![]() |
|
Cytat:
|
Cytat:
M E N E L G A M E |
|
Religia według Romana Atkinsona :) -> http://www.smog.pl/wideo/29206/jas_f...cudach_jezusa/
|
|
http://mundial.wp.pl/kat,1019539,tit...iadomosc.html? czyli kowalczyka rady dla reprezentacji
|
|
Cytat:
|
Jak było to sorry.
Płynie konwój z zaopatrzeniem do Murmańska Między innymi polski niszczyciel. Nagle Kapitan wzywa Bosmana - Widzi Pan ten punkt na horyzoncie? To U-Bot, właśnie wystrzelił na nas torpedę. Według moich obliczeń trafi nas za 3 minuty, idziemy w szyku, o zwrocie nie ma mowy, proszę przygotować załogę do opuszczenia okrętu ale tak by nie wzbudzić paniki. Bosman schodzi do załogi: - Zbiórka do stu tysięcy zdechłych dorszy !!! - zakładam się z każdym z Was że jak przywale fujarą w ten zawór to się okręt rozleci na pół !! W załodze nieśmiały śmiech, wiadomo , strach przed Bosmanem ale bez przesady. - Tak? drze się bosman- to zakład, przygotować się do opuszczenia okrętu! Ludzie za śmiechem rozkaz wykonali raz dwa. Bosman zerka na zegarek, odlicza, wyjął interes 3, 2, 1 i trach fujarą o zawór JEB!!!!! Błysk, huk, statek na dwie połówki i na dno... Ludzie pływają w kapokach przerażeni, podpływa Kapitan - Na Boga Bosmanie, co się stało? torpeda minęła nas o pół metra... *** Sprawa w Warszawie o pobicie murzyna, zeznają: Murzyn, Robotnik, Student Murzyn: Jadę tramwają, stoi przed mną studenta nagle wali mnie w morde, odwracam się a tam robotnika też mie wali w morde!!! Student: Jadę tramwajem, wsiada Murzyn i stanął mi na nodze, chrząkam znacząco a on nic, myślę dam mu 10 sekund, chrząkam, on nic, myślę jeszcze dziesięć, poczekałem i dałem mu w morde. Robotnik: Jadę w tramwaju, stoi murzyn i student, Student patrzy co chwile na zegarek i nagle lu murzyna w morde! To myślałem że się w całym kraju zaczęło. *** Dwa niedźwiedzie bzykają się w lesie na polanie Wpada na to zając i od razu: " O! pedały ! pedały ! " i ucieczka. Niedźwiedź mówi do drugiego: Ty łap go !!! to jest taka pepla że wszystkim wygada i po nas. Misiek goni zająca, ten nie mogąc uciec plum do jeziora. Niedźwiedź wpada, roztrząsa sitowie łapami, szuka, nagle wyciągnął bobra - ty bóbr! widziałeś zająca - Utonął.................Pedale. |
przez przypadek sie natknęłam na filmik, ale warty obejrzenia :)
http://www.youtube.com/watch?v=wewrDfvGbFc |
http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf
cos niezbędnego na każde forum :D |
To nazywa miec farta!!
http://www.youtube.com/watch?v=sb7I9...layer_embedded |
Po ziemi świętej szedł Jezus, pewno dnia usłyszał przeraźliwy płacz był tak straszny, że poszedł w jego stronę. Zobaczył człowieka bez oczu
-Człowiecze co Ci jest? -Panie jestem ślepy Jezus napluł w dłonie ulepił mu oczy. Człowiek uszczęśliwiony odchodzi. Jezus poszedł dalej. Nagle usłyszał jeszcze bardziej przeraźliwy płacz, udał się w jego stronę zobaczył człowieka bez nóg - Człowiecze a co Ci jest? - Panie mój nie mam nóg, nie mogę pracować by wyżywić rodzinę Jezus napluł w dłonie ulepił mu nogi. Człowiek uszczęśliwiony poszedł do pracy. Jezus usłyszał najbardziej przeraźliwy płacz, udał się w jego stronę i widzi człowieka leżącego na ziemi - Sługo mój co Ci jest? - Panie jestem kibicem cracovii. I Jezus zapłakał.... |
http://static.demotywatory.pl/upload...glu149_500.jpg
Pani pyta Jasia: - Jasiu, umiesz pływać? - Tak. - A kto Cię nauczył? - Tata, bo mnie wrzucał na środek oceanu. - I co, trudno było się wydostać? - Nie, trudniej było wyjść z worka. |
Może było nie wiem:
Dlaczego NASA wysyła swoich astronautów na treningi na Stadion Legii? - Bo to jedyne miejsca na ziemi bez atmosfery! |
Cytat:
było z rok temu http://i38.tinypic.com/aotjd5.jpg |
|
Może nie śmieszne, ale zajebiście ciekawe. Chodzi o początek do 1:50.
http://www.joemonster.org/filmy/1800...oca_swoich_rak |
http://www.flixxy.com/ukraine-talent-sand-animation.htm
nie wiem czy było, ale ciekawe i dziewczyna faktycznie ma talent ;) |
Cytat:
|
|
|
Cytat:
|
Cytat:
miazga :shock: |
Tłumaczcie o czym muzyka, bo wszyscy ryczą a ja nie wiem o co chodzi :-)
|
|
Cytat:
z relacji wislakrakow.com "Lato się skończyło. Czas na wykopki" - taki tam transparencik ;) |
Cytat:
Cytat:
Przepraszam za offtop. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl