Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

zuraw9 21.01.2009 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 660377)
I moje pytanie :)
Jaki jest wedlug Was obecnie najlepszy(najszybszy) sposob na sciaganie filmow?

Jeżeli masz neostrade to chyba ściąganie z rapida.

wislak_92 21.01.2009 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 660377)
http://rapidshare.com/files/17764356...erzy_v_1_5.rar

I moje pytanie :)
Jaki jest wedlug Was obecnie najlepszy(najszybszy) sposob na sciaganie filmow?

To zależy.... czy chcesz się bawić w wklejanie linków, jeśli tak to wrzucają filmy na serwery co potrafi iść 500kb/s, szybki jest p2m, ale filmy szybko znikają, a jak kompa możesz zostawić na noc to polecam torrenty.

fanTS1906 21.01.2009 21:10

Torrenty dlugo sie rozkrecaja a mi zalezy na czasie bo np. nie mam co robic wieczorem wiec chcialbym sciagnac sobie szybko w kilkanascie minut film i obejrzec. Obecnie mam taki internet ze rapidshare odpada a linki na odsiebie.com jakos ciezko utrafic.
A co z takimi programami jak eMule lub Bearshare, korzysta ktos jeszcze z tego?

WisLacZKa 21.01.2009 21:29

Ale macie marne tamaty :D hehe PzDr :*
Only WisŁa !

Gordian 21.01.2009 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 660427)
Torrenty dlugo sie rozkrecaja a mi zalezy na czasie bo np. nie mam co robic wieczorem wiec chcialbym sciagnac sobie szybko w kilkanascie minut film i obejrzec. Obecnie mam taki internet ze rapidshare odpada a linki na odsiebie.com jakos ciezko utrafic.
A co z takimi programami jak eMule lub Bearshare, korzysta ktos jeszcze z tego?

próbuj np Moorhuntem, albo tego typu programami, może jakieś p2m np
bearsare i emula bym darował sobie, nigy nie wiesz co tak naprawdę ściągasz

concedi 21.01.2009 21:51

2 pytania:

co oznacza skrót WH który jest szczególnie widoczny na całej długości Czarnowiejskiej i sporo w okolicach Rynku ( często są odmalowywane i robione na nowo)

rozwinie ktoś skrót TWSD? :)

dzięki fanTS1906!!

fanTS1906 21.01.2009 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez concedi (Post 660465)
rozwinie ktoś skrót TWSD? :)

The White Star Division :D

Dobrze by bylo jakby mi ktos jeszcze wytlumaczyl na czym polega pobieranie z Moorhunt bo tak jakos wyszlo ze nigdy nie mialem do czynienia z p2m

Kamil_mchw 21.01.2009 22:15

witam, zamierzam wyremontować sobie mieszkanie (zaczynając od łazienki) ale najpierw chciałbym sobie to zaprojektować wszystko... czy znacie może jakiś program gdzie wpiszę sobie dokładne wymiary pokoju i będę mógł powstawiać sobie jakieś meble itp.?? wole najpierw na kompie zobaczyć jakby to wyglądało, żeby nie wywalać kasy w błoto... :] pozdro

Żmijka 21.01.2009 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 660480)
witam, zamierzam wyremontować sobie mieszkanie (zaczynając od łazienki) ale najpierw chciałbym sobie to zaprojektować wszystko... czy znacie może jakiś program gdzie wpiszę sobie dokładne wymiary pokoju i będę mógł powstawiać sobie jakieś meble itp.?? wole najpierw na kompie zobaczyć jakby to wyglądało, żeby nie wywalać kasy w błoto... :] pozdro

Na stronach internetowych Ikei i Abry np są takie programy.

concedi 21.01.2009 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 660478)
Dobrze by bylo jakby mi ktos jeszcze wytlumaczyl na czym polega pobieranie z Moorhunt bo tak jakos wyszlo ze nigdy nie mialem do czynienia z p2m

w skrócie to tak: zakładasz konto najlepiej na http://p2mforum.info. Dostajesz najniższą rangę na forum (mniejsze możliwości szukania i ściągania interesujących Cię rzeczy). Ściągasz program Moorhunt http://www.moorhunt.pl/ następnie bibliotekę Windows http://www.moorhunt.pl/pobierz.html. Działa to na zasadzie coś za coś czyli żeby mieć dostęp do jak największych zasobów forum (link wyżej) musisz dać coś od siebie czyli uploadować rzeczy których najlepiej jeszcze tam nie ma :) Po iluś tam mb wysłanych składasz prośbę o przyznanie większej rangi. Myśle, żę dość jasno opisałem :P

jeśli ktoś chce to mogę podawać hashcody (wystarczy go mieć by ściągać to co nas interesuje) do niektórych rzeczy o ile będą dostępne na forum powyżej.

pirat.z.karaibow 21.01.2009 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 660480)
witam, zamierzam wyremontować sobie mieszkanie (zaczynając od łazienki) ale najpierw chciałbym sobie to zaprojektować wszystko... czy znacie może jakiś program gdzie wpiszę sobie dokładne wymiary pokoju i będę mógł powstawiać sobie jakieś meble itp.?? wole najpierw na kompie zobaczyć jakby to wyglądało, żeby nie wywalać kasy w błoto... :] pozdro

Łazienka ---> http://mojalazienka.kolo.com.pl/

rafiABG 21.01.2009 22:51

istnieje jakiś program który 'ogarnie' pobieranie kilku partów z Rapidshare ? bo nie chce mi sie klikać non stop

pirat.z.karaibow 21.01.2009 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 660496)
istnieje jakiś program który 'ogarnie' pobieranie kilku partów z Rapidshare ? bo nie chce mi sie klikać non stop

Spróbuj FlashGet.

zuraw9 21.01.2009 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 660496)
istnieje jakiś program który 'ogarnie' pobieranie kilku partów z Rapidshare ? bo nie chce mi sie klikać non stop

FlashGet działa chyba tylko wtedy jak ma się konto premium. Najlepszy program do rapida USDownloader

qubu 21.01.2009 22:58

Jdownloader tez daje rade

Kamil_mchw 21.01.2009 23:56

jest ktoś na forum kto dobrze zna się na pokerze... na jego zasadach, ponieważ zarejestrowałem się na pokerparty, gdzie po rozwiązaniu pewnego quizu dostaje się 50 dolców na gre... (nie da się wypłacić jej od razu:P) i właśnie chodzi o to czy jest ktoś kto pomógłby mi ten quiz rozwiązać... grałem już wiele razy ale na niektóer pyt. nie znam odpowiedzi. proszę na priv.

ja_ka_ 22.01.2009 11:49

Gdzie znajdę jakieś motywy Wiślackie do Nokii 5310?

Młyniu_Miechów 22.01.2009 13:47

http://tapety.dziecionline.pl/data/m...24x768_059.jpg

co to jest za rasa psa?

wislak_92 22.01.2009 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 660473)
The White Star Division :D

Dobrze by bylo jakby mi ktos jeszcze wytlumaczyl na czym polega pobieranie z Moorhunt bo tak jakos wyszlo ze nigdy nie mialem do czynienia z p2m

Z tego co się orientuję to już rzadko wrzucają na moorhunta. legendteam.net, p2mteam.org tak masz wszystko co i jak.

Wczoraj pisałeś chyba jak szybko ściągnąć film(rapid odpada?) jeśli tak to polecam hotportal.pl wrzucają tam na odsiebie, sendspace.pl

Żmijka 22.01.2009 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 660635)

Na moje oko Kaukaz.

TS wojtek 22.01.2009 15:19

Witam
mam pytanie związane z tą stroną http://www.gadzet.sklepna5.pl
czy naprawde mozna tam kupić taką obraczke a jak tam nie to gdzie bo jestem zainteresowany
Z góry dziękuje

Wisła Kraków od zawsze na zawsze

wislak_92 22.01.2009 15:26

Kupię w fanatyku całą serię vlepek? Na tej zasadzie, że każda vlepka x1?

.:MEDALIK:. 22.01.2009 16:20

Mam pytanie:

Jak zrobić na "naszej klasie", żeby komentarze do profilu były zablokowane. Tzn. dodawanie komentarzy do profilu było zablokowane. Umiem zrobić tak, że komentarze są ukryte i ich wtedy nie widać. Ja chce zrobić, aby były widoczne, ale bez możliwości dodawania nowych.

Ala1955 22.01.2009 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 660683)
Kupię w fanatyku całą serię vlepek? Na tej zasadzie, że każda vlepka x1?

Tak kupisz całą serię - obecna seria to 16 różnych vlepek za 3,20

emsi 22.01.2009 17:40

Kto wie jak wygląda sprzedaż i wymiana gier na konsolę XBOX 360 (czy w ogóle mają gry na ten system) w Wandzie bo ponoć tam jest jakieś fajne stoisko z wymianą i nie wiem czy sprzedażą. Jak ktoś wie poproszę o informację co i jak, mile widziana strona jeśli takową posiadają.

R33 22.01.2009 18:40

Czy podłaczajac laptopa do telewizora nalezy zainstalowac jakies oprogramowanie, albo kliknąc jakies klawisze na klawiaturze....?

tommiyacht 22.01.2009 19:04

bogaty w kanały program do oglądania TV w necie ??

qazwsx123 22.01.2009 19:38

A ja mam pytanie z innej beczki. Potrzebuje sobie wybrać jakiegoś filozofa który ma w miare proste poglądy najlepiej jakieś nacjonalistyczne i żeby można było o nim napisać kilka stronek A4. Jak znacie coś to zapodajcie kilka nazwisk. Tylko nie Platon i jego świta bo to jest jak dla mnie oklepane i wszyscy to beda miec :)

Vinci 22.01.2009 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qazwsx123 (Post 660861)
A ja mam pytanie z innej beczki. Potrzebuje sobie wybrać jakiegoś filozofa który ma w miare proste poglądy najlepiej jakieś nacjonalistyczne i żeby można było o nim napisać kilka stronek A4. Jak znacie coś to zapodajcie kilka nazwisk. Tylko nie Platon i jego świta bo to jest jak dla mnie oklepane i wszyscy to beda miec :)

Prześledź sobie jego charakterystykę :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fryderyk_Nietzsche

Do wszelkich tego typu prac polecam "Historię Filozofii" W. Tatarkiewicza.

qazwsx123 22.01.2009 20:12

Własnie skończyłem przeglądać sobie krótkie charakterystyki filozofów i nurty filozoficzne i Nietzsche też mi się własnie spodobał. Na czytanie nie mam czasu bo musze to napisać na sobote bo mam zaliczenie z filozofii :) Ważne, że pomysł już jest realizacja to kwestia kilku godzin.

buldus 22.01.2009 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 660522)
jest ktoś na forum kto dobrze zna się na pokerze... na jego zasadach, ponieważ zarejestrowałem się na pokerparty, gdzie po rozwiązaniu pewnego quizu dostaje się 50 dolców na gre... (nie da się wypłacić jej od razu:P) i właśnie chodzi o to czy jest ktoś kto pomógłby mi ten quiz rozwiązać... grałem już wiele razy ale na niektóer pyt. nie znam odpowiedzi. proszę na priv.

http://www.wielkiekino.eu/ pozdrawiam :)

TS wojtek 22.01.2009 20:33

Witam
mam pytanie związane z tą stroną http://www.gadzet.sklepna5.pl
czy naprawde mozna tam kupić taką obraczke a jak tam nie to gdzie bo jestem zainteresowany
Z góry dziękuje

Wisła Kraków od zawsze na zawsze

PROSZE NIECH KTOS MI NA TO ODPOWIE BARDZO MI ZALEŻY

Tylko_Wisła! 22.01.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS wojtek (Post 660909)
Witam
mam pytanie związane z tą stroną http://www.gadzet.sklepna5.pl
czy naprawde mozna tam kupić taką obraczke a jak tam nie to gdzie bo jestem zainteresowany
Z góry dziękuje

Wisła Kraków od zawsze na zawsze

PROSZE NIECH KTOS MI NA TO ODPOWIE BARDZO MI ZALEŻY


No jeżeli jest wystawione na sprzedaż to chyba można.

Nitrox 22.01.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 660804)
Czy podłaczajac laptopa do telewizora nalezy zainstalowac jakies oprogramowanie, albo kliknąc jakies klawisze na klawiaturze....?


O ile pamiec mnie nie myli, to w panelu sterownia sa funkcje do przełaczania obrazu miedzy tv a laptopem

qubu 22.01.2009 21:00

fn + klawisz funkcyjny (f1, f2 etc.) na którym jest namalowany telewizorek

.:MEDALIK:. 22.01.2009 21:04

Cytat:

jest ktoś na forum kto dobrze zna się na pokerze... na jego zasadach, ponieważ zarejestrowałem się na pokerparty, gdzie po rozwiązaniu pewnego quizu dostaje się 50 dolców na gre... (nie da się wypłacić jej od razu) i właśnie chodzi o to czy jest ktoś kto pomógłby mi ten quiz rozwiązać... grałem już wiele razy ale na niektóer pyt. nie znam odpowiedzi. proszę na priv.
Napisz mi na PW, o której zaczynasz grać i na którym stole.
Hehe kocham takich graczy. :D

JacaTS 23.01.2009 12:07

Z lekkim poślizgiem wziąłem się wlasnie za ogladanie Lostow, pierwszego serialu. No i od poczatku problem. Film niby super, rewelacyjna jakosc, ale co 5 min mam zwieche na jakies 10-20 sekund, co delikatnie mnie irytowac zaczyna. Obstawiam, ze cos nie tak z wersja, ktora sciagnalem? Czy moze jest jakis specyfik, zeby temu zaradzic?

Maciejo 23.01.2009 19:21

gdzie mogę znaleźć filmik przedstawiający taniec nowozelandzkich rugbistów, tzn Haka, w wykonaniu hmm któryś z polskich chuliganów?

Dżołkmen 23.01.2009 20:43

Jak się nazywała piosenka gdzie w refrenie leciało "nie nie nie, nie to nie, mówie nie to myśle tak" czy jakoś w tym stylu. Wiem że to jakaś kobieta spiewaał, ale za cholere nie mogę znaleść.

shad 23.01.2009 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dżołkmen (Post 661471)
Jak się nazywała piosenka gdzie w refrenie leciało "nie nie nie, nie to nie, mówie nie to myśle tak" czy jakoś w tym stylu. Wiem że to jakaś kobieta spiewaał, ale za cholere nie mogę znaleść.

http://pl.youtube.com/watch?v=wk4XiuPPgCc


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl