![]() |
no to Gornik leci, cudow nie ma, Fryzjer juz w pierdlu
dziwna to bedzie liga bez Zabrzan Gornik bez pomyslu ale przegrali ambicja, Piast waleczniejszy |
nie sądzę żeby Górnik zleciał
choćby dlatego że zdegradowana jest Jaga słychać głosy że Polonia B. i ŁKS nie dostaną licencji na grę w Ekstrkl. i w związku z tym nikt nie spadnie choć prawdę mówiąc chętnie ich i Odrę W. oraz oczywiście tych z drugiej strony Błoń posłałbym do I ligi jakoś ich kurna nie lubię :rotfl: |
flamengista - akurat Ciebie nie miałem na myśli....Sam się dziwie że Górnik gra aż tak słabo/tak słabe wyniki osiąga.W ogóle to niewielu jest trenerów którzy przez dłuzszy okres czasu robią coś z niczego, tyle że właśnie tak niektórzy myśleli - przyszedł Kasper - będzie nie wiadomo co a Kasper tym bardziej takim trenerem nie jest.
|
Kasperczakowi zabrakło Smudy, żeby ten mu wcześniej skład zbudował.
Chociaż porównując ze składami rywali w walce o spadek - tak naprawdę nic go nie tłumaczy. Markus mu rywali rozpracowywał, czy co? <żart> |
Przy jutrzejszej (bardzo prawdopodobnej) wygranej icków jeśli Lechia nie wygra z Odrą to jest w ciężkiej sytuacji.
Wracając do Górnika. Jaka ta nasz liga dziwna: im lepiej tym gorzej (Górnik), im gorzej tym lepiej (Piast, Polonia B.)... |
Cytat:
Co innego w Piaście, Polonii B. cz ŁKS-ie. Tam walczą przede wszystkim o to, aby się wypromować, nowego pracodawcę znaleźć. Wiadomo, że po sezonie będzie wyprzedaż, tylko muszą się chętni znaleźć... |
Cytat:
dwa: to siedzi w głowach "kopaczy" |
Już trochę "śledzę" tą ligę. Pamiętam w niej takie "firmy" jak Szombierki, Stal Mielec... Nie mówcie już, że co sezon jest taka reguła. Przeważnie to jakiś faworyt zajmował miejsce w środku tabeli lub najwyżej w pucharach a kto miał spaść spadał. Lubin jest tu jednym z nielicznych wyjątków.
|
OK,
ale można jeszcze wrzucić: kasiasty Płock czy początki Dyskobolii a Górnik na początrku kupił dobre ostatki z ligi... i mu nie wychodzi jak na razie, podobnie zrobiła Arka(resztki z Lecha).... i jest jako tako PS. nie, co sezon takiej reguły nie ma, bo i nie zawsze pojawia się klub z kasą i aspiracjami, ale to pokazuje, że kasa nie gra, jak dla mnie to Górnik walnął się z systemem motywacyjnym, w zeszłym seoznie pierwsza połówka miała być, w tym bodaj 1-5, na początku nie wyszło... i frustracja |
Cholernie mi żal Górnika, naprawdę. Taki klub, z takim sponsorem i ztakim trenerem na ławcę powinien spokojnie usadowić sie w górnej połówce tabeli. Ostatnia taka sytuacja, gdzie spadał klub z kasą i wielkimi aspiracjami,to jak juz ktoś był zauważył Zagłębie Lubin w 2003 roku ( z znajomym nam trenerem na ławce zresztą:D). Ostatnio raczej spadały kluby słabe finansowo i organizacyjnie , a także , a może i przede wszystkim ukarane za korupcję. Poprzednicy mówią ,że kasa poprzewracała piłkarzom Górnika w głowie. To zbyt proste tłumaczenie. Nie sądze aby chłopakom takim jak Szczot, Bonin czy Danch nie zależało na dobrej grze i promocji do lepszego klubu za granicą czy w Polsce.
Niestety wygląda na to że Górnik spadnie, chociaz do końca nie wiadomo, bo liga w tym sezonie, a szczególnie w tej rundzie często nas potrafi zaskoczyć. Wystarczy, że padnnie kilka kolejnych remisów w dole tabeli i sytuacja Górnika znacznie sie nie pogorszy. Ostatnio zresztą drużyny zarówno z dołu jak i z góry tabeli upodobały sobie takie wyniki... Teraz Bełchatów gra ze Śląskiem...dla nas w sumie nie ma to już znaczenia, bo już na kilka punktów udało sie od nich odskoczyć. Osobiście oczywiście trzymam kciuki za wrocławian. |
to nie musiałabyć koniecznie kasa...
po remisach z Lechem czy Legią, myśleli że punkty "same się zdobędą", rolą Heńka i ich samych było takie poukładanie rzeczy w głowie zeby motywacja na mecz była (umiejętności kilku z nich ma) |
A w Bełchatowie obie ekipy już praktycznie o nic nie graja. Remis bardzo prawdopodobny bo i dotychczas oba kluby maja tyle samo pkt.
Od początku meczu słychać tylko kibiców WKS, a i flaga Wisły dobrze widoczna. |
Juz nie piszcie o pewnym spadku Gornika Zabrze ,bo jeszcze jest troche kolejek (bodaj Gornik ma 8 meczy ,wiec teoretycznie 24 punkty do zdobycia).
|
Teoretycznie to może nawet na puchary się załapać...
:D |
Takiej tabeli dawno nie bylo . 6 pierwszych druzyn ,przepasc , i reszta bije sie o utrzymanie
|
Heh nieźle. Przez tyle lat Górnik, ledwie wiążący koniec z końcem, bez pieniędzy na kontrakty, bieżącą działalność, etc., ze słabiutkim składem jakoś się cudem w tej lidze utrzymywał.
A teraz, jak mają bogatego sponsora, świetnego trenera i najsilniejszy chyba od upadku komuny skład, szykuje się spadek :D. Co za ironia losu :) |
To tak troche optymistycznie. Gdyby udało sie w niedziele zremisować ,dystans do Lecha pozostałby na granicy 3 punktów.Biorąc pod uwage to ze LEch pozniej ma jeszcze wyjazdy: na Legie,na Polonie W. i Slaska W. a my poza wyjazdem do Gdyni i meczem u siebie z Legia mamy praktycznie szanse na komplet punktów ,daje calkiem niezle szanse na sukces koncowy.
|
Najgorsze w tym wszystkim jest że po pierwsze Górnik stać na dobry mecz,a po drugie będzie grał z nami jak ciężko ranny zwierz a mając jakieś tam pojęcie jak to jest, to może nie często ale też nie czasami:) - drużyna walcząca o utrzymanie ,jest w stanie więcej z siebie wykrzesać niż zespół grający o wysokie lokaty, a ostatnie co bym chciał widzieć to wygraną Kaspra na Reymonta.
|
Mimo wszystko lepiej grać z ciężko rannym zwierzem na Reymonta i go dobić niż grać w Gliwicach na terenie zwierza walczącego o życie.
|
No po wczorajszym wyniku to Górnik ma bardzo cieplutko już ...
|
Góniczek nigdy nie spadnie...
Kowalski sobie radzi w tym Piaście. |
Górnik nie spadnie bo.................. w dole tabeli jest 6 śląskich druzyn zagrożonych spadkiem. Jestem pewien,że między nimi działa bezgotówkowa spółdzielnia. Ja ci daje dzisiaj 3 pkt., a jutro ty mi je oddasz. Najwieksze problemy w związku z tym będą miały parchy i niestety Lechia jak nie zacznie wygrywać.
|
"Doping" najbardziej zakompleksionych dam z drugiej strony błoń jak zwykle żenujący :lol:
|
Cytat:
Dokładnie!! !! Mieszkam, 100 metrów od ich stadionu i wogole ich nie słysze.... Dobrze, że maja szczekaczke, to w tv jakos ich słychac.... |
Około 30 minuty doping na dwie strony: Kto wygra mecz?...i z drugiej strony cisza :D . Pozatym co chwile bluzgi i w tle flaga JP2 :D
|
Cytat:
Slychac ich "doping" w Tv bo komentatorzy siedza nad ich głowami. Jakby jak u nas siedzieli w normalnych warunkach ,czyt .w zamknietym pomieszczeniu gdzies na trybunie głownej to by ich doping byl tylko jak jakies mrukniecia. A co do Gornika--to owszem sytuacja jest zła,ale nie beznadziejna.Jak beda walczyc to wsyztko sie moze zdarzyc.Za dlugo ogladam nasza cudowną Ekstraklase zeby nie móc sadzic ze z sytuacji Gornika nie da sie wyjsc. |
Pasy w 12 Ruch w 9. Wynik 0-0. Świetny mecz bramkarza Ruchu.
|
Legia bez szału, ale bramkę fartem wymęczyli.
|
Jest pięknie. Za tydzień parchy grają z Legią, gdzie o punkty będzie im cięzko. Wrota drugiej ligi, durnie nazywanej pierwszą, szeroko się przed ickami otwarły.
|
Legia raczej punktów nie zgubi w Gdyni, Arka jest zbyt słaba. Szkoda, remis 1-1 byłby dla nas dobry:)
|
Cytat:
Cytat:
PS: W tym sezonie zaliczylem tylko jeden wyjazd, i ogladajac to co dzieje sie na trybunach bardzo sie z tego ciesze. |
Cytat:
|
Komentarz w relacji live strony arkowcy.pl:
W dobrej sytuacji Wachowicz ale zabiera mu piłkę obrońca Legii...ręką! Sędzia nie reaguje, kontratak Legii i bramkę strzelą Chinyama, będąc na ewidentnym spalonym. Co robi sędzia!? Jak widać wszystko jest względne :lol: |
Spieszę tylko donieść, że Legia nie wygrała w Gdynii od 1981 roku jak gdzieś dziś czytałem...zostało jescze prawie pół godziny do końca meczu, mogą coś chłopcy z wybrzeża jeszcze wcisnąć.
Tradycja rzecz święta:D |
Legia w pierwszej połowie zagrała bardzo dobrze. Po przerwie, nie wiedzieć czemu, oddali pole Arkowcom. Kto wie, może zdołają wcisnąć wyrównującą bramkę.
|
Legia czerstwa jak kisiel w sierpniu, ale punkty są.
|
no, trochę mnie Areczka zawiodła, będę musiał kolegom z pracy nawrzucać, że nie chcieli pod nas zagrać :D
Ciekawie będzie jutro, jeśli (powtarzam: JEŚLI) wygramy w Poznaniu. No, remis na upartego, ale lepiej wygrać :) |
No i Takesure zrównał się golami z Pawłem...:/
|
nie było spalonego czarnego...
|
Sędzia dał ciała w meczu Cracovia - Ruch. Ze skrótu ewidentnie widać, że należała się czerwień dla pasiastego grajka za cios a'la Bruce Lee na bramkarzu Ruchu. Bramka dla pasów prawidłowo zdobyta. Tak czy inaczej nie zmienia to faktu, że już za tydzień Cracovia czerwoną latarnią.
Oglądałem mecz Arki z Legią. Legioniści mają indywidualnie bardzo duże umiejętności. Prowadzenie gry, lekkość prowadzenia akcji też bardzo dobre. Może tak mi się tylko wydawało na tle mizernej Arki. Nie wiem. Brakuje ambicji, zaciętości, "pazura". Iwański to tragedia. Pierwszy raz pokazał się w 43 minucie meczu. Czinjama (wybaczcie ale nie wiem jak to się pisze) jak zwykle strzela z każdej pozycji jak tylko dostanie piłkę. Aż dziw bierze, że gra w Legii. W Ekstraklasie jest dużo więcej lepszych napastników którzy grają w słabych klubach (np. Franek, czy Nowak). Rybus fajnie się pokazał kilka razy w pierwszej połowie. Arka natomiast brak umiejętności nadrabiała walecznością. Jak Michniewicza nie toleruje, tak trzeba mu przyznać, że umie taktycznie ustawić drużynę. W pierwszej połowie gdynianie zagrali tak jak z Lechem, natomiast od straty bramki przycisnęli Legię mocno. Większość się zachwyca poziomem transmisji na C+. Transmisja fajnie zrealizowana, ale komentarz mi się nie podobał. Dało się wyczuć stronniczość np. w momencie w którym któryś z zawodników Arki zmaścił strzał z trudnej sytuacji, komentator oświadczył, że gdyby to akcja była pod drugą bramką to bramkarz miałby pełne ręce roboty. Druga rzecz to częste rozmowy o "dupie marynie" dwóch komentatorów. Zdecydowanie wole Borka i Polsatowskie transmisje. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl