Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

KoPer 08.01.2011 20:52

a taże Ćwielong też w Śląsku

akakiusz 08.01.2011 21:48

Ja przekrętu jakoś nie widziałem. Trzy drużyny miały tyle samo punktów, więc liczy się mała tabelka spotkań między nimi:
1. Śląsk 2pkt bramki: 5-5
2. Lambada 2pkt bramki 4-4
3. Wisła 2pkt bramki 3-3

avangarda 08.01.2011 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez akakiusz (Post 1033765)
Ja przekrętu jakoś nie widziałem. Trzy drużyny miały tyle samo punktów, więc liczy się mała tabelka spotkań między nimi:
1. Śląsk 2pkt bramki: 5-5
2. Lambada 2pkt bramki 4-4
3. Wisła 2pkt bramki 3-3

Liczy się to, co jest w regulaminie turnieju. A wcześniej była mowa, że w razie remisu wchodzą Śląsk i Wisła. Nie było mowy o robieniu małej tabelki i nie liczeniu wyników z Gryfem. Czytałeś przed turniejem jego regulamin, że wiesz na jakich zasadach przyznaje się awans z grupy?

christof20 08.01.2011 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez akakiusz (Post 1033765)
Ja przekrętu jakoś nie widziałem. Trzy drużyny miały tyle samo punktów, więc liczy się mała tabelka spotkań między nimi

No niewiem. IMO powinni brać pod uwagę bilans bramkowy, a tu Wisła i Śląsk mają +3, zaś Lambada +2. Chyba, że inaczej jest w regulaminie turnieju.

akakiusz 08.01.2011 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez avangarda (Post 1033769)
Liczy się to, co jest w regulaminie turnieju. A wcześniej była mowa, że w razie remisu wchodzą Śląsk i Wisła. Nie było mowy o robieniu małej tabelki i nie liczeniu wyników z Gryfem. Czytałeś przed turniejem jego regulamin, że wiesz na jakich zasadach przyznaje się awans z grupy?


Nie czytałem, ale zakładam, że skoro awansowały Śląsk drużyna Borka, to stało się to właśnie według obowiązującego regulaminu. Zamieszanie wprowadzili komentatorzy Oragne, bo pewnie sami nie wiedzieli jakie są zasady, a rozdzielili miejsca w tabeli.

johny96 08.01.2011 22:14

Lechia bardzo dobrze sobie grała, ale ta mała tabelka to jakieś kpiny. Komentatorzy . . .

akakiusz 08.01.2011 22:33

Taka zasada obowiązuje w Ekstraklasie i każdej piłkarskiej lidze w Polsce, nie tylko zresztą piłkarskiej i nie tylko w Polsce

avangarda 08.01.2011 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez akakiusz (Post 1033778)
Taka zasada obowiązuje w Ekstraklasie i każdej piłkarskiej lidze w Polsce, nie tylko zresztą piłkarskiej i nie tylko w Polsce

Takie turnieje rządzą się swoimi prawami. W ekstraklasie i innych ligach nie można wykonywać autu "do siebie" przecież. Jeśli regulamin turnieju przewidywał robienie małej tabelki to zgoda, wszystko było poprawnie. Ale wcześniej nie było o tym mowy.

mr_kwolf 08.01.2011 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez avangarda (Post 1033789)
Takie turnieje rządzą się swoimi prawami. W ekstraklasie i innych ligach nie można wykonywać autu "do siebie" przecież. Jeśli regulamin turnieju przewidywał robienie małej tabelki to zgoda, wszystko było poprawnie. Ale wcześniej nie było o tym mowy.

A w którym momencie było mówione że będą liczone bramki? Jeżeli nie to logiczne że liczą się raczej przepisy które są powszechnie używane.

PS. Jesteście śmieszni, turniej o karton fajek a wy i tak szukacie spisku żeby udowodnić że wszyscy są przeciwko nam i ogólnie to jesteśmy mesjaszami polskiej piłki :D

IncognitoTSW 09.01.2011 12:32

Wszystkiego najlepszego dla Kazimierza Moskala, który kończy dziś 44 lata.

mic 09.01.2011 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1033793)
A w którym momencie było mówione że będą liczone bramki? Jeżeli nie to logiczne że liczą się raczej przepisy które są powszechnie używane.

PS. Jesteście śmieszni, turniej o karton fajek a wy i tak szukacie spisku żeby udowodnić że wszyscy są przeciwko nam i ogólnie to jesteśmy mesjaszami polskiej piłki :D

Kolego ale tutaj nie chodzi o spiski, szukanie osob przeciwko Wisle, tylko o to, ze skoro jest jakis regulamin, to powinien on byc znany kazdemu zawodnikowi i kibicom przed rozpoczeciem turnieju. A nie dopiero po zakonczeniu, gdy niby wszystko jasne, a nagle ktos zaczyna sie klocic i wychodzi na to ze jest zupelnie inaczej. BTW, nie zdziwilbym sie jakby regulamin byl tylko w glowach organizatorow.

Komntatorzy wprowadzili z blad napewno, ale wydaje mi sie ze zarowno pilkarze Slaska jak i nasi oldboye, znali inny regulamin, bo widac ze przy stanie 2:2 i 40 sek do konca, nikomu nie spieszylo sie zeby zdobyc decydujaca bramke. Wiec jednak cos jest nie tak

filoo 09.01.2011 19:47

http://img821.imageshack.us/img821/8139/wisla009.jpg

Uploaded with ImageShack.us

cała plejada byłych zawodników, a wśród nich postać Grzegorza Kmiecika, myślałem że dał sobi już spokój z piłką nożną, ale nadal jednak wspiera Tura Turek

gigant 09.01.2011 19:49

Kasuj to w ....u, bo niech Stan z Robkiem zobaczą i....

Rob_Zombie 09.01.2011 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filoo (Post 1034030)
cała plejada byłych zawodników, a wśród nich postać Grzegorza Kmiecika, myślałem że dał sobi już spokój z piłką nożną, ale nadal jednak wspiera Tura Turek

więcej tutaj http://www.futbol.org.pl/news,23265.html

tomasz_19 09.01.2011 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filoo (Post 1034030)
http://img821.imageshack.us/img821/8139/wisla009.jpg

Uploaded with ImageShack.us

cała plejada byłych zawodników, a wśród nich postać Grzegorza Kmiecika, myślałem że dał sobi już spokój z piłką nożną, ale nadal jednak wspiera Tura Turek

czy mi się wydaje czy on ma bandziocha takiego :rotfl: i pomyśleć, że jego ojciec był naszą gwiazdą... daleko pada jabłko od jabłoni :D

Marcinnno 10.01.2011 14:11

Maciej Skorża obchodzi dzisiaj urodziny :P http://legionisci.com/news/40947_39_...ja_Skorzy.html

Acima 10.01.2011 14:27

Ciekawy artykuł nt. korupcji z perspektywy Wójcika.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Kor...587,1,381.html

Cytat:

Skrzypek był w Amice nowy. Ja go kiedyś ściągnąłem do Pogoni Szczecin z Legii. On nie był od załatwiania meczów. Skrzypek dał mi później odpowiedź. Powiedział, że rozmawiał z Dawidowskim, Burkhardtem, Zieńczukiem i Kryszałowiczem. Powiedział, że oni nie zgadzają się, bo ktoś ich dwa razy wyrolował. Obiecał pieniądze i się nie wywiązał. Mówił, że oni mają tam jakieś kary w klubie i że są wysokie premie za zwycięstwa. Podejrzewam, że oni nie przyjęli oferty, bo nie chcieli rozmawiać ze Skrzypkiem. Skrzypek nie był w tym układzie zawodników, co handlowali meczami. Ci zawodnicy, o których powiedziałem, należeli do grupy sprzedającej. Później sprawą podejścia pod zawodników zajął się Forbrich. Powiedział, że ma dobre układy z Dawidowskim. To Forbrich mi zdradził, że w skład grupy handlującej meczami wchodzą właśnie te osoby, które wymieniłem. Początkowo „Fryzjer" mówił, że zawodnicy się zgadzają, ale chcą mieć pieniądze przed meczem. Później sprawa umarła. Powiedział, że jednak się nie zgadzają. Forbrich mówił, że Dawidowski ma jakieś kontakty z oprychami z Gdańska i ostrzegał, że jak wejdziemy w temat i obiecamy pieniądze, to nie ma mowy, żeby nie zapłacić. Przypominam sobie, że do tej grupy należał też Dembiński, ale głównym rozprowadzającym był Dawidowski (...).
Nie wiedziałem, że Dawidowski jest tak wszechstronnie "utalentowany" :)

tomo 10.01.2011 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 1034199)
Ciekawy artykuł nt. korupcji z perspektywy Wójcika.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Kor...587,1,381.html



Nie wiedziałem, że Dawidowski jest tak wszechstronnie "utalentowany" :)

Cóż się dziwić, wszak wiecznie na L4 to musiał czymś czas wolny zająć. Zieniu mi trochę do tego towarzystwa nie pasuje - nie chce mi się do końca wierzyć w jego udział w tym gównie.

WioReXXX 10.01.2011 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1034208)
Cóż się dziwić, wszak wiecznie na L4 to musiał czymś czas wolny zająć. Zieniu mi trochę do tego towarzystwa nie pasuje - nie chce mi się do końca wierzyć w jego udział w tym gównie.

Pozory mylą. Jak to Janusz mówił: "kasa, misiu, kasa". Jaki interes miałby Wójcik w tym żeby udupiać jakichś tam piłkarzy? Prawda jest bolesna, tyle lat grała u nas (najprawdopodobniej) kolejna "czarna owca". To samo w Poznaniu było z Reissem, jak widać w innych zeznaniach przewija się też choćby nazwisko Dźwigały. Nie ma co, ....iozalna sytuacja.

dj_ibutti 10.01.2011 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 1034316)
Pozory mylą. Jak to Janusz mówił: "kasa, misiu, kasa". Jaki interes miałby Wójcik w tym żeby udupiać jakichś tam piłkarzy? Prawda jest bolesna, tyle lat grała u nas (najprawdopodobniej) kolejna "czarna owca". To samo w Poznaniu było z Reissem, jak widać w innych zeznaniach przewija się też choćby nazwisko Dźwigały. Nie ma co, ....iozalna sytuacja.

Taaa.... pewnie.... wierz temu staremu skoumpowanemu capowi i oczerniaj na tej podstawie czlowieka od lat oddanego Wiśle i Lechii. Zieniu jest ostatnią osobą, która by sprzedała mecz i Wójcik może sobie gadać co mu się tam podoba. Jaki interes? Wójcik i inne leśne dziady z PZPNu jakiś interes sobie znajdą zawsze...

Wojtas 10.01.2011 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 1034316)
Pozory mylą. Jak to Janusz mówił: "kasa, misiu, kasa". Jaki interes miałby Wójcik w tym żeby udupiać jakichś tam piłkarzy? Prawda jest bolesna, tyle lat grała u nas (najprawdopodobniej) kolejna "czarna owca". To samo w Poznaniu było z Reissem, jak widać w innych zeznaniach przewija się też choćby nazwisko Dźwigały. Nie ma co, ....iozalna sytuacja.



Zienia to ty zostaw w spokoju.

Ja bym przeswietlil raz jescze Wojcika bo to kawał h**ja ,i arogant jakich malo.jescze teraz jakies licencje dostaje -facet z tyloma korupcyjnym zarzutami.No ale ci z Miodowej tez umoczeni po pas ,to sie towarzystwo mui wzajemie wspierac.

WioReXXX 10.01.2011 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1034365)
Taaa.... pewnie.... wierz temu staremu skoumpowanemu capowi i oczerniaj na tej podstawie czlowieka od lat oddanego Wiśle i Lechii. Zieniu jest ostatnią osobą, która by sprzedała mecz i Wójcik może sobie gadać co mu się tam podoba. Jaki interes? Wójcik i inne leśne dziady z PZPNu jakiś interes sobie znajdą zawsze...

Reiss też wiele lat oddany był Lechowi. Ba, tak naprawdę wielu, co ma coś za uszami w tej aferze to przyzwoici ludzie. Często do takiego postępowania zmuszała ich koniunktura, teksty: "albo sprzedajesz albo wypierdalaj" (głownie chodzi mi o sędziów). Po przeczytaniu takich zeznań człowiek uświadamia sobie jakie to było powszechne. Rzygać się chce jak się o tym pomyśli. Oczernił to na razie Wójcik, ja nic wielkiego nie napisałem, podkreśliłem tylko że prawdopodobnie tak mogło być. Jedyne wyjście to takie, że albo Wójcikowi się już totalnie pomieszało w głowie i ma kłopoty z pamięcią, albo któryś z piłkarzy lub działaczy chwalił się Wójcikowi, że "on tego Zieńczuka" ma załatwionego, a jako, że był to wtedy kluczowy piłkarz, to wzmacniało mu to wiarygodność i z pewnością chętniej mu płacili.

rikut1906TSW 11.01.2011 06:43

http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Ob...8181925694.jpg

Głowacki robi jaki przewodnik :P

Maras 11.01.2011 07:00

a tu link do artykulu "Głowacki przewodnikiem Brożków"

http://www.fakt.pl/Glowacki-przewodn...y,92602,1.html

tomo 11.01.2011 08:49

RADOMATU snajper wszechczasów obu krakowskich klubów kuszony jest przez Kolejarza, mocarza 1 ligi.

http://www.90minut.pl/news/144/news1...Matusiaka.html

sandbender 11.01.2011 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 1034372)
Często do takiego postępowania zmuszała ich koniunktura, teksty: "albo sprzedajesz albo wypierdalaj" (głownie chodzi mi o sędziów). Po przeczytaniu takich zeznań człowiek uświadamia sobie jakie to było powszechne.

Jak kogoś do czegoś "zmusza" koniunktura, to się potem sam nie powinien usprawiedliwiać. Ani nikt inny też nie powinien go tłumaczyć. Piłka to nie jedyne zajęcie na świecie, można kopać rowy. Jak ktoś się chce skur.wić za parę zlotych to się skur.wi. Panny dadzą du.py, chłopcy sprzedadzą mecz - wszystko w zamian za nową furę/futro/cokolwiek.

Powszechność niczego i nikogo nie tłumaczy.

arti 11.01.2011 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 1034372)
Reiss też wiele lat oddany był Lechowi. Ba, tak naprawdę wielu, co ma coś za uszami w tej aferze to przyzwoici ludzie. Często do takiego postępowania zmuszała ich koniunktura, teksty: "albo sprzedajesz albo wypierdalaj" (głownie chodzi mi o sędziów). Po przeczytaniu takich zeznań człowiek uświadamia sobie jakie to było powszechne. Rzygać się chce jak się o tym pomyśli. Oczernił to na razie Wójcik, ja nic wielkiego nie napisałem, podkreśliłem tylko że prawdopodobnie tak mogło być. Jedyne wyjście to takie, że albo Wójcikowi się już totalnie pomieszało w głowie i ma kłopoty z pamięcią, albo któryś z piłkarzy lub działaczy chwalił się Wójcikowi, że "on tego Zieńczuka" ma załatwionego, a jako, że był to wtedy kluczowy piłkarz, to wzmacniało mu to wiarygodność i z pewnością chętniej mu płacili.

Grzegorz K i Łukasz G też są nam chyba dość dobrze znani...
Moim zdaniem gdyby wszystkie kanty ujrzały światło to pozostałoby tylko to wszystko zaorać.
Cóż - tak to chodziło przez wiele lat i takie (obecny poziom, brak szkolenia młodych itd. itp.) są tego skutki.
Zaskakuje mnie zdziwienie niektórych z Was pojawiającymi się nazwiskami grajków i innych osób piłki. Tam się przecież może przewinąć praktycznie każde nazwisko... gracza, trenera czy sędziego.

Baala 11.01.2011 14:13

Brożki grają w pucharze Turcji czy nie?

avangarda 11.01.2011 15:34

http://www.90minut.pl/news/144/news1...-Cracovii.html
Nasz były bramkarz podpisał kontrakt z Cracovią

Syn Kangura z 1984 11.01.2011 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1034435)
Brożki grają w pucharze Turcji czy nie?

Nie

Pierdylion znaków

tomo 11.01.2011 20:03

http://www.90minut.pl/news/144/news1...Matusiaka.html

Jeden dziennikarzyna przeinaczył świadomie lub i nie transfer Radka "nie tak się umawialiśmy" Matusiaka, a wyszła z tego wielka bomba transferowa.

mitmichael 11.01.2011 23:48

Dzisiaj Mariusz Pawełek zagrał od 1 minuty w sparingu Konyasporu z Willem II. Nie puscil gola a jego nowa druzyna wygrała 2-0. Skład z tego meczu ponizej

http://c.imagehost.org/0121/mac_11_11.jpg

Arek Głowacki rozegral 90 minut w Pucharze Turcji a Trabzonspor wygral mecz 3-1 z Konya Torku Şekerspor. Brozkow nie było nawet na lawce rezerwowych. Bramki strzelali m.in Bulut i Yilmaz a to z nimi "Brozio" bedzie walczył o 1 skład.

http://a.imagehost.org/0882/6261-9G6S8B9E.jpg

filoo 12.01.2011 00:57

Jest sobie Arkadiusz wysoki :)

donecki 12.01.2011 14:35

Marek Zieńczuk w Ruchu Chorzów?

filemon 12.01.2011 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donecki (Post 1034701)
Marek Zieńczuk w Ruchu Chorzów?

źródło?

jeden, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć, siedem, osiem, dziewięć, dziesięć znaków.

Warzyw 12.01.2011 16:59

http://www.90minut.pl/news/144/news1...zem-Ruchu.html

brylant17 12.01.2011 17:27

o lol a ja myślałem, że Zieniu skończy karierę w Lechii no nic powodzenia :) Transfer zaskakujący....

szczepanwislak 12.01.2011 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1034791)
o lol a ja myślałem, że Zieniu skończy karierę w Lechii no nic powodzenia :) Transfer zaskakujący....

Dokładnie ja też tak myślałem :)
I tym bardziej jest to zaskakujące , że nasz były kopacz nie ukrywał wielkiej sympatii do Lechii , dlatego jestem bardzo ciekawy czemu właśnie podjął taką a nie inną decyzje. Czyżby brak możliwości wywalczenia sobie miejsca w podstawowej jedenastce o tym przesądził ??
Czy też może jakieś nieeleganckie zachowanie włodarzy biało - zielonych ??
Czekam na wyjaśnienie tejże sprawy

MatMario 13.01.2011 01:30

Pytałem jak tam u Pawełka z angielskim, i jest odpowiedz :)

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=85437

on się pytał :D trochę nakłamał ale i tak wybronił Robaka poliglote

polska.mysl.szkoleniowa 13.01.2011 01:42

No, fajnie, że weszło czytasz, to prawie jak nikt tutaj...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl