![]() |
To chyba przez to, że nam stroje dostarczane są przez KrakSport, a nie bezpośrednio z Adidasa
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie ta półka :) |
No chyba jednak jest.
|
A ja pytanie z innej beczki. Wie ktoś, czy w Wiślackim Świecie/Modlniczce, czy gdziekolwiek w Krakowie można kupić koszulkę meczową Wisły z sezonu 2017/2018 we wszystkich rozmiarach?
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
https://gazetakrakowska.pl/oficjalni...ow/ar/13243561
Cytat:
|
sponsor techniczny, to ladnie nazwany partner techniczny. Nie mamy takich umow jak na zachodzie :)
|
Czyli sponsor... A czy daje 2 mln euro rocznie czy tylko sprzęt za 300zl to nie ma znaczenia. Jest sponsorem i tyle
|
Cytat:
Ja bym się bardziej przyjechał o to że te buty Silvy wyglądają jak by nadawały się już do kosza. Mogli mu dać poprostu jakieś nowe albo nie dawać wcale. |
Na zdjęcia ligowe nie masz za dużego wpływu, a na materiał który wypuszczasz do internetu i który sam tworzysz masz. Nawet czasem na niektórych plakatach jak masz zdjęcia piłkarzy z poprzedniego sezonu to sponsorzy są zamazani jak już nic nie mają wspólnego z klubem. Zarówno Ci techniczni (np. Adidas) jak i główni (np. Telefonika).
Ważniejszą dla mnie kwestią są te zbliżenia na dane logo, dla mnie typowe lokowanie produktu z którym niby nic klub nie ma wspólnego oficjalnie, za to ma z jego konkurentem z branży. Zresztą przypomniał mi się materiał sprzed 6 lat, logo Pumy zamazane: https://www.youtube.com/watch?v=dwYFBgdJPag - 1:58 |
a lokowanie produktu to nie jest wtedy gdy cos z tego masz a nie robisz tego za friko czy tam nie swiadomie??
poza tym wydaje mi sie żę jezeli adidas mialby cos przeciwko to na takie rzeczy by zwracali wieksza uwage. |
Cytat:
Cytat:
|
Naprawdę problemy na czasy XXI wieku.
Te filmiki łącznie zobaczyło 15 tysięcy ludzie. Potencjał reklamowy równa się -100 15 tysięcy wyświetlań, błagam Was. Za chwilę zaczniemy pisać o tym, że w biurze u prezesa wisi kalendarz z wulkanizacji, która nie jest naszym sponsorem. |
|
Siema!
Czy orientuje się ktoś czy jest opcja kupienia gdzieś nieużywanych koszulek z poprzednich sezonów? |
|
YO,
umowa z adidasem kończy się w czerwcu, ma ktoś przecieki o dalszych ruchach? przedłużamy? Szukamy nowego sponsora technicznego? coś się dzieje w tej kwestii? jakieś plotki ? |
Mnie ciekawi dlaczego wszelkie oznaczenia adidasa na obecnych strojach są niemal zlane z resztą koszulki. Przypadek? :P
|
Może skusimy się na 4F ? Jeżeli nie to nike nie pogardzę
|
Cytat:
Raczej zostajemy z adidasem i jakis nagłych ruchów w tym temacie nie przewiduje. |
Jedyne co mamy bezpośrednio od Adidasa to koszulki meczowe, reszta jest tak jak w przypadku sąsiadki oraz Z.Lubin, czyli od kraksportu. W Polsce ciężko jest podpisać umowę z większymi firmami, ponieważ nie kalkuluje się im to. Jedynie firmy chcące wejść mocniej na rynek polski mogą coś ciekawego zaproponować, pzykładowo taka Joma, czy Macron. 4F prędzej, czy później wejdzie w piłkę nożną, jednak patrząc na ich strategię, pewnie od razu będą chcieli zaczac od Legii, zamiast od Wisły.
|
Bez niespodzianek, spodziewam się dalej adidasa. No chyba, że hajsem rzuci jakaś Zina czy inne Tico :D
|
To jak z tą umową, przydałby się konkurs na nowe koszulki, bo te co mamy teraz to katastrofa. Wrzucę tu projekt znaleziony w internecie.
https://mobile.twitter.com/citronFC/...23564481380352 https://pbs.twimg.com/media/Dy5lq5wW...jpg&name=large |
Moze najpierw ustalmy prawa do herbu, bo jak tego nie ustawimy to nawet nie wiadomo kto bedzie negocjowal z dostawca.
|
To akurat wiadomo - spółką zarządza "Trio" i to Oni negocjują.
|
Kolejne dobre projekty, po ustaleniu praw do herbu, może zrobią dobry wzór koszulek.
https://mobile.twitter.com/citronFC/...88198049153027 |
Od przyszłego sezonu Ekstraklasy, sponsorem technicznym Wisły Kraków zostanie Macron
https://pbs.twimg.com/media/EZFiGr8X...g&name=900x900 Źródło: https://twitter.com/leniwiec1989/sta...01558207860736 |
Może wykorzystają okazje ze zmianą sponsora technicznego, żeby zaimplementować historyczny herb np. żeby był na sprzęcie treningowym, polówkach itd. bo piłkarze i tak wiadomo będą grać z białą gwiazdą jak dotychczas, a loga spółki zmieniać chyba nie zamierzają/ szkoda hajsu na rebranding.
|
Właśnie się dowiedziałem, że istnieje taka firma jak Macron
|
nero
Lazio gra w ich strojach,a u nas lech. |
Lepsze to niż np. NB.
|
Macron to świetna jakość.
|
Luz, ja od 5 lat żyje w jaskini i po prostu nie dotarli do mnie jeszcze ze swoją reklamą.
Kojarzę nike, adidas, puma, 4f, tico :) |
Też jakoś nie słyszałem wcześniej o tej firmie, ale w porównaniu z adidasem mam nadzieję, że zaprojektują coś ciekawego-indywidualnego. Nie tylko to co dostępne z katalogu.
|
Najważniejsze jest aby mieć umowę jak najbardziej korzystną dla klubu. Czy to Addidas czy Macron - jeden ch... Bez jaj, przecież skoro oni to robią dla paru klubów włoskich, francuskich itp to raczej nie szyją z worków po ziemniakach. Wszyscy mają te same albo podobne materiały - reszta to jest marketing i rozpoznawalność marki.
|
Marzy mi się aby drugi komplet strojów był niebieski a trzeci biały tak jak w sezonie 2008/2009
https://pbs.twimg.com/media/EXID7SGX...g&name=360x360 Wtedy przez chyba 2 sezony właśnie tak było a później po wygaśnięciu umowy z Umbro i podpisaniu Adidasa drugie komplety były już zawsze białe |
Bardzo ładnie wygląda ten Macron robiony dla Lazio :)
https://b9a9v3m5.stackpathcdn.com/me...58014120_1.jpg |
Sprawa producenta koszulek jest w tym momencie trzeciorzędna, jeżeli Macron daje lepsze warunki to brać i się nie zastanawiać.
Według mnie niczego im nie brakuje, skoro może grać w nich Lazio to możemy i my. |
tez uwazam, ze to obojetne byle warunki i projekt byly dobre, ale kiedy jakas prezentacja czy klub nadal milczy?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl