![]() |
od kiedy Odra gra na najwyzszym szczeblu rozgrywek, poziom polskiej piłki spadł
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Owszem Rotor Wołgograd, później mieli jeszcze chyba ze 2 epizody w pucharze intertoto :) Wodzisław, miasto może nie jakieś strasznie zapyziałe, ale po tylu latach gry na tym szczeblu rozgrywek mogliby już coś zrobić z tym stadionem. Chociażby takie trybuny postawić, jak ta kryta w Bełchatowie (wzdłuż linii bocznej)...
|
Cytat:
|
Cytat:
Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę. Ostatni sezon Wisły w 2. lidze to chyba 95/96. |
Cytat:
Bo skasowali sie w Krakowie przed i po meczu. Chyba 7 lat temu grali. W intertoto ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Kiedys widać było roznice pomiedzy ostatnim a pierwszym. Teraz to roznice w kontraktach sie liczą. |
A na Suchych Stawach parchy nie są w stanie zapełnić nawet 1/3 stadionu. Sosnowiec nie pasował bo zimno i daleko, Nowa Huta jak widać też za daleko.
|
patrzmy na siebie.. dobrze że mecz z Jagą był po kilku dniach od startu sprzedaży karnetów..
|
"Bramka: Radosław Matusiak, asysta: Dariusz Pawlusiński. Kuriozalny gol! Dariusz Pawlusiński trzeci raz próbował uderzać z daleka, ale trafił w przebiegającego przed polem karnym... Matusiaka. Piłka odbiła się od pleców napastnika Cracovii i wpadła tuż przy słupku bramki Korony. Małkowski nie miał szans."
Że też my nawet takich kiurozalnych goli nie strzelamy. |
Cytat:
|
Cytat:
Szczęściu trzeba czasem pomóc. Jeśli my generalnie nei strzelamy z dystansu (nie licze wiwatów Panu Bogu w okno) to trudno o rykoszety... A Pasy nie ciagną tylko na szczęściu - przy pierwszym golu wyszło wszytko, ładna brameczka. Przyzwoicie graja, Legia/Lech już za nimi... Utrzymają się spokojnie. |
Pejsy 3-0 z Koroną
Historia sie odwrocila ,teraz pejsy gola frajerow 3-0 ,a my przegrywamy u siebie ze slaba Arka , oby tak nie bylo dlugo |
Bakero chyba leci, co?
|
Nasi kopacze powinni sie popatrzyc jak pilke przyjmuja i graja z klepy pilkarze Polonii Bytom
|
Legia to co gra to porazka, lepsze wrazenie robi Polonia
|
Jagiellonia - Wisła 0-0, skrót meczu
Kod:
http://hotfile.com/dl/32617410/898ddf4/AG_Jagiellonia_Wisla_0-0_skrot.zip.html |
Cytat:
|
Dong wchodzi, zalicza stratę i gol dla Polonii
to się nazywa angielskie wyszkolenie ;) bez napinki |
1-0 Polonia-Legia :D
|
70' Polonia Bytom - Legia 1-0
|
Gdybyśmy nie mieli ŻAŁOSNEJ drużyny to mielibyśmy przewagę 11 punktów nad Legią w tej chwili (bo z arką i Jagą naszym obowiązkiem było wygrac)... Polonia Legia 1:0 .
|
Hmm, to w sierpniu znowu bedzie po pucharach. Poziom zenujacy...Legia wyglada jeszcze gorzej, niz my i tylko dzieki Musze maja tyle punktow.
|
Skorza leci, Urban leci, Bakero leci :)
|
a wy się tak nie patrzcie na Legię bo akurat oni to mały pikuś.. rywalem o MP dla nas są ci z Wronek..
plus jest taki ze Urabna zwolnią w trakcie sezonu co oczywiscie bedzie bledem i moze nawet na puchary sie nie zalapia.. |
No racja racja , to tylko nasza wina ta nerwowość. Mam, nadzieje , że Polonia utrzyma wynik. A wtedy to prawdopodobnie Urban może pożegnać się z pracą przy łazienkowskiej . Choć coś mam złe przeczucia , że może być podobnie jak z Cracovią.. Obym się mylił
|
poczekajcie jeszcze 15 minut, bo z pejsami tez przegrywali i zdolali odrobic . Szatalow to trener ktory napewno ma styl co widac po grze Polonii
|
Się zastanawiam... kto gra większą manianę teraz? Legia czy my?
Z tego co widzę to Legioniści wyraźnie zadowoleni z faktu, że Polonia prowadzi... Co za czasy...? |
wlasnie Grzelak powinien wyrownac :-/ Walczyc Polonia !
|
Zero ambicji, taka prowincjonalna kopanina to ja chyba juz wole ogladac japonskie rozgrywki bo tam przynajmniej biegaja i czasem przewrotki robia :D
|
Legia to jednak jest lojalna i nie ma zamiaru robić krzywdy Wiśle. :lol: Urban i Skorża może stworzą gdzieś duet trenerski, w jakiejś A-klasie. Z całym szacunkiem ale jak Bytom, Wodzisław czy Gdynia wygrywa z Legią czy Wisłą to wstyd.
|
Legia tradycyjnie gra "swoje" w tym meczu.
|
Alez ta nasza liga jest masakrycznie slaba :/
|
wpadka Legii nie martwi mnie ani ani (bo niby czym tu się martwić?), ale cieszyć się też nie ma z czego:
co ta nasza kopana warta jeśli zespoły z czuba tabeli taką padakę grają? a jutro kibicujemy Bełchatowowi , fajne chłopaki, choć nam dokopali :) |
No i widzisz Krissu ?
Mowilem ze przegraja :)))))) Bardzo dolujace jest przelaczanie w miedzyczasie na spotkanie Arsenalu, gdzie nieudana akcja kanonierow wyglada sto razy lepiej niz akcja roku w lidze polskiej :( |
Cytat:
Jak narazie to wygląda na to że Wisła jak i Legia grają pod Amice niestety.. jednak mam nadzieje ze jutro Ulatowski i spółka przebija pewien balonik:lol: :P |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl