Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

mersik1906 18.11.2009 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mersik1906 (Post 817725)
Terno - hokej-1.tercja - Calgary-Colorado 1 2,8
Siatkowka - Champions Cup-M. - Kuba-Brazylia 2 1,3
Koszykowka - NBA - Cleveland-Golden State 1.polowa 1 1,18



Całkowity kurs 4,30 Wkład 81,00 Zł Do zapłaty 90,00 Zł EWK 348,30 Zł

niestety padlo ;/;/

na dzisiaj
Albania-San Marino 1 1,4
Egipt-Algieria 1 1,85
Buffalo-Florida 1 1,75
Kim K.-Strode 1 1,23
Atlanta-Miami 1 1,35
Wisla K.-Schio 1 1,42

za 20 zl mam 192,37

brylant17 18.11.2009 15:24

na dzisiaj

Urugwaj-Kostaryka 1
Bośnia-Portugalia X2
Egipt-Algeria 1
Francja-Irlandia 1
Słowenia-Rosja X2
Ukraina awansuje

za 5 do wyjęcia 59.10 zł

zidanemarcin 18.11.2009 15:48

Słowenia - Rosja 1X
Wisla Krakow - Beretta-Famila H (0.0 - 6.5) 1
United Arab Emirates - Uruguay (beach soccer) 2
Angola - Ghana X2

Kurs: 8.60
Stawka: 5 zł
PWK: 43 zł

pan Dudi 18.11.2009 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 817982)
Francja wygrała pierwszy mecz na stojąco, dosłownie. Biorąc odpowiednie proporcje jak bym Wisłę widział:)
Myślę, że grając u siebie i mając takich zawodników co potrafią grać na stojąco wygrają u siebie i nawet bym zaryzykował z handicapem


Rzadko oglądałem ich mecze, ale mam wrażenie, że oni ostatnio tak grają w każdym meczu. Biorąc odpowiednie proporcje- jak byś Wisłę widział.:-D

StelmiOriginal 18.11.2009 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 817969)
Chce zalozyc konto u jakiegoś internetowego buka, gdzie najlepiej założyć, mam zamiar wplacic na początek tylko 10zł i nimi grać. Czy jest jakas dolna granica, ze np poniżej 40 zł nie przelewają na konto albo cos w tym stylu?

Nie chce mi się latać do STSa :)

Podbijam na nową :)

Macie jakies typy na weekend?

maciek777 18.11.2009 17:48

Na dzis :

Egipt-Algieria 1
Ukraina-Grecja 1
Bosnia-Portugalia over 2,5
Ako:6,48

FredzIo 18.11.2009 18:35

Na zaraz w sumie stawiam z przyzwyczajenia, specjalnie nie analizowalem:
Niemcy - Wybrzeże Kości Słoniowej : 1 1.80
Ukraina - Grecja : 1 1.75
Egipt - Algieria : 1 2.00
Kurs 6.30
i
Holandia - Paragwaj 1 1.57
Malta - Bulgaria 2 1,3
Kurs 2.04

pan Dudi 18.11.2009 19:19

Wygląda na to, że kozojebcy z Egiptu zaczynają proces oszukiwania porządnych białych ludzi. :[

FredzIo 18.11.2009 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 818088)
Wygląda na to, że kozojebcy z Egiptu zaczynają proces oszukiwania porządnych białych ludzi. :[

Ukraina tez. Na betssonie mialem napisane ze Egipt jest gospodarzem. A na livescore jako gospodarz jest Algieria.

nbns 18.11.2009 19:43

ja akurat tez postawiłem na Egipt-Algieria tyle ze na wynik "nieparzysty" zobaczymy co z tego bedzie, Narazie wchodzi :)

pan Dudi 18.11.2009 19:52

Grają na terenie neutralnym. W Sudanie bodajże.

farciarz 18.11.2009 20:30

widze ze duzo osob wylożyło się na faraonach, naszczescie na nich nie postawilem

brylant17 18.11.2009 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farciarz (Post 818125)
widze ze duzo osob wylożyło się na faraonach, naszczescie na nich nie postawilem

Miałem nie grać ale w ostatniej chwili się zdecydowałem ;/ Robię dłuższą przerwę w graniu





O co chodziło z tymi kwiatami? każdy z Holendrów niósł

nbns 18.11.2009 21:00

no mi została jeszcze Holandia i Francja i mam nadzieje ze bedzie dobrze :)

pan Dudi 18.11.2009 21:30

Ja mam nadzieję, że Bośnia nie zremisuje z Portugalią, bo jak się okaże, że tylko Egipt mi zawalił kupon, to będzie po piramidach jak się zdenerwuję ;)

zidanemarcin 18.11.2009 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 818016)
Słowenia - Rosja 1X
Wisla Krakow - Beretta-Famila H (0.0 - 6.5) 1
United Arab Emirates - Uruguay (beach soccer) 2
Angola - Ghana X2


Kurs: 8.60
Stawka: 5 zł
PWK: 43 zł

No i mi zostali tylko Słowency. Nie zawiodly mnie koszykarki po ladnym kursie 1.85 (przewaga 7 punktow), choc pierwsze dwie kwarty byly ciezkie. Najbardziej liczylem na Urugwaj po kursie 2.0, ktory pewnie pokonal gospodarzy 4:0 :) Ghana to byla dla mnie tylko formlanosc po kursie 1.40. Mam nadzieje, ze wszystkiego nie spartola mi Ruscy ;P

Jest, gol dla Słowencow :D

fialo 18.11.2009 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 817847)
Zastanawiam się czy nie pograć grubo na awans Słoweńców. Oglądałem ich mecz na Łużnikach i radzili sobie momentami naprawdę dobrze. Poza tym kurs 3.3 jest zachęcający...

AVE SŁOWENIA ! + 330 PLN :D

zidanemarcin 18.11.2009 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 818016)
Słowenia - Rosja 1X 1,62
Wisla Krakow - Beretta-Famila H (0.0 - 6.5) 1 1,85
United Arab Emirates - Uruguay (beach soccer) 2 2,05
Angola - Ghana X2 1,40

Kurs: 8.60
Stawka: 5 zł
PWK: 43 zł

No a to wszystko za ta promocyjna piątke w tobet.com :P

Na noc, liczac na szczescie:

Los Angeles Kings - Philadelphia Flyers 2 2,35
Detroit Red Wings - Dallas Stars 1 1,95
Orlando Magic - Oklahoma City Thunder 1 1,10
Urugwaj - Kostaryka 1X 1,07

Kurs: 5.39
Stawka: 5 zł
PWK: 26,96 zł

pan Dudi 18.11.2009 23:18

No nie wiem. Kings- Flyers 2? Ja bym się raczej ku 1 skłaniał.

U mnie dzień niestety w tył. Dobrze, że przynajmniej nie było tego remisu ;)


Edit: A jednak Flyers wyszli na 3-2 po przegranej pierwszej tercji. Ale jebani Red Wings wtopili mi kupon. Też to postawiłem, mimo, że wiedziałem, że ich podstawowy bramkarz jest kontuzjowany, a Dallas ma z nimi bardzo dobry bilans spotkań. Noż ****a mać.

Zwierze 18.11.2009 23:40

Pan sędzie ładnie przejechał Irlandię. Bramkę dla Francji to będziemy chyba codziennie oglądać w TV.
Dzisiaj to chyba mało kto jest na +. Ale bywało gorzej:)

1q2 18.11.2009 23:49

Ja wyszedłem dziś na 0, a to tylko dlatego że nie miałem nic na karcie z której korzystam do gry i nie chciało mi się ruszyć dupy ani do stacjonarnego ani do banku coś wpłacić:) - czasami lenistwo popłaca.

A jutro korci mnie Karpat i Linkoping , tyle że Karpat gra tak w kratkę że sam nie wiem...
Jest jeszcze opcja HV na wyjeździe z Farjestad - Gospodarze ostatnio przeciętnie grają a w ostatniej potyczce z HV dostali 0-8 ,co na pewno ich zmobilizuje ale czy to wystarczy?wątpię.


ps
StelmiOriginal
Musisz sobie regulamin poczytać bo nie wiem jak to jest z pierwszą wpłatą ale w sportingbecie mogę wpłacać po 10 zeta.

StelmiOriginal 19.11.2009 17:44

Jakies typy na weekend?

:)

krakow2009 19.11.2009 17:53

hej typerzy wejdzie mi ten kuponik!!:)
 
Bologna FC - Inter [FONT=Times New Roman]Mediolan[/FONT]
Typ - : 2
AC Fiorentina - FC Parma
Typ - : 1
AC Milan - Cagliari Calcio
Typ - : 1
Wisla Krakow - Cracovia Krakow
Typ - : 1
Slask Wroclaw - Odra Wodzislaw Slaski
Typ - : 1
 
Chelsea FC - Wolverhampton Wanderers
Typ - : 1
Liverpool FC - Manchester City
Podwójna szansa - : 1X
 
 
[FONT=Arial][FONT=Arial]Bet-at-home- Stawka 6 złotych Do wygrania [/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman]59,52[/FONT]

martinius028 19.11.2009 18:37

1 kupon
Schalke- Hannover 1
FC Koeln- Hoffenhim 2
Rangers- Kilmarnock 1
Wolfsburg- Nuerenberg 1
Freiburg- Brema 2
KURS ogólny 10.50

2 Kupon
Metalurg D.- Arsenal K. 1
Astra Ploeszti- Steaua 2
Kapfenberg- Salzburg 2
Terek- Kuban 1
Curtea Arges-Unirea 2
KURS ogólny 18.50

felipe 19.11.2009 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 818527)
1 kupon
Schalke- Hannover 1
FC Koeln- Hoffenhim 2
Rangers- Kilmarnock 1
Wolfsburg- Nuerenberg 1
Freiburg- Brema 2
KURS ogólny 10.50

2 Kupon
Metalurg D.- Arsenal K. 1
Astra Ploeszti- Steaua 2
Kapfenberg- Salzburg 2
Terek- Kuban 1
Curtea Arges-Unirea 2
KURS ogólny 18.50

Niby fajnie, niby logicznie, ale kupony z takimi potężnymi kursami mają to do siebie, że zwykle nie wchodzą ;)
Rozbij każdy kupon na 2 mniejsze (po 2-3 mecze), taka moja rada.

martinius028 19.11.2009 18:50

jeden kupon jeszcze taki dla zabawy bardziej
Bologna - Inter 2
Sunderland - Arsenal 2
Burnley - Aston Villa 2
KURS ogólny 6.5

zidanemarcin 19.11.2009 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 818230)
No a to wszystko za ta promocyjna piątke w tobet.com :P

Na noc, liczac na szczescie:

Los Angeles Kings - Philadelphia Flyers 2 2,35
Detroit Red Wings - Dallas Stars 1 1,95
Orlando Magic - Oklahoma City Thunder 1 1,10
Urugwaj - Kostaryka 1X 1,07

Kurs: 5.39
Stawka: 5 zł
PWK: 26,96 zł
ł

Mówi sie trudno. Kontunuuje gre za ta piatke na tobecie :P

Frölunda HC - Brynäs 1 1,50
Kärpät - Tappara 1 1,57
Partizan - Crvena Zvezda 1 1,25

KURS: 2.94
Stawka: 5 zł
PWK: 14,71 zł

pff 19.11.2009 20:52

https://www.partylechia.com/

Zysk podobno idzie do klubu, fajna opcja.

Interesował się ktoś tym? Jak z wypłatami? Nie mam czasu zbytnio teraz przyjrzeć się bliżej.

zidanemarcin 19.11.2009 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 818541)
Mówi sie trudno. Kontunuuje gre za ta piatke na tobecie :P

Frölunda HC - Brynäs 1 1,50
Kärpät - Tappara 1 1,57

Partizan - Crvena Zvezda 1 1,25

KURS: 2.94
Stawka: 5 zł
PWK: 14,71 zł

Partizan dal po dupie. . .

Poleca ktos cos na noc z NHL ?

1q2 19.11.2009 23:16

Ja obstawiłem Ducks ale to tak na ich przełamanie bo grają jak narazie fatalnie - ostatnio 4 wtopy pod rząd na wyjeździe, a to klasowy team.

Na jutro 2 mistrzów z zeszłego sezonu która nie najlepiej sobie w tym sezonie radzi czyli słowackie Koszyce i austriacki Kac - mam nadzieje że u siebie dadzą radę szczególnie że przeciwnicy nie należą do czołówki.

Zwierze 20.11.2009 09:37

Na Legie taki mały kurs a grają jak dla mnie piach, że szkoda kuponu. mogą wygrać bo mecz u siebie ale mogą np zremisować jak z Cracovią
A to całe Ducks niech się w dupę ugryzie:) 45zł poszło na nich, prowadzili cały mecz i dupa

1q2 20.11.2009 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 818702)
A to całe Ducks niech się w dupę ugryzie:) 45zł poszło na nich, prowadzili cały mecz i dupa

taaa i stracili 2 gole przy 3-0 w 15 sekund:/
Od dziś .......e to i podpieram się ewentualną dogrywką i karnymi - to już 3 mecz w przeciągu 3 dni który by mi wszedł gdybym nie przyżydził:)

pan Dudi 20.11.2009 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 818703)
Od dziś .......e to i podpieram się ewentualną dogrywką i karnymi


To ja się mogę założyć, że prędzej czy później postawisz jakiegoś pewniaka bez dogrywki, bo nie będziesz mógł się oprzeć.:D

rocco_1906 20.11.2009 10:05

Stoczniowiec - TKH Nesta Toruń

kurs:1,45

rocco_1906 20.11.2009 10:22

ciężko mi to określić na ile procent...

Stoczniowiec dał dupy i w ostatniej kolejce pierwszej fazy przegrał z Sosnowcem i nie awansował do grupy mocniejszej i teraz będzie walczyć ze słabszymi drużynami.Żeby awansować do play-off'ów muszą tam zająć miejsce 1-2 a mając za rywali Unie,Toruń,Krynice i Sanok powinni to zrobić z palcem w d.... i pykać tam wszystkich.
W pierwszej kolejce drugiej fazy Toruń zremisował z beniaminkiem z Krynicy a Stocznia pauzowała.

Niech będzie że daje Stoczni 80% szans na zwycięstwo.

LuKaS TSW 20.11.2009 12:01

Mój kupon na dzisiaj:
Rosja-Szwajcaria 1 piłka plażowa
Detroit-Florida 1 zwycięzca
Korona-Zagłębie 1-1 podwójna szansa
Honved-Debreczyn over 2,5
Deventer-Maastricht over 2,5

Rocco a odbiegając trochę od tematu,to dlaczego w tej grupie jest 5 drużyn a nie 6? Coś obiło mi się o uszy że miała grać w tej grupie jeszcze Polonia Bytom.A co do Stoczniowca to nie byłbym pewien czy z palcem będą trzepać wszystkich zakładając te męczące podróże jak Sanok czy Krynica.

pan Dudi 20.11.2009 12:37

Jeśli się nie mylę, to Polonia B. wycofała się z rozgrywek, bo ni ma piniendzy.

P@vel K@sprzyk 20.11.2009 12:48

Dzisiejsze 2 kupony:
Opcja bezpieczna:

OM - PSG 1
Basel - Zurich 1
Puławy - Wisła Płock 2
Sunderland - Arsenal 2
Bielefeld - 1860 Monachium 1
Kispest - Debrecen 2 :)
Chelsea Volves1
Anderlecht - Roselare 1
Oraz kupon ryzykancki:

Piast - Arka 1
Lech - Ruch 2
Lechia - Bełchatów 2
Liverpool - M. City 1

rocco_1906 20.11.2009 13:09

tak jak pan Dudi pisze,rozbiło się o pieniądze.nowy system jest chory i tyle... probowali zamiast P.Bytom wcisnąć tam nawet... LEGIE WARSZAWA :D zobaczymy co sie wydarzy,beda pewnie chcieli za wszelka cene kogos dorzucic,tylko kogo bedzie stac??

LuKaS,no stocznia pewnie wszystkiego nie wygra,na pewno będą wpadki,ale są najmocniejszą ekipą w tej grupie i będą chcieli zmazać plame i powalczyć o play-off.

Btw,ponoć Sosnowiec strasznie osłabiony pojechał na mecz z JKH GKS.... ale toto-mix nie wystawił kursów na ten mecz:D więc jak gdzieś jest na necie to warto chyba sprobowac... chyba;]

Belzebub 20.11.2009 14:21

Wg mnie granie NHL mija sie z celem,chyba ze na zasadzie kupon max. za 5 zloty i kilka meczy po kursach kolo 2..(taka ruleta)..
Tam graja co 2 dni kilkadziesiat meczy w sezonie, i nie raz jest tak ze lider przegrywa u siebie z outsiderem 1:5!
Podobnie rzecz ma sie z NBA..Można grac ale za niskie stawki!

NBA i NHL najlepiej zaczac grać od fazy Play Off..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl