![]() |
Cytat:
|
Kółko parafialne i wzajemnej adoracji. Hipokryzja pełną parą.
|
Na poziomie te żarty. Z Waszych zmarłych też żartujecie?
Np. -Co by robił *** gdyby żył? -Pewnie drapałby w wieko trumny. Pod *** wstawcie imię, bliskiej Wam osoby, która umarła. Oduczy Was to takich żartów. |
Czytam o rajdach i tym, że Kubica był najszybszy i tak z ciekawości przeglądam listę Rajdowych Mistrzostw i na 13 pozycji ciekawa osoba
13. Martin Prokop CZ :lol: :D |
Cytat:
Weź się ogarnij i wrzuć na luz. E: oho, Ty to dopiero poziom trzymasz... |
Sam się ogarnij i zrozum, że dla kogoś osoby z których żartujecie to rodzina, przyjaciele itp.
|
Cytat:
Kolega wyżej podał Ci tylko przykład że kogoś możesz obrazić takim 'przezajebistym' żartem a Ty sie spinasz. Wszystkie posty wyżej (łacznie z tymi przezabawnymi dowcipami o zmarłych) do usunięcia. |
|
Sytuacja z przed chwili, rozmowa listonoszem zemną fajny kolo da się pogadać i pożartować a nie co inni sztywni i nie rozmowni:
Wracam z zakupami dochodzę do klatki i niosę cisowiankę zgrzewke: Listonosz:Na co ci tyle wody? odwodniony jesteś? Ja:Nie po co mam latać codziennie po jedną butelkę,wrzucił pan coś? Listonosz:Nie Ja:Na pewno? Listonosz:Jak boga kocham pieroga nie :lol: :lol: |
|
|
http://mj.dziala.homeunix.org/rozne/kupa.txt nie do obiadu :)
|
http://www.youtube.com/watch?v=1T7gGMJwwko <-- Nowy jeb*ny bzdet od Sony.. :D
|
Cytat:
http://yfrog.com/6w6zvmsoj |
to jest prawdziwy chuligan ;D ciekawe kto mu to robił.. haha
|
|
Zwiastun AVATAR-a II
http://www.milanos.pl/vid-10816-Avat...-Zwiastun.html |
|
i ten kwik polskiej młodzieży :/
|
|
PituPitu! bardzo fajny serial, dobre teksty, w sam raz na nudny wieczór :)
|
Słonecznik się zepsuł...:D
http://www.youtube.com/watch?v=O26vN...eature=popular |
Scyzoryki X2 Torwar Warszawa Spółdzielnie Spożywcze Craxa X2 Czesi nie-Czesi Groclin Muranów X Park Technologiczny Bełchatów Kurczaki X2 Wisła Kraków Miedziowi Kupcy Meczów 1 Schlesien Breslau Ruch Hajduki Wielkie 1 Biedaki Locomotiv Wronki 1X Stocznie&co Gdańsk Żubry 1 Śledzie
:lol: by cerber stary zabiłeś mnie jesteś moim guru :D |
http://www.milanos.pl/vid-11686-Zarty-staruszkow.html
jak sama nazwa... rozwalił mnie filmik!! |
|
|
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=58-9A...layer_embedded - Men With Talent
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ukrainiec żenił się z Rosjanką.
Przed nocą poślubną ojciec radzi synowi: - Złap mocno żonę i z całej siły pchnij na łóżko, niech wie, że Ukraina jest mocna - Potem pokaż jej swojego kutasa, niech wie , że Ukraina jest wielka Nagle wtrąca się dziadek i mówi: - a potem zwal se konia, niech wie, że Ukraina jest niezależna Ruś Kijowska. Biesiada u jednego z możnowładców. Siedzi gospodarz - Władimir Jasne Słoneczko, przygląda się, ucztuje. Popijawa trwa trzeci dzień... Władimir jest już lekko znużony. A tu wbiega na salę grupa przepięknych dziewic i rozpoczyna tańce, korowody. Wszystkie w koronkach bielusieńkich. Jedna z nich wyjątkowo wpadła w oko Władimirowi. Wzywa więc swego sługę, pokazuje mu ją i nakazuje przyprowadzić ją do siebie. Sługa przyprowadza wskazaną tancerkę. - Co u ciebie, dzieweczko? - A dziękuję, Ojczulku, zdrowam... - A ojciec twój, matka? Żyją? - A dziękuję, Ojczulku, żyją w dobrym zdrowiu. - Bracia? Siostry? W porządku? - Tak, dziękuję Ojczulku, zdrowi... Tu panienka zdobywa się na ogromną odwagę i mówi: - A czy mogę Wam pytanie zadać, ojczulku? - Pytaj, jeśli się nie boisz. - Powiedzcie mi, Ojczulku, bo już od dawna spokoju mi to nie daje, dlaczego nazywają Was "Jasne Słoneczko"? - Widzisz, tu wszyscy piją, bawią się, tańczą, potem porozjeżdżają się do swoich domów, a ty zostaniesz i będziesz mi laskę robić. Jasne, słoneczko? |
- Dzieci, które z was potrafi na przykładach objaśnić działania matematyczne? Krzysiu?
- Może być króliczek i marchewka? - Proszę. - Jedna marchewka i jedna marchewka... dodawanie. - Tak jest. - Jeden króliczek i jedna marchewka... odejmowanie - Hmmm... rzeczywiście... - Jedna marchewka i dwa króliczki... dzielenie. - No, tak... - Jeden króliczek i jeden króliczek... mnoż... - Dziękuję, Krzysiu... wystarczy. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl