Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

silver03 14.07.2013 01:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1322480)
tak. Po angielsku fantasy znaczy oficjalnie.

:D

10 znaków

wilis 14.07.2013 07:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1322480)
Tak. Po angielsku fantasy znaczy oficjalnie.

Hehehe... Sorry, zawiesilem się i nie popatrzylem. Dzięki

Kociewiak 14.07.2013 07:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wilis (Post 1322477)
To jest oficjalnie.?

To jest oficjalna koszulka na ten sezon

http://bi.gazeta.pl/im/f8/50/d9/z142...rankowski-.jpg

Patryk_185 14.07.2013 07:43

Wszystkim nigdy się nie da dogodzić. Mi się te koszulki podobają nawet z tą naszywką :D

GrzegorzTS 14.07.2013 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1322464)
Jakim prawem GrzegorzTS oskarża SKWK o kłamstwo w sprawie sponsora?
Czy nie są to bezpodstawne oskarżenia nie mające pokrycia w rzeczywistości?

Mogli nie pisać,że prawdopodobnie będzie sponsor skoro nie mieli pewności,że będzie na 100%,jakoś media sobie darowały i nie nakręcały ludzi o nowym sponsorze.Teraz piszecie przecież skwk nie gwarantowało,że będize sponsor ,proponuję zobaczyć komentarze na ich facebooku pod tym newsem o sponsorze 90% ludzi odebrało to jako zapewnienie,że sponsor będzie!
Możesz dać mi bana skoro tak tego pragniesz tylko upewnij się najpierw na jaki czas możesz mnie zbanować.

Mam nadzieje,że odpowiednio potraktujesz domin_czyzyny który kolejny raz oskarża mnie,że to ja pisałem o kurtkach za 1.000 zł dla SKWK a nigdy nie pisałem o tych pier*** kurtkach za 1.000zł niech pokaże jeden mój post lub wpis z archiwum na shoutboxie gdzie pisałem o tych kurtkach! nie pokaże bo nigdy nie pisałem tylko pajac mnie oskarza bo mu się nicki pomyliły albo złosliwie sieje ploty na mój temat.

WiślakMyślenice 14.07.2013 09:01

Cytat:

Bo zastrzeżony jest symbol z czerwoną obwódka,wiec musi być widoczna ta obwódka. Dlaczego nie jest tak jak z umbro ? Sam jestem ciekaw ,może tam polegało to na jakimś określonym (krótkim) czasie używania BG i dlatego takie coś przeszło. Ciężko powiedzieć ,trzeba byłoby Bednarza zapytać

Nie Bednarza, tylko to była wersja na stulecie. Co do obwódki- przy mega zoomie na filmiku z Głowackim (też byłem bardzo zawiedziony widząc ją na czerwonej koszulce), ale nie wygląda ona źle.

Zobaczy się jak będziemy ją mieli w rękach.

Kon®ado 14.07.2013 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alonso19 (Post 1322467)
Wisła i Legia też ma dedyki. Śląsk ma stroje bazowane na modelu Puma King, ten sam ma BVB i wiele wiele innych klubów Pumy.



Dobra może inaczej, chodzi mi o to że Puma w ich wypadku bardziej się postarała, bo akcent z ich barwami jest wyraźny i widoczny, u nas natomiast zmieniono tylko rękawek z białego na czerwony(ten na dole) i w zasadzie tyle, więc cieżko to nazwać dedykowanymi strojami :) Tak samo zresztą jak na Legii, chociaż mają troszkę więcej chyba akcentów pod nich specjalnie.
Ale tak jak mówiłem trzeba się cieszyć że BG jest, a może potem, będzie normalnie wyszyta a nie w tym kółku(może zwrócić im na to uwagę?)
Szkoda że nie ma nowego sponsora, ale może jeszcze się pojawi, a jak nie to cóż każdy się już chyba przyzwyczaił do TF na koszulkach:)
PS: Szkoda że nie mamy wpływu żadnego na wybór koszulki, wytedy mógłby powstac naprawdę świetny wzór:)

domin_czyzyny 14.07.2013 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GrzegorzTS (Post 1322498)
Mogli nie pisać,że prawdopodobnie będzie sponsor skoro nie mieli pewności,że będzie na 100%,jakoś media sobie darowały i nie nakręcały ludzi o nowym sponsorze.Teraz piszecie przecież skwk nie gwarantowało,że będize sponsor ,proponuję zobaczyć komentarze na ich facebooku pod tym newsem o sponsorze 90% ludzi odebrało to jako zapewnienie,że sponsor będzie!
Możesz dać mi bana skoro tak tego pragniesz tylko upewnij się najpierw na jaki czas możesz mnie zbanować.

Mam nadzieje,że odpowiednio potraktujesz domin_czyzyny który kolejny raz oskarża mnie,że to ja pisałem o kurtkach za 1.000 zł dla SKWK a nigdy nie pisałem o tych pier*** kurtkach za 1.000zł niech pokaże jeden mój post lub wpis z archiwum na shoutboxie gdzie pisałem o tych kurtkach! nie pokaże bo nigdy nie pisałem tylko pajac mnie oskarza bo mu się nicki pomyliły albo złosliwie sieje ploty na mój temat.

Masz chyba problemy z czytaniem i rozumieniem czytanego tekstu - to takie podstawowe spostrzeżenie odnośnie Twoich postów.

Po pierwsze. SKWK napisało "BYĆ MOŻE", to w języku polskim nie znaczy z pewnością, nie znaczy nawet prawdopodobnie. Znaczy co najwyżej 50% na 50%.
Zreszta SKWK nie pisało, ze sponsora poznamy wraz z prezentacja nowej koszulki. Nawet byłoby to głupota ze strony klubu, ponieważ marketingowo lepiej byłoby rozdzielić te uroczystości, prezentacje.

Po drugie, ja nie pisałem, ze Ty oskarzales o kurtki za 1000 zł. Ja tylko napisałem, ze Twoje oskarżenia wobec SKWK są na poziomie tych "kurtek za 1000 zł". Czyli są całkowicie bezpodstawne i irracjonalne.

serek.c2 14.07.2013 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GrzegorzTS (Post 1322498)
...

Przestań już bredzić - jak dla mnie powinieneś z banem przywitać się już wczoraj.

foxtrot_green 14.07.2013 10:07

Panowie, to że Wisła zaprezentowała nowe stroje piłkarzy to jedno, a fakt, iż poszukiwany jest sponsor to drugie. Przywykliśmy, śledząc informacje na temat największych europejskich klubów, że nowy sponsor jest prezentowany razem z nowymi koszulkami. Jednakże jesteśmy w Polsce, gdzie wszystko jest możliwe (niekoniecznie w pozytywnym sensie), dlatego nie przekreślałbym jeszcze kwestii sponsora. O ile pamięć mnie nie myli, to STS pojawił się na koszulkach Lecha jakoś dopiero pod koniec sezonu ubiegłego. Cierpliwości.

SZYMEK_TSW 14.07.2013 10:09

Krótkie pytanie: Dlaczego na stroju bramkarza da się normalnie wyhaftować białą gwiazdę a na strojach domowych już nie ?

serek.c2 14.07.2013 10:13

Strój bramkarza nie jest "dedykowany"... Może dlatego?

WiślakMyślenice 14.07.2013 10:21

Ktoś na pewno zakupił wczoraj koszulkę- obecnie w jakiej są cenie?

serek.c2 14.07.2013 10:23

Nie ma koszulek w sprzedaży...

Kon®ado 14.07.2013 10:27

Jeśli to słowa adidasa, to już bym ich tu nie chciał więcej widzieć ;P (z prezentacji Legii)
http://oi39.tinypic.com/2wgi340.jpg

arti 14.07.2013 10:54

Przez tą czerwoną obwódkę wokół Białej Gwiazdy przypomniały mi się koszulki z lat 80-tych z reklamą Alvorada.
Brr to były ch.jowe czasy dla Wisły.

Kon®ado 14.07.2013 12:47

w końcu coś pozytywnego o nas:
http://www.weszlo.com/news/15597-Bia...wa_nowy_talent

R33 14.07.2013 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kon®ado (Post 1322514)
Jeśli to słowa adidasa, to już bym ich tu nie chciał więcej widzieć ;P (z prezentacji Legii)
wis.la/ynvdu

To może tutaj w końcu ktoś mi wyjaśni dlaczego gdzieś tak od 3-4 lat pasuje moda na pisanie wszystkiego małymi literami?

wislak1995 14.07.2013 13:06

Dodatkowe zdjęcia całego składu w nowych koszulkach (jak ktoś już wrzucał to sorry):
http://www.sport.pl/pilka/5,64946,14...lkach.html?i=0

Tominho 14.07.2013 14:20

Moim zdaniem bardzo dobrą robotę, robią te białe elementy pod pachami. Poprzedni komplet ich nie miał i czegoś mu właśnie brakowało.

http://www.sport.pl/pilka/5,64946,14...kach.html?i=13

Przyznaję, na początku byłem mocno poddenerwowany tym co zobaczyłem. Ale gdy teraz widzę koszulkę na zdjęciu bardzo dobrej jakości i z bliska, moje zdanie zmienia się o 180 stopni :) Dużo dają też reklamy sponsorów na rękawach, dzięki czemu efekt jest bardziej profesjonalny. Szkoda tylko, że logo T-Mobile na klacie jest różowe...

Co do Białej Gwiazdy. Narzekałem na tzw. łatkę, ale teraz to jest ona dla mnie nawet atutem tej koszulki. Jeszcze bardziej podkreśla, co jest tak naprawdę ważne w tej koszulce i ile ten symbol znaczy dla klubu.

Niestety ogromnym minusem jest fakt, że zakupu tej koszulki będzie można dokonać dopiero za około miesiąc... Żeby tylko Ci co od dawna deklarują zakup, po miesiącu nie oswoili się na dobre z BG na koszulce i tym samym odpuścili sobie kupno :)

EDIT: Mamy jakiś trzeci komplet strojów? Mam nadzieję, że nie zobaczę już tego niebieskiego modelu z poprzedniego sezonu... Drużyna wyglądała w nich jak żółwie czy coś w tym stylu :D

szprotson 14.07.2013 15:02

trzeci komplet chyba zwykłe tiro niebieskie. (było wrzucane :))

bellic88 14.07.2013 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 1322510)
Krótkie pytanie: Dlaczego na stroju bramkarza da się normalnie wyhaftować białą gwiazdę a na strojach domowych już nie ?

Dokładnie nad tym samym się zastanawiam. Mam cichą nadzieję, że łatka rzeczywiście została doszyta do gotowych już strojów i fakt, że na koszulki w sprzedaży będzie trzeba czekać miesiąc wiąże się potrzebą wyszycia BG na koszulkach do sprzedaży a nie naszyciem na już gotowe łatki. Oglądam ciągle zdjęcia nowych strojów i nijak nie podoba mi się dalej to kółko. Uważam, że BG wyszyta dużo lepiej by się prezentowała.

A co do sponsora to ja się osobiście jakoś przyzwyczaiłem do TF ale wiadomo, że było by lepiej jakby się jakiś nowy pojawił.

buczo1985 14.07.2013 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bellic88 (Post 1322534)
A co do sponsora to ja się osobiście jakoś przyzwyczaiłem do TF ale wiadomo, że było by lepiej jakby się jakiś nowy pojawił.

To już nawet nie chodzi o kwestie sentymentu czy estetyki ładnego loga na koszulkach. Tu chodzi o kasę, która bym się nam bardzo przydała.

gypsy 14.07.2013 16:40

Jeśli była już o tym mowa, to sorry, ale ciekawi mnie dlaczego koszulki będą w sprzedaży dopiero za miesiąc. Była gdzieś o tym mowa, jaki jest tego powód? Czy to chodzi o sponsora czy o co?

szprotson 14.07.2013 16:51

tyle trwa naszywanie białej gwiazdy na herb sa

p.s. powiem tak. Koszulka biała mi sie podoba i jakby była dostępna w sprzedazy to bym ją jutro kupił. Jutro.A za miesiąc.... to nie wiem co będzie

Tominho 14.07.2013 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1322532)
trzeci komplet chyba zwykłe tiro niebieskie. (było wrzucane :))

Tiro to jest ten model, który był do tej pory?
Ten:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4352023804.jpg
Czy ten:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0361944109.jpg , http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0361953346.jpg

szprotson 14.07.2013 17:29

http://www.nikys-sports.com/media/ca...z20253_01.jpeg

ręki uciąć za to nie dam, no ale jak ktos czyta temat to powinien kojarzyc zdjęcie ktore wrzuciłem z WŚ tej koszulki z cena tyle ze herbem sa. niestety na fb było i gdzies przepadło ;/

Mario Nh 14.07.2013 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1322541)
tyle trwa naszywanie białej gwiazdy na herb sa

p.s. powiem tak. Koszulka biała mi sie podoba i jakby była dostępna w sprzedazy to bym ją jutro kupił. Jutro.A za miesiąc.... to nie wiem co będzie

No dokładnie. Myślałem żeby jutro zakupić przy okazji zakupu karnetu a tak...
Dobrze że wszedłem na to forum bo bym się w sklepie rozczarował.
To jest Polska...

domin_czyzyny 14.07.2013 19:02

koszulki są naprawdę OK. I zachęcam do ich kupowania w jak największej ilości. Pokażmy decydentom, że posłuchanie kibiców, którzy podkreślali właśnie aspekt finansowy było słuszne.

Damianeczekxd 14.07.2013 19:02

Jak dla mnie Stroje świetne chociaż nie ukrywam rozczarowania bo miałem wielksze nadzieje co do nich :D
Biała gwiazda w tym formacie jak jest na strojach bardzo mi odpowiada , nawiązanie histori do starych strojów TSW z biała gwiazdą . Jak dla mnie bardzo się podobają stroje WKS w których mają grać w EL.LE . ;).. ten pasek coś genialnego . :D no ale każdy ma swoj gust :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl