Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Levis88 14.07.2018 12:55

Niech przyspieszą prezentację i sprzedaż to kasa wpadnie przed meczem z Arką

DeadOrAlive 14.07.2018 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1509202)
Jeśli to prawda to to już będzie kolejny raz gdy koszulka prezentowana jest jednego dnia, a w sprzedaży dostępna będzie po miesiącu. Super.

No, tak mi dzisiaj Pani w WŚ powiedziała. Wyjsc wyjdą i zaprezentują się w nowych strojach, ale do sprzedaży trafia one dopiero w połowie sierpnia. To kompletnie bez sensowne rozwiązanie, biorąc pod uwagę, że teraz startuje nowy sezon i taka sprzedaż przed pierwszym meczem ligowym mogłaby zawsze coś podreperować budżet.

w0lno. 14.07.2018 13:32

Niby to taka pierdoła, ale w tym klubie ostatnio nic nie jest ok.
Liczy się każdy grosz (nadarza się dobra okazja do zarobienia jakichś mniejszych lub większych pieniędzy), a włodarze nie potrafią nawet wprowadzić koszulek do sprzedaży w odpowiednim momencie. Ehhh...

DeadOrAlive 16.07.2018 10:31

https://twitter.com/Iwa_Stankiewicz/...88721108357120

Jeśli to prawda, to Was przepraszam i biję się w pierś. Natomiast w sobotę byłem osobiście w Wiślackim Świecie i tam poinformowano mnie o tym, że nowe koszulki trafią do sprzedaży w połowie sierpnia!

W takim razie warto zaopatrzyć się w koszulkę jeszcze przed meczem :)!

Alonso19 17.07.2018 22:40

A pro po Arki to mają oni dostać te stroje Polo z miteama, które pokazywałem ja czy TSW Biała Gwiazda, czyli nie jest wykluczone, że i Wisła nie dostanie tego designu.

wiesniak842 18.07.2018 19:18

Jest tu jakis klubowy insider?:D
Chcialbym wiedziec, ile dokladnie (ewentualnie okolo, w zaokragleniu, badz mniej wiecej, ale jako pewna informacja ) dostaje Wisla procentowo, ze sprzedazy jednej meczowej koszulki Adidasa?

El'kabat 21.07.2018 14:45

https://www.instagram.com/p/BlfpmU5h...=wislakrakowsa

kolarz90 21.07.2018 16:49

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_w_sprzedazy/

czaro 21.07.2018 17:01

Stroje są ładne. Moim zdaniem ładniejsze od dotychczasowe, chociaż ja bym wolał takie proste-klasyczne, jak w zeszłym roku miał Górnik Zabrze.

Franeklowcabramek 21.07.2018 17:33

Stroje ładne, ale czemu akurat Adidas wzorował się na strojach Nike z zeszłego sezonu? Poza tym znaczek Adidasa powinien być biały, a nie taki, że go w ogóle nie widać.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/18...me_600x600.jpg

wiertar 21.07.2018 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1510105)
Stroje ładne, ale czemu akurat Adidas wzorował się na strojach Nike z zeszłego sezonu? Poza tym znaczek Adidasa powinien być biały, a nie taki, że go w ogóle nie widać.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/18...me_600x600.jpg

No ....a mać... A może jeszcze zupa była za słona? Pojebalo was do reszty?!

Szczerze powiedz mi co ci przeszkadza w ty że adidas nie jest na pierwszym planie?

brylant17 21.07.2018 18:51

Stroje petarda podobają mi się bardziej niż poprzednie

heoij 21.07.2018 18:57

Dla mnie takie sobie, tył koszulki ok, ale po co te pasy z przodu?

Mixu 21.07.2018 18:58

Stroje świetne. Domowy komplet kojarzy mi się z średniowieczem..

dynek.pl 21.07.2018 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1510115)
Stroje świetne. Domowy komplet kojarzy mi się z średniowieczem..

Czyli pasują do naszej gry.

Nie są złe choć ja nie lubię asymetrii.
Za to Śląsk ma śliczne.

CrazyBoy96 21.07.2018 19:52

Stroje jak najbardziej na plus, nie ma się do czego przyczepić :)

Patryko 21.07.2018 19:55

Stroje prezentują się przyzwoicie, chociaż bardziej podobały mi się zeszłoroczne. Jedyne, co bym zmienił, to zamiast gwiazdy i napisu "Biała Gwiazda" z tyłu zrobił samą gwiazdę.

wiertar 21.07.2018 20:05

Ja bym nic nie zmieniał... Na plus cena

DeadOrAlive 21.07.2018 20:31

Stroje super, udlao mi się dorwać o 17:55 :)

Na minus fakt, że przy mnie cztery osoby się odbiły, bo nie ma możliwości płacenia kartą...

LucjuszWielki 21.07.2018 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1510113)
Dla mnie takie sobie, tył koszulki ok, ale po co te pasy z przodu?

Dokładnie mam takie same zdanie. Specjalnie ruszyłem sie z kanapy, aby to napisac zanim ktos na to wpadnie...

Prosze wytlumaczyc mi o co chodzi z tymi pasami? Podkreslam: PASAMI! Czy, aby taka sytuacja nie jest analogiczna: pejsy na swoich strojach z gwiazdą... Czyż nie? To tak samo nie wiem jakby legła sobie koziołki dała na koszulkach, a amica elki porobila... Niech mnie ktos wyprowadzi z błędu i wyjaśni o co b.

Co do ceny jak na dzisiejsze czasy i podwyżki wszystkiego jest ok. Z tego co pamiętam to poprzednią kupowałem za 259zł ?

fansorina 21.07.2018 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1510164)
Dokładnie mam takie same zdanie. Specjalnie ruszyłem sie z kanapy, aby to napisac zanim ktos na to wpadnie...

Prosze wytlumaczyc mi o co chodzi z tymi pasami? Podkreslam: PASAMI! Czy, aby taka sytuacja nie jest analogiczna: pejsy na swoich strojach z gwiazdą... Czyż nie? To tak samo nie wiem jakby legła sobie koziołki dała na koszulkach, a amica elki porobila... Niech mnie ktos wyprowadzi z błędu i wyjaśni o co b.

Co do ceny jak na dzisiejsze czasy i podwyżki wszystkiego jest ok. Z tego co pamiętam to poprzednią kupowałem za 259zł ?

Mój Boże.Tak mamy koszulkę z paskami!!! Mam nadzieję, że jak widziałeś kiedyś zebrę to odwróciłeś wzrok bo przecież ona jest w pasy!!! Itd. Powiem ci też coś! Mieliśmy już koszulkowy których były pasy!!!!



Stroje są bardzo ładne, biała przypomina mi troszkę koszulki z lat 90.

LucjuszWielki 21.07.2018 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1510167)
Mój Boże.Tak mamy koszulkę z paskami!!! Mam nadzieję, że jak widziałeś kiedyś zebrę to odwróciłeś wzrok bo przecież ona jest w pasy!!! Itd. Powiem ci też coś! Mieliśmy już koszulkowy których były pasy!!!!



Stroje są bardzo ładne, biała przypomina mi troszkę koszulki z lat 90.

To jest według Ciebie wytłumaczeniem wizji projektanta? Dla mnie ni w p ni w oko. Gusta sa takie ze niektorzy jedza fiat multipla - inni nie, musisz to zrozumieć, a nie przywoływać przykłady z kosmosu o zebrze...

Alonso19 22.07.2018 00:56

Ja wam tylko chce przypomnieć, że to są stroje z miteamu i tutaj Wisła sama sobie była projektantem (tzn. konfigurowała wg tego co jest w opcjach), więc do adidasa nie miejcie pretensji o wygląd.
Co prawda oczekiwałem miteamu, ale jednak miałem nadzieję na ten model, który ma Arka a nie na Tiro co jest dla mnie zaskoczeniem troszkę.

Domowa jest brzydka, Dortmund miał taki sam motyw w sezonie 14/15 na domowej (można więc powiedzieć, że adidas odgapił wzorek od swojego "brata"), który przez kibiców nazywany był "Roadworks" i o ile piłkarze BVB faktycznie wyglądali w nich jak brygada robotnicza, to Wisła nie wygląda w nich wcale. Jakby chcieli jakąś historię dopisać do tego to proponuje remonty na A4. Dodatkowo nie wiem po ki wuj Wisła się uparła na dwa odcienie czerwonego zamiast postawić na starą i dobrze sprawdzoną biel (chodzi o logo czy paski adidasa).
Wyjazdowa? Nic specjalnego, na dodatek znowu poszli w ciemne odcienie barw klubowych a i tak tego burgundowego to jest tyle co kot napłakał.
Ogólnie to stroje wg mnie mało udane żeby nie powiedzieć do dupy. Na + panie, które prezentowały nowe koszulki. ;)

Szkoda w sumie, że nowa umowa z adidasem jest prawdopodobnie długoterminowa, bo teraz jak widzę to Macron przepuszcza szturm na Polskę a Kappa otworzyła oficjalnie swój oddział u nas w kraju, więc zaraz też będzie próbowała ruszyć z ofensywą.

PS: Śląsk ma stroje prościutko z katalogu. :)

donecki 22.07.2018 01:12

Pokażcie te stroje bo ja w Portugalii i ich nie widziałem

rokfor 22.07.2018 01:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1510169)
To jest według Ciebie wytłumaczeniem wizji projektanta? Dla mnie ni w p ni w oko. Gusta sa takie ze niektorzy jedza fiat multipla - inni nie, musisz to zrozumieć, a nie przywoływać przykłady z kosmosu o zebrze...

Więc Ty chyba jeździsz multiplom :rotfl:koszulki bardzo fajne.

Coglin 22.07.2018 06:33

https://pbs.twimg.com/media/DipQ3ByX4AAdrRd.jpg:large

sorry, za ew. rozjechanie tematu. u mnie się mieści.

Mixu 22.07.2018 07:18

Domowa to jest kozak ale wyjazdowa to jest jakaś masakra. Ciężko było pobić wcześniejszy wzór ale tegorocznym się to udało bez problemu.
Domowa: oryginalna, z charakterem która zapada w pamięć
Wyjazdowa: schludna, eleganckie kolory i taka hmm "gładka" ;)

No zajebiste :)

PS olaboga pasy majom! chujowe! Hehe

Levis88 22.07.2018 07:21

To czerwone kółko mnie rozpierdala... Wrrr

heoij 22.07.2018 08:11

Tu nie chodzi o pasy- żydzi, ale o sam efekt wizualny, dla mnie czerwona koszulka prezentowałaby się lepiej bez tych wstawek i tyle. Nie trzeba było już nic kombinować, a tak psują one efekt końcowy. Cieszy natomiast Biała Gwiazda na karku.

krzaq12 22.07.2018 08:44

Niby koszulki Nike, ale jednak to Puma :D
https://www.soccerbible.com/media/54..._puma_img1.jpg

Arkadiusz.Czerepach 22.07.2018 10:03

ogólnej percepcji nie poprawia logo PKO a własciwie cały ten biały kwadrat

serek.c2 22.07.2018 10:13

Będę w mniejszości - zupełnie mi się nowe koszulki nie podobają. Jakieś paseczki, jakiś bordowy kolor... Co to ma wspólnego z naszym klubem, z tradycyjnymi strojami?

Blaszczu16 22.07.2018 10:18

Najlepsze to byly nike z ery za czasow Kasperczaka

czaro 22.07.2018 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1510212)
Będę w mniejszości - zupełnie mi się nowe koszulki nie podobają. Jakieś paseczki, jakiś bordowy kolor... Co to ma wspólnego z naszym klubem, z tradycyjnymi strojami?

Wiadomo, że prosto i klasycznie byłoby ładniej, ale nie jest źle - zwłaszcza patrząc na to, co gramy i gdzie jesteśmy organizacyjnie. Szpetne stroje to miała wczoraj Arka.

bkl1988 22.07.2018 10:58

Was niczym nie zadowoli

Maciek17 22.07.2018 11:03

Stroje bardzo ładne, nowoczesne, fajne połączenia kolorów. Jednak adidas robi najlepsze stroje, inne firmy nie mają startu. Jedyne co mi nie pasuje do całości to "biała gwiazda" na karku, jakoś można to było lepiej wkomponować. Wyjazdówka jeszcze ładniejsza niż poprzednia, naprawdę świetna.

Kapcok7 22.07.2018 12:44

Taki mały szczegół, pierwszy raz mamy jednokolorowe logo SSA na spodenkach.
Ciekawe czemu na prezentacji stroje bramkarskie były bez sponsora LVB.

Darkh 22.07.2018 13:08

A tak przy okazji koszulek to zwrócił ktoś uwagę, że mocno się Kraksport reklamował na bandach? a dlaczego? Bo Wisła nie bierze strojów od Adidasa bezpośrednio, tylko kupuje z Kraksportu... to świadczy o tym jak wizerunkowo upadliśmy jako klub, że nawet nie mamy kontraktu bezpośrednio z żadnym producentem z "wielkiej trójki" jesli chodzi o Sport (Nike, Adidas, Puma)... z drugiej strony mimo tego to wg mnie są najładniejsze stroje jakie Wisła ma od kilku sezonów.

serek.c2 22.07.2018 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 1510227)
A tak przy okazji koszulek to zwrócił ktoś uwagę, że mocno się Kraksport reklamował na bandach? a dlaczego? Bo Wisła nie bierze strojów od Adidasa bezpośrednio, tylko kupuje z Kraksportu...

Skąd masz takie informacje?

Tominho 22.07.2018 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1510226)
Taki mały szczegół, pierwszy raz mamy jednokolorowe logo SSA na spodenkach.
Ciekawe czemu na prezentacji stroje bramkarskie były bez sponsora LVB.

Stroje bramkarskie były bez sponsora, bo w roli bramkarza był Kamil Broda, który jest niepełnoletni, a tym samym nie może reklamować zakładów bukmacherskich.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl