![]() |
A wiadomo w jakich granicach ma oscylować cena za nową koszulkę? Nie są aż takie customowe jak te stare, więc mam nadzieję, że będą tańsze..
|
Nie liczyłbym, że będą tańsze.
|
prawdopodobnie 280 zł
|
Cytat:
Tragedią jest ciągłe narzekanie! Czy Tobie cokolwiek się w życiu podoba ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nowe koszulki od jutra w sprzedaży. Cena 259 złotych.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_w_sprzedazy/ |
Przeginają z tymi cenami. :( W ogóle ma ktoś tutaj koszulkę Adidasa Wiślacką z poprzednich sezonów? Faktycznie warta swojej ceny, bo ja jedyną meczówkę to mam Umbro z sezonu 07/08, strasznie mało komfortowa, a kosztowała wtedy 200 zł.
|
Jedyna koszulka meczowa oryginalna zapełniła się autografami legendarnej drużyny Henia Kasperczaka (tej od Parmy ISchalke, a nie od Karabachu ) i wisi oprawiona na ścianie. Więcej żadnej nie kupię tym bardziej, ze cena powala...
|
Cytat:
Przekonywaliśmy zarząd, że zaczniemy kupować koszulki meczowe jak wróci Biała Gwiazda. Czas to udowodnić... Cytat:
Zresztą co mają do rzeczy piłkarze tej czy innej epoki, lepsi czy gorsi ? Piłkarze przychodzą, są i odchodzą. Te barwy to coś więcej niż "wkłady" w nich biegające (no może jest kilka wyjątków). Z takim podejściem w Krakowie nie doczekamy się szybko dobrej drużyny. Skoro 259 zł na ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MECZOWĄ Z BG jest przeszkodą nie do przejścia. W Wawie czy innych miastach nie jojczą tak bardzo jak nasze krakowskie centusie. |
czy naprawdę taka droga? Inne zespoły też mają w podobnej cenie, koszulka Legii- 250zł.
Wydaje mi się, że jest wart swojej ceny i pewnie przy najbliższej okazji kupię. |
Chodzi mi, że cena rośnie z sezonu na sezon i już powoli pod 300 zł. podchodzą. Tak jak mówię mam 1 meczówkę i 200 zł. co za nią dałem to było o wiele za dużo. Tą chętnie bym kupił, ale znowu nie mam tyle kasy żeby lekką ręką 250 zł. dać na koszulkę.
edit: Ja mam wszystko na wyjazdy odłożone, tak więc na nich nie będę przyoszczędzał. :) A koszulkę może kupię. |
Cytat:
Dla chcącego nic trudnego, trzeba tylko na czymś przyoszczędzić. |
Tylko w Wiślackim Świecie czy rónież w adidasach?
|
Ciekawe, czy w sprzedaży będzie BG na tej łatce, czy już haft normalny..
|
Te ceny to porażka jakaś, ja pamiętam, że swoją Umbro kupowałem za 199zł i to było drogo, a co dopiero teraz...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A gdzie podziali sie ci co tak krzyczeli że "Jak wróci Biała Gwiazda to kupię bez względu na cenę"?
|
Cytat:
no chyba nie, cena od 2-3 sezonów się nie zmieniła. Legii kosztuje tyle samo, wiec niby dlaczego koszulka Najlepszego polskiego klubu ostatnich lat miała być tańsza od jakiejś tam Legiuni?? |
Cytat:
|
Nie narzekać, kupować.
Ja już kasę mam przygotowaną i niedługo będzie moja :) |
Cytat:
A co to ma do rzeczy czy droższa bo lepszy klub? Poza tym w Wawie trochę inaczej zarobki wyglądają i ogólnie ceny. |
Orientuje się ktoś czy będą w sprzedaży trykoty z długim rękawem?
|
oczywiście wszyscy ktorzy kilka stron temu pisali ze jak beda koszulki z biala gwiazda to ją kupią to nie zapomnieli o tym?
|
Cena taka sama jak za oficjalne tegoroczne koszulki Chelsea, Barcelony czy Man Utd... te kupić mozna za 50 - 55 funtów. Jako, że w Polsce (o czym nie muszę nikogo przekonywać) zarabia się nieco mniej niż w zachodniej Europie to i cena mniej atrakcyjna. Szkoda, ale trudno.
|
Cytat:
myślisz że kogoś z Adidasa to obchodzi? w angli koszulki są w podobnych cenach jak unas a oni zarabiaja srednio 5 razy tyle. Klub podejrzewam że nie w tej kwesti nic do powiedzienia Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A co to ich obchodzi? Otóż dużo bo muszą mieć sprzedaż i zadowolenie klientów. Szczególnie robiąc produkt pod daną grupę docelową ludzi (no bo koszulkę Wisły kupią tylko kibicie Wisły, no powiedzmy może będzie tam jakiś nikły % przypadkowych osób którzy nie wiadomo w jakich celach ją kupią), muszą dbać o każdy czynnik aby takie koszulki kupiło jak najwięcej osób z grupy docelowej, a przykładowe Pepsi jest dla wszystkich. Idąc Twoim tokiem rozumowanie mogliby koszulki po 500 zł. (1/3 typowej wypłaty w Polsce) sprzedawać bo co ich obchodzi skąd weźmiesz kasę. Cena musi być optymalna nie za droga i nie za tania. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl