Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

DeadOrAlive 22.07.2018 14:53

Stroje są z Miteam Adidas, o czym świadczy wydrukowany napis na wewnętrznej części na tyle :)

Sylwek1906 22.07.2018 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tominho (Post 1510247)
Stroje bramkarskie były bez sponsora, bo w roli bramkarza był Kamil Broda, który jest niepełnoletni, a tym samym nie może reklamować zakładów bukmacherskich.

Może to głupie, ale jak rozumiem żaden gość przed 18 rokiem życia nie może u nas zagrać jeśli doszło by do takiej sytuacji?

TSWojtas 22.07.2018 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwek1906 (Post 1510262)
Może to głupie, ale jak rozumiem żaden gość przed 18 rokiem życia nie może u nas zagrać jeśli doszło by do takiej sytuacji?

Może ale będzie grał w koszulce bez loga sponsora

Maciek17 22.07.2018 16:09

Może, nie będzie mieć loga bukmachera na koszulce. Tak samo jak Stępiński nie miał w Widzewie Harnasia na koszulce (z czego na jego miejscu to bym się akurat cieszył xD) i ktoś jeszcze z młodych, ale już nie pamiętam w jakiej drużynie.

R33 22.07.2018 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 1510227)
A tak przy okazji koszulek to zwrócił ktoś uwagę, że mocno się Kraksport reklamował na bandach? a dlaczego? Bo Wisła nie bierze strojów od Adidasa bezpośrednio, tylko kupuje z Kraksportu... to świadczy o tym jak wizerunkowo upadliśmy jako klub, że nawet nie mamy kontraktu bezpośrednio z żadnym producentem z "wielkiej trójki" jesli chodzi o Sport (Nike, Adidas, Puma)... z drugiej strony mimo tego to wg mnie są najładniejsze stroje jakie Wisła ma od kilku sezonów.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_krakow_1246/

TYSIAC906 22.07.2018 21:43

przybliżycie mi o co chodzi z białą gwiazdą na karku?(bardziej chodzi o jakieś zdjęcie) bylem do 23 w robocie, kierownictwo tym razem nieugięte, stwierdziło, ze każdy ma jakieś plany i nikt nie zamieni sie zmianą, więc na meczu nie obecny

R33 22.07.2018 23:44

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...2656824615.jpg

filemon 22.07.2018 23:57

Oko lubi symetrię, nawet pozorną, więc ta biała gwiazdka lepiej by na karku wyglądała miedzy „Biała” a „Gwiazda”, ale to detal

Arkadiusz.Czerepach 23.07.2018 13:35

ten napis to moim zdaniem duży plus, jest to fajny wyróżnik i takie zindywidualizowanie tej koszulki

natomiast ogólnie wzór podoba mi się średnio

Pero 23.07.2018 13:39

Ogólnie wszystkie stroje drużyn ekstraklasy są zepsute reklamą PKO. Naprawdę do żadnej koszulki to nie pasuje.... Wygląda to fatalnie. Do naszej oczywiście też nie pasuje.

Sama koszulka mi się podoba poza kołnierzykiem. Coś ten V nie pasuje. Nie wiem czy nie lepszy byłby okrągły kołnierz.

brylant17 23.07.2018 14:32

Te całe PKO zapewne doszywane na szybko dlatego tak razi po oczach

Darkh 23.07.2018 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1510287)

Tylko wiesz, jest się sponsorem ma się bezpośredni kontrakt z klubem, dostajesz reklamy na stadionie, dajesz sprzet o okreslonej wartości w barterze za wyżej wymienione reklamy. itd, itp. Albo jesteś "sponsorem" i każesz klubowi sobie kupować i "tworzyć unikalne wzory koszulek" po przez takie aplikacje jak AdidasMi i brać przez pośrednika takiego jak Kraksport, sprzęt... to jest jak dla mnie zasadniczna różnica... W czasach "dobrobytu" i potęgi Wisły cały sprzęt drużyna miała za darmo od Nike np. tutaj? wątpię...

serek.c2 23.07.2018 16:14

To nie wątp... ;)

Alonso19 23.07.2018 17:06

Patrząc na mecz Wisła P. - Lech i to, że Lech musiał zagrać w trzecich mimo iż przez ostatnie dwa sezony Ekstraklasie nie przeszkadzał brak kontrastu to wydaje mi się w meczu Cracovia - Wisła (podobna sytuacja, też nikt się nie czepiał) wyjdziemy w tym:
https://www.nzsoccershop.co.nz/15466...-17-jersey.jpg
Jeśli ktoś może potwierdzić, że to będzie trzeci strój (od czasów adidasa niebieskie katalogowe Tiro poza pierwszym sezonem zawsze było trzecim strojem) to byłoby miło.

Kordel. 30.07.2018 10:12

Może było, może nie ? Dlaczego Boguś nie miał Białej Gwiazdy na koszulce w meczy z Legnica? ;)

w0lno. 30.07.2018 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel. (Post 1511073)
Może było, może nie ? Dlaczego Boguś nie miał Białej Gwiazdy na koszulce w meczy z Legnica? ;)

To była kara za przestrzelenie karnego w poprzednim spotkaniu :P

kornd 30.07.2018 13:59

https://twitter.com/Orpych9/status/1023177941231054848
https://pbs.twimg.com/media/DjMOoPJW0AApuEp.jpg

Tonamini 30.07.2018 14:31

Piękna...

10 znaków

Patryko 30.07.2018 15:33

Super projekt, pytanie (teoretyczne rzecz jasna) czy do zrealizowania w ramach umowy, którą mamy podpisaną z Adidasem.

kangurekm 30.07.2018 17:42

Raczej nie do zrealizowania - koszulka Nike z nałożonymi 3 paskami :P

Arkadiusz.Czerepach 30.07.2018 21:55

nie macie wrażenie oglądając naszych piłkarzy że w tych nowych koszulkach sie bardzie pocą , nie wiem czy to kolor , ale jak wychodza do wywiadów w C+ pomeczowych to wyglądają jakby byli po ice bucket challenge

Olo 30.07.2018 22:07

szczerz, kupilem koszulkę ponieważ mi się podoba wzór. jeżeli chodzi o materiał to kojarzy mi się to z koszulkami z dzieciństwa z tzw. placu coś ala poliester? no i na pewno dziwna sprawa jest z tym że nie mamy umowy bezpośredniej...

kangurekm 30.07.2018 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1511143)
nie macie wrażenie oglądając naszych piłkarzy że w tych nowych koszulkach sie bardzie pocą , nie wiem czy to kolor , ale jak wychodza do wywiadów w C+ pomeczowych to wyglądają jakby byli po ice bucket challenge

A to akurat łatwo wytłumaczyć - wzięli z Adidas MiTeam najtańszy model z systemem climacool, gdzie standardem obecnie jest climalite lub climachill.
Climacool jeśli jest w użyciu to raczej do koszulek dla kibiców czyli tzw wersji stadium, gdzie materiał jest grubszy i gorzej odprowadzający pot.

kacpaw91 31.07.2018 00:44

Czy tylko ja widzę w sklepie internetowym do nabycia jedynie damską koszulkę.czerwoną?

https://sklep.wisla.krakow.pl/pl/kol...wszej_druzyny/

Pero 31.07.2018 10:35

Dokładnie. Sam ma ze dwie Climacool i pocę się bardziej niż w zwykłej bawełnianej....

Arkadiusz.Czerepach 31.07.2018 10:57

tak tylko to zauważyłem na marginesie dyskusji o 4F , bo jakiś gagatek przekonywał że warto wybrac adidasa , niż oglądać naszych piłkarzy zlanych potem w pseudotermoaktywnych koszulkach polskiego producenta

Alonso19 31.07.2018 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm
A to akurat łatwo wytłumaczyć - wzięli z Adidas MiTeam najtańszy model z systemem climacool, gdzie standardem obecnie jest climalite lub climachill.
Climacool jeśli jest w użyciu to raczej do koszulek dla kibiców czyli tzw wersji stadium, gdzie materiał jest grubszy i gorzej odprowadzający pot.

Choć przez lata było teoretycznie odwrotnie tzn climacool był tym wyższym niż climalite, ale prawdę mówiąc mam koszulkę z obu tych serii i w climalite się tak nie pocę jak w climacoolu a sama koszulka też jest bardziej sucha po treningu.

Co do tego konceptu to nikedidas wyszedł ale sama grafika zapewne byłaby do zrealizowania tyle tylko, że nie w adidasie.

rafalp_r22 04.08.2018 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1511157)
Czy tylko ja widzę w sklepie internetowym do nabycia jedynie damską koszulkę.czerwoną?

https://sklep.wisla.krakow.pl/pl/kol...wszej_druzyny/

Nadal nie ma czerwonej - jakaś masakra..

czaro 07.08.2018 23:14

https://twitter.com/hummelPolska/sta...43322637033478

Bardzo fajne, marzyło mi się kiedyś coś takiego dla nas, jak patrzyłem na stare, historyczne zdjęcia piłkarzy.

bocian23 10.02.2019 19:31

Nie wiem jak Wam, ale mnie bardziej się podobało stare logo LV na naszych strojach.

Franeklowcabramek 11.02.2019 00:04

Dokładnie. To nowe takie toporne, jakby właśnie nowe było starym.

krokodil 11.02.2019 01:08

Poprzednie logo wyglądało jak nieudane Louis Vuitton w Paintcie, a pierwsze moje skojarzenie to budy z automatami i te wstrętne energetyki.

foxtrot_green 21.06.2019 23:55

Ktoś, coś? W nadchodzącym sezonie będą nowe stroje, czy zostajemy z tymi z sezonu 2018/2019?

fansorina 22.06.2019 00:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez foxtrot_green (Post 1541124)
Ktoś, coś? W nadchodzącym sezonie będą nowe stroje, czy zostajemy z tymi z sezonu 2018/2019?

Ostatnio zmienialiśmy.komplet strojów co dwa sezony przez kilka ładnych lat i nie było słychać by była zmiana w tym względzie, zatem gramy tymi co teraz mamy.

R33 22.06.2019 10:09

W strojach zmieniomych na 15/16 graliśmy tylko jeden sezon.

tsw biała gwiazda 22.06.2019 12:23

Obecnie chyba wszystkie kluby w Polsce zmieniają koszulki co 2 sezony. Pewnie jakby był większy popyt na koszulki klubów z esa to wtedy zmiana co sezon miałaby większy sens.

czaro 22.06.2019 15:41

Po czasie niezbyt mi te stroje przypadły do gustu, ale umówmy się - to nie jest największy problem Wisły.

foxtrot_green 23.06.2019 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1541129)
W strojach zmieniomych na 15/16 graliśmy tylko jeden sezon.

Właśnie dlatego zapytałem. Swoją drogą uważam ten komplet za jeden z najlepszych w ostatnich latach.

Alonso19 13.07.2019 15:38

Nikt nie zauważył, że zmienił się trzeci strój? Ja sam dopiero nie dawno zwróciłem na to uwagę mimo iż już w rundzie wiosennej był w użyciu. Zgodnie z tradycją niebieskie Tiro 17 zostało zastąpione przez nowsze Tiro 19.

Brozinho_23 13.07.2019 15:45

Mnie z kolei bardzo dziwi, że w materiałach ukazujących podpisywanie kontraktów look'ujemy korki Nike (Wasilewski, Silva). Nie wiem co na to Adidas, zwłaszcza, że to główni rywale.

https://www.youtube.com/watch?v=LquC_AjhKRo - 0:06 i 0:39
https://www.youtube.com/watch?v=Spqm4a8qAfg - 0:28


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl