![]() |
Stroje są z Miteam Adidas, o czym świadczy wydrukowany napis na wewnętrznej części na tyle :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Może, nie będzie mieć loga bukmachera na koszulce. Tak samo jak Stępiński nie miał w Widzewie Harnasia na koszulce (z czego na jego miejscu to bym się akurat cieszył xD) i ktoś jeszcze z młodych, ale już nie pamiętam w jakiej drużynie.
|
Cytat:
|
przybliżycie mi o co chodzi z białą gwiazdą na karku?(bardziej chodzi o jakieś zdjęcie) bylem do 23 w robocie, kierownictwo tym razem nieugięte, stwierdziło, ze każdy ma jakieś plany i nikt nie zamieni sie zmianą, więc na meczu nie obecny
|
|
Oko lubi symetrię, nawet pozorną, więc ta biała gwiazdka lepiej by na karku wyglądała miedzy âBiałaâ a âGwiazdaâ, ale to detal
|
ten napis to moim zdaniem duży plus, jest to fajny wyróżnik i takie zindywidualizowanie tej koszulki
natomiast ogólnie wzór podoba mi się średnio |
Ogólnie wszystkie stroje drużyn ekstraklasy są zepsute reklamą PKO. Naprawdę do żadnej koszulki to nie pasuje.... Wygląda to fatalnie. Do naszej oczywiście też nie pasuje.
Sama koszulka mi się podoba poza kołnierzykiem. Coś ten V nie pasuje. Nie wiem czy nie lepszy byłby okrągły kołnierz. |
Te całe PKO zapewne doszywane na szybko dlatego tak razi po oczach
|
Cytat:
|
To nie wątp... ;)
|
Patrząc na mecz Wisła P. - Lech i to, że Lech musiał zagrać w trzecich mimo iż przez ostatnie dwa sezony Ekstraklasie nie przeszkadzał brak kontrastu to wydaje mi się w meczu Cracovia - Wisła (podobna sytuacja, też nikt się nie czepiał) wyjdziemy w tym:
https://www.nzsoccershop.co.nz/15466...-17-jersey.jpg Jeśli ktoś może potwierdzić, że to będzie trzeci strój (od czasów adidasa niebieskie katalogowe Tiro poza pierwszym sezonem zawsze było trzecim strojem) to byłoby miło. |
Może było, może nie ? Dlaczego Boguś nie miał Białej Gwiazdy na koszulce w meczy z Legnica? ;)
|
Cytat:
|
|
Piękna...
10 znaków |
Super projekt, pytanie (teoretyczne rzecz jasna) czy do zrealizowania w ramach umowy, którą mamy podpisaną z Adidasem.
|
Raczej nie do zrealizowania - koszulka Nike z nałożonymi 3 paskami :P
|
nie macie wrażenie oglądając naszych piłkarzy że w tych nowych koszulkach sie bardzie pocą , nie wiem czy to kolor , ale jak wychodza do wywiadów w C+ pomeczowych to wyglądają jakby byli po ice bucket challenge
|
szczerz, kupilem koszulkę ponieważ mi się podoba wzór. jeżeli chodzi o materiał to kojarzy mi się to z koszulkami z dzieciństwa z tzw. placu coś ala poliester? no i na pewno dziwna sprawa jest z tym że nie mamy umowy bezpośredniej...
|
Cytat:
Climacool jeśli jest w użyciu to raczej do koszulek dla kibiców czyli tzw wersji stadium, gdzie materiał jest grubszy i gorzej odprowadzający pot. |
Czy tylko ja widzę w sklepie internetowym do nabycia jedynie damską koszulkę.czerwoną?
https://sklep.wisla.krakow.pl/pl/kol...wszej_druzyny/ |
Dokładnie. Sam ma ze dwie Climacool i pocę się bardziej niż w zwykłej bawełnianej....
|
tak tylko to zauważyłem na marginesie dyskusji o 4F , bo jakiś gagatek przekonywał że warto wybrac adidasa , niż oglądać naszych piłkarzy zlanych potem w pseudotermoaktywnych koszulkach polskiego producenta
|
Cytat:
Co do tego konceptu to nikedidas wyszedł ale sama grafika zapewne byłaby do zrealizowania tyle tylko, że nie w adidasie. |
Cytat:
|
https://twitter.com/hummelPolska/sta...43322637033478
Bardzo fajne, marzyło mi się kiedyś coś takiego dla nas, jak patrzyłem na stare, historyczne zdjęcia piłkarzy. |
Nie wiem jak Wam, ale mnie bardziej się podobało stare logo LV na naszych strojach.
|
Dokładnie. To nowe takie toporne, jakby właśnie nowe było starym.
|
Poprzednie logo wyglądało jak nieudane Louis Vuitton w Paintcie, a pierwsze moje skojarzenie to budy z automatami i te wstrętne energetyki.
|
Ktoś, coś? W nadchodzącym sezonie będą nowe stroje, czy zostajemy z tymi z sezonu 2018/2019?
|
Cytat:
|
W strojach zmieniomych na 15/16 graliśmy tylko jeden sezon.
|
Obecnie chyba wszystkie kluby w Polsce zmieniają koszulki co 2 sezony. Pewnie jakby był większy popyt na koszulki klubów z esa to wtedy zmiana co sezon miałaby większy sens.
|
Po czasie niezbyt mi te stroje przypadły do gustu, ale umówmy się - to nie jest największy problem Wisły.
|
Cytat:
|
Nikt nie zauważył, że zmienił się trzeci strój? Ja sam dopiero nie dawno zwróciłem na to uwagę mimo iż już w rundzie wiosennej był w użyciu. Zgodnie z tradycją niebieskie Tiro 17 zostało zastąpione przez nowsze Tiro 19.
|
Mnie z kolei bardzo dziwi, że w materiałach ukazujących podpisywanie kontraktów look'ujemy korki Nike (Wasilewski, Silva). Nie wiem co na to Adidas, zwłaszcza, że to główni rywale.
https://www.youtube.com/watch?v=LquC_AjhKRo - 0:06 i 0:39 https://www.youtube.com/watch?v=Spqm4a8qAfg - 0:28 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl