![]() |
Cytat:
|
Kiedy wyrzuca Smude? Zespol jest kompletnie niezorganizowany w grze obronnej, Australijczycy wchodza w nas, jak w maslo. Narazie postepu nie ma zadnego, bo bramki tracimy w bardzo prosty sposob. Potrzeba defensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia, a jedynym ktory jeszcze gra w pilke na dobrym poziomie jest Mariusz Lewandowski(podstawowy sklad na Ukrainie). Brakuje tez stopera, czyli Glowackiego lub Perquisa. Zewlakow ma dzisiaj slabszy dzien, chociaz karnego nie bylo. Ogolnie, to dalej bida.
Atmosfera na stadionie, jak w teatrze ;). edit. No jednak Zewlak w kadrze rozegral raczej mase dobrych spotkan, wiec mozna to zwalic na dyspozycje dnia. Poza tym w obronie nie gra sam(a tak to wyglada, bo zadnej asekuracji). |
Żewłakow ma słabszy dzień ? niech dogra do tej setki,trafi do elity (czyt. Bąk,Krzynówek ) i tyle chcę go widzieć
|
Największy problem mamy ze środkiem pomocy.Murawski i Pietrasiak jak mają piłkę to i rozegrać czasami potrafią,ale jako defensywni pomocnicy wogóle się nie sprawdzają,prawie wogóle nie mają odbiorów.Brakuje również typowego rozgrywającego,bo Peszko gra jako ofensywny pomocnik albo fałszywy skrzydłowy.Widać również,że wszyscy idą do przodu,ale jak trzeba wracać to Australijczycy wchodzą w naszą pomoc jak w masło.No i brakuje nadal zgrania i dokładności..
|
Cytat:
Doping jest taki,że pół stadionu wyłączone a niesie aż miło. Jak już cały stadion będzie gotowy,jak ryknie to ciareczki gotowe. Polska liga z tymi stadionami będzie chyba najgłośniejsza w Europie. "O take polske walczyłem" Boenisch widć,że to inny świat. Widzi dużo,dogrywa jak trzeba,podłącza się do ofensywy. A Zewłakowa przy pierwszej bramce Kangur wziął 1 na 1 jak juniora. Jak taki leszcz może grać w kadrze. Tylko tak slaby trener jak Smuda może gościa wystawiać w składzie. A,że Smuda nie ogarnia taktycznie,chyba nowość to to nie jest. |
Cytat:
Szybko zapomniałeś mu jego winy. Ja go w kadrze już więcej nie chcę widzieć. Co do Żewłakowa (mieszkał razem z bratem na moim osiedlu, nieraz odwiedza rodziców), to grałem z nim na boisku jakiś ponad miesiąc temu i kolega który trenuje w jakimś małym klubiku jeździł Michała jak chciał. Sympatyczny facet, ale skoro tacy zawodnicy stanowią o sile naszej reprezentacji i ogólnie piłki, to jest z nami tragicznie. |
Cytat:
|
No tak, jego klub awansował w poprzednim sezonie. Mój błąd.
Nie zmienia jednak to faktu, że M.Lewandowski jest słaby i na grę w reprezentacji nie zasługuje. Przecież doskonale pamiętam narzekania kibicó na jego grę. Zapomniałeś już? Skoro dla Ciebie jego słowa nie miały żadnego znaczenia, to potem się nie dziwmy jak piłkarze podchodzą do swojego 'zawodu'. Najlepiej niech będzie wolna amerykanka. Jakoś nie słyszałem podobnych słów w ustach innego naszego piłkarza. |
nvm...
1234 znaki. |
Cytat:
"Słynne nasze kontrataki"- dobrze,że nie ma tam Lubańsiego bo temat zostałby pociągnięty. Nasze ataki w ogole oganizacja gry przypomina styl drużyn afrykańsich. Coś samemu pokręcić się,strzelić,ogólnie taka afera. |
Jedna wielka zenada. Trzeba sobie dobrac San Marino zeby wygrac jakis mecz.
|
Marszałek nie mówię, że grał na 100%. Ale takim Hiszpanom nie przeszkadzało pokazać swojej klasy, grając z nami na luzie. Nawet pokazując 50% swoich możliwości powinien grać wg mnie lepiej z osiedlowym małolatem. A może to nasza młodzież taka zdolna? Oby to drugie :D
|
A mi się tam podoba ich gra. Za rok będą śmigać jak ta lala.
A z reprezentacją na poziomie San Marino nie zagrają na EURO. |
Najbardziej denerwuje mnie to, że Smuda ustawia zawodników nie na swoich pozycjach. Jak może Wojtkowiak, czy Pietrasiak grać na dobrym poziomie w reprezentacji skoro nie grywa na tej pozycji w klubie ? Już lepiej dać szansę komuś innemu. Naprawde nie mamy lepszych środkowych pomocników od Pietrasiaka ?
|
nie wytrzymałem hahaha, Szpaku "chcą mieć tego trzynastego zawodnika" hahaha
|
Cytat:
|
chyba Smuda nie doczeka tego Euro w roli selekcjonera.
|
Cytat:
|
Czemu Ludo nie grał?
|
Wynik dużo gorszy niż gra. Po raz pierwszy od nie wiadomo jak dawna widać światełko w tym tunelu. Cieszy łatwość w dochodzeniu do sytuacji strzeleckich. Skuteczność przyjdzie z czasem. Jeleń to klasa światowa i to widać przy każdym jego kontakcie z piłką. Lewandowski ma przed sobą naprawdę świetlaną przyszłość. Do tego Peszko, Kuba, Smolarek. W tej kadrze jest potencjał i Franz go z niej wyciśnie do maksimum.Już widać jego rękę w niektórych akcjach. Jeśli posada selekcjonera nie zostanie mu odebrana to wszystko będzie dobrze. Jak dla mnie to na Euro 2012 wyjdziemy z grupy.
|
psia mać. Australia, żaden wielki tuz gra w dziesiątkę. Wygrywa. A Szpaku i Majdan są pełni optymizmu, że nasi są coraz lepsi.
San Marino trzeba brać w sparingi, może bramkarza słaba będą mieli. A Smuda zadowolony, postęp ogromny na plus. Za piętnaście meczy skuteczność się poprawi, no perspektywa że ho, ho. |
Cytat:
O Zewlakowie i jego gierce z twoim kolega nie chce sie nawet wypowiadac :D...tez gralem z pilkarzami, ktorzy cos osiagneli w tym zawodzie i wiem, jak podchodza do tego typu zabaw(na 20%?). Rozumiem tez, ze w Turcji nie graja tacy pilkarze, jak twoj kolega i dlatego tam go nie kreca :D. P.S - Gdyby gral Frankowski, to pewnie bysmy wygrali...bo to co wyprawial Lewandowski z Jeleniem wola o pomste do nieba. |
szczerze? to co dzisiaj pokazali Polacy to w porownaniu z poprzednimi meczami wirtuaoza, na prawde az chcialo sie ogladac, do ten ten stadion w tle, ktory sie znakomicie prezentuje, szkoda ze mecz dobiegl konca, przyjemnie sie ogladalo, Australia nie istniala i trzeba to sobie powiedziec szczerze, coz, powinnismy wygrac roznica 2-3 bramek, ale takie mecze sie zdarzaja, na szczescie to tylko byl trening
|
Cytat:
Rozumiem że zaraz Błaszczykowski-nie-umiem-dograć-dokładnie-piłki będzie tu wynoszony ponad niebiosa bo to ex-Wiślak a Peszko jako Lechita został wygwizdany przez Wiślaków, no ale tak to jest jak się patrzy przez pryzmat klubowy. Boenish - gracz meczu. |
Przyzwoita gra, beznadziejna skuteczność, ale przynajmniej wygląda to lepiej w ataku niż z Kamerunem.
Szkoda tylko, że nikt oprócz Boenischa nie umie w tej drużynie celnie dośrodkować. Żenujące były zwłaszcza dośrodkowania z rożnych i wolnych. Zamiast mieć z nich groźne sytuacje, to my mieliśmy nic.. |
DRAMAT...
Smuda wyleci, na bank, nie może być inaczej, takiej żenady to dawno nie było albo... LEO był cudotwórcą tak naprawdę:/ P.S. I oczywiście klepią się po plecach ("Polska grała bardzo dobrze, tylko się cieszyć") Ja pier!!! |
Cytat:
chyba dla Australijczyków. Bo obydwa gole padały albo po jego błędach albo z jego strony boiska. |
Tez mi bylo wstyd, ze dostalo sie i Peszce i Iwanskiemu...sytuacja raczej niespotykana na meczach reprezentacji od wielu lat(pamietam, ze na Legii oklaskiwani byli Frankowski czy Zurawski).
"Paradoksalnie" w polskiej kadrze najbardziej chcialo sie grac Boenischowi ;), a to wiele mowi o naszych pilkarzach i szkolenie w naszym kraju. |
następny w tivi się cieszy, bo sparingu (sparingu !!) nasi lepiej, rewelacyjnie nawet grali.
Tak się pewnie do 2012 będą nakręcać , bo nikt ich w tych sparingach na poważnie nie przyciśnie. Najgorsze, że jak Smuda jeszcze parę wpadek zaliczy, to to złotousty szef szkolenia PZPN może zastąpić, no wybór rewelacyjny mamy. |
Boenisch to może z przodu gra dobrze, ale z tyłu słabiutko
|
Cytat:
A że tak z ciekawości spytam - wg Ciebie kto? qchar90 znając Smudę - zmieni mu pozycję na lewego pomocnika :) |
Od meczu z Ukrainą zdania nie zmieniłem. Są żenujący. Obrona nie istnieje, a skuteczność pilkarzy taka jak i decyzje personalne- przypadkowość rządzi. Szkoda czasu na nich. 3 porażki na Euro są bardziej niż prawdopodobne.
|
Wg obie bramki był Żewłakowa nie Boenischa, ale każdy ma swoje zdanie..
|
Z uporem maniaka większość centr w pole karne, nieważne czy z akcji czy z rożnych, było uderzanych płasko, po ziemi, gdzie był duży tłok. Raz się udało, bo Lewandowski dołożył nogę i próbowali cały czas. Błaszczykowski rzeczywiście mało efektywny, ale bardzo bardzo ruchliwy, chcący grać.
|
Cytat:
|
Można już tylko gdybać, że gdyby Lewandowski wykorzystał karnego, a Smolarek swoją "setkę"... bla bla bla
|
Mecz - klasyk ostatnimi czasy. Dużo biegania, mało pożytku.
Najbardziej razi nieumiejętność dośrodkowań. Błaszczykowski, Peszko, Piszczek umieją zagrać na klepkę, są szybcy, ale jak już złożą się do dośrodkowania... to ta piłka może polecieć wszędzie. I to jest największy problem. Toporny i taki trochę "mało ruchawy" Boenish siał większy zamęt centrami niż w/w trójka razem wzięta. Bo tu filozofia prosta, ale i tak nieosiągalna dla polskich kopaczy. A szkoda, bo dużo fajnych akcji spartaczyli...akcji, które zresztą sami wypracowali. |
Panowie, ja jednak apeluję o spokój. Średnio wierzę w Smudę, ale też mam ten komfort, że jakoś nigdy jego wielkim fanem nie byłem. Natomiast faktem jest, że póki co, to Smuda sobie eksperymentuje. Wystawia ciągle to nowych graczy, miesza w składzie, przestawia sobie pionki, szuka jakichś rozwiązań. I, niezależnie od tego czy wydaje mi się, że osiągnie kiedyś jakiś efekt, czy nie, właśnie to powinien w tej chwili robić. Do pierwszego poważnego meczu jeszcze daaahahahaleko. Teraz niech sobie kombinuje, ba, niech wystawia Pietrasiaka na pomocy, proszę bardzo. To jest taki moment kształtowania tej drużyny. Teraz niech sobie wykrystalizuje jakiś skład (a jest do tego bliżej, niż było powiedzmy 3 miesiące temu), a potem go zgrywa, uczy swojej taktyki itd. itp. Ja w każdym razie porażką się jakoś bardzo nie przejmuję. Będę się przejmował, jeżeli rok przed Euro będzie nadal to samo - w tej chwili, po trzęsieniu ziemi jakie przeszła kadra, nie spodziewałbym się niczego innego.
I tak fajnie, że tę grę jakkolwiek dało się oglądać. |
Panowie pilkarsko druzyna zagrala poprostu slabo a kibicowsko nie zasluzylismy na reprezentacje w Krakowie. przykro mi to mowic ale jak nie potrafimy oddzielac niektorych rzeczy to moze niech Kadra gra gdzie indziej...
|
Straszna bieda. Polska nie ma zawodnikow do takiej ofensywnej gry. Australia 3 sytuacje i wygrywa. Gdyby trzeba bylo zrobili by kolejna 2 gole w 3 strzalach. Z naszych atakow zupelnie nic nie wynika. Bledy w kazdej formacji, Smolar 3 setki przestrzelil, wielka gwiazda Borussi nawet z 11m nie umie strzelic. A tak naprawde to 2 wielkie gwiazdy Borussi bo Kuba, jakkolwiek zajebisty z niego czlowiek, to o podawaniu nie ma zielonego pojecia.
Jezeli nie bedzie zmian to EURO to bedzie kompromitacja. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl