Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

szprotson 13.03.2010 02:25

od kiedy Odra gra na najwyzszym szczeblu rozgrywek, poziom polskiej piłki spadł

skttrbrain 13.03.2010 02:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 868474)
chyba nawet najwięksi optymiści w Poznaniu nie wierzyli w to, że po 3 kolejkach na wiosnę Lech(Legia zresztą też) może dogonić Wisłę w tabeli :shock:

Nie wierzyli, m.in. ja.. ;-) ale póki co nie dogoniliśmy. Pozytyw jest taki, że nawet jak wtopimy z Bełchatowem to tragedii nie ma.

Ciastek1 13.03.2010 08:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 868493)
od kiedy Odra gra na najwyzszym szczeblu rozgrywek, poziom polskiej piłki spadł

Odra w Ekstraklasie gra od 97 roku , wtedy również awansowała Wisła Kraków :P

Lemoniadowy Joe 13.03.2010 08:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 868493)
od kiedy Odra gra na najwyzszym szczeblu rozgrywek, poziom polskiej piłki spadł

i chyba w pierwszym albo drugim sezonie sezonie awansowali do UEFA o mało jakis Ruskich nie wyeliminowali Rotor(?)

Vinci 13.03.2010 09:54

Owszem Rotor Wołgograd, później mieli jeszcze chyba ze 2 epizody w pucharze intertoto :) Wodzisław, miasto może nie jakieś strasznie zapyziałe, ale po tylu latach gry na tym szczeblu rozgrywek mogliby już coś zrobić z tym stadionem. Chociażby takie trybuny postawić, jak ta kryta w Bełchatowie (wzdłuż linii bocznej)...

AYALA 13.03.2010 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 868509)
Odra w Ekstraklasie gra od 97 roku , wtedy również awansowała Wisła Kraków :P

Wisła awansowała w 1996 roku pod wodzą Apostela

Proud 13.03.2010 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 868546)
Wisła awansowała w 1996 roku pod wodzą Apostela

No, i wtedy chyba awansowała też Odra (???)

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

Ostatni sezon Wisły w 2. lidze to chyba 95/96.

7 kotów 13.03.2010 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 868538)
Owszem Rotor Wołgograd, później mieli jeszcze chyba ze 2 epizody w pucharze intertoto :) Wodzisław, miasto może nie jakieś strasznie zapyziałe, ale po tylu latach gry na tym szczeblu rozgrywek mogliby już coś zrobić z tym stadionem. Chociażby takie trybuny postawić, jak ta kryta w Bełchatowie (wzdłuż linii bocznej)...

Raz nawet grali z Shamrock Rovers co do dzis kibice koniczynek uwazaja jako najlepszy euro wyjazd.
Bo skasowali sie w Krakowie przed i po meczu.
Chyba 7 lat temu grali.
W intertoto ?

AYALA 13.03.2010 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 868564)
Raz nawet grali z Shamrock Rovers co do dzis kibice koniczynek uwazaja jako najlepszy euro wyjazd.
Bo skasowali sie w Krakowie przed i po meczu.
Chyba 7 lat temu grali.
W intertoto ?

pamiętam ten mecz, w drużynie z Irlandi grali listonosze, pracownicy banków a i tak oklepali Odra pod wodzą trenera -geniusza Wieczorka.Ten mecz pokazywała TVP Katowice, kur.. żenada jak sie oglądało.Po takiej porażce ja bym na miejscu Serwotki zagonił całą drużyne Odry na przodek do kopalni niech troche porobią w brudzie i w pyle

vabanq 13.03.2010 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 868570)
pamiętam ten mecz, w drużynie z Irlandi grali listonosze, pracownicy banków a i tak oklepali Odra pod wodzą trenera -geniusza Wieczorka.Ten mecz pokazywała TVP Katowice, kur.. żenada jak sie oglądało.Po takiej porażce ja bym na miejscu Serwotki zagonił całą drużyne Odry na przodek do kopalni niech troche porobią w brudzie i w pyle

hm skad my to znamy..:-/

szprotson 13.03.2010 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 868509)
Odra w Ekstraklasie gra od 97 roku , wtedy również awansowała Wisła Kraków :P

od tego czasu, nie wliczajac Kasperczakowskich podbojów, w Europie nie znaczymy nic, a poziom piłki spada na łeb na szyję.
Kiedys widać było roznice pomiedzy ostatnim a pierwszym. Teraz to roznice w kontraktach sie liczą.

Gwiaździsty 13.03.2010 15:00

A na Suchych Stawach parchy nie są w stanie zapełnić nawet 1/3 stadionu. Sosnowiec nie pasował bo zimno i daleko, Nowa Huta jak widać też za daleko.

SpoXsteR 13.03.2010 15:34

patrzmy na siebie.. dobrze że mecz z Jagą był po kilku dniach od startu sprzedaży karnetów..

Ogryzek 13.03.2010 15:42

"Bramka: Radosław Matusiak, asysta: Dariusz Pawlusiński. Kuriozalny gol! Dariusz Pawlusiński trzeci raz próbował uderzać z daleka, ale trafił w przebiegającego przed polem karnym... Matusiaka. Piłka odbiła się od pleców napastnika Cracovii i wpadła tuż przy słupku bramki Korony. Małkowski nie miał szans."

Że też my nawet takich kiurozalnych goli nie strzelamy.

Eternit 13.03.2010 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 868723)
"Bramka: Radosław Matusiak, asysta: Dariusz Pawlusiński. Kuriozalny gol! Dariusz Pawlusiński trzeci raz próbował uderzać z daleka, ale trafił w przebiegającego przed polem karnym... Matusiaka. Piłka odbiła się od pleców napastnika Cracovii i wpadła tuż przy słupku bramki Korony. Małkowski nie miał szans."

Że też my nawet takich kiurozalnych goli nie strzelamy.

" Dariusz Pawlusiński trzeci raz próbował uderzać z daleka" bo szczęściu trzeba pomagać...

felipe 13.03.2010 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 868723)
"Bramka: Radosław Matusiak, asysta: Dariusz Pawlusiński. Kuriozalny gol! Dariusz Pawlusiński trzeci raz próbował uderzać z daleka, ale trafił w przebiegającego przed polem karnym... Matusiaka. Piłka odbiła się od pleców napastnika Cracovii i wpadła tuż przy słupku bramki Korony. Małkowski nie miał szans."

Że też my nawet takich kiurozalnych goli nie strzelamy.


Szczęściu trzeba czasem pomóc.

Jeśli my generalnie nei strzelamy z dystansu (nie licze wiwatów Panu Bogu w okno) to trudno o rykoszety...

A Pasy nie ciagną tylko na szczęściu - przy pierwszym golu wyszło wszytko, ładna brameczka. Przyzwoicie graja, Legia/Lech już za nimi... Utrzymają się spokojnie.

AS82 13.03.2010 16:27

Pejsy 3-0 z Koroną

Historia sie odwrocila ,teraz pejsy gola frajerow 3-0 ,a my przegrywamy u siebie ze slaba Arka , oby tak nie bylo dlugo

Maciuś 13.03.2010 19:03

Bakero chyba leci, co?

AS82 13.03.2010 19:05

Nasi kopacze powinni sie popatrzyc jak pilke przyjmuja i graja z klepy pilkarze Polonii Bytom

qchar90 13.03.2010 19:47

Legia to co gra to porazka, lepsze wrazenie robi Polonia

Szymonito 13.03.2010 19:49

Jagiellonia - Wisła 0-0, skrót meczu
Kod:

http://hotfile.com/dl/32617410/898ddf4/AG_Jagiellonia_Wisla_0-0_skrot.zip.html

arth_ur 13.03.2010 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 868806)
Legia to co gra to porazka, lepsze wrazenie robi Polonia

Ciekawe kto gra gorzej Wisła czy Legia ? Legii nie oglądałem...

SpoXsteR 13.03.2010 19:50

Dong wchodzi, zalicza stratę i gol dla Polonii

to się nazywa angielskie wyszkolenie ;) bez napinki

born2b3k 13.03.2010 19:50

1-0 Polonia-Legia :D

AS82 13.03.2010 19:51

70' Polonia Bytom - Legia 1-0

Kris54 13.03.2010 19:51

Gdybyśmy nie mieli ŻAŁOSNEJ drużyny to mielibyśmy przewagę 11 punktów nad Legią w tej chwili (bo z arką i Jagą naszym obowiązkiem było wygrac)... Polonia Legia 1:0 .

For_FuN_ 13.03.2010 19:53

Hmm, to w sierpniu znowu bedzie po pucharach. Poziom zenujacy...Legia wyglada jeszcze gorzej, niz my i tylko dzieki Musze maja tyle punktow.

Maciuś 13.03.2010 19:55

Skorza leci, Urban leci, Bakero leci :)

SpoXsteR 13.03.2010 19:55

a wy się tak nie patrzcie na Legię bo akurat oni to mały pikuś.. rywalem o MP dla nas są ci z Wronek..

plus jest taki ze Urabna zwolnią w trakcie sezonu co oczywiscie bedzie bledem i moze nawet na puchary sie nie zalapia..

szczepanwislak 13.03.2010 19:56

No racja racja , to tylko nasza wina ta nerwowość. Mam, nadzieje , że Polonia utrzyma wynik. A wtedy to prawdopodobnie Urban może pożegnać się z pracą przy łazienkowskiej . Choć coś mam złe przeczucia , że może być podobnie jak z Cracovią.. Obym się mylił

AS82 13.03.2010 19:56

poczekajcie jeszcze 15 minut, bo z pejsami tez przegrywali i zdolali odrobic . Szatalow to trener ktory napewno ma styl co widac po grze Polonii

luke1906 13.03.2010 19:58

Się zastanawiam... kto gra większą manianę teraz? Legia czy my?
Z tego co widzę to Legioniści wyraźnie zadowoleni z faktu, że Polonia prowadzi... Co za czasy...?

AS82 13.03.2010 19:59

wlasnie Grzelak powinien wyrownac :-/ Walczyc Polonia !

Lechista69 13.03.2010 19:59

Zero ambicji, taka prowincjonalna kopanina to ja chyba juz wole ogladac japonskie rozgrywki bo tam przynajmniej biegaja i czasem przewrotki robia :D

_ukoL 13.03.2010 20:05

Legia to jednak jest lojalna i nie ma zamiaru robić krzywdy Wiśle. :lol: Urban i Skorża może stworzą gdzieś duet trenerski, w jakiejś A-klasie. Z całym szacunkiem ale jak Bytom, Wodzisław czy Gdynia wygrywa z Legią czy Wisłą to wstyd.

koyoot 13.03.2010 20:10

Legia tradycyjnie gra "swoje" w tym meczu.

Maciuś 13.03.2010 20:13

Alez ta nasza liga jest masakrycznie slaba :/

harthausen 13.03.2010 20:13

wpadka Legii nie martwi mnie ani ani (bo niby czym tu się martwić?), ale cieszyć się też nie ma z czego:
co ta nasza kopana warta jeśli zespoły z czuba tabeli taką padakę grają?

a jutro kibicujemy Bełchatowowi , fajne chłopaki, choć nam dokopali :)

7 kotów 13.03.2010 20:14

No i widzisz Krissu ?
Mowilem ze przegraja :))))))



Bardzo dolujace jest przelaczanie w miedzyczasie na spotkanie Arsenalu, gdzie nieudana akcja kanonierow wyglada sto razy lepiej niz akcja roku w lidze polskiej :(

grzesiek632 13.03.2010 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 868829)
Legia to jednak jest lojalna i nie ma zamiaru robić krzywdy Wiśle. :lol: Urban i Skorża może stworzą gdzieś duet trenerski, w jakiejś A-klasie. Z całym szacunkiem ale jak Bytom, Wodzisław czy Gdynia wygrywa z Legią czy Wisłą to wstyd.


Jak narazie to wygląda na to że Wisła jak i Legia grają pod Amice niestety..

jednak mam nadzieje ze jutro Ulatowski i spółka przebija pewien balonik:lol: :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl