Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

spirit 23.04.2010 12:05

Pytań więcej nie mam ;)
Mnie nie chodzi o taki obiektywizm, o jakim Ty piszesz, ale o to, że nie chcę, aby młode pokolenia m.in. (czy też przede wszystkim) Wiślaków wzorowały się na kimś kto przez "x" czasu kupczył i w dupie miał kibiców.

Żmijka 23.04.2010 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 887561)
Pytań więcej nie mam ;)
Mnie nie chodzi o taki obiektywizm, o jakim Ty piszesz, ale o to, że nie chcę, aby młode pokolenia m.in. (czy też przede wszystkim) Wiślaków wzorowały się na kimś kto przez "x" czasu kupczył i w dupie miał kibiców.

1 mecz. Tyle kupczył.

A popatrz na to z drugiej strony - może dać przykład, że to nie ma sensu, że nie daje nic dobrego i nie nalezy popełniać jego błędów. Wszak uczymy sie na błedach, najlepiej cudzych.
Bo chyba nie wierzysz, że dzieci nie wiedzą o tych sprawach, a udawanie, że tematu nie ma jest słuszne?

Galonek 23.04.2010 12:47

Właśnie udział Artura Sarnata w takiej akcji sugeruje, że tematu nie ma. Litości.

spirit 23.04.2010 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 887564)
1 mecz. Tyle kupczył.

A popatrz na to z drugiej strony - może dać przykład, że to nie ma sensu, że nie daje nic dobrego i nie nalezy popełniać jego błędów. Wszak uczymy sie na błedach, najlepiej cudzych.
Bo chyba nie wierzysz, że dzieci nie wiedzą o tych sprawach, a udawanie, że tematu nie ma jest słuszne?

Kupczył? Kupczył.
Ja nie mówię, że nie będzie tak jak piszesz. Ja tylko piszę, że nie chce aby młode pokolenie brało niewłaściwy przykład. A niekoniecznie musi tak być, skoro Ty sama używasz trybu przypuszczającego.
I nie nadinterpretujcie tego jednego zdania.

darotsok73 23.04.2010 13:03

Skoro jest stwierdzone , że A.Sarnat kupczył meczami (meczem ??) to w żadnym wypadku nie powinien być przedstawiany jako wzór dla dzieci czy młodzieży.

. Bez względu na karierę i zasługi dla Naszej Wisełki. Tak samo możnaby gloryfikować donosiciela Zdzisia Kapkę , czy .....Jacka Bobrowicza. Pamiętacie takiego słynnego bramkarza ?? Był idolem kibiców Wisełki. Wystarczył tylko jeden meczyk. Z Legią.
I został " na wieki" ZEREM.

pan Dudi 23.04.2010 13:13

Bobrowicz to jednak zły przykład, bo błędy, że tak je nazwę, w życiorysie Artka Sarnata miały miejsce już po jego odejściu z Wisły, więc jej dobrego imienia nijak swoim postępowaniem nie skaził.

Porównywanie go do Kapki, to chyba kiepski żart, albo zdecydowane nadużycie. Nie zapędzaj się tak daleko.

A wracając do samego udziału Artura Sarnata w tego typu akcjach- wydaje mi się, że przesadzacie. Co o całej sprawie "kupczenia" może wiedzieć 15letni chłopak? On wie, że Artur Sarnat grał kiedyś dla Wisły i grał dobrze i tyle. Przecież Artek nie będzie ich uczył podsuwania kasy pod stołem, tylko fachu bramkarskiego/ piłkarskiego. To nie jest Ujek, czy jemu podobny typ, który całą swoją karierę spędził na kup/ sprzedaj. Spokojnie.

darotsok73 23.04.2010 14:27

pan Dudi

Nie mam nic osobiście( jako Wiślak ) do A.Sarnata. Wręcz przeciwnie.
Nie zmienia to faktu że brał udział w handlowaniu meczami. Fajnie (dla nas) że nie miało to miejsca na R22 i nie sprzedawał meczów Wisełki.

Ale jak sprzedawał to jednak jakichś kibiców oszukiwał. Mniemam że dla pieniędzy. To są fakty.
Nier porównuję A.Sarnata do Kapki czy Bobrowicza , to rzeczywiście byłoby niestosowne.

AYALA 23.04.2010 15:05

a Bobrowicz jest drugim trenerem w Górniku Sosnowiec w lidze okręgowej

dj_ibutti 23.04.2010 15:15

Nie przesadzajcie, nie Sarnat kupczył, tylko cała drużyna kupczyła. Nie miał raczej wyjścia w stylu - ja nie, idę na policję. Macie przejebane, chłopaki.

tomo 23.04.2010 17:20

Bukalski trenerem Przeboju Wolbrom

http://www.90minut.pl/news/121/news1...-Przeboju.html

tomasz_19 25.04.2010 09:49

Michał Jonczyk, nasz były perspektywiczny zawodnik, strzelił wczoraj piękną bramkę w meczu z ŁKS'em... szkoda, że nasz zarząd tak szybko się go pozbył, chłopak ma papiery na granie....

SpoXsteR 25.04.2010 09:50

szkoda bardzo... tylko czy wiedzialbys o jego istnieniu gdybys o jego golu nie przeczytal na 90minut.pl?

skonczcie z tymi "szkoda .. bo pol meczu obejrzalem na rok"

ktos gola strzeli.. szkoda... ktos ominie dwoch rywali.. szkoda... komus wyjdzie podanie.. szkoda.. pozniej 2 miesiace nic nie gra... szkoda ze nikt tego nie komentuje

Crusi 25.04.2010 10:10

Ogladalem ten meczyk. Jonczyk ogolnie odkad zameldowal sie na boisku bardzo fajnie sie prezentowal, a brameczka naprawde pierwszej klasy.

tomasz_19 25.04.2010 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 888381)
szkoda bardzo... tylko czy wiedzialbys o jego istnieniu gdybys o jego golu nie przeczytal na 90minut.pl?

skonczcie z tymi "szkoda .. bo pol meczu obejrzalem na rok"

ktos gola strzeli.. szkoda... ktos ominie dwoch rywali.. szkoda... komus wyjdzie podanie.. szkoda.. pozniej 2 miesiace nic nie gra... szkoda ze nikt tego nie komentuje

wiem o jego istnieniu dłużej niż myślisz i na pewno nie tylko z portalu, który wymieniłeś... oglądałem jego mecz wczorajszy i trzeba przyznać, że odkąd pojawił się na boisku to pokazał się z bardzo dobrej strony, a przy bramce zachował się jak "stary wyga". Wielka strata dla Wisły, a biorąc pod uwagę młody wiek tego zawodnika i to że nadal się rozwija to na prawdę przeraża mnie to w jak łatwy sposób się go pozbyto...

tomo 25.04.2010 13:41

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/i-li...nczyka/1702742

Brameczka Jonczyka.

brylant17 25.04.2010 20:47

Dawidowski zalicza asystę wprawdzie gol samobójczy no ale asysta :D

grzesiek632 25.04.2010 21:02

A widzieliście to: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...atusiaka_.html ?

:lol:

Jak to dobrze że w Wiśle sobie nie pograł:-)

JOSE 841 26.04.2010 15:08

http://sport.wp.pl/kat,1732,title,Ok...wiadomosc.html problem Skorży na Łazienkowskiej raczej rozwiązany czyli prędzej Okuka zawita na Łazienkowską niż Skorża

arti 26.04.2010 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 888848)
http://sport.wp.pl/kat,1732,title,Ok...wiadomosc.html problem Skorży na Łazienkowskiej raczej rozwiązany czyli prędzej Okuka zawita na Łazienkowską niż Skorża

Bzdury z tym Okuką choć z naszego pkt. widzenia to chyba byłby pożądany ruch:)
Ale zapewne tyle w tym prawdy i rzetelności ile w naszym dziewiątym miejscu.

tomasz_19 28.04.2010 08:30

tak się zastanawiam, czy pojawienie się na meczu Bednarza coś oznacza... ja chciałbym szczerze mówiąc, żeby on wrócił... Marcelo to jego najlepsza wizytówka...

martin_6 28.04.2010 10:27

Po władzach naszego klubu wszystkiego można się spodziewać. :) Skoro Kasperczak wrócił, to nie ma osoby, której nie mógłbym sobie wyobrazić, by przyszła.

tomo 28.04.2010 11:34

No oby jednak niektórzy ludzie pokroju Rogali i Mandziary trzymali daleko swoje łapy od Wisły.

Grisza1 28.04.2010 17:40

http://futbolnet.pl/wiadomosci/marek...grac-do-polski
O Zieniu :)

HEDu 28.04.2010 18:00

Ma ktos linka do gola Kosy z pucharu Cypru? Niby bardzo ladna brame strzelił z dystansu. Wraca do formy zeby kontrakt mu dali;p ale fajnie jakby bylo na wideo.

palladynTS 30.04.2010 16:24

Panowie i Panie!Tak mysle sobie ze ....pamiętacie Grześka Patera?Lukasza Gorszkowa?...nie do wiary!pierwszy jest grającym trenerem klubu sportowego Podgórze Kraków...drugi gra w tym zespole!
To dobra wiesc...awans w przyszłym sezonie...Do tego Sławek Graba,Aduś Koćma...będzie dobrze!!!pozsdro dla starej Wisełki!!!

Eleusis 02.05.2010 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 891150)
Panowie i Panie!Tak mysle sobie ze ....pamiętacie Grześka Patera?Lukasza Gorszkowa?...nie do wiary!pierwszy jest grającym trenerem klubu sportowego Podgórze Kraków...drugi gra w tym zespole!
To dobra wiesc...awans w przyszłym sezonie...Do tego Sławek Graba,Aduś Koćma...będzie dobrze!!!pozsdro dla starej Wisełki!!!

Żeby tylko się utrzymali w tym sezonie...

Mario Nh 04.05.2010 15:04

Odszedł z Wisły bo wybrał Liverpool?!

pan Dudi 04.05.2010 15:09

Hehehehe, ciekawe, czy to prawda. Jeśli tak, to wypada przyjaciołom i pracownikom Bogusława Cupiała i jemu samemu serdecznie pogratulować prowadzenia Wisły właściwą ścieżką. Teraz Europa legnie pod naszymi stopami. Najjaśniejszy wodzu- prowadź. :rotfl:

szprotson 04.05.2010 16:47

ehhh

Zdzisek Kapka naszym jedynym scoutem. Do czego to doszło.

Chyba ze teraz Cleber przejmie jego obowiazki. Zreszta, Jirsak i Marcleo to byli chłopcy Bednarza chyba

Maciuś 04.05.2010 17:56

A mial przyjsc profesjonalizm...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl