac ponownie,ale to nie to co ten głod na jakim my jestemy zeby zagrac w niej po raz pierwszy. Oprocz tego zebysmy dzis zrobili zaliczke bramkową prowadze modły zeby Melikoson nie dostal dzis kartki,bo to by byl cios w plecy z tyłu. |
A tutaj od jakieś godziny pusto rozumiem że wszyscy zmierzają w kierunku stadiony :D
|
Cytat:
|
wiecie może co z Lameyem w końcu ? Bo nie znalazłem w końcu żadnego info, czy na tyle z nim źle, że nie zagra ? Czy okaże się to może dopiero tuż przed meczem ? Z góry dzięki za odp.
|
Koszulka ubrana zabieram szalik i czas już wyjść z domu i kierowac sie pod stadion! Ehh takiego nerwa i cisnięcia w brzuchu nie czułem juz bardzo dawno przed meczem...
Jazdaaa Jazdaa Jazdaaaa!!! |
Naciągnał mięsien ale na treningach ćwiczył z wszystkimi czyli powinien dzisaj zagrać.Mamy Joanovicia tylko nie wiadomo czego możemy sie po nim spodziewać.Dzisaj od kąd się obudziłęm mam jakis lekki nie pokoj w zwiazku z meczem oby poszło po naszej mysli.
|
Kopenhaga też wczoraj znała smak , a dzisiaj poznała nowy. Nie ma co się obawiać, tylko wyjść z wiarą i nastrzelać ile wlezie. Taki scenariusz jak niegdyś z Trabzonsporem będzie zadowalający;), czyli nie stracić bramki, a jak się już przytrafi do dostrzelać kilka.
|
Lamey nie zagra, za niego Jovanovic.
Podsłuchane na treningu :) |
Skąd info?
|
Okurde oby to nie było prawdą Jovanovic to dla nas narazie wielka nie wiadoma może równocześnie zagrać dobrze jak i na odwrót.Jak to nie będzie prawda proponuje BANA za podgrzewanie atmoswfery już gorącej przed meczem :D
|
Szanowni,
Czuję się zdenerwowany. Ale pewnie nie jedyny. Czuję jaką mamy szansę będąc w tej fazie i nie wiem na co mam liczyć... Jak przegramy bo będziemy gorsi to trudno, ale jeśli przegramy przez brak szczęścia to nie wiem jak to przeżyję. Każdy z nas lizał rany po Panathinaikosie, Levadii i innych Karabachach. Po prostu czas żeby Absolut, los uśmiechnął się do nas... Mam nadzieję, ze tak właśnie będzie. Myślę, że awans leży na Cyprze. Trzeba tam pojechać i zagrać rewelacyjny mecz. U nas będziemy się nawzajem badać, grać ostrożnie. Żadna ze stron nie wypracuje zaliczki, która sprawi, że rewanż będzie formalnością. Trzeba zagrać tak, aby mieć w miarę ok pozycję wyjściową do rewanżu. Czyli np. 0-0, a później rewanż identyczny jak na Litexie. Do boju Wisła Kraków!!!! |
Panowie, na Reymonta Wisla nie powinna sie bac nikogo. Tutaj kazdej druzynie ciezko sie gra i tak bedzie dzisiaj.
|
Cytat:
Od meczu z PAO w Atenach tak się nie denerwowałem... |
Ja się bardziej denerwowałem przed Skonto i Litexem :D
Jovanovic wiecej nam da w ofensywie zdecydowanie jeśli to prawda :) |
Dzisiaj do hotelu gdzie pracuje, przyjechal Marcin Zewlakow z zona i kilku dziennikarzy (Pol, Satyra itp z TVN) pewnie transmituja spotkanie.
W ubieglym tygodniu mielismy tez zapytanie z Apoelu o noclegi na 36 pokoi ale nie bylo juz nic wolnego... Ale budzetu za duzego nie milei przeznaczonego na to... Ooo taka ciekawostka. JAZDA JAZDA JAZDA - ja juz wychodze na R22 |
Też wchodziłem przed chwilą na stadion :) 2h ponad do meczu a ludu jak mrówków :) Mam nadzieję że Marko pokaże się z dobrej strony! DO BOJU WISŁO!
|
Widziałem dziś Lameya w galerii Krakowskiej ~16. CHODZIŁ normalnie.
|
Oby tylko grał w 11. Nie chciałbym mieć niemiłej niespodzianki jak z Diazem w 1 meczu z Litexem.
Ogółem mam złe przeczucia co do całego meczu... Obym się mylił... |
Cytat:
|
Dobrze mi się wydaje, że Kopenhaga jest w 4. rundzie rozstawiona? Jeśli tak, dlaczego pierwszy mecz grała u siebie? Myślałem, że drużyna rozstawiona jest premiowana rewanżem u siebie.
Ciekawe, że Charalambides na ławie. |
Pewnie było ze 100 tys razy wałkowane, ale powtórzę: to gdzie gra się pierwszy mecz jest kwestią losowania a nie rozstawienia.
|
no to sie szykuje wyborny komentarz w wykonaniu Kowalczyka
|
Cytat:
|
Narazie nasza gra wyglada zle, co to za murowanie bramki na wlasnym boisku?!
|
Pierwsza połowa właściwie dramatyczna. Gdyby nie ostatnie 10 minut, to powiedziałbym, że APOEL jest o klasę lepszą formacją. Wydaje mi się, że Cypryjczycy przestraszyli nas na początku i właściwie zabrali ochoty do gry. Zapaść techniczna była ogromna. Niewidoczny Melikson bolał okropnie.
Oby trener złoił im tyłek jak należy. |
wszyscy do mnie dzownia i mowia nie jest źle .... jak nie jest źle , Apoel to jednak nie ogórki i robią co chcą ... obyśmy choć jedną strzelili .... ale w dwumeczu będzie prze ciężko : /
|
Gra na wynik 0:0 mam nadzieje ze uda nam sie strelić na 1:0 zespoły w 100% wyrównane ehh ale tama refleksja do czego to doszło . :o
|
powiedzcie mi... jak można rozgrywać rzut rożny tak krótko, każdy rzut rożny tak wykonany i 0 pożytku... Maaskant musi ich porządnie przetrzepać oj musi...
|
Przyjezdzaja Cypryjczycy i robia co chca na naszym boisku ;)... Irytuja mnie te krotkie rogi, bo kazda taka akcja jest sknocona. Juz nie mowie o tym, ze przy kazdym stalym fragmencie max. 4 graczy stoi w polu karnym przeciwnika. Genkov, Nunez do zmiany...Biton i Gargula na boisko, bo trzeba strzelic koniecznie przynajmniej 1 bramke. Brak zwyciestwa w Krakowie oznacza praktycznie brak kwalifikacji do LM.
|
brak strzelonej bramki nie oznacza nic , ważne żebyśmy nie stracili , tam wystarczy wbić jedną , i już inaczej będzie gra wyglądała . Co do 1 połowy w naszym wykonaniu . TRAGEDIA
|
Typowy mecz na 0:0 ... Apoel groźny po naszej niezdecydowanej grze w obronie.
W przodzie poza błyskiem Meliksona nic ciekawego. Jeśli skończy się bez bramek nie będę zdziwiony ... ale mając w perspektywie wyjazd do Nikozji będzie to słaby wynik. |
Mamy 45 min ,zeby zapewnisc sobie awans do LM.
Albo teraz wszyscy sie zepna,siadziemy na nich i zagramy na 300 % albo na APOELu z 0:0 bedzie ciezko cos wywalczyc.. |
Nie moge sluchac tych 7egionistow jeb$%$ch w n-ce
|
Cytat:
|
Powiem tak: kapitalny 60-metrowy wyrzut Pareiki, fantastyczne podanie Gervasio, genialne wykończenie Małego!
Zagrali tak, by dorównać legendzie! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl