![]() |
a kiedy została podpisana umowa z Adidasem ? i kto podpisał umowę, gdzie płaciliśmy kary za niezdobycie mistrzostwa ?
|
Te kary to jeszcze za Basałaja były "podpisywane" ;)
|
Cytat:
Cytat:
Można stwierdzić, że po raz pierwszy od ponad 20 lat mamy niszową markę. Bo Umbro w latach 2006 - 2009 było dość znane. |
Prezes Wisły Kraków SA, Dawid Błaszczykowski. "Dzięki temu piłkarze Białej Gwiazdy będą występować w specjalnie zaprojektowanych - unikalnych - strojach. Trudności spowodowane pandemią sprawiły, że stanie się to jednak dopiero w drugiej części sezonu"- dodał.
Macron robi sobie z nas jaja. Adidas, Nike czy Puma jakoś nie mają problemów żeby zdążyć innym klubom zrobić stroje, a ubierają ich tysiące na całym świecie, a nie jak Macron kilkadziesiąt... Potraktowali nas po macoszemu, bo jak inaczej to nazwać? Teraz będziemy mieć zwykłe katalogowe stroje to nie wiem czy mam kupować czy czekać na te specjalne jeszcze pół roku albo rok? Dla mnie to bez sensu. |
Z Adidasem było podobnie. Pierwszy "dedykowany" komplet, który mieli dla nas zrobić to ten z kołnierzykiem w 11/12. A dostarczyli go bodaj dopiero na jesień, mecze z APOEL-em graliśmy jeszcze w starym komplecie strojów.
A co do potraktowania po macoszemu. Nie wiem, gdzie są szwalnie Macrona, a gdzie Nike, Pumy czy Adidasa, ale na pewno kwestie logistyczne mają tutaj duże znaczenie. Nie wiemy też, kiedy doszli do porozumienia w sprawie kontraktu, bo dopiero wtedy można na poważnie usiąść do projektowania. To zawsze jest bardzo długi proces. |
Cytat:
|
Ok do usunięcia
|
Cytat:
Chyba, że zatrzymałeś się na czasach faxu i telefonu stacjonarnego... Widzę, że edytowałeś post :D |
Ok do usunięcia
|
@filemon, znowu edytowałeś post, ale nie zdążyłem go tym razem skopiować, ale odpowiem odnośnie tego co napisałeś, że mieli utrudniony kontakt, bo była pandemia :)
To fajnie, że nie mają wideokonferencji i nie mogli podejmować decyzji. Nie wiem czy słyszeli też o czymś takim jak praca zdalna. Może jeszcze mi powiesz, że ich szef i cały zespół mają stare Nokie i nie umieją obsługiwać Internetu? Z tą siedzibą to trafiłeś jak kulą w płot, to nie jest żadne usprawiedliwienie w obecnych czasach. |
Cytat:
Lepsza âniszowaâ firma niż âuznanaâ marka, która robi typowy katalog dla setek drużyn. Większe korzyści finansowe dla nas. Wejdź sobie na sklep Lecha i zobacz ile produktów robi dla nich Macron. U nas? Dalej wisiały koszulki UEFA Europa League z 2010.. Umowa na 5 lat pokazuje, że jest to poważna współpraca. Jedynie czego szkoda mimo tego, że mieszkam na Pomorzu jest to, że nie można chodzić po ludzku w swoich barwach - byłby to jeszcze większy zastrzyk gotówki dla klubu bo ludzie chętnie by kupowali. Tak to wydaj ponad dwie stówki i ubierz koszulkę raz na dwa tygodnie w dniu meczowym. |
To ja zadam może głupie pytanie, ale ponoć takich nie ma, więc jakoś ujdzie. W takiej sytuacji jak nasza, czy to my płacimy Macronowi, Macron nam, czy to jest jakiś barter w zamian za promocję? Na czym miałaby polegać podkreśla na dziś wielokrotnie 'lepszość' takiego kontraktu z perspektywy Wisły, poza oczywiście ewentualnymi strojami spoza katalogu, jeśli to nie Macron płaciłby Wiśle za możliwość pokazania się w polskiej telewizji na koszulkach? Dla mnie to jest dość zagadkowa sprawa, bo skoro ktoś cieszył się, że Macron dla Lecha produkuje dużo rzeczy na sprzedaż, to ja właściwie nie wiem czemu taki klub sportowy nie mógłby zamawiać sobie poszczególnych produktów u różnych producentów (również lokalnych) w miarę zapotrzebowania, zamiast skazywać się na kilka lat na łaskę wielkiego korpo które może mieć wbite w swoich mniejszych kontrahentów.
|
Macron w tej chwili jest najbardziej rozwijająca się marką w piłkarskim światku tak że jak najbardziej dobry wybór, oby tylko design był dobry, choć jak na razie słabsze designy u macrona zdarzają się rzadko.
Szkoda tylko, że na dedyki trzeba czekać, Jaga czy Widzew w podobnym czasie nawiązały umowę z Kappą (czyli tez Włochy) i dedyki dostaną od razu bez czekania. |
Jaga podpisała z tego co wiem umowę z Kappa dużo wcześniej, niż my z Macronem ;)
Nie ma możliwości, by jakakolwiek firma zrobiła koszulki dedykowane z dnia na dzień. |
Poczekajmy bo może się okazać, że te standardowe będą całkiem fajne
|
Dla mnie te basic byłyby całkiem spoko.
https://twitter.com/leniwiec1989/sta...01558207860736 Za to te z kołnierzykami, które gdzieś się przewijają w necie trochę kiepsko wyglądają. |
Projekt, który jest na poprzedniej stronie jest sensowny i nic bym nie zmieniał. Jakby jeszcze zrobili za taką koszulkę cenę w okolicach ~170 PLN to myślę, że jej odbiór byłby bardzo dobry.
|
Nie wiem kiedy były głosy o Kappie u Jagi, ale u Widzewa widzę plotki były w połowie kwietnia a w Wiśle o Macronie bliżej końca maja czyli rozmowy podejrzewam mogły się toczyć w podobnym terminie. Pytanie kiedy wszystko dopięli na guziki, bo oficjalne info to wiadomo różnie niektórzy czekają aż wygaśnie umowa z poprzednim dostawcą a niektórzy robią to wcześniej jak Pogoń np (zmiana z Ziny na Capelli).
|
Jutro prezentacja nowego modelu, wie ktoś o której godzinie dokładnie? Będzie jakaś transmisja na YouTube?
|
Ale wiecie że stroje będą tylko tymczasowe na kilka miesięcy? :) Fajerwerek się nie spodziewajcie.
|
Fejerwerki to nie będą, ale nie będzie też tak źle - wg mnie stroje całkiem ok.
|
https://www.wisla.krakow.pl/uploads/...814.1579887311 - nowe stroje
|
Proste, schludne, ciężko się do czegoś przyczepić, zwłaszcza, że są to komplety "tymczasowe".
Pierwsze skojarzenia to chyba koszulka z "Tyskie". |
Ten czerwony trochę za jasny, ale zgadzam się, że w sumie idealny zestaw na przeczekanie. Cóż, trzeba kupić.
Tyskie z Umbro też miały ten czerwony taki jasny pewnie stąd skojarzenie. |
Nie są złe. Nie wiem, czy nie ładniejsze od adidasowych z ostatnich sezonów. Im prostsze, tym lepsze. W naszej lidze Górnik ma ładne stroje, my mieliśmy fajne stroje pod koniec Cupiała.
|
na minus te paski na ramionach , i dziwny kołnierzyk
na plus fajna "gra" logo Macrona z V z loga sponsora i z Białą Gwiazdą |
na przeczekanie na jedna runde ok, ja i tak jestem zdecydowany kupic dedykowana
|
Wiadomo model przejściowy, liczy się każdy grosz, ale według mnie desing tragiczny, rodem z B Klasy, o dresie już nie wspominając. Do Adidasa raczej bez podjazdu ale wiadomo gusta, guściki pewnie się znajdą osoby dla których są piękne, ale nie oszukujmy się, mimo że to prężnie rozwijająca się firma daleko jej do poziomu Adidasa czy Nike.
|
Cieszy, że w końcu na koszulki wróciła prawdziwa czerwień, a nie jakieś odcienie bordo i te pasy :lol:
Co do designu to tak jak w życiu, jednemu się podoba, a drugiemu nie, wszystkim nigdy nie dogodzi. Martwi mnie co innego, już dzień po premierze, a w sklepie nadal do wyboru tylko jeden kolor koszulki meczowej, tak samo nie ma dostępnej polówki którą prezentował Buksa czy czerwonej koszulki treningowej, a które po opiniach w Internecie najbardziej się spodobały kibicom. Macron mówił, że z dedykowanymi koszulkami się nie wyrobił, ok, można to jeszcze zrozumieć, ale żeby zwykłych katalogowych modeli nie dostarczył na czas to już kpina! Kto wie ile tych koszulek już by wczoraj zeszło pod wpływem chwili, gdyby w sklepie był cały asortyment dostępny taki jak na prezentacji. |
Zobaczymy jeszcze jak to będzie z wirusem jesienią i zimą. Może się okazać, że do końca roku gramy w tych.
|
Cytat:
|
229zł za przejściowy strój z katalogu to trochę jednak przesada.
|
^ też mi się wydaje, że cena jest przesadzona, nie orientuje się jakoś wybitnie w rynku stricte ubrań sportowych, natomiast bylem przekonany, że ponad 2 stówki za meczówkę, życzą sobie tylko te marki 'premium' jak Adidas, Nike czy Puma, z całym szacunkiem dla macrona, w sklepach i świadomości ludzi nie są tacy popularni (o ile w ogóle ktoś kojarzy tą firmę, ja ich sklepu w PL nie widziałem nigdzie) i liczyłem na to, że cena za meczówkę zakręci się koło 160 ziko, szczególnie, że to nawet niededykowane katalogówki...
|
Takie ceny były zawsze.
Za czasów Umbro były po 199 zł. Cena była mocna przesadzona, w tamtych czasach zwykła koszulka Umbro tego typu to koszt około 100 zł. Sam kupiłem ,,meczówkę" z sezonu 2007/08 i nie wiem czy mi się jakaś wadliwa sztuka trafiła ale było w niej strasznie gorąco w letnie dni. Cen Nike już dokładnie nie pamiętam ale chyba też 199 zł. Adidas od razu narzucił ceny powyżej 200 zł. Cytat:
|
póki co,wygląda to dosyć skromnie..liczyłem na bogatszą ofertę szczególnie odzieży lifestyl-owej, no i ten stary herb SSA, to była dobra okazja do powrotu do wspólnego z TS-em herbu..
|
Cytat:
10 znaków. |
Dziwi troche cena koszulek zaproponowana w chwili obecnej, ten model koszulki w sklepie internetowym jest do kupienia (tyle że bez Gwiazdy) za 109 złotych. Biorąc pod uwagę że klub ma sprzęt taniej to marza na koszulce wynosi ponad 100%
|
Cytat:
Koszulka Legii - 269 złotych. Koszulka Lecha - 250 złotych. |
Ale weź pod uwagę że w Krakowie kupuje się koszulki klubowe praktycznie tylko na mecze, więc automatycznie popyt jest niższy
|
Cytat:
Czy w warunkach tak ograniczonego popytu jest to osiągalne? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl