Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Pan Jotka 13.12.2009 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szlaQ (Post 828100)
Od sezonu 07/08 Regulamin Strojów Meczowych w Rozgrywkach Ekstraklasy SA w punkcie 12. zezwala na umieszczanie gwiazdki symbolizującej liczbę wywalczonych tytułów mistrzowskich.
Gwiazdka ta może być umieszczona tylko na przedniej części koszulki, na wysokości klatki piersiowej nad herbem lub emblematem klubu.
Ustanowiono 3 rodzaje gwiazdek:

Dzieki. To troche tych klubów z gwiazdkami jest :D

Proud 13.12.2009 14:57

ale ze złotą tylko 3 :)

harthausen 13.12.2009 14:58

^^ tym bardziej, że kto z daleka rozróżni, czy to gwiazdka biała czy srebrna. Złotą, no, może.
Każdy symbol można zdewaluować, by komuś zrobić przyjemność. Tu to samo udało się zrobić.

szprotson 13.12.2009 14:59

moze na nowy sezon .......niemy sobie 10 białych

Pan Jotka 13.12.2009 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 829532)
moze na nowy sezon .......niemy sobie 10 białych

I liście laurowe za Puchary Polski ;-) Gradacja gwiazdek to jakis zupelny absurd. Albo masz 10 tytułow i masz gwiazdke, albo nie masz 10ciu i musisz walczyc by je zdobyc. Jaga prowadzi z Belchatowem po 130.bramce Tomka Frankowskiego.
.

LuKaS TSW 13.12.2009 15:13

No ale Wisła może przynajmniej mieć gwiazdy dwóch kolorów na koszulkach:)
odbiegając od tematu naszej ligi,znowu ważne trafienie Żewłakowa w Apoelu(nie na temat ale innego nie znalazłem;))

For_FuN_ 13.12.2009 15:17

Franek idzie na krola strzelcow :)...130 bramka w 212 wystepie...niesamowity pilkarz. Jak sie umie grac, to pokaze sie te swoje umiejetnosci niezaleznie od klubu, w ktorym sie wystepuje.

AdiWiślak. 13.12.2009 15:26

Brawo Franek . Jak się na niego patrzy to aż żal człowieka ogarnia - ciekawe jakby się to potoczyło gdyby nie odszedł ;(

pan Dudi 13.12.2009 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 829539)
I liście laurowe za Puchary Polski ;-) Gradacja gwiazdek to jakis zupelny absurd. Albo masz 10 tytułow i masz gwiazdke, albo nie masz 10ciu i musisz walczyc by je zdobyc. Jaga prowadzi z Belchatowem po 130.bramce Tomka Frankowskiego.
.

Nie wiem, czy pamiętacie, ale pierwotnie w polskiej lidze miała zostać wprowadzona trochę inna gradacja niż ta obowiązująca. Złota gwiazdka miała przysługiwać drużynie, która zdobyłaby 8 tytułów MP, a nie 10 tak jak jest na całym świecie (jeśli jest w ogóle). Dlaczego tak chcieli zrobić można się tylko domyślać np. patrząc na statystyki i zwracając uwagę, która to drużyna ma tych mistrzostw 8... Żenada porównywalna do wprowadzenia nowego trofeum za MP po zaledwie, ilu, 3 latach? po straceniu tego tytułu przez Wisłę na rzecz Legii, co nastąpiło o dziwo, dopiero kiedy losy tytułu były rozstrzygnięte...

zidanemarcin 13.12.2009 16:00

Ehh, 1:-0. Iwanski z karnego !

KRIS22 13.12.2009 16:00

Niech mi ktoś teraz powie ze sędziowie nie pomagają Legia za co ten Karny ???????

Fuks 13.12.2009 16:07

niezła kpina, Mięciel musiałby byc inwalidą zeby biegac w sposob jaki zaprezentowal przy tym faulu. Sam sie zaczepil o goscia a potem sie przewrocil heh

wisl@k_TS 13.12.2009 16:09

E tam, taki poziom sędziowania mamy. Dostosowany do poziomu piłki. Szkoda, że w obecnej sytuacji nie korzystamy z zagranicznych sędziów, kasa na pewno na to by się znalazła w PZPNie czy tam Ekstraklasie SA.

Kocur 13.12.2009 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KRIS22 (Post 829565)
Niech mi ktoś teraz powie ze sędziowie nie pomagają Legia za co ten Karny ???????

Pytanie powinno brzmieć nie "za co" ale "za ile" ;)

podszywacz 13.12.2009 16:25

Niech ktoś jeszcze raz napisze że Wisła źle gra i mamy złego trenera. Oglądałem Amikę, teraz Legię, tego się po prostu nie da oglądać! Nie mogę się już doczekać na mecz Liverpool - Arsenal, nasza marna liga sto lat świetlnych za taką ligą angielską.

wolfy 13.12.2009 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 829539)
I liście laurowe za Puchary Polski ;-) G

Na pagonach!

To by dopiero były koszulki!

Pan Jotka 13.12.2009 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 829578)
Na pagonach!

To by dopiero były koszulki!

A'la mundur milicyjny hehehehe

Gol w z kategorii prezentów --tak powiedział o karnym Laskowski.

Nergal 13.12.2009 17:12

Akurat tym razem był karny, Mięciel wykorzystał to że obrońca Arki w piłke nie trafił i umiejętnie się wyłożył zachaczając o jego nogi, inna sprawa że patrząc na Legię zęby człowieka bolą i Laskowskiemu chyba o to chodziło z tym prezentem bo inaczej to Legia bramki by nie strzeliła jak po indywidualnym błędzie któregoś z piłkarzy Arki.

gigant 13.12.2009 17:20

Ja tam karnego nie widziałem, ale nie potępiam Manueli bo gdyby zrobił to któryś z naszych upieralibyśmy się przy karnym.

harthausen 13.12.2009 17:30

po skończeniu sezonu (+ te dwie rundy awansem) ciekawa rzecz daje się zauważyć. Nie służy naszym za bardzo ten Sosnowiec, z 40 zdobytych punktów 19 zdobytych tamże, 21 na wyjeździe. Plusem tego wygnania jest, że na naszych wyjazd nie będzie robił specjalnego wrażenia, otrzaskają się z tym jak mało kto.
Podobną sytuację ma tylko Lechia, punkty 12 do 14, choć akurat oni na doping narzekać nie mogą.
Najwięcej punktów u siebie natłukła Legia, 23 do 12. W sumie do karkołomnego wniosku można dojść, że protest kibiców im jakby pomagał a dobry doping grupy wyjazdowej przeszkadzał. Dziwnie się plecie na tym świecie.
Wrocławiakom też się udało pewien rekord pobić, tylko 3 punkty na wyjeździe (remisy z Lechią, Koroną i Arką , reszta niestety łomot). Dobrze, że u siebie są skuteczni, 20 oczek, tyle samo co Jaga, tylko Legia ma więcej.

Oczywiście to tylko takie tam ciekawostki, bo nie ma pełnej symetrii dom-wyjazd, w tych dwóch doliczonych rundach Lech grał oba u siebie a Korona oba na wyjeździe.

Jak już Wisełka wróci na Reymonta to kto jej podskoczy ? :D :D

edytka: na wygnaniu w stosunku do wyjazdu ciut lepiej jest Lechowi (17 do 15) i Craxie (11 do 9) niż nam.

Peroslaw88 13.12.2009 18:05

karnego nie było. Widać w powtórce, jak Mięciel wkłada nogę

spirit 13.12.2009 18:22

Kolejne 3 pkt. dopisane przez sędziego warszawiakom.

Gwiaździsty 13.12.2009 18:34

Sędziowie moderuję rozgrywki już na bezczelnego. Tydzień temu Małek robił co mógł, dzisiaj następny magik robił wszystko, aby ukochany klub PZPN-wskich działaczy nie stracił zbyt dużego dystansu do Wisły. Nam nie uznają prawidłowo strzelonych bramek, Legii dają karne z kapelusza. Żygać się chce jak to się ogląda. Niezłe cyrki się będą dziać na wiosnę jak nie odskoczymy Legii na bezpieczny dystans.

SkMk 13.12.2009 18:49

Tak się zastanawiam, czy przy obecnej sytuacji w Legii Mistrz Polski byłby im na rękę...

AYALA 13.12.2009 19:04

przy takim sędziowaniu cięzko będzie rywalizowac z Legią na wiosne.

Czarni chcą mistrza w Stolicy

Kamson 13.12.2009 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SkMk (Post 829619)
Tak się zastanawiam, czy przy obecnej sytuacji w Legii Mistrz Polski byłby im na rękę...

Większości kibiców pewnie nie.

Mam wrażenie, że sędziowie mają polecenie nie gwizdania pod Legie, ale w imie "ciekawszej ligi", a że to Legia jest naszym głównym konkurentem to na tym korzysta. Albo po prostu są dramatycznie słabi...

kosaTS 13.12.2009 19:23

Mikulski Legie sędziował ??

Kandzior 13.12.2009 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 829632)
Mikulski Legie sędziował ??

Nie. Sędziował Mirosław Górecki...

madenn 13.12.2009 19:48

było to już pewnie wiele razy ale muszę to przytoczyć :lol:

Cytat:

Legia zmniejszyła straty - wiosna ciekawa? »
Tytuł artkułu po meczu Legii na sport.pl

_ukoL 13.12.2009 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 829610)
Kolejne 3 pkt. dopisane przez sędziego warszawiakom.

No cóż, ile razy z rzędu ta Wisła miała by to mistrzostwo zdobywać...
Jak nie stricte umiejętnościami sportowymi to prezentami już chyba na gwiazdkę trzeba pomóc. :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl