![]() |
a taże Ćwielong też w Śląsku
|
Ja przekrętu jakoś nie widziałem. Trzy drużyny miały tyle samo punktów, więc liczy się mała tabelka spotkań między nimi:
1. Śląsk 2pkt bramki: 5-5 2. Lambada 2pkt bramki 4-4 3. Wisła 2pkt bramki 3-3 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie czytałem, ale zakładam, że skoro awansowały Śląsk drużyna Borka, to stało się to właśnie według obowiązującego regulaminu. Zamieszanie wprowadzili komentatorzy Oragne, bo pewnie sami nie wiedzieli jakie są zasady, a rozdzielili miejsca w tabeli. |
Lechia bardzo dobrze sobie grała, ale ta mała tabelka to jakieś kpiny. Komentatorzy . . .
|
Taka zasada obowiązuje w Ekstraklasie i każdej piłkarskiej lidze w Polsce, nie tylko zresztą piłkarskiej i nie tylko w Polsce
|
Cytat:
|
Cytat:
PS. Jesteście śmieszni, turniej o karton fajek a wy i tak szukacie spisku żeby udowodnić że wszyscy są przeciwko nam i ogólnie to jesteśmy mesjaszami polskiej piłki :D |
Wszystkiego najlepszego dla Kazimierza Moskala, który kończy dziś 44 lata.
|
Cytat:
Komntatorzy wprowadzili z blad napewno, ale wydaje mi sie ze zarowno pilkarze Slaska jak i nasi oldboye, znali inny regulamin, bo widac ze przy stanie 2:2 i 40 sek do konca, nikomu nie spieszylo sie zeby zdobyc decydujaca bramke. Wiec jednak cos jest nie tak |
http://img821.imageshack.us/img821/8139/wisla009.jpg
Uploaded with ImageShack.us cała plejada byłych zawodników, a wśród nich postać Grzegorza Kmiecika, myślałem że dał sobi już spokój z piłką nożną, ale nadal jednak wspiera Tura Turek |
Kasuj to w ....u, bo niech Stan z Robkiem zobaczą i....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Maciej Skorża obchodzi dzisiaj urodziny :P http://legionisci.com/news/40947_39_...ja_Skorzy.html
|
Ciekawy artykuł nt. korupcji z perspektywy Wójcika.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Kor...587,1,381.html Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zienia to ty zostaw w spokoju. Ja bym przeswietlil raz jescze Wojcika bo to kawał h**ja ,i arogant jakich malo.jescze teraz jakies licencje dostaje -facet z tyloma korupcyjnym zarzutami.No ale ci z Miodowej tez umoczeni po pas ,to sie towarzystwo mui wzajemie wspierac. |
Cytat:
|
|
a tu link do artykulu "Głowacki przewodnikiem Brożków"
http://www.fakt.pl/Glowacki-przewodn...y,92602,1.html |
RADOMATU snajper wszechczasów obu krakowskich klubów kuszony jest przez Kolejarza, mocarza 1 ligi.
http://www.90minut.pl/news/144/news1...Matusiaka.html |
Cytat:
Powszechność niczego i nikogo nie tłumaczy. |
Cytat:
Moim zdaniem gdyby wszystkie kanty ujrzały światło to pozostałoby tylko to wszystko zaorać. Cóż - tak to chodziło przez wiele lat i takie (obecny poziom, brak szkolenia młodych itd. itp.) są tego skutki. Zaskakuje mnie zdziwienie niektórych z Was pojawiającymi się nazwiskami grajków i innych osób piłki. Tam się przecież może przewinąć praktycznie każde nazwisko... gracza, trenera czy sędziego. |
Brożki grają w pucharze Turcji czy nie?
|
http://www.90minut.pl/news/144/news1...-Cracovii.html
Nasz były bramkarz podpisał kontrakt z Cracovią |
Cytat:
Pierdylion znaków |
http://www.90minut.pl/news/144/news1...Matusiaka.html
Jeden dziennikarzyna przeinaczył świadomie lub i nie transfer Radka "nie tak się umawialiśmy" Matusiaka, a wyszła z tego wielka bomba transferowa. |
Dzisiaj Mariusz Pawełek zagrał od 1 minuty w sparingu Konyasporu z Willem II. Nie puscil gola a jego nowa druzyna wygrała 2-0. Skład z tego meczu ponizej
http://c.imagehost.org/0121/mac_11_11.jpg Arek Głowacki rozegral 90 minut w Pucharze Turcji a Trabzonspor wygral mecz 3-1 z Konya Torku Şekerspor. Brozkow nie było nawet na lawce rezerwowych. Bramki strzelali m.in Bulut i Yilmaz a to z nimi "Brozio" bedzie walczył o 1 skład. http://a.imagehost.org/0882/6261-9G6S8B9E.jpg |
Jest sobie Arkadiusz wysoki :)
|
Marek Zieńczuk w Ruchu Chorzów?
|
Cytat:
jeden, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć, siedem, osiem, dziewięć, dziesięć znaków. |
|
o lol a ja myślałem, że Zieniu skończy karierę w Lechii no nic powodzenia :) Transfer zaskakujący....
|
Cytat:
I tym bardziej jest to zaskakujące , że nasz były kopacz nie ukrywał wielkiej sympatii do Lechii , dlatego jestem bardzo ciekawy czemu właśnie podjął taką a nie inną decyzje. Czyżby brak możliwości wywalczenia sobie miejsca w podstawowej jedenastce o tym przesądził ?? Czy też może jakieś nieeleganckie zachowanie włodarzy biało - zielonych ?? Czekam na wyjaśnienie tejże sprawy |
Pytałem jak tam u Pawełka z angielskim, i jest odpowiedz :)
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=85437 on się pytał :D trochę nakłamał ale i tak wybronił Robaka poliglote |
No, fajnie, że weszło czytasz, to prawie jak nikt tutaj...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl