Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

sportnh 22.01.2011 14:31

zartuje se Tofik tez.

mam nadzieje ze wpuszcza Pawla na pare minut?

sportnh 22.01.2011 14:38

kurva mac

http://www.livesports.pl/detail/socc...et=-3600&tab=1

nie ma BRozkow nawet na ławce ...

murray 22.01.2011 14:45

Nie ma co się dziwić, w końcu przyszli prawie trzy tygodnie temu kompletnie bez formy i bez przygotowania.

Kosa_ 22.01.2011 14:47

Głowacki z Żewłakowem w pierwszych składach, Brożków nie ma nawet na ławce.

Oczywiście powodem jest brak przygotowania, brak wkomponowania się do zespołu, co powinno przyjść z czasem.

snyrting 22.01.2011 14:58

Ten stadion Trabzonsporu bardzo mizernie wygląda...

Piotrek Brożek na trybunach ;)

Zwierze 22.01.2011 15:29

Za chwilę Borussia na Eurosport2

brylant17 22.01.2011 16:31

Zieńczuk strzelił gola z karnego w meczu towarzyskim z Rozwojem Katowice...

leszekm 22.01.2011 19:00

Nowy tekst Andrzeja Iwana: Kibol to jeszcze nie bandzior

http://www.weszlo.com/news/6174

mic 22.01.2011 20:07

Łukasz Sosin strzelił bramkę w meczu 17. kolejki cypryjskiej II ligi, w którym jego Áris Lemessoú pokonał 2-0 (0-0) KN Oníssilos Sotíras. Polak ma już na koncie 12 strzelonych goli i jest liderem klasyfikacji strzelców.

dawidTS 22.01.2011 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1039362)


ma teraz taką bardziej arabską/turecką/muzułmańską urodę.

GaoFeng 23.01.2011 14:51

Blaszczykowski wedlug niemieckich mediow razem z Lewandowskim najslabszym graczem meczu z Stuttgart.

http://www.sport.pl/pilka/1,65081,89...za_Niemcy.html

Kondipr 23.01.2011 15:20

Marcelo kontuzje złapał, w 12min. spotkania został zmieniony.

aNouc 23.01.2011 17:09

Pawełek zadebiutował przeciwko Buraspor. 0-0.

AYALA 23.01.2011 20:29

Henia Kavala wygrała 3-0 z Iraklisem.
Byc może zespól Kaspra wzmocni Rumuński napastnik Niculae.

Jigsaw 26.01.2011 12:57

Panowie sa dzisiaj w kadrze na mecz pucharowy nasi bracia b ? Besiktas - Trabzonspor o 21

rendkamp 26.01.2011 18:07

http://www.futbol.pl/artykul/99861.html Beskitas - Trabzonspor o 19:) na czym mozna ogladnąć?

mitmichael 26.01.2011 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jigsaw (Post 1041435)
Panowie sa dzisiaj w kadrze na mecz pucharowy nasi bracia b ? Besiktas - Trabzonspor o 21

Mecz jest od 19:00 kolego. A oto skład na ten mecz

Onur,Tayfun,Glowacki,Giray,Ferhat,Yattara,Sezer,Ce yhun,Piotr Brozek,Alanzinho,Pawel Brozek

Jak widac wszyscy nasi byli zawodnicy zagraja od 1 minuty.

PS: Zeby nie bylo, ze skład sobie wymysliłem ;) http://www.facebook.com/permalink.ph...21344381230562

martinius028 26.01.2011 18:14

ma ktoś linka do tego meczu?

wooojo 26.01.2011 18:25

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Tu znajdziesz kilka relacji

martinius028 26.01.2011 18:32

Dzięki.
Swoją drogą ciekawe jak zaprezentują się bracia w tym meczu. To ich debiut trzymam za nich kciuki.

piotrek chicago 26.01.2011 19:00

dziwnie sie oglada wejscie braci i glowy razem w innych koszulkach :(

mitmichael 26.01.2011 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 1041630)
ma ktoś linka do tego meczu?

Tutaj nie zacina tylko ja mam 6MB internet - nie wiem jaki Ty masz.
http://atdhe.net/33199/watch-besiktas-vs-trabzonspor

martinius028 26.01.2011 19:07

Komentator dość często wymienia Brożek(Pawła). Dość aktywny w początkowej fazie meczu.

sessegnon 26.01.2011 19:34

Mecze Pucharu Turcji są również na Polsacie Futbol.

tofik 26.01.2011 19:36

Bolesne zderzenie z futbolem na poziomie niestety. Głowacki ciągle widzi plecy Almeidy, a Brożki łapkują i nic poza tym.

AS82 26.01.2011 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1041684)
Bolesne zderzenie z futbolem na poziomie niestety. Głowacki ciągle widzi plecy Almeidy, a Brożki łapkują i nic poza tym.

Nie wiem co Trabzonspor myslal sciagajac Brozkow ,ale taki Besiktas ma w skladzie Almeide i Quaresme ktory gral w Porto i Interze , jeszcze Guti i Simao :O

Brozek teraz tak przyjal pilke ,ze jest rzut wolny po jego faulu przed polem karnym :D

Glowacki do zmiany ,niezle sobie poczynaja

mitmichael 26.01.2011 19:46

Głowacki własnie zmieniony - ciekawe czy to nie jest przypadkiem jakas kontuzja bo mine mial nie za wesołą.

klusek106 26.01.2011 19:46

Takze mamy obraz na jakim poziomiejest nasza Ekstraklasa, niestety,

tofik 26.01.2011 19:51

Jakbyśmy do tej pory nie wiedzieli na jakim heheh

rabi86 26.01.2011 19:53

Ja bym tak wybiórczo nie patrzył tylko na naszych zawodników.
Cały ten Trabzon jest przeraźliwie słaby na tle Besiktasu, nie potrafią wymienic kilku podań.

Ja bardziej jestem zaskoczony jak taki zespół może być na pierwszym miejscu w tabeli.

Trudno żeby Brożkowie grali jakoś znakomicie, teraz pewnie by się przygotowywali z całą naszą drużyną, a tu trzeba grać o punkty.

Nowi zawodnicy zawsze potrzebują cczasu na przystosowanie się do nowej drużyny (chyba ,że są na poziomie takiego Sabrosy), to też przestroga przed robieniem z naszych przyszłych nabytków wielkich gwiazd. Każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie.

martinius028 26.01.2011 19:54

Szkoda ale to dopiero pierwszy mecz więc jest szansa, że się Brożki choć trochę rozkręcą. Szkoda że Głowa zszedłoby to nie była kontuzja.

K4millo 26.01.2011 20:06

Trabzonspor gra rezerwami, a Besiktas najsilniejszą ekipą. Nie ma się co dziwić, że tak ten mecz wygląda.

Kosa93 26.01.2011 20:10

Paweł trafia głową w słupek, odmieniony Trabzon na początku drugiej połowy :) już 2:1 po asyście Pawła :)

K4millo 26.01.2011 20:10

no i asysta jeszcze przy bramce

rendkamp 26.01.2011 20:37

Piotrek juz zmieniony.Dobry mecz,duzo razy cos mowili o Pawle ale nie rozumiem.

Marcinnno 26.01.2011 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1041692)
Głowacki własnie zmieniony - ciekawe czy to nie jest przypadkiem jakas kontuzja bo mine mial nie za wesołą.

Głowacki, z powodu kontuzji, boisko musiał opuścić już dwie minuty przed przerwą. Chłop się chyba załamie....

SZYMEK_TSW 26.01.2011 22:19

Paweł asysta niczym Ronaldinho, najs :)

neq. 26.01.2011 22:20

co asysta! brawo , wielkie brawo

Syn Kangura z 1984 26.01.2011 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kosa93 (Post 1041715)
Paweł trafia głową w słupek, odmieniony Trabzon na początku drugiej połowy :) już 2:1 po asyście Pawła :)

Nic poważnego mu się w głowę nie stało?

Bartosz 26.01.2011 22:33

Asysta Pawła:

http://www.youtube.com/watch?v=qQOXkgwZG-8


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl